Savjet

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Masterblaster
Posts: 45
Joined: Mon Jun 14, 2021 6:54 pm

Re: Savjet

Post by Masterblaster »

Kako volim ove letećeg...prvo se žali da je nesiguran i kad mu netko želi pomoći nestane i naravno buba se i dalje. Nisu svi isti ali ako sam se rekao skinuti to i napravim pod svaku cijenu. Kolko je sjebana supstitucija vidio sam tek nakon 13 godina uzimanja I ma šta ne, baciš se uzimao 5,10,15 ili 20 miligrama i vidiš koliko je jama duboka. Osim toga sa što veće količine skočio više vidiš..i imat ćeš glasove i projekcije i 2mj.nakon uzimanja pitanje je samo kako ćeš ih prihvatit. Po meni je je najžešći udar po mozgu, izrasla mi kvrga i sad sam ja trebo kao ići na punkciju te žlijezde i to točno na parentalnom dijelu mozga...nisam išao i tek nakon što me flash nakon 4-5 mjeseca skoro zrušio počelo se povlačit. I srce mi je skoro puklo no mi se držimo skupa i dobio sam taj put morfij koji mi je spasio život. Halucinacije i lsd ne znam zašto no valjda je bilo potrebno čišćenje. Nipošto nemojte prestati sa diazepamima, to možete kad prođe bar 6mj. A glasove sam ušutkao bonkasima i sad ništa ne čujem, speed nipošto jer je mozak preosjetljiv i receptori su preosjetljiv, jedino ako želite preduhitrit CIA-u onda ih možete pratiti i sve njihove blagoslove na bijelo...amfetamin "vidi" sve u tom periodu ali je dvosjekli mač jer jedna crtica nakon 3h okrene na "kaznu" I opet Tokio calling, ubija u pojam no oni ne mogu čuti životinje...ponašaju se ko djeca, jadnici..probao sam se i ja logikom protiv toga-ne ide. Matematiku sam imao u osnovnoj, pa matematička gimnazija, pa jedan faks matematika pa drugi faks ekonometrija pa magisterij-matematika, ekonometrija i analize budućih događaja pa matematička analiza 1 i 2 s pmf-a pa statistička analiza, deskriptivna i inferencijalna i da ne nabrajam...ima toga i bez programiranja-sve bacit u vodu i jebeš taj program i izvođenje n-tero dimenzionalnog vektorskog prostora kad još uvijek nemogu povezati deterministički kaos sa putanjom elektrona pod fotonskim zrakama...i povezati sa empirijski. Sjećam se bar pola toga, imao sinkopu svaki dan mjesec dana najmanje (2-3minute sna u budnom stanju-parcijalni shutdown dijela mozga, ugasi se i prokleti živci ga pale jer se trzaju, nemaju hrane)...evo ovo vam je besplatno a kad stavim sve na papir onda ću otići psih.jer je zadnji put samo rekla hvala vam što to radite...ja si mislim što jer sam bio u teškoj depri no dala mi je trittico koji mi je tijelo nakon 2 i pol mjeseca jedva prihvatilo (a piju ga djeca)- živci se još nisu oporaviti pa mi nije odmah sjeo pa mi je benigna piva na kraju najviše pomagala ..umorih se
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Savjet

Post by Akkasha Come Back »

