Seks

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Seks

Post by StopBup »

Prisetih se ove nebuloze od pre neki dan, pa mi pade na pamet sledece:
Jbt, ova tranzistorka je 3 stvari, za koje je mene optuzivala, citaj buncala, sve ona sama radila.
Prva stvar:"laganje k'o pas", sigurno je toga bilo i vise, ali dovoljno je i ovo najsvezije, ispisano na 5.-oj stranici ove teme, sta mi je ispod casti i da komentarisem, sto je lagala, tako sirovo, izmisljala iz svoje poremecene glave. Moguce da je u svojoj glavi, pored Ausername, formirala i StopBup lika, dajuci mu mnoge svoje lazljive osobine, ko ce to znati, ali da je znala da pise totalno apsurdne, hibridne nebuloze povezane sa mojim pseudonimom, znala je mnogo puta.
Druga stvar:"deluzije", ispisane x puta na forumu, trebalo bi vremena sve ih nabrojati.
Treca stvar:"pravljenje laznog profila", svi smo skontali Ausername profil, a doticna je proletos iz totalne nevezuse, napala zenu, Ljubavni caj, psujuci mene, obracajuci se njoj, mislim na temi "Emocije"...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Marta Tufna
Posts: 457
Joined: Sun Feb 02, 2020 7:29 am

Re: Seks

Post by Marta Tufna »

Ma daj batali više ovu priču, Stope.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Seks

Post by sanela »

Akkasha Come Back wrote: Sun Oct 31, 2021 6:44 pm Sanela, evo javno, ionako je svejedno da l' privatno ili javno, daj mi trajni ban.

Da više ne moram podnositi ovoliku "ljubav i pažnju".
Neću te banovati Akksha, jer za tim nema razloga. Slobodna si osoba, ako ne želiš više da pišeš, jednostavno ne pišeš. Zašto bih te banovala?
User avatar
Lebowski
Posts: 85
Joined: Wed May 22, 2019 3:43 pm

Re: Seks

Post by Lebowski »

Vidim da se ovdje piše o svemu i svačemu, a najmanje o temi pa ću svojim postom pokušati oživiti temu...
Dakle meni je seks isključivo dio veze sa ženskom osobom, nikako nije nešto što mogu zasebno promatrati. Nikada nisam imao seks sa osobom koja za koju nisam bio emotivno vezan, zapravo čak sam i pokušao ali nije išlo jer nije bilo kemije u tom smislu. Tako da je meni seks isključivo u vezi, ali razumijem da nije to svakome isto, neki ljudi imaju seks samo radi seksa i sve super ali ja tako ne funkcioniram...
nenaginjise
Posts: 4
Joined: Wed Apr 10, 2019 4:15 pm

Re: Seks

Post by nenaginjise »

ako tema nije skroz zamrla, nadovezat cu se i ja.
Krene tema seksa. Valjda seks u zivotu narkomana, s drogom ili bez nje? I odjednom se svi nesto svadaju, kao da se poznaju na osnovu citanja pustih postova.

Sto se mene tice dobra stara trava je afrodizijak stoljeca, naduvati se i prozivjeti sve moguce.
A sto se tice kemije. pa malo me zanima taj dio, kako to?

Znaci na spidu koki dopaskim miksevima, bonbonu.. nikad i za nikad taj, seks ne dode na raspored. A tablete svakave vrste su prakticki kastracija za mene.. Cujem da druge ljude to nesto ekstra napali? Mene tada nema, otplovim u neke druge dimenzije ili trcim na mjestu ili se razlijem po, prostoriji. Ali mogucnost svrsavanja ne postoji.

sad bez tih vasih osobnih prepucavanja...
Da li sam samo ja stvarno nesposobna na kemiji? Pa kako uspijete da mi je znati.. E to je dobro pitanje na ovom forumu🙃

Tako da ostajem pobornik strejt mozda malo pijanog ili naduvanog seksa i ljubavi naravno..

