SVAKODNEVICA, opšte stvari, sve i ništa

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by StopBup »

xxxana wrote: Thu May 27, 2021 2:32 pm Odgovorila sam ti, savet nisam trazila, niti mozes da me shvatis da bi mi savet dao
Na pricu te niko ne tera, da bi to najavljivao i opravdavao
Kapiram ja tebe vise nego sto ti mislis, a ko tebe moze do kraja shvatiti, kad najvecim delom o sebi cutis?

Ne prigovaram, samo kazem. Nisam ni ja dovoljno otvoren niti iskren ovde bio, niti je ovde iko mene mogao shvatiti.

Ako ostane bez tenzija, mozda i dodjemo do necega ovde...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Akkasha Come Back »

Čitam vašu prepisku i ovo je gore nego pre bana.

Stope nisi lud da nisi primetio da su tokom tvog odsustva xxxana i Viktor imali privatnu prepisku, sada je zapravo jaz dublji no ikada. U pravu je što ti je rekla da ti njoj savet dati ne možeš jer ne znaš ama baš ništa šta se dešava. Ne znam ni ja. To samo Viktor zna šta su pisali i dokle su stigli.

Ta tvoja neka "tajnovitost" i "priča u najavi" je bez komentara.

Što se mene tiče, ja sam te čekala da razgovaram sa bilo kim o opštim stvarima, Međutim, vidim da si i dalje bukvalno zaslepljen xxxanom i da te samo ona interesuje, čak možda i više nego pre, pa "u najavi" jedino vidim istoriju koja se ponavlja. Nisi pomenuo ni Viktora ni mene, ni Makedonca...kulturno bi bilo barem da mi kažeš "Zdravo i tebi, Akkasha".

Naglas razmišljam, ne obraćajte pažnju.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Thu May 27, 2021 5:05 pm Čitam vašu prepisku i ovo je gore nego pre bana.

Stope nisi lud da nisi primetio da su tokom tvog odsustva xxxana i Viktor imali privatnu prepisku, sada je zapravo jaz dublji no ikada. U pravu je što ti je rekla da ti njoj savet dati ne možeš jer ne znaš ama baš ništa šta se dešava. Ne znam ni ja. To samo Viktor zna šta su pisali i dokle su stigli.

Ta tvoja neka "tajnovitost" i "priča u najavi" je bez komentara.

Što se mene tiče, ja sam te čekala da razgovaram sa bilo kim o opštim stvarima, Međutim, vidim da si i dalje bukvalno zaslepljen xxxanom i da te samo ona interesuje, čak možda i više nego pre, pa "u najavi" jedino vidim istoriju koja se ponavlja. Nisi pomenuo ni Viktora ni mene, ni Makedonca...kulturno bi bilo barem da mi kažeš "Zdravo i tebi, Akkasha".

Naglas razmišljam, ne obraćajte pažnju.
Tebi sam prvoj odgovorio, i prešao preko svega što si pisala o meni.
Piši ako imaš šta, tu sam.
Post scriptum, iliti "p.s." mog prvog posta je najvećim delom posvećen Xxxani, jer ima dobrog razloga, zbog nekog našeg privatnog dopisivanja zbog kojeg mi je krivo što je bilo kako je bilo, eto.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Akkasha Come Back »

Pa o tome se i radi, privatno dopisivanje sa onim, privatno dopisivanje sa onim i verovatno si primetio da me baš nije ni nešto puno bilo.

Video si svađe, ali se i to rešilo.

Stvarno nemam šta da kažem.

Razmišljala sam oko rečnika i kako se izražavamo...ne treba da budemo prostaci ali iskreno me nerviraš kad počneš sa rečima koje moram da guglam. Implementirala.

Čemu? Ideš na sapioseksualnost? Baš me zanima kako znaš da je xxxana mnogo dobra riba. Mada da budem iskrena i ja sam to čula 😂😂😂

Sad zvučim ljubomorno 😂😂😂

Ma, samo mi je dosadno.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Akkasha Come Back »

Xxxana stvarno sam tako čula, ne sećam se od koga, tek sam došla na forum :geek: 8-) :lol:
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Thu May 27, 2021 7:42 pm
Razmišljala sam oko rečnika i kako se izražavamo...ne treba da budemo prostaci ali iskreno me nerviraš kad počneš sa rečima koje moram da guglam. Implementirala.
Sto? Ja uvek volim da saznam novu rec.

