Srecna 2006

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

eeeeeeeeeeeeeeeee

Post by manson »

Sretna Nova Godina,Pravoslavni Bozic,Pravoslavna Nova Godina,Kwanza i Bajram(vec sam cestitao Katolicki)....... :-D
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
Nephilim
Posts: 25
Joined: Mon Dec 05, 2005 12:09 pm

Post by Nephilim »

katarinadimedici wrote:Ne znam zašto zelenu boju povezuju sa Islamom, kada je ona oduvek bila omiljena rumunska boja, uz onu vrišteće žutu i pišteće narandžastu! Da vam i ja poželim SRETNU NOVU , sa zakašnjenjem, jer nekoliko dana nisam uspela da se priključim na sajt, nije mi jasno zašto! Znam da su se pojedinci obradovali, ali prerano, tako da i njima želim sve najbolje!
Ja sam Novogodišnju noć proslavila kao Luna, uz petarde i vatromet, ali nas je bilo dve koje smo stajale i čekale da moja mama baci te opasne spravice, dok smo se Gaga i ja zadovoljile prskalicama! Nego odgledala sam oba dela "Vudstoka" i sad se osećam kao da mi je opet petnaesta! Sretno i berićetno!
Mozda zato sto je islamska zastava zelena jos od Hidzre.

Gladsheimer next succeeds - the land
Where bright Valhalla's towers stand:
In burnish'd gold they proudly rise
And lose their radiance in the skies.

User avatar
E A
Posts: 49
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:49 pm

Post by E A »

SRETNA NOVA SVIM FORUMASIMA :)
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

Post by katarinadimedici »

Ma, za boju zastave znam, ali kakve to veze ima? Nisam videla da je to baš nešto uobičajen kolorit među Muslimanima!? Dok bar kao žena primećujem sklonost Rumunki prema vrištećim nijansama zelene i žute!
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

Post by mise en place »

sretna nova,sretna nova,ja kasnim,uranjo

velki komad zemlje,uz malo srece

mise
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

heheh Mise..... dzesi ti???
jesi uranio si...nema veze... kako si ? dokle s stigao? da li si uopste i isao... ;-)
javi se....
pisi.
pozdrav

ps a to za boje i to....ma daaaajjjteee ljudi majke vam... Who cares? poenta je bila da je malo teze za citati i zamara....a vi odoste preko grane
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

Post by mise en place »

Luna is a new sond lanced in space long time ago,to riich the planetass that you only can dream obout,,Luna is on the way there...luna ti si najveca.
Hvala ti za toliku brigu,tu sam i tu cu i ostati...samo komp imam


jebiga

mise
Post Reply