Kako je spid unisto snove

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
Adrijana
Posts: 43
Joined: Tue Jun 15, 2021 10:43 pm

Re: Kako je spid unisto snove

Post by Adrijana »

Ja sam zadnji put, kad sam ga videla, baš sam opazila njegovu vilicu. Nekako je drži stisnutu, ukočenu... totalno je neprirodno. On se ponaša kao robot.
Ovo je zaista strašno sto si napisala.
Kažem ti, uporedjivala sam tog decka sto sam ga ranije znala i koji je bio na heroinu i ovog koji se pucao sa spidom.
Decko na heroinu je uvek normalno razmišljao i nije ga toliko raznelo u psihickom smislu.
Ovaj na spidu je totalno pukao i postao zlo. Nisam dozivela toliko zlo od decka na heroinu, nije mi trazio pare, nije mi pretio.
Ovaj na spidu je neviđeno zlo...
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Kako je spid unisto snove

Post by Akkasha Come Back »

Au, Adrijana, pa ne znam...ne znam ni koga od stručnjaka da pitaš kad je Korona i svima se jebe za nas narkomane, suovisnike i uopšte stanovništvo.
A da, vilica se koči od eksera i spida, ako priča nebuloze i još sa ukočenom vilicom barem znamo da nije heroin, na "brzinama" je a i to si dobro rekla da je spid prljav, mešan sa X stvari.

Drži se...
Adrijana
Posts: 43
Joined: Tue Jun 15, 2021 10:43 pm

Re: Kako je spid unisto snove

Post by Adrijana »

Ej pa to sam htela da saznam...da li je istina da se vilica koči od spida i eksera. Hvala ti mnogo na ovoj informaciji, jer nisam to nikako mogla da nađem na netu.
Pa da stisnuta mu je bila vilica, iskreno prvi put sam videla tako nesto. Kod tog decka na heroinu, nisam opazala tako nešto.
A kad me je pratio pogledom, okreće glavu kao robot, onako usporeno...
Strašno mi je sve to gledati iskreno da ti kažem, jer je mogao ovom svetu da pruži mnogo.
Vidi da ti kažem, ja vise ne polazem nadu u njega, jer sam mu pruzila sve odkako je došao u moj grad. Sve je to odbacio jer je slab u glavi. Psihicki je labilan i sta bi on mogao meni da pruzi i da me sutra zamoli za oproštaj...nikad mu se ne bi vratila jer osoba koja u 36 godini napravi recidiv, to ce ga pratiti celog života, dok ne crkne.
Uvek je terao po svom. Vidi, ja razumem kad je čovek mlad i kad se traži, i proba te stvari, ali ako on pobegne od toga i nađe spas u meni, i ja ga prihvatim bez da sam mu i jednom rekla da je narkoman, znači uvek sam ga bodrila, uvek sam mu pomagala, ukazivala postovanje..
Nikad mi nije palo na pamet da ga gledam nekako drugačije jer je eto radio to sto je radio u svom rodnom gradu. Uvek bi kroz neku pricu mu pomenula kako sam ponosna na njega sto je eto resio da se promeni, i da bude srecan na prirodan način. Pazila sam uvek da ga ne povredim necim jer sam znala da je slab u glavi. A kad je dosao, znaci konačno kad se preselio kod mene, on je imao jedva 40 kg...
Ali, ja nisam znala od čega je to.
Znala sam da je u ratu sa porodicom i on mi je ispričao tužnu pricu da mu je porodica siromašna.
Znači, pruzila sam mu sve odkako je došao u moj grad, i on matori kreten se skenja zato sto je zivot tezak i napravi recidiv.
Ej pa koliko je on slab onda u glavi...
Ali, ovo mi je bas zlatna informacija da se vilica koči od spida i eksera...
Eto, mozda je to uzeo i pomešao i zato je odlepio sa mozgom.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Kako je spid unisto snove

Post by Akkasha Come Back »

Nema te informacije na netu? Zanimljivo, primetila sam da mnogo toga nema. Možda ima na engleskom ali treba baš znati jezik, ja znam onako, dovoljno da se snađem ako mi nešto treba a nema na srpskom.

