EMOCIJE

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: EMOCIJE

Post by Akkasha Come Back »

.
Last edited by Akkasha Come Back on Wed Oct 04, 2023 6:50 pm, edited 1 time in total.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: EMOCIJE

Post by Akkasha Come Back »

.
Last edited by Akkasha Come Back on Wed Oct 04, 2023 6:51 pm, edited 1 time in total.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: EMOCIJE

Post by Akkasha Come Back »

.
Last edited by Akkasha Come Back on Wed Oct 04, 2023 6:51 pm, edited 3 times in total.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: EMOCIJE

Post by Akkasha Come Back »

.
Last edited by Akkasha Come Back on Wed Oct 04, 2023 6:51 pm, edited 1 time in total.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: EMOCIJE

Post by Frajla »

Akkasha mani se toga, skloni se za svoje dobro! Bice ti mnooogo lepse- iz iskustva :)

Ne znas ko je gori, dal ovaj sto postavlja oglase javno o tome da mu se ljubav njegovog zivota javi jer ce propasti i da mu je zena bivsa-dobar ortak.
Nemojte da se muci- ubrzajte
Ili ti koja kopa po onome ko je sta rekao kome

Za svoje dobro se skloni

Kod mene sve top! Zelim i vama

Pa-pa
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: EMOCIJE

Post by Akkasha Come Back »

Ok.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: EMOCIJE

Post by licaninsasela »

Frajla wrote: Tue Jan 10, 2023 6:16 pm Akkasha mani se toga, skloni se za svoje dobro! Bice ti mnooogo lepse- iz iskustva :)

Ne znas ko je gori, dal ovaj sto postavlja oglase javno o tome da mu se ljubav njegovog zivota javi jer ce propasti i da mu je zena bivsa-dobar ortak.
Nemojte da se muci- ubrzajte
Ili ti koja kopa po onome ko je sta rekao kome

Za svoje dobro se skloni

Kod mene sve top! Zelim i vama

Pa-pa
Baš mi je milo da je sve kod tebe top. Zato i vidiš sva desavanja i uzivaš. Baš mi je drago da ti je super i lijepo.
I tebi i tranzistoru/ki koji toliko trazi paznju. Lijep pozdrav. Uzivajte obje ili oboje a ostavite se tudih sranja .lp
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: EMOCIJE

Post by licaninsasela »

Akkasha Come Back wrote: Tue Jan 10, 2023 4:13 pm Ličanine, možeš li ti uopšte da objasniš u čemu je tvoj problem sa mnom? Baš me zanima.
I to toliko nešto nerešivo da mi želiš da se ubijem? Toliko me ne mrze ni oni kojima sam nanela materijalnu štetu i nikad nisam vratila odštetu. Ali sam za to odrobijala.
Šta sam tebi uradila? Reci.
Iskreno. Odjebi i ne spominji me. Sama si želiš loše a ne ja. Ok? Nit te ikako spominjem nit de diram
Eto, produzio sam ti život koliko sam dobar. Da malo sad seruckaš. Zadovoljna? Imaš moju pažnju!? Svr pet. Sad se il ubij ili budi pička ko do sada pa seruckaj. Nadam se da sam ti olakšao. I uhvati se tranzistora a ne samoubijanja svaki put kad te ljudi ignoriraju. I sad uhvati se starih tv-a i ubij se u samosazaljenju. Kisikisi
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: EMOCIJE

Post by sanela »

Hej 2023. godina, prestanite izvlaciti price iz naftalina. Zavrsite s tim glupostima. Ako ne mozete komunicirati na pristojan nacin, ne komentarisite jedno drugo.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: EMOCIJE

Post by Akkasha Come Back »

*
Last edited by Akkasha Come Back on Wed Jan 25, 2023 6:59 pm, edited 1 time in total.
Post Reply