Ima li zivih na forumu :)

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Akkasha Come Back »

Ja sam optužena da sam napravila lažni profil kad je došao jedan dečko sa kim sam se kontala.
Kao- nemoguće da smo toliko slični a u stvari ljubomora na njegov i moj odnos.
Čudno je što se toliko dugo održalo. On je otišao, ja se bezveze razvlačim ovuda a temu nemam.
Sve si u pravu što si napisala, forum je pukao. Da, brisala sam postove i to jeste ružno. Šta reći. Zato sad pazim šta pišem da ne bih brisala.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Akkasha Come Back »

Deep_Dive wrote: Fri Sep 23, 2022 7:58 pm Beshmumater, zakleo bih se da je ispod bilo još par postova... El to obrisano ili sam istripovao?
Nisi istripovao, ali forum je mrtav upravo zbog toga, čitate a ne pišete. Sad si se i ti izlanuo da dolaziš a ne pišeš.
Nego, imam utisak da se ovde otvaraju fake profili, sudeći po međusobnim optuživanjima forumskijeh starova & starleta. Ružno em kontraproduktivno, a i forum će vam otić' ukurac ako nastavite ovako. :mrgreen:
Koji fejk profili, pa danima i sedmicama nekad i duže ne pišu ni oni što su registrovani, ako je neko tako nešto uradio ,uradio bi po logici da piše eventualno na ispovestima a da ga/nju ne "prepoznaju" ali ni to se nije desilo, mrtvo more.

i totalno odsustvo moderacije.
Tu se slažem 100%. Trebalo bi moderatori prvo da postoje, a drugo da brišu postove u kojima se vređa, svađa, ponižava a da ne pominjem rečnik. Ovde je sasvim normalno reći tj napisati nekome "popuši kurac" i slično.
Što ste se uopšte skupljali ovde ako je krajnji rezultat čista gomila laži i obrisanih postova, što je tek posebna priča?
Ja (u tuđe mozgove ne mogu da ulazim, mogu da pišem u svoje ime) sam bila 2005. na ovom forumu, bilo nas je dosta, i sećam se koliko sam prijatelja stekla i uopšteno koliko mi je forum pomogao. Naravno, mnogo vode, bistre i mutne je od tada proteklo i ja se zajebem i dođem ponovo 2021. Tu naletim na 3-4 aktivna forumaša i nenaviknuta na takvu situaciju uspem da se uvalim u probleme. Jer sam verovala ljudima.
Ukratko.
Znaš ono kad je neko non stop u centru pažnje ali one negativne, pa uhvati onog ko prvi naiđe i prebaci pažnju na tu osobu? To se meni desilo. Pogrešan tajming, nisam znala šta me snašlo. Ali da se ne ispovedam, samo ti odgovoram jer svi ćute a čitaće.

Kad sam već kod toga, ko vam daje za pravo da samovoljno bršete postove i činite topike nečitljivim,
Izvini što ću ti ovo reći, u pravu jesi ali da bi osuđivao prvo ti piši...pa ćeš shvatiti zašto.
Ja nisam prva počela, za taj "trend" možemo da zahvalimo kao što si rekao nedostatku moderacije.

Što se tiče mene, ja sam 11 godina čista, ne koristim ništa kao zamenu (ni bup ni metadon) samo 3 leka i mogla bih da budem moderator ako nije protiv propisa da ex to bude.
E vidiš, zbog ovakvih izjava me mrze. Doživljavaju kao da ja gledam sa visine sve redom. Mada "oni" su zapravo 1 čovek.

Paaaaa...ostaje nam čitati šta su drugi ljudi pisali i to iz perioda 2005-2009. Uglavnom. Mada su "sveže informacije" potrebne a niko neće.
Neću ni ja, iskrena da budem, više lične stvari da pišem javno, obilo mi se o glavu, mogu ovako da odgovorim uopšteno.

Hajde, preterah, pozdrav!
Masterblaster
Posts: 45
Joined: Mon Jun 14, 2021 6:54 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Masterblaster »

A tko će ti šta pisat Akasha, vidiš da su svi pukli, il ih je strah da ne napišu kakvu glupost. Jbga ja se skinuo s bupa ima više od godine i pol i neki dan udario po dopu. Bzvz i besmisleno. A udario sam ga iz inata jer kad sam išao izbiti zadnju ovisničku kariku od cijele palete narkotika i tblta navlakuša, skinem i taj jbni normabel i opale me takvi halovi i glasovi sa svih strana želeći me uvjeriti da imam paranoidnu shizofreniju:). Pa što onda paranoidnim shizofreničarima ne daju bup, bilo bi im puno lakše. Pozz svima do slijedećeg pisanja!
Uril DJ
Posts: 39
Joined: Fri Mar 18, 2022 1:39 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Uril DJ »

I ja ne kontam zasto ljudi ne pišu. Jbt sve kao da je fb insta fazon i sve mora biti super, sto kaze master da neko ne napise neku glupost...pa pisemo radi sebe valjda. Ako i napisemo nesto "pametno" , kroz neko vrijeme cemo to prerasti i bice nam glupo, zar ne🙂
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Akkasha Come Back »

Ako iko treba da se uzdržava od pisanja, to sam ja, jer mi se dosta toga kao što gore rekoh obilo o glavu, tipa da me neko citira iz perioda kada mi je bilo jako teško i napisala sam da sam htela da se ubijem, eto takvu stvar iskoristiti da nekoga "spustiš" je dovoljna da su sad svi u nekoj vrsti straha.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Akkasha Come Back »

P.S. od foruma za podršku u oporavku ovo je postalo ko će koga jače da sjebe, ako vidiš da je nekome teško, udri da mu bude još gore
Darkman
Posts: 28
Joined: Sun Jan 23, 2022 9:36 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Darkman »

E pa evo posle ovoliko pauze da se nesto ipak iskuca ovdje...zadnji pokusaj maj mjesec, od tada Budva, bup nastavio i to na nos, uz to 4 mjeseca drogiranja sa kokainom, ni pomisli o skidanju. Pokusavam sam sebe da nagovorim o jos jednom pokusaju. Juce uzeo 2 puta po 2 mg, danas evo nista i kontam da nastavim bez njega. Mada mi se smjeskaju iz ladice, ali cim sam ovdje usao ima nesto u tome, lomim se. Ako ima neko da ulazi ovdje javljajte se. Pozdrav svima 🙂
Darkman
Posts: 28
Joined: Sun Jan 23, 2022 9:36 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Darkman »

I ako koga interesuje, pitao juce, klinika dr vorobjev, skidanje sa bupa uz 14 dana bolnickog lijecenja i 12 mjeseci jednom mjesecno kontrola, 7000 e, 7000 im majki jbm 🤣
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Akkasha Come Back »

Jbte al' su nabili cenu :shock:
Darkman
Posts: 28
Joined: Sun Jan 23, 2022 9:36 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Darkman »

Previse, sto znaci ako se sam skines zaradio si 7000 🤣 ja evo treci dan bez, nikakva frka, ali ocekujem naredni dan ili 2 da pocne nesanica a tada pocinje zabava 🙄
Post Reply