Pomoc za studiju - pitanje za sve sadasnje/bivse ovisnike

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Pomoc za studiju - pitanje za sve sadasnje/bivse ovisnike

Post by Akkasha Come Back »

:lol:
Jbg pa kad neko prevrši meru.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Pomoc za studiju - pitanje za sve sadasnje/bivse ovisnike

Post by sanela »

Ovo je stara tema i nema potrebe da se izvlaci, posebno ne da se psuje i napada neko ko je dosao po informaciju. Studenti obicno nemaju pojma o temi o kojoj pisu i iz neznanja dodju i ovako nastupaju. Tako da nema potrebe za ovakvim tvojim komentarom.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Pomoc za studiju - pitanje za sve sadasnje/bivse ovisnike

Post by Akkasha Come Back »

sanela wrote: Sun May 14, 2023 8:45 am Ovo je stara tema i nema potrebe da se izvlaci, posebno ne da se psuje i napada neko ko je dosao po informaciju. Studenti obicno nemaju pojma o temi o kojoj pisu i iz neznanja dodju i ovako nastupaju. Tako da nema potrebe za ovakvim tvojim komentarom.
Pa šta da radim, da izbrišem komentar? Ne bi bilo svrhe jer sam citirana.
Pogledaj još jednom, nisam ja povampirila temu.

A onda si se baš ti složila sa mojim odgovorom studentu. Samo bez psovki. To se podrazumeva a niko ne poštuje.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Pomoc za studiju - pitanje za sve sadasnje/bivse ovisnike

Post by Akkasha Come Back »

sanela wrote: Fri Sep 10, 2021 9:21 am Moram reći kad se traže odgovori na pitanja koja su u svrhu nekog istraživanja, red je da se na početku predstavite, kažete svrhu i cilj istraživanja, pa tek onda dostavite upitnik sa pitanjima za ispitanike.
Ovo što ovdje piše su neka radi reda pitanja koja nisu ni ispravno formulisana. Pročitaj još jednom kako su napisana pitanja.
Tako da me Akashin komentar ne iznenađuje, zaista je u pravu (uz izuzetak psovanja i vrijeđanja, što nije OK).
Eto ti. Šta ti je danas, ne samo tebi, svi nešto ustali na levu nogu, izgleda. Lp
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Pomoc za studiju - pitanje za sve sadasnje/bivse ovisnike

Post by sanela »

Nisam tebi pisala, nego @dajana9
Hemfri
Posts: 206
Joined: Mon Feb 06, 2012 5:49 am

Re: Pomoc za studiju - pitanje za sve sadasnje/bivse ovisnike

Post by Hemfri »

Svi smo se probudili jednog dana,i rekli u sebi,"što mi je dosadan ovaj moj normalan i sređen život,hajde da počnem da se gudriram" i eto tako je 99.999% ušlo u narkomaniju,a da nije bilo nikakvog razloga -sem čiste dosade,dok su oko njih rasli jorgovani,bili okruženi kadifom i svilom,ljubavlju,razumevanjem,svega kako taman i treba,ali eto-odlučismo da postanemo zavisnici/narkomani....i tako...trebalo bi da SVI napišemo sa koliko godina smo uzeli šta i kako i kad i da pročačkamo malo po uvek ne zaceljenim ranama duše-da bi mogao da se napiše neki sastav /rad za fax-UŽAS!!! :shock: :roll: P.S. Tebi ćemo da pišemo ono što jedva psihijatar izvlači iz nas ,ali tebi za ljubav-za naučni rad za školu,fakultet,časopis,ćemo svi rado da ti ...po redu sve....napišemo ,samo pitaj što gluplje i što direktnije,i (NARAVNO),ŠTO POVRŠNIJE Moguće!
"Ne ljutim se ja Što TI Mene Lažeš-Već Što Misliš da ti ja Verujem!" - (PRA stara Kineska poslovica)
Post Reply