Da, vilica je prva koja se ukoči pa onda i celo telo može, bukvalno kao statua (ono što sam ti već pisala).
Sem toga jednom u Mondu je lik toliko stegao vilicu da je skoro polomio zube i iz gornje i iz donje vilice.
To su slučajevi za koje znam jer sam lično videla, čula sam svašta ali ja ne pričam ako svojim očima nisam videla.

Predlažem ti da se malo opustiš, eno tema za bla-bla svakodnevne stvari, Stop kaže da mu je do priče, pa eto...budi ovde sa nama iako je često prazno, imala si sreće da dođeš kad ima nekog... videćeš već, za sada meni si ti skroz ok i još jednom dobrodošla, šta god te zanima, pitaj slobodno.

Eto i meni prija da ovako otvoreno pričam o drogama, ovo je jedino mesto na svetu sem komuna i tako to gde razgovaramo ovako.

Da, ukočenost znači definitivno eksere i spid, možda i samo eksere (meni se dešavalo da od eksera ne mogu da razumem šta mi neko govori, čujem razne reči, nepovezane ili kao neki zvuk umesto reči...ja tek sad shvatam koju to "kašu u mozgu" pravi.
Adrijana
Posts: 43
Joined: Tue Jun 15, 2021 10:43 pm

Re: Kako je spid unisto snove

Post by Adrijana »

Ej što se tiče njegovih zuba, ostalo mu je još par komada. To mu je posledica višegodišnjeg drogiranja u svom gradu, pre mene. Sad je izgleda rešio da ostane i bez tih par zuba.
On je izgleda psihicki poremecen i to je spid pokrenuo. Ali, ne mogu da verujem da je taka postao...robot bez osecanja, i govor mu je drugaciji...Ma sav je drugačiji. Mene je tuga tada uhvatila, jer ono više nije on.
Ja sam baš bila ok prema njemu...recimo, poljubim ga, a smrdi mu ti njegovi kvarnjaci, kao da je jeo govna, a ja mu ništa ne kažem. Nikad nisam htela da ga uvredim nečim.
On nikad nije vodio računa o tim preostalim zubima. U toku ovih 4 godine koliko je ovde jednom je oprao zube i to zato sto sam mu ja kupila četkicu i naterala ga da ih opere.
Mada, zubi mi i nisu bili problem. Više mi je bila sumnjiva njegova glava. Nekad sam se pitala da li je normalan i sta ja trazim pored njega. Narkomani zive od danas do sutra i on je tako naučio dok je bio na ulici. On u glavi nema budućnost.
Tuzno u sta se pretvorio...
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Kako je spid unisto snove

Post by Akkasha Come Back »

Carice, kakav opis, izvini morala sam da se nasmejem! :lol:
Razumem te...
User avatar
đondo
Posts: 40
Joined: Wed Sep 08, 2021 5:41 pm

Re: Kako je spid unisto snove

Post by đondo »