A vi svi vjerojatno kazanove na kemiji? Sto ne kopcam.. hmm?
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: Seks

Post by Ausername »

StopBup wrote: Thu Nov 04, 2021 5:28 pm Prisetih se ove nebuloze od pre neki dan, pa mi pade na pamet sledece:
Jbt, ova tranzistorka je 3 stvari, za koje je mene optuzivala, citaj buncala, sve ona sama radila.
Prva stvar:"laganje k'o pas", sigurno je toga bilo i vise, ali dovoljno je i ovo najsvezije, ispisano na 5.-oj stranici ove teme, sta mi je ispod casti i da komentarisem, sto je lagala, tako sirovo, izmisljala iz svoje poremecene glave. Moguce da je u svojoj glavi, pored Ausername, formirala i StopBup lika, dajuci mu mnoge svoje lazljive osobine, ko ce to znati, ali da je znala da pise totalno apsurdne, hibridne nebuloze povezane sa mojim pseudonimom, znala je mnogo puta.
Druga stvar:"deluzije", ispisane x puta na forumu, trebalo bi vremena sve ih nabrojati.
Treca stvar:"pravljenje laznog profila", svi smo skontali Ausername profil, a doticna je proletos iz totalne nevezuse, napala zenu, Ljubavni caj, psujuci mene, obracajuci se njoj, mislim na temi "Emocije"...
Tranzistor si ti. Sram te bilo.
Dobro je @licaninsasela rekao "Mi smo ovde doktorirali Stopizam"

Koje deluzije? Koji lažni profili? "Ispod časti" je tebi sve, lažnjak si ti. U smislu da i nisi narkoman i da prava iskustva i nemaš. Šmrkao Bup. Jao. Nikad se zadužio, nikad bio izbačen na ulicu, nikad napravio krivično delo, itd.

Ne smetaš ti meni, da se razumemo, ali kada neko Akkashu tako direktno pljune, ne mogu da prećutim. (Pokušao sam)
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: Seks

Post by Ausername »

nenaginjise wrote: Sun Apr 03, 2022 3:49 am ako tema nije skroz zamrla, nadovezat cu se i ja.
Krene tema seksa. Valjda seks u zivotu narkomana, s drogom ili bez nje? I odjednom se svi nesto svadaju, kao da se poznaju na osnovu citanja pustih postova.

Sto se mene tice dobra stara trava je afrodizijak stoljeca, naduvati se i prozivjeti sve moguce.
A sto se tice kemije. pa malo me zanima taj dio, kako to?

Znaci na spidu koki dopaskim miksevima, bonbonu.. nikad i za nikad taj, seks ne dode na raspored. A tablete svakave vrste su prakticki kastracija za mene.. Cujem da druge ljude to nesto ekstra napali? Mene tada nema, otplovim u neke druge dimenzije ili trcim na mjestu ili se razlijem po, prostoriji. Ali mogucnost svrsavanja ne postoji.

sad bez tih vasih osobnih prepucavanja...
Da li sam samo ja stvarno nesposobna na kemiji? Pa kako uspijete da mi je znati.. E to je dobro pitanje na ovom forumu🙃

Tako da ostajem pobornik strejt mozda malo pijanog ili naduvanog seksa i ljubavi naravno..

A vi svi vjerojatno kazanove na kemiji? Sto ne kopcam.. hmm?
Vutra №1
Ekstazi može ako je sa emocijama, tu je baš dobar trip ako te vozi ljubav. Ja to ne volim, te emocije, šta znam, kad znam da nisu prave.
Ne razumem ovu poslednju rečenicu "vi svi vjerovatno kazanove na kemiji" ne sećam se da je iko to napisao (štaviše naprotiv).
Masterblaster
Posts: 45
Joined: Mon Jun 14, 2021 6:54 pm

Re: Seks

Post by Masterblaster »

Šta nitko ne piše o nejebici a😃? Ma najbolji seks je bez ikakve droge, kad ne piješ ni jebeni dijazepam. Nema te droge osim naravno kokaina koji ti može isfurat veći gušt od onog kao kad si potpuno čist. Kako je legendarni Raos znao reći:"Dušica možeš ti to nazvati i vođenjem ljubavi ali to je jebanje😊"..
Uril DJ
Posts: 39
Joined: Fri Mar 18, 2022 1:39 pm

Re: Seks

Post by Uril DJ »

Tako je😎
Uril DJ
Posts: 39
Joined: Fri Mar 18, 2022 1:39 pm

Re: Seks

Post by Uril DJ »

Dejstvo je da u nekoj fazi nema potrebe za sexom kad si na supstancama. Meni kad sam cist i zdrav, libido radi kao momku. Sreca pa imam zenu koja konta moje faze, ima slicne apetite kao ja i redovno mi daje, barem prva dva mjeseca cistoce dok se i sam ne smirim po tom pitanju.
Post Reply