Zivotna Prica - Kokain

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
Hugoboss007
Posts: 5
Joined: Fri Jun 25, 2021 9:00 pm

Zivotna Prica - Kokain

Post by Hugoboss007 »

Pozdrav svima, vec neko vrijeme pratim i citam vase postove pa sam pozelio da se i ja oglasim, eh da pocnem imam 18 godina, sa 12 godina prvi put probao marihuanu i na prvi pogled mi se dopala, uglavnom sam je koristio dok su izlazci petak/subota, da sa 12 godina sam poceo da izlazim. Marihuana mi se odma svidjela pa je tako krenulo vikendom pa uz koji radni dan pa skoro svaki dan naduvan u osnovnoj , krio se od roditelja krao pare od roditelja dilovao uzimao po 25-50g pa prodavao da imam da pusim, dok sa 14 godina su me prvi put uhvatili naduvanog i kupili test na drogu, inace sam koristio kapi za oci pa tako me nisu mogli bas i skontati ponasao sam se normalno a vjerovatno su mislili da sam u pubertetu. i tako kad su kupili test ne snecam se tacno al mislim da mi je bilo nestalo kapi za ociju pa sam dosao naduvan kuci i ponasao se kao da je sve ok, zatim kad su me testirali bio sam pozitivan na marihuanu, dobio sam batine ubijali su boga u meni svaki dan i otac i majka i brat stariji, bio sam u kazni 3 mjeseca nisam smio izaci iz kuce , ma da me to nije sprjecavalo uvijek mi je neko donosio vutru kuci kad su roditelji na poslu pa sam pusio sam na balkonu naduvan se i legnem da spavam uglavnom poslije skole. takodje za to vrijeme dok sam duvao sve vrijeme sam i kockao na aparatima vockice,igrao poker na wwinu, tu je vec proslo neko vrijeme i sa 15 sam prvi put probao spid za vikend odma sledeci vikend kokain sto mi se mnogo svidjelo i tako sam nastavio pusiti vutru i usput vikendom kokain spid ekstazi sta god je bilo, i tu su me roditelji opet provalili na vutru i opet 3 mjeseca kazne ne izlazim iz kuce, za to vrijeme sam ukrao oko 5000km i poyrosio na kocku i drogu.. vec poslije te kazne krece sve naopako izlazim svaki vikend kokain trava me ne zanima i samo kokain i tako sam rukao kokain sve do 17 godine (proslo ljeto) znaci udarao sam ga svaki dan na nos sibao koliko sam mogao usput kao da imam blokatore kokain me uopste nije radio znaci kocka kokaina koja se ne moze da jednom karticom usitniti vec moras udarari sa 2 kartice da pukne sibao sam svaki dan 1-3g vikendom po 10-15g spajao sam po 7-8 noci da ne spavam i kad ne mogu vise drmnem tablu lexilijuma i to me obori, uglavnom kokain sam zavolio najvise zbog price po gradu ono frajer tu vamo cure druzenje sa starijima mangup dilovao krao od roditelja, za jedno ljeto ukrao 15.000€ i sve stukao na kokain, kad su me tu provalili znao sam da sam potonuo na dno znaci nema kesa niko se ne javlja od narkomana bivsih drugara i nema mi pomoci, posjeta psihijatru i isao sam na lijecenje u drajzerovu, na kokain sam bio pozitavn 16 dana, tek poslije 10 dana drajzerove me pocela drmari kriza znaci ludim haos organizam ubija vristim mjere mi pritisak 200/100 daju mi 3 tablete za smirenje i za pritisak 1.5 ni jedna od tableta za smirenje me nije smirila sve sam bio ludji i ludji drhtim udaram glavom od zid dok mi nisu u guzicu dali neki inekciju poslije toga sam bio ne znam kako danopisem kao da letim slobodan smiren euforican samo sam govorio kako je lijepo i ta kriza je trajala 7 dana svaki dan vnavece. 18 rodjendan sam proslavio u drajzerovoj, vratio se kuci poslije mjesec dana posto je bila korona i 3 mjeseca cist i opet se sibnem jednostavno mislim da ja to mogu kontrolisati i otme se kontrolni , psihijatar je rekao jos jedan recidiv i sledeca opcija komuna i volio bih otici u komunu i otisao bih kad bih opet uzeo kokain jer znam da tu srece nema, evo sad sam cist nekih 7 mjeseci i sve mi ne cudno dani u mi uglavnom ispunjeni stalno nesto radim ali nije to to osjecam bas prazninu u sebi da mi fali zivot provod drogiranje izlazci i sve to kao prije i sad dok je ljeto sve mi je gore i gore jer sam se proslo ljeto bas unakazio od kokaina. eto moje ispovijesti nisam pricao o dijetinjstvu uglavnom sa starijima de druzio citav zivot uvijek mangup tukao se pravio probleme nikad nisam bio ucenik za primjer . sad pijem od terapije klonazepan, moditen, karbapin, leponex
Dorat
Posts: 46
Joined: Sat Jun 19, 2021 11:23 pm

