SVAKODNEVICA, opšte stvari, sve i ništa

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: SVAKODNEVICA, opšte stvari, sve i ništa

Post by Ausername »

Sam.
Hvala što se interesuješ.

Sam jedino i možeš...sve drugo je samozavaravanje.


"Najbolji ratnici nemaju nikakve veze s ratom,
niti sa borbom protiv drugih;
tvoja borba mora biti unutarnja,
jer tvoj najveći neprijatelj
To je tvoj vlastiti um..."

Sun Tzu, Umeće ratovanja
Last edited by Ausername on Thu Jul 07, 2022 5:57 pm, edited 1 time in total.
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: SVAKODNEVICA, opšte stvari, sve i ništa

Post by Ausername »

Da, još 2 dana sam ovde. Godina proletela.
Nisam uspeo da se snađem ovde, nisu jebeni Viktor i ona njegova očajnica jedini likovi na forumu, ali kao što si i rekla bukvalno nisam imao šansu.
Čak ni posle njihovog odlaska nisam mogao da živim od Stopa, koji je to lik brate, umislio da je Sanelina desna ruka, da je neki faktor ovde, šta li već, ne zanima me.
I pored svega uspeo sam da se zaustavim da baš ne zaglibim i čist sam. Šteta što nisam pisao kako je išlo, stvarno sam imao šta da kažem ali...jedino što sam pisao u retkim trenucima je neko rvanje sa onim Novosađaninom koji ne zna dečko gde je levo, gde je desno ali zato zna odlično sve o svima i samo se time i bavi.
Dovoljno je, kapiram godina. To je bilo to. Loša ekipa, pomoć niotkuda, abrovi, napadi, vređanja, psovanja i dosta mi je, stvarno. Cilj sam postigao, kao što rekoh i nema ni potrebe ni za mene da ostajem u ovom zmijarniku.
Ovo sam napisao da vide ovi što dolaze da čitaju koliko smo užasna stvorenja, koliko noževa u leđima, gađanja u slabe tačke, niskosti i pakosti...pa vi budite narkomani.
Žalosno je jako što je bilo svega više nego međusobne podrške.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVICA, opšte stvari, sve i ništa

Post by Akkasha Come Back »

.
Last edited by Akkasha Come Back on Wed Aug 03, 2022 7:31 pm, edited 1 time in total.
Luka718
Posts: 161
Joined: Tue Nov 21, 2017 9:05 am

Re: SVAKODNEVICA, opšte stvari, sve i ništa

Post by Luka718 »

Ima li zivih?
Luka718
Posts: 161
Joined: Tue Nov 21, 2017 9:05 am

Re: SVAKODNEVICA, opšte stvari, sve i ništa

Post by Luka718 »

Davno sam bio ovde sa problemom skidanja sa bupa. Tada sam uspeo, kasnije mi se svasta izdesavalo tako da sam imao dug jedan period bupa-dopa. Naizmenicno..
Sad sam u situaciji da nikakva miligraza bupa ne moze da me pokrije.
Pitanje je- da li moram izdrzati par dana dok ne pocne delovati bup, ili je u ovakvoj situaciji bolje pokusati skidanje tabletama morfijuma?
I zna li neko koliko vremena treba da prodje izmedju uzimanja bupa i morf.?
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: SVAKODNEVICA, opšte stvari, sve i ništa

Post by StopBup »

Luka718 wrote: Mon Aug 01, 2022 5:19 pm Davno sam bio ovde sa problemom skidanja sa bupa. Tada sam uspeo, kasnije mi se svasta izdesavalo tako da sam imao dug jedan period bupa-dopa. Naizmenicno..
Sad sam u situaciji da nikakva miligraza bupa ne moze da me pokrije.
Pitanje je- da li moram izdrzati par dana dok ne pocne delovati bup, ili je u ovakvoj situaciji bolje pokusati skidanje tabletama morfijuma?
I zna li neko koliko vremena treba da prodje izmedju uzimanja bupa i morf.?
Pozdrav!
Nema bas neke vjade skidati se sa bupa nekim drugim opijatom, jer govno(bup) ima najduze delovanje, pa i najduzu krizu. Uh, brate...
Meni je fizika od bupa trajala nekih 25 dana. Zadnih recimo oko 10 dana je bila bas blaga, ali je bila prisutna u vidu kijanja, povremenog jezenja, curkanja iz nosa, povremenog krcanja u crevima, i tih zadnjih 10-ak dana krize, kad sam vec poceo koliko-toliko da spavam, cesto sam se budio "gola voda", znaci majica doslovno natopljnena, ma kilu je bivala teska kad je skinem sa sebe, a prvih dve sedmice, kad je bila jaca, svi navedeni simptomi su bila tu, samo znatno jaci, plus 4-5 dana ekstrmne mucnine i bolova u stomaku...
Nemam sad vremena vise da ti pisem, jer moram na sljaku, samo opet da naglasimm, da ti ne preporucujem skidanje morfijumom niti bilo kojim drugim opijatom, vec ako bas mora nesto, onda neki sedativi, hipnotici, ku*ci palci, ali ne opijati/opioidi.
Srecno!
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Luka718
Posts: 161
Joined: Tue Nov 21, 2017 9:05 am

