Ima li zivih na forumu :)

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Akkasha Come Back »

P.S. Sve je bilo normalno do 9.juna, probudim se i nenormalno mi se vrtelo u glavi, nisam mogla da ustanem, da stojim, dohvatim telefon i pozovem hitnu pomoć, tada mi je doktorica rekla da se svima vrti u glavi, neka nepoznata epidemija maltene, dobijem "Betaserc" protiv vrtoglavice i vidim u redovima u apotekama svi kupuju isto i hodaju kao pijani :lol: rekoh dobro, nisam jedina.

Tačno mesec dana kasnije 9. jula odjednom dobijem nenormalne bolove u stomaku, upute me da provere da li je Covid - nije, 3 puta mi radili običan test i 4-ti put mi vadili krv i definitivno nije Covid.
E, tek posle počinje košmar, počinje sa temperaturom pa povraćanjem i isceđena sam.

U oktobru sam odlučila da prestanem da idem kod bilo kog doktora i majka me leči biljem, pijem 1L čaja od nekih biljaka i spala mi je temperatura, samo sam slaba još.

Eto, ludilo.
Darkman
Posts: 28
Joined: Sun Jan 23, 2022 9:36 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Darkman »

Jebena stvar...nadam se da ces biti ok. Ne bih da zvucim kao pesimista, ali ja bih radije u grob nego nesto tako posle svega da dozivim. Sami sebi smo krivi, sve ovo mora ostavit traga, nego ni to bas ne mora da znaci. Neko nikad ni cigaretu nije zapalio u zivotu pa ode mlad, ja koji sam pojeo tonu droge evo sa 40 jos ne nekako drzim. A i ti doktori vjerujem kad vide istoriju na komp, jebe im se pretpostavljam, ono sam pao sam se ubio. Ne trebali nam ovi nasi doktori 🙄
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Akkasha Come Back »

Darkman wrote: Thu Dec 22, 2022 9:13 pm Jebena stvar...nadam se da ces biti ok. Ne bih da zvucim kao pesimista, ali ja bih radije u grob nego nesto tako posle svega da dozivim. Sami sebi smo krivi, sve ovo mora ostavit traga, nego ni to bas ne mora da znaci. Neko nikad ni cigaretu nije zapalio u zivotu pa ode mlad, ja koji sam pojeo tonu droge evo sa 40 jos ne nekako drzim. A i ti doktori vjerujem kad vide istoriju na komp, jebe im se pretpostavljam, ono sam pao sam se ubio. Ne trebali nam ovi nasi doktori 🙄
E ovo što si sad napisao potpisujem, doslovno svaku reč.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Akkasha Come Back »

@Darkman

Živnuo forum na temi ima li živih 😂👍
dado1
Posts: 18
Joined: Thu Dec 22, 2022 9:08 pm
Location: Frankfut na Majci
Contact:

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by dado1 »

Pozdrav ljudi novi sam na forumu al nebitno...ono sto je interesantno je da sam jedan od onih koji su popuatili po pitanju gudre i to u kasnijim godinama sto je neshvatljivo iako izgledam dooosta mladje al elem to nije tema niti ono sto sa hteo reci...Ukratko bih se pozalio u nadi da ce se naci neko da mi daa neki savet uputu i slicno....Godinu dana sam u svabiji i povremeno se zajebavo dopom kokom al nista preterano i ono reklo bi se sezonoski sve do ovih zadnjih godinu dana kad su stisla iskusenja i problemi u mojoj zemlji iz koje sam moro da odem zbog robije kako god navuko sam se na dop prokleti iako nije mnogo 0.5 do 1gr nekaaad sto je retko al ljudi moji ziza je takva da je nikad nisam osetio ovako da svaki vikend se borim i kazem sebi sa cu se skinuti na bobe koje ovde imaju naravno nelegalno al nikako da to i ucinim....psihicki see jaako cudno i osecam tako da kao da cu nekad da umrem saam ni zbg xega i izgubljen sam 15 sari od 24h..inace u frankfurtu zivim trenutno na stanu sa cimerom koji je vec duuugo godina stari ujdoman al sada sam i ja posto isti iako prije godinu dana sam imao granice ia sada ih imam al navecnost je takvog inteziteta kao da mi se cini da sam na 5 do 10gr dnevno a ne na pola grama....Jrl ima neko tu da se druzimo mozda i pomogne mi uputi me mozda da ga izblagosiljam za svu vrstu pomoci....Inace imam dve cerke i 35god a tesim se kad mi daju 22 do 25 maksimalno...Da neduzim vise valjda ce se neko naci ionako se osecam usamljeno strasno je sta sam sebi dozvolio....doosta toga imam jos za reci al neko ce naci valjda da me saslusa i uputi pomogne i slicno a i nadam se da cu i ja nekome ako mogu pomoci na kakav god fin i dobar nacin...pozdravljam sve od srcaa..
KASNO SE POCEH ZABALJATI I KASNO SE ZALJUBIH U LICEMERNO LICE TE LJUBAVI KOJA PARAA I DERE UNUTRASNJOST DUSE KOJU POKUSAVAM SPASITI.....PA IZVUKLI SMO POUKU AL BUDI MUSKO PRIMENI JEE.....
blazinarkoman
Posts: 33
Joined: Fri Jul 01, 2022 6:15 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by blazinarkoman »

