Seks

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SEKS

Post by Akkasha Come Back »

Kako si promenio naslov teme?
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: SEKS

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Wed Aug 25, 2021 11:31 pm Kako si promenio naslov teme?
Odes na prvi post od teme, ides na "edit"(vazi naravno samo za one teme koje ti postavis), pa tamo iznad velikog polja za tekst, ima malo polje "subject", u kome pise naslov teme, pa promenis.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SEKS

Post by Akkasha Come Back »

StopBup wrote: Thu Aug 26, 2021 8:43 am
Akkasha Come Back wrote: Wed Aug 25, 2021 11:31 pm Kako si promenio naslov teme?
Odes na prvi post od teme, ides na "edit"(vazi naravno samo za one teme koje ti postavis), pa tamo iznad velikog polja za tekst, ima malo polje "subject", u kome pise naslov teme, pa promenis.
Hvala :)
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Seks

Post by Akkasha Come Back »

Promenila sam SVAKODNEVNICU kao prvo na SVAKODNEVICU i dodala "opšte stvari, sve i ništa"

Super što to možemo i mi sami, da ne kukamo Saneli ako pogrešimo da ispravlja :)
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SEKS

Post by Akkasha Come Back »

StopBup wrote: Thu Aug 26, 2021 8:43 am
Akkasha Come Back wrote: Wed Aug 25, 2021 11:31 pm Kako si promenio naslov teme?
Odes na prvi post od teme, ides na "edit"(vazi naravno samo za one teme koje ti postavis), pa tamo iznad velikog polja za tekst, ima malo polje "subject", u kome pise naslov teme, pa promenis.
Eeeee, zamisli neko se zaleti da čita ovu temu i nađe ovo :lol:

Umreh 😂
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Seks

Post by Akkasha Come Back »

Nego sad ozbiljno. Ja se malo zezam a i iskarikirala sam poslednji post, nije sve bukvalno tako. Ništa ne treba tumačiti u bukvalnom smislu, ljudi.

Nego, u Sidneju su zabranili druženje sa komšijama, ama baš nikakav kontakt nije dozvoljen pa ni sa maskama.
Jadni ljudi, pa svima, ipak, treba dodir eto ja sa mačićima i kučićima a bar imam i ono u prolazu "baci pet".

Ne nedostaje mi seks (za to sam bila ozbiljna, jesam malo preuveličala ali u suštini) ali mi mnogo nedostaje da me neko izmasira.
Kad pomislim da ću zauvek ostati sama, nije mi dobro, majke mi.

[A jebeš i godine i neke običaje...što ne mogu da imam dečka a da se ne udajem?! Jbte situacija je skoro ili ćete da se udajete ili ćete same da ostanete, a ni muškarcima nije mnogo bolje. Baš bezveze.]
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Seks

Post by StopBup »

Slabo pisemo na ovu temu. Evo ja da je podignem malo gore, makar da se vidi, mladi smo jos uvek, treba ova tema da nam je na pameti! :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Seks

Post by Akkasha Come Back »

A KO da piše?

Meni treba ceo stan prazan i to na 1 ceo dan, za svaki slučaj, da me neko ne prekine, a za ovih 9 skoro 10 godina nisam ostala sama u stanu možda slučajno više od 2 sata.

Zvučim kao tinejdžerka "Matorci (u mom slučaju "keva") ne izbijaju iz kuće".

Da ja odem negde, ne mogu da se opustim jer bi i to bilo "na brzaka" dok ne dođe brat ili tako nešto.

"Ako hoćeš da posao bude urađen kako treba, uradi ga sam".
Ja vibrator imam nego nemam uslove za seks (sa sobom).
Šta će mi muškarac? Jedino bih volela da probam onaj "šoker" ali za to mi treba profesionalac i još tako neke perverzije (a za sve to ili profi tip ili sama sebi).

Još jedan razlog (koji ljudima nikako nije jasan i pitaju me zašto plaćam za seks) za seks sa profi tipom je to što on radi šta meni odgovara, ukratko.
Ovako, "dečku" moram da p*šim, da ne pominjem svađanje kad mi na kvarno pokuša svršiti po meni, k'o sa neprijateljem da se bijem i svako pokušava da "nadvlada", da bude po njegovom, nemam ja te godine više da se svađam sa nekim ko hoće da mi stavi penis u anal i da se borim da zaštitim svoje telo i da ja sad nekome da se pravdam i objašnjavam zašto ne pušim i zašto ne dam dupe...

Dosta mi je svega. Imam potrebu, rekla sam da seks sanjam, ali takođe imam samokontrolu. Mnogi ljudi žive u celibatu zbog religije i ništa im ne fali. Najviše mrzim kada neko muško počne da mi servira priču kako je seks zdrav ustvari da bez seksa mogu da se pojave neke bolesti, da "nije zdravo apstinirati" i takva vređanja inteligencije.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Seks

Post by Akkasha Come Back »

Trebao si otvoriti i temu "Vođenje ljubavi", ozbiljno ti kažem, jer ja sve shvatam doslovno.
Kod "seksa" sam objasnila zašto neću, zato što je seks sa nekim ko mi nije dečko skoro sličan svađi a svakako sebičan, da to ide dotle da sam svojevremeno plaćala za seks. Nikad me toga nije bilo sramota.

"Vođenje ljubavi" je nešto "deseto" i tu oba partnera vode računa da oboma bude lepo. Tu je potrebno biti i malo zaljubljen ❤️ Bilo je i toga, ne ponovilo se 😂
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Seks

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Wed Aug 25, 2021 6:05 pm

Kvalitetan, pravi seks je onaj seks kada se radi ono sto oboje zele.
Ne moras da radis felacio decku ako ne zelis, treba da kazes da ne zelis i ne volis to, a ako on insistira, pored tvog objasnjenja da to ne volis, i ne zelis, onda ne treba da budes sa takvim covekom, prosto.
Last edited by StopBup on Thu Sep 02, 2021 9:34 pm, edited 2 times in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Post Reply