Re: SVAKODNEVICA, opšte stvari, sve i ništa

Post by Luka718 »

StopBup wrote: Mon Aug 01, 2022 7:26 pm
Luka718 wrote: Mon Aug 01, 2022 5:19 pm Davno sam bio ovde sa problemom skidanja sa bupa. Tada sam uspeo, kasnije mi se svasta izdesavalo tako da sam imao dug jedan period bupa-dopa. Naizmenicno..
Sad sam u situaciji da nikakva miligraza bupa ne moze da me pokrije.
Pitanje je- da li moram izdrzati par dana dok ne pocne delovati bup, ili je u ovakvoj situaciji bolje pokusati skidanje tabletama morfijuma?
I zna li neko koliko vremena treba da prodje izmedju uzimanja bupa i morf.?
Pozdrav!
Nema bas neke vjade skidati se sa bupa nekim drugim opijatom, jer govno(bup) ima najduze delovanje, pa i najduzu krizu. Uh, brate...
Meni je fizika od bupa trajala nekih 25 dana. Zadnih recimo oko 10 dana je bila bas blaga, ali je bila prisutna u vidu kijanja, povremenog jezenja, curkanja iz nosa, povremenog krcanja u crevima, i tih zadnjih 10-ak dana krize, kad sam vec poceo koliko-toliko da spavam, cesto sam se budio "gola voda", znaci majica doslovno natopljnena, ma kilu je bivala teska kad je skinem sa sebe, a prvih dve sedmice, kad je bila jaca, svi navedeni simptomi su bila tu, samo znatno jaci, plus 4-5 dana ekstrmne mucnine i bolova u stomaku...
Nemam sad vremena vise da ti pisem, jer moram na sljaku, samo opet da naglasimm, da ti ne preporucujem skidanje morfijumom niti bilo kojim drugim opijatom, vec ako bas mora nesto, onda neki sedativi, hipnotici, ku*ci palci, ali ne opijati/opioidi.
Srecno!
A ja se, valjda, ne skidam sa bupa sad… jbm li ga..
Znam kakva je ziza od bupa, msm da bese 2018-19-ta kad sam to prolazio. Nekih pola god bio dobar a onda poceo raditi najdebilniju mogucu stvar-zaigram se sa h, pa se ispravim malo bupom i tako u krug evo oko 3 god, ne znam ni sam vise. Svaki put sve teze i teze i svaki put sve slabije osetim taj bup.
Poslednja 3-4meseca sam na h, i sad je moje pitanje da li je pametnije poceti skidanje sa tabletom morfijum ili sa bupom?
Bas zbog tolikog kombinovanja i tolerancije na bup.
Planiram nekoliko prvih dana uzeti nesto od to dvoje, ublaziti koliko je moguce tih prvih par dana, i onda izgurati dalje na suvo. Znam da verovatno nije najbezbolnija varijanta ali muka mi od svega vise, i od sebe samog.
Ako neko ima misljenje, ideju ili mozda iz iskustva zna.. mnogo bi mi znacilo. I jos je stvar sto imam samo dve tablete morf. I trenutno ne mogu doci do jos toga. Mislim da bih prvi dan mogao uzeti jednu, pa dva dana po pola. Dalje gurati…
Dok mi sa bupom frka jer sam bio nakacen na njega, i mogu ga uvek naci…
Eto… bup ili morf.. i poceo bih koliko sutra.
Hvala
Pozdrav.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: SVAKODNEVICA, opšte stvari, sve i ništa

Post by StopBup »

