Ima li zivih na forumu :)

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Ausername »

Ne znam, nisam bio tada, a sada nemam šta da pratim, odnosno koga.
Ja sam hteo nešto da pitam evo koliko nas je, vas trojicu, možda dođe još neko a možda bi trebalo da pitam na drugom mestu...ali eto ja samo ovde pišem, ne mogu da pohvatam ostale teme, ko zna, možda negde ima neke aktivnosti...

U svakom slučaju pozdrav svima od mene.
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Ausername »

Ako ništa drugo evo barem nakucasmo nešto, početak 4. stranice ;)
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Ausername »

P.S.
Ajde pitaću.
Ovako: saznao sam ovde, na ovom forumu za "Sanval", sve preporuke, i tražio od doktora da mi prepiše (10 mg).
Nisam vam rekao, više se uopšte ne drogiram. E, sad, taj Sanval se pije jedna tableta uveče i ljudima je dovoljno.
Ja uopšte ne mogu da zaspim od jedne tablete, ni od 2, pa sam podigao na 3-4.

Pomislim nekad da se jednostavno jedno jutro više neću probuditi što je stvarno ironično.

Ima li neko mišljenje? 30-40mg bi oborilo konja, tako kažu, meni nije jasno. Dal nisam pogodio terapiju, meni odgovara ova količina, pitam vas da li je opasno?

Ako iko ko je ostao ima iskustva sa "Sanvalom" molim vas da mi kaže.
Uril DJ
Posts: 39
Joined: Fri Mar 18, 2022 1:39 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Uril DJ »

Sve duze od 3 sedmice i vise od 20 mg na dan moglo bi biti opasno. Za mene. A to sto prolupavam od thc, uopste ne vidim kao opasnost...
Darkman
Posts: 28
Joined: Sun Jan 23, 2022 9:36 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Darkman »

Uril dj evo tebi prvo da odg zadnji si sa porukom 🙂 e jbg ja za sebe licno na milion sam platformi, fb, insta, telegram, dodaj na to i koju igricu i posao i jos ponesto nema se vremena sa forum 🤣 jedino kad mi je lose kad se skidam onda mi odgovara da citam i pisem jer se probalazim u svemu. Nema neke folozofije u skidaju sa bupa sve je poznato sa malim odstupanjima u vremenu, prvi dan lagan, drugi i treci podnosljiv, e od cetvrtog krece jebada 🤣 meni je peti dan danas bez icega i prve 4 noci sam ok spavao koliko toliko i evo vec veceras se pojavio dobri stari nemir okrenuo sam se u krevetu jedno 700 puta i na kraju odustao i digao se vec oko 4 i po pravio kafu. Dalje razmisljam sto da radim vec se bojim naredne noci.Mozemo bit malo aktivniji ako kome odgovara, ja za para dana silazim u Bd i budan cu biti do 6-7 svako jutro spavanje po noci tek od septembra 🤣 pozdrav za tebe brate 🙂
Darkman
Posts: 28
Joined: Sun Jan 23, 2022 9:36 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Darkman »

Ausername sto se sanvala tice probao sam ga isto u krizi par puta i odustao, mislim da sam jedno vece 30 mg opalio i nista kao da sam andol popio. Tako da sto se mene tice cisto sranje, to je za normalne ljude sa nesanicom koji nisu sprzili mozak kao mi 🤣 u Pg se pucaju sa sanvalom ksalolom i bupom zajedno, kazu da je dobar rad mada ne bih preporucio 🤣🤣🤣🤣
Darkman
Posts: 28
Joined: Sun Jan 23, 2022 9:36 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Darkman »

Za mene najjaci lijek je kad se zavrsi detoksikacija jednu zavisnost zamijenit sa zdravom a to je teretana i trcanje sve preporuke. Mada kad covjek krene sa tim isto ide u neku krajnost kao da se sprema za olimpijadu, makar je tako sa mnom bilo 🤣 pozdrav svima moram sad da letim pisem kasnije preskocio sam ponekog gore pa se tipkamo momciii saborci ratni drugari iz przenja mozdanih celija ,🤣
Uril DJ
Posts: 39
Joined: Fri Mar 18, 2022 1:39 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Uril DJ »

Srecno darkman sa bup detoxom:)
Ja sam se skinuo sa bupa nedavno uz pomoc tramala i ostalih kombinacija. Pisao sam o tome na nekoj drugoj temi na supstituciji. Nisam mogao izdrzati rostiljanje u krevetu. Zato sam kombinovao lekove da bi bilo malo lakse
Ako igras csgo javi steam kod da malo trcimo i pucamo:)
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Ausername »

Evo momci i ja da se javim, hvala na odgovoru...
Ova kratka poruka umesto "lajk" :D

I ja sam i FB i na Instagramu, mada mi sve dosadilo, retko uopšte ulazim.
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Ausername »

Znam da sam na jednom forumu pročitao da halucinogene pečurke mogu nas da izleče bukvalno jednim uzimanjem i crkao sam tražeći gde je i nisam mogao da nađem...
Međutim, ja sam uporan dečko :lol:
Našao sam preko Googla i to skorašnji datum
Link
https://www.bbc.com/serbian/lat/svet-61078130

PSILOCIBIN
Post Reply