SVAKODNEVICA, opšte stvari, sve i ništa

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Akkasha Come Back
Posts: 1697
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Akkasha Come Back »

Čudna stvar prekjuče. Ja inače bežim od doktora "kao đavo od krsta", ali me sastavila migrena 2 dana, na svaka 2 sata tablete i želudac nije mogao da izdrži, pa povraćanje, od tog naprezanja još gore me zaboli.
Dva dana agonije i odem do urgentnog centra jer mi je bliži nego hitna pomoć, i tamo mi žena kaže da uzmem kod svog doktora opšte prakse uput za neurologiju; onda će neurolog da mi prepiše i tablete i injekciju i onda da se vratim tu u urgentni da mi tu injekciju i daju.
(Zamislite tamo-ovamo...a glava puca. Da mi daju uput za urgentni, pa to je tragikomično)

(Inače, bez uputa neurologa kaže "ima previše papirologije" i "pogledajte ljude oko sebe, samo vi možete da stojite na svojim nogama". Eto zašto. Neće niko da se bavi "papirologijom" zbog jedne ampule.)

Je l' verujete?!

I ništa. Vratim se kući. S obzirom da imam "Diklofenak" u injekcijama koje sebi dajem kad dobijem menzis, rekoh da pokušam, nije to za migrenu, ali ajde. Nešto malo ublažilo, nije potpuno prestalo, kao što sam i mislila, nego "štedim" želudac, moram injekcije jer želudac ne može da izdrži.

Sad mi je bolje. Stvarno sam sa zdravljem .... ustvari, ja sam ok jer sve to što mene zeza nije "bolest".
Više je "tegoba". U tome i jeste problem, što to doktorima nije problem.

Citat DOKTORA: "Kako glava može da boli?!"
Pozdrav iz jebene Srbije...ovo nema nigde.

Izvinjavam se što mračim.
Akkasha Come Back
Posts: 1697
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Akkasha Come Back »

Xxxana, nešto mislim o "4 zida" i pade mi na pamet da ti imaš dva psa, pa pretpostavljam da ih šetaš svaki dan.
To je ipak neki izlazak, park makar.

Kako si ti? Kako ste svi?

Imate pozdrav od Ausera, mnogo je stidljiv lik, možda zato što sad maltene prvi put gleda ovaj svet "zdravim očima", mnogo je simpatičan, nekako, samo se čudi. Haha. A za selidbe me oduševio, radi kao da to radi ceo život, uopšte ne kuka. Dobro, videće da ga hvalim :)
Baš mi je drago da sam bila onda u takvom raspoloženju i "pokupila ga", ispostavilo se da je dečko stvarno dobar lik.

Eto, meni ko ne traži, ja ako vidim da nekome mogu pomoći ja se sama ponudim, a kad mi traže, tu ispadne problem.
Viktore, sećamo se svi a bolje bi bilo da se ne sećamo kada si ti od mene tražio pomoć za Xxxanu, zamalo da se posvađamo zauvek. To je zato što nisam osetila da ja mogu da joj pomognem. Tako i Ličanin šta je tražio da učinim itd.
Nebitno. Mali @Auser nije tražio ništa i izvukao se potpuno.

Ajde neko nešto veselije. Stope, lupi nešto ;)
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Ausername »

StopBup wrote: Sun Jul 11, 2021 4:59 pm


Meni je prosto sada do opustenijih tema.
Isto i meni.
Mozes ispasti i debil, ako na nesto duboko/ozbiljno odgovoris povrsno...
I to isto.
Samo ti pisi sta ti je na pameti, ako niko ne odgovori, nije smak sveta, i ako se desi da niko ne odgovori, nije to ignorisanje, vec ljudi prosto misle da je bolje u neke stvari da se ne mesaju...
👍
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Ausername »

Ahaha, hvala @Akkasha
Znaš li da radimo i odnošenje nameštaja? To smo radili sad za vikend, nisu uvek selidbe. Šta sam sve video, to je jedan potpuno drugi svet,jedni bacaju neke nove stvari, kod drugih se čudim da 50godina nisu promenili komad nameštaja...zanimljiv posao, uz ovaj koji imam.
Smešno je što nas trojicu stalno mešaju :lol: 8-)

A @makedonec gde je? Pozdrav za njega eto da ne bude opet da pozdravljam "preko kurira"

Mrtav sam zaspao. Čujemo se.
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Ausername »

Akkasha Come Back wrote: Wed Jul 21, 2021 2:55 pm "živiš u 4 zida"?
Je l' da napravimo one kuće u Viktorijanskom stilu, 6-ougaone prostorije?