Masterblaster wrote: Tue Oct 26, 2021 9:36 am Kako volim ove letećeg...prvo se žali da je nesiguran i kad mu netko želi pomoći nestane i naravno buba se i dalje. Nisu svi isti ali ako sam se rekao skinuti to i napravim pod svaku cijenu. Kolko je sjebana supstitucija vidio sam tek nakon 13 godina uzimanja I ma šta ne, baciš se uzimao 5,10,15 ili 20 miligrama i vidiš koliko je jama duboka. Osim toga sa što veće količine skočio više vidiš..i imat ćeš glasove i projekcije i 2mj.nakon uzimanja pitanje je samo kako ćeš ih prihvatit. Po meni je je najžešći udar po mozgu, izrasla mi kvrga i sad sam ja trebo kao ići na punkciju te žlijezde i to točno na parentalnom dijelu mozga...nisam išao i tek nakon što me flash nakon 4-5 mjeseca skoro zrušio počelo se povlačit. I srce mi je skoro puklo no mi se držimo skupa i dobio sam taj put morfij koji mi je spasio život. Halucinacije i lsd ne znam zašto no valjda je bilo potrebno čišćenje. Nipošto nemojte prestati sa diazepamima, to možete kad prođe bar 6mj. A glasove sam ušutkao bonkasima i sad ništa ne čujem, speed nipošto jer je mozak preosjetljiv i receptori su preosjetljiv, jedino ako želite preduhitrit CIA-u onda ih možete pratiti i sve njihove blagoslove na bijelo...amfetamin "vidi" sve u tom periodu ali je dvosjekli mač jer jedna crtica nakon 3h okrene na "kaznu" I opet Tokio calling, ubija u pojam no oni ne mogu čuti životinje...ponašaju se ko djeca, jadnici..probao sam se i ja logikom protiv toga-ne ide. Matematiku sam imao u osnovnoj, pa matematička gimnazija, pa jedan faks matematika pa drugi faks ekonometrija pa magisterij-matematika, ekonometrija i analize budućih događaja pa matematička analiza 1 i 2 s pmf-a pa statistička analiza, deskriptivna i inferencijalna i da ne nabrajam...ima toga i bez programiranja-sve bacit u vodu i jebeš taj program i izvođenje n-tero dimenzionalnog vektorskog prostora kad još uvijek nemogu povezati deterministički kaos sa putanjom elektrona pod fotonskim zrakama...i povezati sa empirijski. Sjećam se bar pola toga, imao sinkopu svaki dan mjesec dana najmanje (2-3minute sna u budnom stanju-parcijalni shutdown dijela mozga, ugasi se i prokleti živci ga pale jer se trzaju, nemaju hrane)...evo ovo vam je besplatno a kad stavim sve na papir onda ću otići psih.jer je zadnji put samo rekla hvala vam što to radite...ja si mislim što jer sam bio u teškoj depri no dala mi je trittico koji mi je tijelo nakon 2 i pol mjeseca jedva prihvatilo (a piju ga djeca)- živci se još nisu oporaviti pa mi nije odmah sjeo pa mi je benigna piva na kraju najviše pomagala ..umorih se
Uh...hajde redom, ali naopako, prvo ovo poslednje...Tritico je mene istripovao za čitav život, jako loše mi je bilo od njega, i to kad sam bila na metadonu.
Nemoj to nikako, ovde u Srbiji je važio za eksperimente, a posle je definitivno zabranjen koliko barem ja znam.
Zamalo nisam poludela od toga, ma užasno iskustvo a od drugih u metadonskom centru sam čula isto, u najboljem slučaju uopšte ne deluje.

Drugo- sad mi bi smešno kako si opisao haos koristeći vektore pa i verovatnoću slučajnog događaja, i ja sam završila prirodno-matematički smer a kasnije na studijama se zaljubila u "Verovatnoću i statistiku", to ko jednom skuži bude mnogo dobro.

A sad za ove "leteće" i tu si u pravu. Od sada ne odgovaram nikome na prvi post, tek na drugi. Ubiješ se objasniti i on puf!- nema ga. Pa jeba ga, što rekla jedna moja stara frendica.

Ja ne uzimam uopšte lekove iz diazepama, imam samo u šteku "Bromazepam" od samo 3 mg i jedna kutija mi traje više od 3 meseca, evo na poslednjoj sam napisala datum kad sam kupila.
Ne znam Iskreno ni zašto ga imam. Nekada davno, baš davno, mi je bio prepisan, pa valjda podsvesno ono neka ga, da imam.
Marta Tufna
Posts: 457
Joined: Sun Feb 02, 2020 7:29 am

Re: Savjet

Post by Marta Tufna »

Tritiko nije zabranjen. Pijem ga od aprila. Odličan lek. Ne daje se deci i naravno da ne sme da se kombinuje sa opijatima ni sa alkoholom.
Kome je do kombinovanja samo napred, ali ne bih rekla da je onda problem u leku.

Baš bih volela da pročitam na šta se pozivaš kada kažeš da je važio za eksperimente, pa bih te zamolila da to podeliš ovde.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Savjet

Post by Akkasha Come Back »

Marta Tufna wrote: Thu Oct 28, 2021 6:32 pm Tritiko nije zabranjen. Pijem ga od aprila. Odličan lek. Ne daje se deci i naravno da ne sme da se kombinuje sa opijatima ni sa alkoholom.
Kome je do kombinovanja samo napred, ali ne bih rekla da je onda problem u leku.

Baš bih volela da pročitam na šta se pozivaš kada kažeš da je važio za eksperimente, pa bih te zamolila da to podeliš ovde.
To je bilo 2007/8 i na metadonskom održavanju ko je, svakog četvrtka je bio konzilijum. Na te konzilijume smo morali sa jednim od roditelja ili sa suprugom u vanbračnoj zajednici, a sami nismo mogli ući uopšte u program metadonskog održavanja.
Tako je bilo, i nisam ja iz Beograda ni Novog Sada, da i to naglasim.