Luka718 wrote: Mon Aug 01, 2022 10:45 pm A ja se, valjda, ne skidam sa bupa sad… jbm li ga..
Znam kakva je ziza od bupa, msm da bese 2018-19-ta kad sam to prolazio. Nekih pola god bio dobar a onda poceo raditi najdebilniju mogucu stvar-zaigram se sa h, pa se ispravim malo bupom i tako u krug evo oko 3 god, ne znam ni sam vise. Svaki put sve teze i teze i svaki put sve slabije osetim taj bup.
Poslednja 3-4meseca sam na h, i sad je moje pitanje da li je pametnije poceti skidanje sa tabletom morfijum ili sa bupom?
Bas zbog tolikog kombinovanja i tolerancije na bup.
Planiram nekoliko prvih dana uzeti nesto od to dvoje, ublaziti koliko je moguce tih prvih par dana, i onda izgurati dalje na suvo. Znam da verovatno nije najbezbolnija varijanta ali muka mi od svega vise, i od sebe samog.
Ako neko ima misljenje, ideju ili mozda iz iskustva zna.. mnogo bi mi znacilo. I jos je stvar sto imam samo dve tablete morf. I trenutno ne mogu doci do jos toga. Mislim da bih prvi dan mogao uzeti jednu, pa dva dana po pola. Dalje gurati…
Dok mi sa bupom frka jer sam bio nakacen na njega, i mogu ga uvek naci…
Eto… bup ili morf.. i poceo bih koliko sutra.
Hvala
Pozdrav.
Ma ja sam juce stigao sa odmora, nisam spavao citav put, pa sam bio u minusu sa koncentracijom, i otuda ta "permutacija" tvog posta...
Da pametujem oko tvog pitanja nema smisla, jer na heroin nisam bio fizicki navucen. Jesenjasnji, najzesci recidiv od pocetka moje borbe je poceo sa h, ali se nastavio bupom, svakodnevno, i kad sam prekinuo, prekinuo sam sa bupa, nisam uzimao neki drugi opijat. Pokusao sam da si pomognem flormidalom, jednu kutiju sam nabavio, trebalo mi je 4-5 tableta da bih zaspivao na nekoliko sati, ali skoro da nista nisam dobivao tim "nokaut" uspavljivanjem, pa sam dalje nastavio na suvo.
Eto, sa srecom u daljoj borbi.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Luka718
Posts: 161
Joined: Tue Nov 21, 2017 9:05 am

Re: SVAKODNEVICA, opšte stvari, sve i ništa

Post by Luka718 »

StopBup wrote: Tue Aug 02, 2022 4:44 am
Luka718 wrote: Mon Aug 01, 2022 10:45 pm A ja se, valjda, ne skidam sa bupa sad… jbm li ga..
Znam kakva je ziza od bupa, msm da bese 2018-19-ta kad sam to prolazio. Nekih pola god bio dobar a onda poceo raditi najdebilniju mogucu stvar-zaigram se sa h, pa se ispravim malo bupom i tako u krug evo oko 3 god, ne znam ni sam vise. Svaki put sve teze i teze i svaki put sve slabije osetim taj bup.
Poslednja 3-4meseca sam na h, i sad je moje pitanje da li je pametnije poceti skidanje sa tabletom morfijum ili sa bupom?
Bas zbog tolikog kombinovanja i tolerancije na bup.
Planiram nekoliko prvih dana uzeti nesto od to dvoje, ublaziti koliko je moguce tih prvih par dana, i onda izgurati dalje na suvo. Znam da verovatno nije najbezbolnija varijanta ali muka mi od svega vise, i od sebe samog.
Ako neko ima misljenje, ideju ili mozda iz iskustva zna.. mnogo bi mi znacilo. I jos je stvar sto imam samo dve tablete morf. I trenutno ne mogu doci do jos toga. Mislim da bih prvi dan mogao uzeti jednu, pa dva dana po pola. Dalje gurati…
Dok mi sa bupom frka jer sam bio nakacen na njega, i mogu ga uvek naci…
Eto… bup ili morf.. i poceo bih koliko sutra.
Hvala
Pozdrav.
Ma ja sam juce stigao sa odmora, nisam spavao citav put, pa sam bio u minusu sa koncentracijom, i otuda ta "permutacija" tvog posta...
Da pametujem oko tvog pitanja nema smisla, jer na heroin nisam bio fizicki navucen. Jesenjasnji, najzesci recidiv od pocetka moje borbe je poceo sa h, ali se nastavio bupom, svakodnevno, i kad sam prekinuo, prekinuo sam sa bupa, nisam uzimao neki drugi opijat. Pokusao sam da si pomognem flormidalom, jednu kutiju sam nabavio, trebalo mi je 4-5 tableta da bih zaspivao na nekoliko sati, ali skoro da nista nisam dobivao tim "nokaut" uspavljivanjem, pa sam dalje nastavio na suvo.
Eto, sa srecom u daljoj borbi.
Oke brate, hvala u svakom slucaju)
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVICA, opšte stvari, sve i ništa

Post by Akkasha Come Back »

[
Last edited by Akkasha Come Back on Wed Aug 03, 2022 7:32 pm, edited 1 time in total.
Post Reply