Ima li zivih na forumu :)

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by sanela »

Darkman wrote: Fri Mar 25, 2022 3:14 am Hahaha brate ti si lud :lol: Pa osjecam u grlu kao knedlu konstantno,izvalio sam da je zbog hormona poremecaj od ovog sranja.E ovako,posto ocigledno ne umijem da spustam mjesecima nego ili se pucam ili ne,prelomio sam prije 5 dana da konacno krenem sa ovim i samo prestao.Danas sam se osjecao bezveze i iskren da budem zavrsio malo dopa,i ako imam bupa nisam htio njega da uzmem.Da ne bude da savjetujem kako se sa bupa treba skidati sa horsom,ali imam povjerenja u sebe da necu nastavit sa ovim,to je bilo samo veceras da malo napravim predaha u glavi. Imam iskrenu zelju da ostavim svo ovo sranje iza sebe,dosta ga je bilo i previse.Znaci evo peti dan prolazi,bup ne dolazi u obzir,i sad planiram da izguram jos 3-4 dana na suvo pa ako bude bas prelose jos jednu noc par linija da bih mogao da zaspem i napravim predah u glavi.Savjet ljudima koji ovo citaju,ne pokusavajte skidati se sa bupa sa dopom ako niste bas bas sigurni u sebe da necete nastavit.Kako si ti brate ima li kakvih novosti?
Drug, skidanje s bupa dopom ne da ne ide, nego je samo zavaravanje level pro. Nema te pet dana, što znači da situacija nije pod kontrolom. Piši šta se dešava da ljudi koji kontaju to što si ti krenuo vide gdje će ih dovesti...
Kakogod, sretno, jer nije lako!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by sanela »

Darkman wrote: Fri Mar 25, 2022 3:16 am Pozdrav za tebe Sanela,kakvo je stanje kod tebe jesi li ok,nisi se vracala ovom zlu?
Ja se nisam drogirala. Ovdje sam "crna ovca", socijalna radnica sa iskustvom rada u komuni od 14 godina.
Masterblaster
Posts: 45
Joined: Mon Jun 14, 2021 6:54 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Masterblaster »

Ima živih nego šta! Evo prošlo je točno 11mjeseci otkad sam skočio sa 20mg bupa na nulu i otad sam ga tijekom tih 11mjeseci uzeo svega 2 puta..povraćao sam naravno a prvih 6mj. koliko je trebalo da koliko toliko dođem sebi nisam ga uzimao ali sam brljao po psihoaktivnima (spid, extasy, kokain i tu i tamo malo vutre) pa zbog toga završio na psihijatriji na 3 i pol mjeseca. Tamo su me dobro izravnali tako da mi sad ne pada na pamet gudra. Evo me na moru radim predsezonu i potpuno sam stabilan u glavi i tijelu. Lagani tremor no ništa epohalno. Pijem zyprexu p.p., rivotril p.p. i ad. Dobio sam i lyricu no ne privlači me njen rad pa ju popijem onako bezveze ponekad, znam da je navlakuša no kao što rekoh njen rad mi je totalno bzvz u usporedbi onoga šta sam uzimao pa ju ni ne pijem baš. Ajde di ste drugari nešto vas je malo u zadnje vrijeme :) . Veliki pozdrav svima koji se odlučuju na skidanje i onima koji su to prošli pa sad malo štrajkaju sa iskustvima :mrgreen:
Darkman
Posts: 28
Joined: Sun Jan 23, 2022 9:36 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Darkman »

Pa Sanela nije da nisi u pravu sto se toga tice, moguce da sam tjesio samog sebe :) uglavnom uzeo sam bio par noci sa nekim razmakom nesto dopa, ali isto to sranje pravi haos u glavi pa onda bi covjek najradije opet nastavio sa bupom :) Iskreno nisam daleko odmakao...sa dopom mi ne pada na pamet da se zajebavam to sigurno. Stanje je ovako, cim krene lose posle 3-4 dana ispravim se sa 2 mg, sto sam danas zadnji put napravio. Nisam pametan... prosli put sam skocio sa 16 mg i izdrzao snagom volje sve to ali ovaj put nikako to da izvedem. Jebe me stresan posao svaki dan,nemam koncetracije ni za sta,i ja naravno najlaksim putem. Trazio sam odmor na poslu nekih 15 dana sad od 1 maja, planiram da zakucam kuci desetak dana.Inace radim treninge,uopste ne izgledam lose sad kao neki dzanki,ali najvise sto mi smeta je to sto ovo sranje mijenja licnost, proveo bi covjek sam citav zivot u drogiranju, utrnu emocije i svaka ljudska potreba, totalni pakao. Javljam kako ce se sve ovo zavrsiti...krenem top, pukne me neka euforija mislim to je to,ali sve dok ne odrzim apstinenciju 20 dana zavaravam prvo sebe pa onda i nekog ko ovo cita.
Darkman
Posts: 28
Joined: Sun Jan 23, 2022 9:36 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Darkman »