jest mi cudno sto je na dan kad sam dosla provjerit imal sta novo malo zivnulo... ko da je neko znao da cu gledat
𝘯𝘦𝘮𝘢 𝘻𝘪𝘷𝘢 𝘤𝘰𝘷𝘫𝘦𝘬𝘢, 𝘬𝘰𝘫𝘪 𝘯𝘪𝘫𝘦 𝘴𝘦𝘣𝘦 𝘯𝘪 𝘫𝘦𝘥𝘢𝘯𝘱𝘶𝘵 𝘻𝘢𝘮𝘪𝘴𝘭𝘪𝘰 𝘬𝘢𝘰 𝘮𝘳𝘢𝘮𝘰𝘳𝘯𝘰 𝘱𝘰𝘱𝘳𝘴𝘫𝘦.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Akkasha Come Back »

@dado1
Kao prvo, zdravo. Da ne kažem "dobrodošao" jer u ovo zlo niko nije "dobrodošao"...

Ja mislim da ti kao prvo moraš da promeniš cimera. Jer te on, čim ga pogledaš podseća na dop.

Ja sam svojevremeno htela da prodam stan i kupim u drugom kraju da se ne bih sretala sa ovim momcima iz kraja, ali nisam to uradila već sam se zatvorila u stan i bukvalno nisam ni izlazila ispred zgrade.
To je nama koji imamo slabu volju, koliko sam te shvatila.

Ne mogu mnogo da ti pomognem savetima, ali eto čisto da vidiš da nisi sam, da imaš podršku makar ovde, čitaj šta su pisali drugi ako ti niko nekada ne odgovori...
dado1
Posts: 18
Joined: Thu Dec 22, 2022 9:08 pm
Location: Frankfut na Majci
Contact:

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by dado1 »

Akkasha Come Back wrote: Sat Dec 24, 2022 3:23 pm @dado1
Kao prvo, zdravo. Da ne kažem "dobrodošao" jer u ovo zlo niko nije "dobrodošao"...

Ja mislim da ti kao prvo moraš da promeniš cimera. Jer te on, čim ga pogledaš podseća na dop.

Ja sam svojevremeno htela da prodam stan i kupim u drugom kraju da se ne bih sretala sa ovim momcima iz kraja, ali nisam to uradila već sam se zatvorila u stan i bukvalno nisam ni izlazila ispred zgrade.
To je nama koji imamo slabu volju, koliko sam te shvatila.