E sad konkretno odgovor na tvoje pitanje: rekli su nam tako doktori na konzilijumu. Znači usmeno. Nemam ništa napismeno kao dokaz, sem ličnog iskustva.

P.S. da li je na toj kutiji slika suncokreta?
Bilo je. Ti si prva za koju čujem da "Tritiko" odgovara, ali ipak je razlika da li je preko metadona, ili uzimaš u kombinaciji ili uzimaš samo Tritiko. Ako ne želiš, ne moraš odgovoriti, ovde svi kriju terapiju pa i to za Tritiko ti hvala.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Savjet

Post by Akkasha Come Back »

Marta Tufna wrote: Thu Oct 28, 2021 6:32 pm Tritiko nije zabranjen. Pijem ga od aprila. Odličan lek. Ne daje se deci i naravno da ne sme da se kombinuje sa opijatima ni sa alkoholom.
Kome je do kombinovanja samo napred, ali ne bih rekla da je onda problem u leku.

Baš bih volela da pročitam na šta se pozivaš kada kažeš da je važio za eksperimente, pa bih te zamolila da to podeliš ovde.
Ja tek sad videh. Znači zato je nama bilo loše (preko metadona) a "eksperiment" je onda verovatno bio samo za isto to, za kombinovanje. Tako su nam rekli, da je eksperiment.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Savjet

Post by xxxana »

Akkasha Come Back wrote: Thu Oct 28, 2021 6:51 pm
Marta Tufna wrote: Thu Oct 28, 2021 6:32 pm Tritiko nije zabranjen. Pijem ga od aprila. Odličan lek. Ne daje se deci i naravno da ne sme da se kombinuje sa opijatima ni sa alkoholom.
Kome je do kombinovanja samo napred, ali ne bih rekla da je onda problem u leku.

Baš bih volela da pročitam na šta se pozivaš kada kažeš da je važio za eksperimente, pa bih te zamolila da to podeliš ovde.
To je bilo 2007/8 i na metadonskom održavanju ko je, svakog četvrtka je bio konzilijum. Na te konzilijume smo morali sa jednim od roditelja ili sa suprugom u vanbračnoj zajednici, a sami nismo mogli ući uopšte u program metadonskog održavanja.
Tako je bilo, i nisam ja iz Beograda ni Novog Sada, da i to naglasim.

E sad konkretno odgovor na tvoje pitanje: rekli su nam tako doktori na konzilijumu. Znači usmeno. Nemam ništa napismeno kao dokaz, sem ličnog iskustva.

P.S. da li je na toj kutiji slika suncokreta?
Bilo je. Ti si prva za koju čujem da "Tritiko" odgovara, ali ipak je razlika da li je preko metadona, ili uzimaš u kombinaciji ili uzimaš samo Tritiko. Ako ne želiš, ne moraš odgovoriti, ovde svi kriju terapiju pa i to za Tritiko ti hvala.
Zvuci nestvarno da doktori imaju takvu informaciju
Na buprenorfinskoj terapiji mi je taj lek bio prepisan, nije mi odgovarao i omamljena sam bila, pa je kao zamena bio remeron, ni to mi nije odgovaralo, isti efekat
Kod privatnika tek sam saznala da se ne kombinuje sa opijatima, pa sam nasla i tekst o tome u jednom istrazivanju
Ovo sto je Marta napisala je tacno, pozitivno iskustvo o ovim lekovima ako se dobro secam, pisala je i Frajla
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Savjet

Post by Akkasha Come Back »

Mamu im jebem, šta su nam radili. Ladno su nam davali "Tritico" iako NE SME da se kombinuje.
Hvala ti Marta, ja to uopšte nisam znala. (Jer većina lekova se daje preko metadona).
Mogla sam i da umrem. Samo rekli "eksperiment", ako vam bude loše, vi recite sledećeg četvrtka. A "sledeći četvrtak" ti kažu da se tripuješ (normalno, ne tim rečima) i da mora da prođe najmanje 3 sedmice.
Kad prođu 3 sedmice, onda kažu 3 meseca.
Ja sam se jedva oslobodila tog Tritika, i stvarno mi je bilo mnogo loše. Doduše, 3 u 1, a ja inače ne podnosim antidepresive, od njih mi baš užas.