Adrijana wrote: Wed Sep 01, 2021 9:25 am Ej što se tiče njegovih zuba, ostalo mu je još par komada. To mu je posledica višegodišnjeg drogiranja u svom gradu, pre mene. Sad je izgleda rešio da ostane i bez tih par zuba.
On je izgleda psihicki poremecen i to je spid pokrenuo. Ali, ne mogu da verujem da je taka postao...robot bez osecanja, i govor mu je drugaciji...Ma sav je drugačiji. Mene je tuga tada uhvatila, jer ono više nije on.
Ja sam baš bila ok prema njemu...recimo, poljubim ga, a smrdi mu ti njegovi kvarnjaci, kao da je jeo govna, a ja mu ništa ne kažem. Nikad nisam htela da ga uvredim nečim.
On nikad nije vodio računa o tim preostalim zubima. U toku ovih 4 godine koliko je ovde jednom je oprao zube i to zato sto sam mu ja kupila četkicu i naterala ga da ih opere.
Mada, zubi mi i nisu bili problem. Više mi je bila sumnjiva njegova glava. Nekad sam se pitala da li je normalan i sta ja trazim pored njega. Narkomani zive od danas do sutra i on je tako naučio dok je bio na ulici. On u glavi nema budućnost.
Tuzno u sta se pretvorio...
Draga djevojko, po postovima koje sam pročitao tvoj bivši dečko nije odjednom mogao tako prolupati i zbog nekoliko grama speeda puknuti kako ti pišeš. To je trajalo dugo, dugo samo što ti nisi ispočetka obraćala pažnju, možda zbog ljubavi, možda zbog toga što nisi imala vremena zbog obaveza...
Ovo ti može biti dobra škola koliko takvi ljudi, a pod takvim ljudima ne mislim na sve narkomane, ima i među nama svakakvih, mogu biti pametni, šarmantni i najviše dobri glumci. Kako misliš da se to godinama radi prvo pred roditeljima, koji isto tako ne skuže dok nije prekasno a nitko ne poznaje valjda svoju djecu kao dobri roditelji.
Nemoj da te to toliko bedira nego shvati to kao životnu lekciju. Potrudi se da dublje i bolje upoznaš osobu, pogotovo osobu sa kojom imaš ozbiljne planove u životu.
To je neki klošar i papak koji već traži novu žrtvu kao ti i vjeruj da je na tebi naučio lekciju pa će sada farbati novu curu 10.g.
Zato i tebi pokušavam reći da ne shvaćaš to osobno, tako to takve osobe rade. Ja ih znam dosta koji žive cijeli život na takav način tj. kao krpelj se nekome uvali i sisa mu dušu, krv i životnu energiju. Nisi ni prva, sigurno ni zadnja koja je naučila tešku lekciju na svojoj koži.
Znaš onu pametni uče na tuđim a budale na svojim greškama.
Ne pokušavam ti sad soliti pamet jer da sam ja učio na tuđim greškama sumnjam da bih ikada završio na ovom forumu. :D
Izađi jača i pametnija iz toga i možeš reći da si naučila važnu životnu lekciju. Pusti godine izgubljene, pusti pare koje je izvukao, uzmi ono pozitivno što ti je ostavio a to je lekcija koju ne smiješ nikada zaboraviti.
Ja sam i previše takvih cura upoznao kakav je tvoj bivši dečko bio tako da to u "našem" svijetu nije nešto jako čudno i nikad viđeno.
Lijepi pozdrav i izbaci frustracije na treningu. ;)
Adrijana
Posts: 43
Joined: Tue Jun 15, 2021 10:43 pm

Re: Kako je spid unisto snove

Post by Adrijana »

