molim pomoć u vezi terapije

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

Post Reply
Sunshineee
Posts: 1
Joined: Thu Jan 13, 2022 12:22 pm

molim pomoć u vezi terapije

Post by Sunshineee »

pozdrav svima koji ste još aktivni na ovom forumu, ako ima takvih :)
čitao sam ovaj forum davno dok sam tek uplovljavao u ovisničke vode. sada sam već heroinski narkoman sa stažom od 7 godina. u zadnje vrijeme ne radim stalni posao te se planiram prijaviti za neku vrstu terapije jer ne mogu više kupovati na crno ni dop ni heptove ni sub, a život mi je totalno otišao u k. pa makar da probam kako bi to išlo, jer sam sjebao sve što se sjebat dalo a i nemam više ni sredstava ni volje svaki dan tražiti ono što mi treba da mogu izdržati dan. može mi netko dati savjet kako? odem u centar za ovisnost i oni mi prepišu terapiju moram se pomokriti itd? iz Hrvatske sam. hvala i svima vam od srca želim svako dobro
trgup
Posts: 34
Joined: Sat Jun 04, 2016 12:06 am

Re: molim pomoć u vezi terapije

Post by trgup »

Pozdrav, nazoveš centar i napraviš termin za pregled. Kad dođeš ispričaš svoju priču, pišaš i dobiješ terapiju. Naravno moraš bit pozitivan, to valjda znaš😁.
Ja nikad nisam bio na dopu nego se navuko na sub, kupovo 7godina na ulici, i samo jesam dan otišao tamo, reko svoju priču i dobio terapiju. Za 15 minuta doslovno.
Odakle si iz Hrvatske
Masterblaster
Posts: 45
Joined: Mon Jun 14, 2021 6:54 pm

Re: molim pomoć u vezi terapije

Post by Masterblaster »

Sunshineee wrote: Thu Jan 13, 2022 12:28 pm pozdrav svima koji ste još aktivni na ovom forumu, ako ima takvih :)
čitao sam ovaj forum davno dok sam tek uplovljavao u ovisničke vode. sada sam već heroinski narkoman sa stažom od 7 godina. u zadnje vrijeme ne radim stalni posao te se planiram prijaviti za neku vrstu terapije jer ne mogu više kupovati na crno ni dop ni heptove ni sub, a život mi je totalno otišao u k. pa makar da probam kako bi to išlo, jer sam sjebao sve što se sjebat dalo a i nemam više ni sredstava ni volje svaki dan tražiti ono što mi treba da mogu izdržati dan. može mi netko dati savjet kako? odem u centar za ovisnost i oni mi prepišu terapiju moram se pomokriti itd? iz Hrvatske sam. hvala i svima vam od srca želim svako dobro
Odeš u centar za nezbrinutu djecu :lol: Centar za izvanbolničko liječenje ovisnosti dr. Andrija Štampar u mirogojskoj ti je adresa..odeš tamo daš urin popričaš i odmah dobiješ terapiju i svog psihijatra koji će te voditi. Sretno stari i nemoj dugo biti na bupu samo ćeš se sjebati, prati ovaj forum i samo dobra vibra..sve najbolje
Post Reply