Ima li zivih na forumu :)

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Akkasha Come Back »

Darkman wrote: Tue Dec 20, 2022 5:13 pm Previse, sto znaci ako se sam skines zaradio si 7000 🤣
:lol: kamo sreće, nego bi nam lova možda bila dobar motiv.
Nisam pre o tome razmišljala. Da mi je svojevremeno neko ponudio dooooobru svotu novca, moguće da bih se skinula.

Opet, ne mora da znači, ima i 5% bogatih koji se drogiraju pa ni oni ne znaju šta će sa sobom, kupe im roditelji auto, nađu im posao, ništa ne vredi. Nagledala sam se toga.

Ajde drži se, Darkman, nasmejao si me neočekivano
Darkman
Posts: 28
Joined: Sun Jan 23, 2022 9:36 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Darkman »

Akasha, ma opusti se jebes sto ko prica, ljudi ce uvjek pricati i sto jeste i sto nije, ko ih jebe. Odakle ti u svoj ovoj prici ako si ok 11 godina? Obicno svi koji se skinu, cak i ovi koji nastave samo nestanu, kao sto sam i ja radio. Interesantno mi je ovo samo u toku skidanja ili kad razmisljam o tome. Odakle si,ako nije tajna? 😁 A bgm vjeruj sad da mi neko da 7 000, ma i za hiljadu, dovoljan bi motiv bio 🤣 ja sam lose bio danas, mnogo problema stislo, pa sam uzeo ne jednu nego dvije po 2 mg, posle 3 dana pauze, sto znaci da je kriza tek kretala. Samo se zavaravam sa svom ovom pricom...prije godinu i po sam sa 14 mg dnevno samo skocio, izmucio se nekih pa blizu dvadesetak dana, ali tad sam imao celicnu volju koju trenutno nemam. Ja ne umijem da smanjujem kao sto znam da treba, jbg takav sam idem samo iz krajnosti u krajnost, ili se pucam ili ne nema izmedju 🤣
Darkman
Posts: 28
Joined: Sun Jan 23, 2022 9:36 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Darkman »

Drzim se, da ne kazem za sta 🤣🤣🤣🤣🤣
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Akkasha Come Back »

@Darkman

Nije ništa tajna ali je mnogo toga što sam rekla ili pogrešno shvaćeno ili totalno neshvaćeno ili iz zlobe namerno izvrnuto.

Pa ovako: ja sam ovde bila 2005. sa imenom M4j4 pa možeš naći...tada sam bila u fazi skidanja, došla kod roditelja posle NS gde sam se i navukla, tamo sam živela sa dečkom a kao što je vrlo često bar ovde, posle srednje škole sam živela uglavnom u BG i stalno sam svako malo tu, u julu sam se razbolela pa ne mislim da ću tamo ponovo, a otkud ovde na forumu opet, pa kad sam izašla iz zatvora videla sam jednu jako dobru prijateljicu sa kojom sam izgubila kontakt jer sam bila u zatvoru, ona je isto tako posle više od 10 godina pitala šta je sa starom ekipom, ima li koga...baš sam se iznenadila, prijatno jer sam čitala i videla da je preko 10 godina čista, pa rekoh hajde da se javim, i Sanela zna ko sam a od te ekipe više nema nikoga.

Eto ja došla da pozdravim neke ljude a zavozala se sa totalno drugima.

Imam problema sa "Lepinjama" ("Leponex") u zatvoru sam se navukla pa su me ovde neki "solili' da sam i dalje narkoman(ka)...

Nemoj da se iznenadiš ako te neko napadne da si ustvari ja, neki Viktor me muvao, pa kad mu nije uspelo napisao da ja ustvari ne postojim, da sam lažni nalog...sad će ispasti da si i ti, jer ko god krene OK sa mnom ispadne da ga ustvari nema 😂
Ti si car, obično me nasmeješ u svom ovom crnilu...poz ✌️
Last edited by Akkasha Come Back on Thu Dec 22, 2022 3:19 pm, edited 1 time in total.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Akkasha Come Back »

P.S.
@Darkman

Ni ja nisam mogla da smanjujem, ako možeš da veruješ ne bih se verovatno nikad ni skinula da nisam zaglavila na 3 godine (zatvora). Strašne su to priče...mi se ovde smejemo a realno problem je ogroman i zato te i gotivim jer se i ja nasmejem...
Darkman
Posts: 28
Joined: Sun Jan 23, 2022 9:36 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Darkman »

I ja sam nekad robijao zbog sranja od dopa, mada je proslo dobrih 20 godina. Preko 4 godine izgubljene...ma nema te zbog cega niko napadat, opusteno 🙂 pretpostavljam da si i ti iz slicne price sto se zatvora tice. Uh, ja sam leponeks samo par puta uzeo i to u krizi od bupa, na predlog jednog druga mozda sam par noci uzeo deseti dio tablete od 100 mg, jako gadan osjecaj sjutradan, kao da te voz ubio. Mada pretpostavljam da kad organizam navikne na to drugacije je. Mnogo jebena tableta koliko ja znam 🙄
Darkman
Posts: 28
Joined: Sun Jan 23, 2022 9:36 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Darkman »

Ali mi je tada pomogao da makar malo zaspem, nakon 4-5 dana pocinje nesanica i nemir u nogama, za to nisam uspio da nadjem resenje. Benzodiazepini se pokazu kao da gutas tik tak bombone, nista ne pomaze.
Darkman
Posts: 28
Joined: Sun Jan 23, 2022 9:36 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Darkman »

Razbolela? Nesto ozbiljno? 😳🤔
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Akkasha Come Back »

@Darkman

Uveče pred spavanje popijem 1/4 od 100mg "Leponexa", doktori misle da uzimam pola.
Teško je doći do lekova, pa neka piše veća količina, tako imam štek, da mi ne nestane.
(Mora se imati izveštaj, ako istekne datum zakažem kod doktora ali nekada se mora čekati i po 15 dana, pa je pametno imati u rezervi)

Bolesna sam a ne mogu da mi izvade krv, nesposobni svi, nemam vene a slepci neće da se muče bebi- priborom, dala sam 3 puta po 50€ kod privatnika, 4 meseca ležala u krevetu, dijareja, povraćanje, temperatura, niko ne ume da odredi dijagnozu, skoro sam počela da se oblačim da ne budem non stop u pidžami u stanu.
Posle 4 meseca ležanja učim ponovo da hodam, da se tako izrazim, svi lekovi koje sam dobila su u vezi creva i varenja a jasnu dijagnozu nemam.
Krajem novembra mi je spala temperatura.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Akkasha Come Back »

Valjda sam sad dobro, samo sam iscrpljena jako, ne znam ni ja, biće šta bude.
Post Reply