đondo wrote: Fri Sep 10, 2021 2:00 pm
Adrijana wrote: Wed Sep 01, 2021 9:25 am Ej što se tiče njegovih zuba, ostalo mu je još par komada. To mu je posledica višegodišnjeg drogiranja u svom gradu, pre mene. Sad je izgleda rešio da ostane i bez tih par zuba.
On je izgleda psihicki poremecen i to je spid pokrenuo. Ali, ne mogu da verujem da je taka postao...robot bez osecanja, i govor mu je drugaciji...Ma sav je drugačiji. Mene je tuga tada uhvatila, jer ono više nije on.
Ja sam baš bila ok prema njemu...recimo, poljubim ga, a smrdi mu ti njegovi kvarnjaci, kao da je jeo govna, a ja mu ništa ne kažem. Nikad nisam htela da ga uvredim nečim.
On nikad nije vodio računa o tim preostalim zubima. U toku ovih 4 godine koliko je ovde jednom je oprao zube i to zato sto sam mu ja kupila četkicu i naterala ga da ih opere.
Mada, zubi mi i nisu bili problem. Više mi je bila sumnjiva njegova glava. Nekad sam se pitala da li je normalan i sta ja trazim pored njega. Narkomani zive od danas do sutra i on je tako naučio dok je bio na ulici. On u glavi nema budućnost.
Tuzno u sta se pretvorio...
Draga djevojko, po postovima koje sam pročitao tvoj bivši dečko nije odjednom mogao tako prolupati i zbog nekoliko grama speeda puknuti kako ti pišeš. To je trajalo dugo, dugo samo što ti nisi ispočetka obraćala pažnju, možda zbog ljubavi, možda zbog toga što nisi imala vremena zbog obaveza...
Ovo ti može biti dobra škola koliko takvi ljudi, a pod takvim ljudima ne mislim na sve narkomane, ima i među nama svakakvih, mogu biti pametni, šarmantni i najviše dobri glumci. Kako misliš da se to godinama radi prvo pred roditeljima, koji isto tako ne skuže dok nije prekasno a nitko ne poznaje valjda svoju djecu kao dobri roditelji.
Nemoj da te to toliko bedira nego shvati to kao životnu lekciju. Potrudi se da dublje i bolje upoznaš osobu, pogotovo osobu sa kojom imaš ozbiljne planove u životu.
To je neki klošar i papak koji već traži novu žrtvu kao ti i vjeruj da je na tebi naučio lekciju pa će sada farbati novu curu 10.g.
Zato i tebi pokušavam reći da ne shvaćaš to osobno, tako to takve osobe rade. Ja ih znam dosta koji žive cijeli život na takav način tj. kao krpelj se nekome uvali i sisa mu dušu, krv i životnu energiju. Nisi ni prva, sigurno ni zadnja koja je naučila tešku lekciju na svojoj koži.
Znaš onu pametni uče na tuđim a budale na svojim greškama.
Ne pokušavam ti sad soliti pamet jer da sam ja učio na tuđim greškama sumnjam da bih ikada završio na ovom forumu. :D
Izađi jača i pametnija iz toga i možeš reći da si naučila važnu životnu lekciju. Pusti godine izgubljene, pusti pare koje je izvukao, uzmi ono pozitivno što ti je ostavio a to je lekcija koju ne smiješ nikada zaboraviti.
Ja sam i previše takvih cura upoznao kakav je tvoj bivši dečko bio tako da to u "našem" svijetu nije nešto jako čudno i nikad viđeno.
Lijepi pozdrav i izbaci frustracije na treningu. ;)

Pozdrav za tebe. Hvalaaa ti mnogo na recima podrške.
Posle 4 ipo meseca sam i sama svesna tih nekih stvari o kojima mi pišeš.
Ja sam za to vreme procitala sve o spidu, uticaj na mozak, o paranoidnoj psihozi, o poremećaju ličnosti kad se neko drogira, o poremećaju ponašanja, o asocicijalnoj osobi itd. Sve to on ima...
Ali, nažalost nema papir od lekara...nikad nije isao kod psihologa ili psihijatra, da bi mu se uspostavile dijagnoze, i da pije nešto. Možda bi danas bio normalna i odgovorna osoba sa toliko godina.
Naravno, sada sam svesna i toga, da je to duže vreme uzimao, nego sto sam ja ukapirala. Meni se sve to sručilo preko noći na glavu, pa sam isprva mislila da je to uzeo samo jednom. Ali, sada sam svesna da je to trajalo neko vreme, dok ja nisam primetila.
On je za mene proslost, jer sam shvatila da on ne može meni nikakvu budućnost da stvori, mogu samo da propadnem sa njim.
Kockar
Narkoman
Nekoliko F dijagnoza
Manipulator
Lazov
Covek bez zuba sa razlupanom glavom od hemije.
A mogao je da pruzi ovom svetu mnogo jer se rodio zdrav. Ima ljudi koji su hendikerani pa se bore, pa vole zivot.
A kad se neko rodi zdrav i to sebi radi, da zbog hemije ostane bez zuba u 20tim godinama, da sebi przi mozak i prolupa...to radi u Bosni, i onda pobegne od toga, i apsolutno je svestan da taj život, vodi na dno. I, opet počne i ovde to da radi, jer ne vidi smisao života, u zrelim godinama.
To se zove SAMOHENDIKEPIRANJE.
Tužno i mnogo bolesno.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Kako je spid unisto snove