Ausername drzi se tebra :) Masterblaster kazes pola godine ti je trebalo? Ja kad sam se skinuo prosli put posle mjesec dana sam bio koliko toliko ok, posle 3 sam bio na 100 %. Jebena stvar totalno...tu je i neminovan pad imuniteta posle nekih 10-15 dana, prehlada, licno imam i problem sa zubima krenu upale ali sve se to rijesi nekako. Sve u svemu moram se rijesit ovog zla, dosta je bilo druzenja...
Masterblaster
Posts: 45
Joined: Mon Jun 14, 2021 6:54 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Masterblaster »

Rekao sam tako kolokvijalno pola godine jer meni je tijelo 13 godina naviklo na bup iako sam se već nakon par mjeseci svakim danom osjećao sve bolje. Evo za 2 dana će biti da sam godinu dana čist i ne mogu reći da mi bup nije ostavio posljedice, očistio sam se potpuno ali sam vidno nervozniji nego što sam bio. Od anksiolitika pijem rivotril koji me smiruje tijekom dana a spavam koliko toliko dobro i ne uzimam nikakve druge lijekove. Najbolje mi je kad se izmorim na poslu, onda sam potpuno zadovoljan i sve je lakše. Pozdrav svima!
User avatar
Lebowski
Posts: 85
Joined: Wed May 22, 2019 3:43 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Lebowski »

Pozdrav svima... :)
Nemam za reći ništa pametno, samo sam htio pozdraviti sve prisutne na forumu. 8-)
Ja sam na terapiji, i ne razmišljam o skidanju jer nisam još na čistu sa time da ne bi ništa uzeo,
ovako popijem terapiju i ne mislim previše o zabranjenim stvarima...
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Ausername »

@Lebowski pametno.

@Darkman tu sam druže, ništa naglo, svojim tempom.
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by oxo »

sanela wrote: Thu Mar 31, 2022 6:46 pm
Darkman wrote: Fri Mar 25, 2022 3:16 am Pozdrav za tebe Sanela,kakvo je stanje kod tebe jesi li ok,nisi se vracala ovom zlu?
Ja se nisam drogirala. Ovdje sam "crna ovca", socijalna radnica sa iskustvom rada u komuni od 14 godina.

sumnjiva si gazdarice :)

evo ja sam ziv, ali nikad nisam uzimao bup tako da ne mogu da ti pomognem. u moje vreme ljudi su se drogirali dopom, a strejtirali bez icega

ali to se promenilo tako da se sada i drogira i strejtira sa bupom

u svakom slucaju prvi korak je da si svestan problema, i da nesto radis povodom toga. savet je da bataljujes to i da se vracas u normalan zivot onim tempom kojim si sposoban. bolje polako i uspesno nego brzo i da zabrljas ako si vec u takvoj situaciji u kakvoj jesi

a zivot bez droge je moguc. i veruj mi vredan je tolike muke. ima toliko primera ljudi koji su se skinuli i zive normalan i srecan zivot. i na ovom forumu
Darkman
Posts: 28
Joined: Sun Jan 23, 2022 9:36 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Darkman »

Ja sam nesto bio u tripu da je i Sanela imala iskustva sa skidanjem 🤣 nije lako raditi sa narkomanima...kod nas u CG nema tih komuna, mada sam procitao kako tamo funkcionisu stvari. Ni kod mene novosti nema, pokusavam da se isborim sa ovim sranjem, evo drugi dan od kako sam na odmoru i zatvorio se u kucu da probam na taj nacin da malo olaksam stvari. Danas je prosao treci dan otkad sam uzeo 2 mg, za sad nista strasno ali kad pocne nesanica i nemir u nogama pocinje jebada 🙄 pripremio sam melatonin, antibiotik ako pocnu zubi da me jebu, inace pijem magnezijum pred spavanje stalno i uzeo sam neki cink...mada sve to ne pomaze mnogo, jedino ovaj melatonin koliko toliko pomogne sa snom ali i on tek nakon desetak dana, u prvim danima sve je dzaba.Pozdrav svima, braci po drogama 🤣🤣🤣
Post Reply