Re: Zivotna Prica - Kokain

Post by Dorat »

Uglavnom teška priča, ali moram ti priznati da si jako mlad da završiš u galeriji, još moliš Gospodara da bude iz čitulje sa mangupima kojim je dohakao kokain i teške droge, a uništile lake žene, moderne tehnologije, spid i ostale glupe droge. Nego, Mangupe da nisi uz put istukao i kakvog budućeg doktora? Pitam za druga.
"Svakoga dana u svakom pogledu sve više napredujem".
Hugoboss007
Posts: 5
Joined: Fri Jun 25, 2021 9:00 pm

Re: Zivotna Prica - Kokain

Post by Hugoboss007 »

Ne
sveznamanistaneznam
Posts: 4
Joined: Sun Oct 17, 2021 7:26 am

Re: Zivotna Prica - Kokain

Post by sveznamanistaneznam »

Brate moj, tvrdim da je kokainska kriza jaca i zajebanija od heroinske 🙃 Naravno da je praznina.. kao heroin na iglu.. 10 puta jaci osecaj nego kad svrsis! 🙃 Kako to da ispunis normalnim zivotom 😁 Ali ipak ima nesto cime mozes.. Dete napravi, osnuj porodicu! Zivi za nekog ! ♥️
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Zivotna Prica - Kokain

Post by sanela »

sveznamanistaneznam wrote: Sun Oct 17, 2021 8:03 am Brate moj, tvrdim da je kokainska kriza jaca i zajebanija od heroinske 🙃 Naravno da je praznina.. kao heroin na iglu.. 10 puta jaci osecaj nego kad svrsis! 🙃 Kako to da ispunis normalnim zivotom 😁 Ali ipak ima nesto cime mozes.. Dete napravi, osnuj porodicu! Zivi za nekog ! ♥️
Onda bi svaki ovisnik kao vid terapije trebao praviti djecu. Hajd sto je unistio svoj zivot, nego ce unistiti jos nekoliko zivota. :roll:
Hugoboss007
Posts: 5
Joined: Fri Jun 25, 2021 9:00 pm

Re: Zivotna Prica - Kokain

Post by Hugoboss007 »

imam curu dugo, sve vrijeme je uz mene, i ako budem imao djecu sa njom cu imati, ali me opet plasi da li ce dijete povuci moje gene, cist sam sve vrijeme.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Zivotna Prica - Kokain

Post by sanela »

Hugoboss007 wrote: Wed Oct 20, 2021 9:15 pm imam curu dugo, sve vrijeme je uz mene, i ako budem imao djecu sa njom cu imati, ali me opet plasi da li ce dijete povuci moje gene, cist sam sve vrijeme.
Pravila za genetiku nema. Može se desiti da "povuče" tvoje gene. Ali, ako svi ostali riziko faktori budu svedeni na minimum, genetska predispozicija ne mora ništa da znači.
Hugoboss007
Posts: 5
Joined: Fri Jun 25, 2021 9:00 pm

Re: Zivotna Prica - Kokain

Post by Hugoboss007 »

hvala, nadam se najboljem, trudim se , zaboravljam na to, pijem redovno terapiju i svaki mjesec sam kod psihijatra, desilo mi se da sam nasao kokain u kuci, nije me toliko potreslo samo sam ga bacio u kantu i tu noc sanjao drogu, sve ostalo ekstra
Post Reply