Post by licaninsasela »

Adrijana wrote: Fri Sep 10, 2021 5:57 pm
đondo wrote: Fri Sep 10, 2021 2:00 pm
Adrijana wrote: Wed Sep 01, 2021 9:25 am Ej što se tiče njegovih zuba, ostalo mu je još par komada. To mu je posledica višegodišnjeg drogiranja u svom gradu, pre mene. Sad je izgleda rešio da ostane i bez tih par zuba.
On je izgleda psihicki poremecen i to je spid pokrenuo. Ali, ne mogu da verujem da je taka postao...robot bez osecanja, i govor mu je drugaciji...Ma sav je drugačiji. Mene je tuga tada uhvatila, jer ono više nije on.
Ja sam baš bila ok prema njemu...recimo, poljubim ga, a smrdi mu ti njegovi kvarnjaci, kao da je jeo govna, a ja mu ništa ne kažem. Nikad nisam htela da ga uvredim nečim.
On nikad nije vodio računa o tim preostalim zubima. U toku ovih 4 godine koliko je ovde jednom je oprao zube i to zato sto sam mu ja kupila četkicu i naterala ga da ih opere.
Mada, zubi mi i nisu bili problem. Više mi je bila sumnjiva njegova glava. Nekad sam se pitala da li je normalan i sta ja trazim pored njega. Narkomani zive od danas do sutra i on je tako naučio dok je bio na ulici. On u glavi nema budućnost.
Tuzno u sta se pretvorio...
Draga djevojko, po postovima koje sam pročitao tvoj bivši dečko nije odjednom mogao tako prolupati i zbog nekoliko grama speeda puknuti kako ti pišeš. To je trajalo dugo, dugo samo što ti nisi ispočetka obraćala pažnju, možda zbog ljubavi, možda zbog toga što nisi imala vremena zbog obaveza...
Ovo ti može biti dobra škola koliko takvi ljudi, a pod takvim ljudima ne mislim na sve narkomane, ima i među nama svakakvih, mogu biti pametni, šarmantni i najviše dobri glumci. Kako misliš da se to godinama radi prvo pred roditeljima, koji isto tako ne skuže dok nije prekasno a nitko ne poznaje valjda svoju djecu kao dobri roditelji.
Nemoj da te to toliko bedira nego shvati to kao životnu lekciju. Potrudi se da dublje i bolje upoznaš osobu, pogotovo osobu sa kojom imaš ozbiljne planove u životu.
To je neki klošar i papak koji već traži novu žrtvu kao ti i vjeruj da je na tebi naučio lekciju pa će sada farbati novu curu 10.g.
Zato i tebi pokušavam reći da ne shvaćaš to osobno, tako to takve osobe rade. Ja ih znam dosta koji žive cijeli život na takav način tj. kao krpelj se nekome uvali i sisa mu dušu, krv i životnu energiju. Nisi ni prva, sigurno ni zadnja koja je naučila tešku lekciju na svojoj koži.
Znaš onu pametni uče na tuđim a budale na svojim greškama.
Ne pokušavam ti sad soliti pamet jer da sam ja učio na tuđim greškama sumnjam da bih ikada završio na ovom forumu. :D
Izađi jača i pametnija iz toga i možeš reći da si naučila važnu životnu lekciju. Pusti godine izgubljene, pusti pare koje je izvukao, uzmi ono pozitivno što ti je ostavio a to je lekcija koju ne smiješ nikada zaboraviti.
Ja sam i previše takvih cura upoznao kakav je tvoj bivši dečko bio tako da to u "našem" svijetu nije nešto jako čudno i nikad viđeno.
Lijepi pozdrav i izbaci frustracije na treningu. ;)

