SVAKODNEVICA, opšte stvari, sve i ništa

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: SVAKODNEVICA, opšte stvari, sve i ništa

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Fri Aug 27, 2021 10:43 pm Stope, ja mislim da niko ovde nije "sređen".
Sredili su život samo oni koji više ne dolaze. Svi mi koji smo ovde, postoji razlog zašto smo ovde. I nije problem samo droga, čak ovdašnja i sadašnja "ekipa" se ne drogira.
Idemo na to da se sredimo...

Naravno da se nisam jos skroz sredio, ali zavoleo sam ovaj forum, i ne vidim razlog zasto ga ne bih posecivao i kad se sredim.

Jeste da smo se malo ucutali, ali bolje je to, nego pisati bez veze i lupetati. Tu sam ti ja ranije, kad jos ti nisi bila ovde, bio apsolutni sampion. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Ausername »

Viktor89 wrote: Tue Jul 27, 2021 7:19 pm Priča je bolesna. Bio sam posmatrač. Nisam hteo da se uključujem.
A nije "bolesno" biti stalker? Meni je bolesnije trošiti dane i voajerisati (umesto baviti se sobom) :?:

Dalje, reče on:
Čudno je posmatrati vas dvoje kao dve osobe. Posmatrati vas kao jednu osobu - stručna pomoć.
Ajde da si u pravu, onda objasni kako je mesecima pre mog dolaska Akkasha bila jedna osoba.


Ne može biti slučajnost isti način kapiranja i razmišljanja.
Kad si u taču sa nekim svaki dan, usvoje se neke reči, pogotovo kad se ljudi "nađu", ja tebi nikad nisam prebacivao što si tolike izraze imao samo sa xxxanom, prvo mi pade "Jebu nas percepti". Poričeš da ti i xxxana niste imali identičan način kapiranja i razmišljanja? I posle ja klon? Onda si i ti.




Morao sam ovo reći.
I ja sam (morao).
Lično za mene ovakva vrsta spike je previše, a oboje su skloni sebi nakačiti bespotreban teret. Slučajnost.
Kojih sad "oboje"?

Sam si sebi sad sa ovim "skočio u usta".
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: SVAKODNEVICA, opšte stvari, sve i ništa

Post by Ausername »

Hahahahahahahaha cx ovde se ne zna ko je luđi.
Ali iščitavao sam te i razmišljao ma koliko da si inteligentan, ja sam u glavi čist i naći ću ti pukotinu makar tražio iglu u plastu sena. A ja kad nešto zagrizem, ne puštam.

I izletelo ti je, znao sam da mora negde nešto da ti se omaklo :geek:

Znači "mi smo oboje ludi". To sam hteo.
Znam da si negde tamo i da čitaš. Tebe sam hteo. Ili si u zatvoru ili na lečenju, videćeš kad tad jer si lud i ne umeš da pustiš, "Viktore".
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: SVAKODNEVICA, opšte stvari, sve i ništa

Post by Ausername »

Sve polako dolazi na mesto. SREĆAN SAM!
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: SVAKODNEVICA, opšte stvari, sve i ništa

Post by Ausername »

...mislim, znam da nije poželjno ovde reći tako nešto, ali trenutno osećam sreću, pa šta ću. Ko ne crkne od zavisti, želim takođe svaku sreću i sve najbolje.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVICA, opšte stvari, sve i ništa

Post by Akkasha Come Back »

Ausername wrote: Mon Mar 21, 2022 11:38 pm ...mislim, znam da nije poželjno ovde reći tako nešto, ali trenutno osećam sreću, pa šta ću. Ko ne crkne od zavisti, želim takođe svaku sreću i sve najbolje.
:lol:
I tebi sve najbolje.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Akkasha Come Back »

Ausername wrote: Sun Mar 20, 2022 3:16 am
Viktor89 wrote: Tue Jul 27, 2021 7:19 pm Priča je bolesna. Bio sam posmatrač. Nisam hteo da se uključujem.
A nije "bolesno" biti stalker? Meni je bolesnije trošiti dane i voajerisati (umesto baviti se sobom) :?:

Dalje, reče on:
Čudno je posmatrati vas dvoje kao dve osobe. Posmatrati vas kao jednu osobu - stručna pomoć.
Ajde da si u pravu, onda objasni kako je mesecima pre mog dolaska Akkasha bila jedna osoba.


Ne može biti slučajnost isti način kapiranja i razmišljanja.
Kad si u taču sa nekim svaki dan, usvoje se neke reči, pogotovo kad se ljudi "nađu", ja tebi nikad nisam prebacivao što si tolike izraze imao samo sa xxxanom, prvo mi pade "Jebu nas percepti". Poričeš da ti i xxxana niste imali identičan način kapiranja i razmišljanja? I posle ja klon? Onda si i ti.




Morao sam ovo reći.
I ja sam (morao).
Lično za mene ovakva vrsta spike je previše, a oboje su skloni sebi nakačiti bespotreban teret. Slučajnost.
Kojih sad "oboje"?

Sam si sebi sad sa ovim "skočio u usta".
Pusti više, ljudi veruju u šta hoće da veruju i nemoguće je dokazati.

Mogla bih i ja sad da počnem da serendam kao Viktor,
1Ne može biti slučajnost isto izražavanje, sintaksa.
Viktor i xxxana bi rekli na ovaj način:
"Ne može biti izražavanje isto"

Rekli bi: "Milion primera ima, ali da se setim sada ne mogu"

Dok svi ostali pričaju: "Ima milion primera ali ne mogu da se setim sada".

Slučajnost?

Viktorove kratke rečenice tipa "Ne mogu da se setim. Ima milion primera." su pisane da bi se izbegla očiglednost identičnog pisanja.

Slučajnost?

I na kraju "oboje" odoše 😂 Slučajnost?

A ti i ja ostadosmo optuženi da smo jedna te ista osoba.
Neka smo, ja više nikome neću da dokazujem ništa.
Evo im primer pa nek se zasite. Mržnja prema meni nije zbog toga što sam navodno klon nalog, to zadire dublje i zato nema svrhe obarati Viktorove teorije jer je to samo povod da ja ispadnem loš čovek.
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: SVAKODNEVICA, opšte stvari, sve i ništa

Post by Ausername »

U školi primere takve imao nisam. (Viktor, xxxana)
(Ja) nisam imao takve primere u školi. (svi ostali)

Kako nisam, primetio sam. Ne znam, iskreno me to umara a i ne interesuje me više.

Nisam ovde zbog abrova, mada sam žrtva istih.
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: SVAKODNEVICA, opšte stvari, sve i ništa

Post by Ausername »

Samo da dodam da ja ne aludiram na to da su Viktor i xxxana ista osoba, jednostavno su se našli slično kao što si ti mene prihvatila, jer si me shvatala.

Viktor je lupio jer nije mogao ništa drugo da ti nađe a zašto, pa nisi ga šljivila 1% a sujeta je zajebana stvar.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVICA, opšte stvari, sve i ništa

Post by Akkasha Come Back »

.
Last edited by Akkasha Come Back on Sat Jul 09, 2022 3:01 pm, edited 1 time in total.
Post Reply