Ima li zivih na forumu :)

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
Darkman
Posts: 28
Joined: Sun Jan 23, 2022 9:36 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Darkman »

Ausername znaci predlazes da se rokamo sa psihodelicima 🤣🤣🤣 dje da nadjemo te gljive ludare ahhahahha
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Ausername »

🤣🤣🤣
Ne da se rokamo, samo jednom do tri puta da se roknemo, :lol: ali nemam pojma gde bi to našao.

To kao nekad u Rusiji što su radili, jedan do 3 dana te drže u nekakvoj halucinogenoj komi, 98% uspešnosti izlečenja, jedan se nije ni sećao da je uopšte bio narkoman, pa ti vidi, ozbiljan jesam što se tiče ovog što mislim, ali realno gde i kako to naći? Kome se obratiti? Da nije neka prevara (pun ih je internet), tako da sam samo napisao da lično mislim da je ovo super, odnosno da bi moglo biti, čita dosta ljudi pa sa nadom da se neko uspeo tako izlečiti.

Sanela, javi se. Mislim ako nisam sanjao da sam čak naleteo na iskustvo od one ekipe od pre mnogo godina. Može li se ovo? Lp
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Ausername »

@Darkman imam jednog druga iz srednje, nismo se dugo videli ali čuo sam da je završio hemiju a praktično mi u komšiluku, šta ćeš, očajnička vremena zahtevaju očajničke mere...piše ovde i hemijska formula tog sastojka "PSILOCIBIN", a ako je lik uspeo da napravi eksere, ovo bi mu došlo lakše. (Pravio je eksere i to solidne)
Samo ne znam kako se uzima u tom slučaju. Drugo je kad je pečurka ili LSD pa pod nečijim nadzorom...
Uril DJ
Posts: 39
Joined: Fri Mar 18, 2022 1:39 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Uril DJ »

Bas sam saznao da 15 vrsti pecurki iz roda psilocybe raste na planini 20 km od mene:)
Nznm dal se mogu saditi kuci kao sto je slucaj sa konopljom. U holandiji su pecurke valjda legalne. Bas si me zainteresovao covjece:)
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Ausername »

Uril DJ wrote: Sat May 14, 2022 9:05 pm Bas sam saznao da 15 vrsti pecurki iz roda psilocybe raste na planini 20 km od mene:)
Nznm dal se mogu saditi kuci kao sto je slucaj sa konopljom. U holandiji su pecurke valjda legalne. Bas si me zainteresovao covjece:)
Hajde brate da se raspitamo, i mene zanima.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by sanela »

Hello, malo se iskulirajte...
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Ausername »

sanela wrote: Tue May 17, 2022 6:59 pm Hello, malo se iskulirajte...
Pa mi smo mislili da se izlečimo pomoću ovoga, a ne da zamenimo jednu drogu za drugu. Sanela

Inače, drugovi, ništa izgleda od ovoga. Legalno je za sada samo u državi Oregon, USA.

Kod nas u Srbiji se rade eksperimenti, (Stefan Pejić, kooridnator za komunikacije i vršnjački edukator, i Leo Ivanišević, psiholog, psihoterapeut u edukaciji, obojica članovi NVO „Re Generacije“) pod kontrolisanim uslovima, može da se dospe samo ako se prijavimo za medicinska istraživanja, a i to ima uslove.
Prvo- pacijent mora da bude neko u pm depresivan i neko kome nijedan antidepresiv do sad u životu nije pomogao, znači mi definitivno otpadamo.

Postaviću vam link gde sam našao, ako vas interesuje.

P.S. nađem slučajno i iskustvo jednog lika koji je pokušao sam sebe da izleči, tipična narkomanska tragikomedija, tako da ništa od toga.
Uril DJ
Posts: 39
Joined: Fri Mar 18, 2022 1:39 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Uril DJ »

Iskulir naravno, zanesemo se malo jbg
Nego ima.li ko.da je pustio snus. Bas me nervira, paradentoza vec pocela, desni crvene...a nije mi lose ovako. 22 sata bez snusa, pokusavam ostaviti.
User avatar
Deep_Dive
Posts: 29
Joined: Mon Apr 21, 2014 4:20 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Deep_Dive »

sanela wrote: Tue May 17, 2022 6:59 pm Hello, malo se iskulirajte...
Unapredi malo forum (kao iz vremeplova jbt) umesto što prekidaš ovu finu decu da se gudraju na suvo. :mrgreen:

Ono, nađe se par NVO koje bi spozorisale recimo prelazak na IPboard, koji je 300x bolji ali i košta. Jbg, koliko para toliko muzike, ali, pošto je ovaj forum već jako star (što je dobro) i najveći je u regionu koji je vezan za tematiku ovisnosti,lečenja i podrške, najpoznatiji, onda ideš na tu kartu. Na kraju nađeš par modova da te odmene kad nisi tu i vozi Miško.

Više će forumaši/ce pisati, biće življe, bolje, zanimljivije, korisnije, svrsishodnije i tako dalje i tako dalje... Nema na čemu. :geek:
Trebalo me je streljati još u pelenama.
User avatar
Deep_Dive
Posts: 29
Joined: Mon Apr 21, 2014 4:20 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Deep_Dive »

Beshmumater, zakleo bih se da je ispod bilo još par postova... El to obrisano ili sam istripovao?

Nego, imam utisak da se ovde otvaraju fake profili, sudeći po međusobnim optuživanjima forumskijeh starova & starleta. Ružno em kontraproduktivno, a i forum će vam otić' ukurac ako nastavite ovako. :mrgreen:
Pod "ovako" podrazumevam održavanje ružne prakse fejk naloga & pratećih poseravanja, kao i totalno odsustvo moderacije.
Što ste se uopšte skupljali ovde ako je krajnji rezultat čista gomila laži i obrisanih postova, što je tek posebna priča?
Kad sam već kod toga, ko vam daje za pravo da samovoljno bršete postove i činite topike nečitljivim, needless to say što ne poštujete druge posetioce ni za crno ispod nokta?
Šta, nadurio/la si se pa brišeš svoje sadržaje?! Koji si razred bre??
Takav bezobrazluk se na normalnim forumima kažnjava banom.
Nije ni čudo što sve zvrji prazno, je vi niste u stanju ni mačku da čuvate a kamoli da se bavitte jednim vrlo ozbiljnim forumom. Bar bi trebao takav biti.

p.s. Whomever it may concern, pustite PP ako treba pomoć.
Trebalo me je streljati još u pelenama.
Post Reply