Koliko se sećam, Tri-tiko se i zove tako jer je kombinacija
sedativ-antidepresiv- i šta je onda treće? Zaboravila sam.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Savjet

Post by Akkasha Come Back »

xxxana wrote: Thu Oct 28, 2021 7:02 pm
Akkasha Come Back wrote: Thu Oct 28, 2021 6:51 pm
Marta Tufna wrote: Thu Oct 28, 2021 6:32 pm Tritiko nije zabranjen. Pijem ga od aprila. Odličan lek. Ne daje se deci i naravno da ne sme da se kombinuje sa opijatima ni sa alkoholom.
Kome je do kombinovanja samo napred, ali ne bih rekla da je onda problem u leku.

Baš bih volela da pročitam na šta se pozivaš kada kažeš da je važio za eksperimente, pa bih te zamolila da to podeliš ovde.
To je bilo 2007/8 i na metadonskom održavanju ko je, svakog četvrtka je bio konzilijum. Na te konzilijume smo morali sa jednim od roditelja ili sa suprugom u vanbračnoj zajednici, a sami nismo mogli ući uopšte u program metadonskog održavanja.
Tako je bilo, i nisam ja iz Beograda ni Novog Sada, da i to naglasim.

E sad konkretno odgovor na tvoje pitanje: rekli su nam tako doktori na konzilijumu. Znači usmeno. Nemam ništa napismeno kao dokaz, sem ličnog iskustva.

P.S. da li je na toj kutiji slika suncokreta?
Bilo je. Ti si prva za koju čujem da "Tritiko" odgovara, ali ipak je razlika da li je preko metadona, ili uzimaš u kombinaciji ili uzimaš samo Tritiko. Ako ne želiš, ne moraš odgovoriti, ovde svi kriju terapiju pa i to za Tritiko ti hvala.
Zvuci nestvarno da doktori imaju takvu informaciju
Na buprenorfinskoj terapiji mi je taj lek bio prepisan, nije mi odgovarao i omamljena sam bila, pa je kao zamena bio remeron, ni to mi nije odgovaralo, isti efekat
Kod privatnika tek sam saznala da se ne kombinuje sa opijatima, pa sam nasla i tekst o tome u jednom istrazivanju
Ovo sto je Marta napisala je tacno, pozitivno iskustvo o ovim lekovima ako se dobro secam, pisala je i Frajla
Marta, eto, ti xxxana je potvrdila moje iskustvo, tekst postoji.
Marta Tufna
Posts: 457
Joined: Sun Feb 02, 2020 7:29 am

Re: Savjet

Post by Marta Tufna »

Akkasha Come Back wrote: Thu Oct 28, 2021 6:51 pm
Marta Tufna wrote: Thu Oct 28, 2021 6:32 pm Tritiko nije zabranjen. Pijem ga od aprila. Odličan lek. Ne daje se deci i naravno da ne sme da se kombinuje sa opijatima ni sa alkoholom.
Kome je do kombinovanja samo napred, ali ne bih rekla da je onda problem u leku.

Baš bih volela da pročitam na šta se pozivaš kada kažeš da je važio za eksperimente, pa bih te zamolila da to podeliš ovde.
To je bilo 2007/8 i na metadonskom održavanju ko je, svakog četvrtka je bio konzilijum. Na te konzilijume smo morali sa jednim od roditelja ili sa suprugom u vanbračnoj zajednici, a sami nismo mogli ući uopšte u program metadonskog održavanja.
Tako je bilo, i nisam ja iz Beograda ni Novog Sada, da i to naglasim.

E sad konkretno odgovor na tvoje pitanje: rekli su nam tako doktori na konzilijumu. Znači usmeno. Nemam ništa napismeno kao dokaz, sem ličnog iskustva.

P.S. da li je na toj kutiji slika suncokreta?
Bilo je. Ti si prva za koju čujem da "Tritiko" odgovara, ali ipak je razlika da li je preko metadona, ili uzimaš u kombinaciji ili uzimaš samo Tritiko. Ako ne želiš, ne moraš odgovoriti, ovde svi kriju terapiju pa i to za Tritiko ti hvala.
Jeste slika suncokreta.
Uzimam samo tritiko.
Iskustvo sa opijatima nemam baš nikakvo, tako da ne znam kako deluje u kombinaciji sa njima, a alkohol ne pijem od aprila.
Pretpostavljam, kao i za svaki drugi lek, ako se zloupotrebljava sam lek ili nešto uz lek, da onda i nije baš moguće meriti koliko je dobar.

Što se mene tiče, nikakvih problema nisam imala sa ovim lekom.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Savjet

Post by Akkasha Come Back »

Zna li neko šta je treće pod "Tritiko"?
Post Reply