Budi prijemcivija za nova saznanja, to bi trebalo pozitivno da se odrazi na tvoje pregalastvo i da natera transcedentalne sile tvoga uma, da vise rade za tvoju korist! ;)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by xxxana »

StopBup wrote: Thu May 27, 2021 6:50 pm
Akkasha Come Back wrote: Thu May 27, 2021 5:05 pm Čitam vašu prepisku i ovo je gore nego pre bana.

Stope nisi lud da nisi primetio da su tokom tvog odsustva xxxana i Viktor imali privatnu prepisku, sada je zapravo jaz dublji no ikada. U pravu je što ti je rekla da ti njoj savet dati ne možeš jer ne znaš ama baš ništa šta se dešava. Ne znam ni ja. To samo Viktor zna šta su pisali i dokle su stigli.

Ta tvoja neka "tajnovitost" i "priča u najavi" je bez komentara.

Što se mene tiče, ja sam te čekala da razgovaram sa bilo kim o opštim stvarima, Međutim, vidim da si i dalje bukvalno zaslepljen xxxanom i da te samo ona interesuje, čak možda i više nego pre, pa "u najavi" jedino vidim istoriju koja se ponavlja. Nisi pomenuo ni Viktora ni mene, ni Makedonca...kulturno bi bilo barem da mi kažeš "Zdravo i tebi, Akkasha".

Naglas razmišljam, ne obraćajte pažnju.
Tebi sam prvoj odgovorio, i prešao preko svega što si pisala o meni.
Piši ako imaš šta, tu sam.
Post scriptum, iliti "p.s." mog prvog posta je najvećim delom posvećen Xxxani, jer ima dobrog razloga, zbog nekog našeg privatnog dopisivanja zbog kojeg mi je krivo što je bilo kako je bilo, eto.
Ajde vise ne seri sa nasim privatnim dopisivanjem, pisi ovde sve, tako kada kazes deluje kao da imamo neku pricu, koju drugi ne znaju
Pitas me za cigarete, posle ovde pises “onda kada smo pisali privatno”
Ti si bre mentalac, o cemu ti sada pises i sta pokusavas?
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by StopBup »

xxxana wrote: Thu May 27, 2021 9:21 pm
Ajde vise ne seri sa nasim privatnim dopisivanjem, pisi ovde sve, tako kada kazes deluje kao da imamo neku pricu, koju drugi ne znaju
Pitas me za cigarete, posle ovde pises “onda kada smo pisali privatno”
Ti si bre mentalac, o cemu ti sada pises i sta pokusavas?
Ne seri ti, zivota ti.

Akkasha mi je "zamerila", sto kao samo tebi pisem, a samo onaj post scriptum mog prvog posta se odnosio na tebe, jer sam se jako glupo osecao zbog toga, i setio se toga kad sam pisao taj post, jer se odnosio na moju neiskrenost.

Nista ja ne pokusavam, samo sam joj objasnio o cemu se radilo.

Nemoj da se tripujes.

Nemam utisam da nekome moze da deluje "da imamo neku pricu". Vecina smo se i privatno dopisivali, a eto meni je krivo zbog onog detalja, pa sam ti se izvinio, osetio sam prosto potrebu.

Sta ti znaci "mentalac"?

P.s. Brisao sam poruke, jer nisam imao vise mesta za njih, i osecao sam se zesce glupo, kad sam ponovo procitao poruku sto si mi napisala, jer znam koja je bila situacija, zato sam ti se i izvinjavao, ali sad mi dodje i krivo sto sam ti se izvinjavao, kad si takva, zavrnuta.
Last edited by StopBup on Thu May 27, 2021 9:41 pm, edited 1 time in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Akkasha Come Back »

Xxxana, smiri se, niko ne misli da imate priču, ja sam te čak pitala to i ti si mi odgovorila, on je tebe smarao, jedan smer.

A ti @Stope već počeo da nerviraš.
Slušaj, ako baš hoćeš elokventno da se izražavaš onda nemoj koristiti takozvanu "ošišanu latinicu".
Lako se na tastaturi namesti š,č,ć,đ,ž.
Ovo nije mesto gde ja moram da koristim Google, ako ti je do takmičenja ko je više esencijalan idi na Krstaricu forum, tamo bi se uklopio super, tamo se svi KURČE ko će ispasti pametniji. Teraš me da budem prosta.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Akkasha Come Back »

Mentalac je ulični izraz ljudi koji imaju iskustvo na ulici.
Idi googlaj, četvrti čoveče po hijerarhiji u zatvoru 😂
Post Reply