Ne mogu mnogo da ti pomognem savetima, ali eto čisto da vidiš da nisi sam, da imaš podršku makar ovde, čitaj šta su pisali drugi ako ti niko nekada ne odgovori...
POTPUNO SI upravu sto si tice volje al ni saaam nerazumem kako mi je opao ovoliko intezitet nisko znaci da jaa jedva da odem do vc a da pisam da izvinite na izrazu...dosta drugih stvari je tome doprinelo al ovoliko bass da zapadnem u nemar depresija ocigledna je nesto sto me mnoogo zabrinjava i sto je najveci problem covek nema nikakvu drugu motivaciju zelju sa nekim uspehom na bilo koom polju kako bi se trgnuo iz ovih kandzi ovog prokletstva i napustio ove lose navike....NEZNAM STVARNO ODAKLE BIH POCEO VOLEO BIH DA SVIMA KASEM SVOJE JADE AL BEZ DA NEKOGA UVREDIM ZNACI IZVINJAVAM SE UNAPRED AKO SAM DOSADAN...TRAZIM KAO I SVAKI DRUGI KOJI SU U SLICNOM PROBLEMU DRUSTVO OVDE PA TAKO I SAVETE POMOC I SVE STO DLCE DOPRINETI BOLJEM STANJU...DALJE OPCIJA OKO POSLA SE ZAKOMPLIKOVALA NEKAKO DA SKRATIM SVE JE KRENULO NIZBRDO NISTA STO BI MOGAO NACI TRUN NEKOG SVETLA U MRAKU KOJIM CES SE VODITI DO KONACNOG IZLAZA JEDNOSTAVNO SVE POSTALO JE CRNO O TAKO U NEDOGLED...OCEKUJEM DA SE NESTO RODI VALJDA ILI OVDE ILI UOPSTE NEKI ZNAK PRAVAC KAKO BOG BUDE ODREDIO.....A STO SE CIMERA TICE UBRZO IDE NA ODMOR A INACE NEPRAVI MI PROBKEM TO STO JE ON TU TOLIKO A IONAKO SE OSECAM USAMLJENO NEKAKO NERAZUMEM STVARI AL JASNO JE DA JE OVO ZLO DALO MAKSIMUM OD SEBE DA SVAKOG UNISTI NA SVIM MOGICIM POLJIMA.....KAKO GOD SPREMAM SE ZA SKIDANJE VALJDA CE SE NACI NEKA INSPIRACIJA MOTIV NEKO ILI NESTO PA DA SE BORIMO LAKSE JE U MNOZINI.... ;)
KASNO SE POCEH ZABALJATI I KASNO SE ZALJUBIH U LICEMERNO LICE TE LJUBAVI KOJA PARAA I DERE UNUTRASNJOST DUSE KOJU POKUSAVAM SPASITI.....PA IZVUKLI SMO POUKU AL BUDI MUSKO PRIMENI JEE.....
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Akkasha Come Back »

@dado1
Zar ne bi mogao da odeš na neku kliniku da se bar prvo fizički skineš, a posle ćemo psihu zajednički da preguramo.
Tu već mogu da ti pomognem ali hajde polako dok stigneš do psihe.
Sve te razumem, znam da te psiha i sada cepa a kamoli posle fizičkog skidanja, takva sam i ja bila, totalno konfuzna.
dado1
Posts: 18
Joined: Thu Dec 22, 2022 9:08 pm
Location: Frankfut na Majci
Contact:

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by dado1 »

Ew bas to sav si nesto pogubljen doslo vrijeme da nemogu da razmisljam kao nekad kao da me gasi vise konzumiranje dalje ovog peoklerstva a sta vise nije mi psiha toliki problem mada jeste al nee koliko fizicki problem da sredim..Druga stvar vrlo bih rado otiso da znam da ima neka klinika da me hoce primiti na 5 6 dana ma sa bilo cim infuzijama da me samo detoksikuju posle ima malo blokator malo za spavanje nestk i prodje sve znamo to vremenom se sredi kasnije....Drago mi je da ima neko poput tebe iskrena cura koja zeli pomoci drugima a znam da ih ima joa mnogo takvih ovde i srdacno vas sve pozdravljam ovom prilikom I SVAKOME ZELIM SVE NAJBOLJE U NOVOJ GODINI....
Ukratko draga moja akasha imaju ovde tablete poladickt nesto ko metadon malo sadrzi al neki hlorid nezmam sta je u sustini vecinski deo srvarno sam probo to dva puta ma 4 5 dana i resio sam bi peoblem peosle godine al znas ono eeh ovo lagano ide ajde da se nesmaram lakse cu raditi malo cu se vozati da zaradim kinte pa cu se skinem i tako sad da nemam volju ni sa tim da resim problem.....Najgore je mislim u mom slicaju sad su svi na odmoru ja sam vec saaaam 15 dana i bicu jos toliko na stanu pa covek nema ni volju ni podrsku ni motiv nista iako bih trebo iskoristiti tu priliku j idalje o njoj mastam samo...Al eto moozda se neko javi i predlozi kliniku najobicniju samo da prima naas sa balkana jer ja nemam papore ove ovde inace big lagano sve sredio...Iskurenje je takbo al eto bitno je da naadam se da hocu da covek zeli da se bori pa borba ce krenuti nadam se u skorije vrijeme...
KASNO SE POCEH ZABALJATI I KASNO SE ZALJUBIH U LICEMERNO LICE TE LJUBAVI KOJA PARAA I DERE UNUTRASNJOST DUSE KOJU POKUSAVAM SPASITI.....PA IZVUKLI SMO POUKU AL BUDI MUSKO PRIMENI JEE.....
Post Reply