Problem zloupotrebe suboxona - LICNO

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

User avatar
scar_tissue
Posts: 5
Joined: Mon May 08, 2023 7:24 pm

Re: Problem zloupotrebe suboxona - LICNO

Post by scar_tissue »

KibOne wrote: Sat Feb 24, 2024 4:32 pm
scar_tissue wrote: Fri Jan 26, 2024 12:36 pm
    tuzla1991 wrote: Tue Dec 05, 2023 1:48 am

    Hvala na odgovoru,ja i dalje sam na istom problemu,koristim na nos i nikako da se skinem,a vec me brine dugo vremena
    Drugar, nisam sad tačno siguran koliko koristiš dugo ali 2mg je, što neko napisa ovde negde, i mnogo i malo. Znači ako prvi put ikada šmrkneš 1mg, a nisi džanki, bićeš toliko high da nećeš znati šta se dešava tako lepo. A ako si džanki, može da ti se desi da ti 8mg ne pokrije krizu. Ja se skidam sa bupa upravo ali ja idem na suvo. Kad god sam se skidao sa horsa bilo je bupom ili suvo. Pošto za bup ne postoji zamena a da nije isto tako adiktivna, plus nisam uplaćivao sebi doprinose (imam mali biznis i firmu), nemam zdravstveno i ne mogu kod lekara bez para. Šmrčem bup od marta '23. do danas. Od početka pa do danas sam samo jednom ili dva puta uzeo po 12mg dnevno inače 8mg svakodnevno na nos. Preskočim nekad dan ili dva ali generalno bar 6 dana nedeljno je ispunjeno sa 8mg bupa. Evo danas mi je 5-ti dan kako nisam uzeo ni miligram i ništa. Ne znam da li me čeka tek ili sam slučajno ubo koktel lekova (imam hronične bolove u kičmi) koje ću piti doživotno, verovatno. Ali kažem ti, pet dana i ništa. Ili ljudi prave od komarca magarca ili mene pakao :evil: čeka iza ćoška. Videću pa se javljam. Jedino mi je psiha zeznuta (dosadno mi je, bezvoljan sam, depresivan) ali to je i za očekivati, ukinuo sam mozgu dopamin boost i sada mi ništa nije interesantno. Svakako, javiću ti šta se dešava narednih dana. Pozdrav, glava gore i samo guraj napred.
    I jel frka?
    Frka buraz...ali nije strašno. Može da se preživi...za sada :D
    Heaven beside you, Hell within
    Post Reply