Pozdrav za tebe. Hvalaaa ti mnogo na recima podrške.
Posle 4 ipo meseca sam i sama svesna tih nekih stvari o kojima mi pišeš.
Ja sam za to vreme procitala sve o spidu, uticaj na mozak, o paranoidnoj psihozi, o poremećaju ličnosti kad se neko drogira, o poremećaju ponašanja, o asocicijalnoj osobi itd. Sve to on ima...
Ali, nažalost nema papir od lekara...nikad nije isao kod psihologa ili psihijatra, da bi mu se uspostavile dijagnoze, i da pije nešto. Možda bi danas bio normalna i odgovorna osoba sa toliko godina.
Naravno, sada sam svesna i toga, da je to duže vreme uzimao, nego sto sam ja ukapirala. Meni se sve to sručilo preko noći na glavu, pa sam isprva mislila da je to uzeo samo jednom. Ali, sada sam svesna da je to trajalo neko vreme, dok ja nisam primetila.
On je za mene proslost, jer sam shvatila da on ne može meni nikakvu budućnost da stvori, mogu samo da propadnem sa njim.
Kockar
Narkoman
Nekoliko F dijagnoza
Manipulator
Lazov
Covek bez zuba sa razlupanom glavom od hemije.
A mogao je da pruzi ovom svetu mnogo jer se rodio zdrav. Ima ljudi koji su hendikerani pa se bore, pa vole zivot.
A kad se neko rodi zdrav i to sebi radi, da zbog hemije ostane bez zuba u 20tim godinama, da sebi przi mozak i prolupa...to radi u Bosni, i onda pobegne od toga, i apsolutno je svestan da taj život, vodi na dno. I, opet počne i ovde to da radi, jer ne vidi smisao života, u zrelim godinama.
To se zove SAMOHENDIKEPIRANJE.
Tužno i mnogo bolesno.
Ajde ne drami više. Sereš po čovjeku ko da ti je neprijatelj. Mislio sam prešutiti al ne mogu.
Čovjek osto bez zubi? Pa šta. Bila si s njime takvim od prvog dana. Gledati vanjštinu i njegove slabosti i srati ovdje protiv njega govori ustvari kakva si ti osoba.
Tužno i puno bolesno je to što sereš di stigneš protiv njega a da si ulozila desetinu vremena koje provodiš ovdje on bi sad bio negdje na liječenju.
Pereš ruke i sebe prikazuješ u lijepom tonu, svjetlu, a njega ko puši.
Valjda sam ja imao sreće u zivotu šta nisam nikad naletio na takvog ko ti tako poganog i iskrivljenih pogleda. Lutko nisi ok. Prema njemu zasigurno a prema sebi si ispala glupa ko crni penis koji se ne dize ni na majka đeksona.
Prestani srati i sljedeći put nađi nekog je.bivjetra na četiri godine pa mu opet ovdje prebrojavaj zube i broji gaće i čarape
U krasnu p.m.
Ej e si saznala kako radi brzina u kombinacijama.
Eh da. Nisi ti srce premazano nimalo naivna. Odaje te ulični sleng.
Izvini Adrijana, a koliko ti imaš zubi?
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Kako je spid unisto snove

Post by licaninsasela »

I da. E jebiga izgubio sam nit sada zvonio mi tel.
Dada. Da ti njega imalo voliš i da ti je stalo do vas ne bi ovdje seruckala toliko protiv njega nego bi se zajedno borili protiv problema. Ali za to treba imati mošnjice. A ti ih očito nemaš.
Da su ljudi dizali ruke od mene kao šta si ti od njega ja više živ ne bi bio preko 20 godina. Al šta ćeš. Nisu svi isti. Neko prebrojava zube i zamara se kako spid radi, dok drugi se zamaraju koliko koštaju socijalni zubi i par pari čarapa.
Sram te bilo koliko se prikazuješ pozitivna i dobra. Ah, imaš mentoricu ovdje kojoj dobrota izlazi na guzicu kad sere između pauzi kad se posvada sa dva transformatora, tri kondenzatora , pola leponeksa i pola kile čvaraka. Jebenica.
Post Reply