Hahahahahahahaha 👏 tooo carice volim kod tb uvek iščupaš smeh i smehom.
Zamislite kažeš nekome "Nemoj sad da te zatvorim između ovih 8 zidova"
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Ausername »

Laku noć!
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Ausername »

Akkasha Come Back wrote: Wed Jul 21, 2021 10:50 pm Čudna stvar prekjuče. Ja inače bežim od doktora "kao đavo od krsta", ali me sastavila migrena 2 dana, na svaka 2 sata tablete i želudac nije mogao da izdrži, pa povraćanje, od tog naprezanja još gore me zaboli.
Dva dana agonije i odem do urgentnog centra jer mi je bliži nego hitna pomoć, i tamo mi žena kaže da uzmem kod svog doktora opšte prakse uput za neurologiju; onda će neurolog da mi prepiše i tablete i injekciju i onda da se vratim tu u urgentni da mi tu injekciju i daju.
(Zamislite tamo-ovamo...a glava puca. Da mi daju uput za urgentni, pa to je tragikomično)

(Inače, bez uputa neurologa kaže "ima previše papirologije" i "pogledajte ljude oko sebe, samo vi možete da stojite na svojim nogama". Eto zašto. Neće niko da se bavi "papirologijom" zbog jedne ampule.)

Je l' verujete?!

I ništa. Vratim se kući. S obzirom da imam "Diklofenak" u injekcijama koje sebi dajem kad dobijem menzis, rekoh da pokušam, nije to za migrenu, ali ajde. Nešto malo ublažilo, nije potpuno prestalo, kao što sam i mislila, nego "štedim" želudac, moram injekcije jer želudac ne može da izdrži.

Sad mi je bolje. Stvarno sam sa zdravljem .... ustvari, ja sam ok jer sve to što mene zeza nije "bolest".
Više je "tegoba". U tome i jeste problem, što to doktorima nije problem.

Citat DOKTORA: "Kako glava može da boli?!"
Pozdrav iz jebene Srbije...ovo nema nigde.

Izvinjavam se što mračim.
Strašno sad sam video, odgovoriću ti ovde
Migrene možeš samo da čekaš da prođe, a ako te glava zaboli "normalno" probaj da zavežeš maramu oko glave (Rambo) i stegni i zategni što jače. Navuck roletne jer znam da smeta svetlo i smanji na uređaju osvetljenje.

Nekome pomogne i "bapska priča" ne znam koliko je tačno, uzmi kašičicu kafe i iscedi par kapi limuna.
U svakom slučaju limunadu napravi, vitamini stvarno pomažu.

I eto i ja sam se opustio malo, a ti mi javi ima li kakve koristi.

Pozdrav svima ✌️
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by yasujirozu »

licaninsasela wrote: Wed Jul 21, 2021 5:31 pm
yasujirozu wrote: Wed Jul 21, 2021 1:44 am
yasujirozu wrote: Thu Jul 15, 2021 1:42 am kurac pička govno sisa
https://m.youtube.com/watch?v=FnVnIKTWhNs
pošto ksanči, a u zamajcu čišćenja drugih postova, nije obrisal ovaj moj, samo da se ogradim da je imao smisla glede tih pređašnjih, obrisanih, pošto ovako ostavljen, vijori glupo ko isukani spolovilko, u netkoj nobles situaciji (koncert kamerne muzike, il recital apstraktne poezije) :mrgreen:

samo za namrštenog brodoplovca
https://m.youtube.com/watch?v=EtLVXBqfqBY
Nisam se zajebo.
https://youtu.be/vnvI6V-TtLs
evo ovo
https://youtu.be/SOJSM46nWwo?t=38
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by yasujirozu »

Akkasha Come Back wrote: Wed Jul 21, 2021 11:07 pm Kako si ti? Kako ste svi?
nisu dobro ti kojima se obraćaš

za tebe znam da nisi dobro, jbg :oops:

gledaj ovog cara:
https://youtu.be/bsYp9q3QNaQ?t=103
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by yasujirozu »

sanela wrote: Wed Jul 21, 2021 8:25 pm Licanin je banovan na dva mjeseca. Slijedeci put ce dobiti permanent ban.
jbt...

ličanin, ali zaista, često učini - a u svom nekontroliranom ispiđenju - stvari jasnijim, glede zagasitoumnih koji se ovde javljaju za riječ...

vrati ga, znam da ti je jasno što pričam, čitala si čovjeka - sirov, da, ali pogađa suštinu
https://youtu.be/Eh44QPT1mPE?t=116
Post Reply