EMOCIJE

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: EMOCIJE

Post by Akkasha Come Back »

xxxana wrote: Thu Sep 09, 2021 10:53 pm
Akkasha Come Back wrote: Thu Sep 09, 2021 10:40 pm Znači, Ličanine, rat?
Taman sjaše Kurta (Viktor) a uzjaše Murta (Ličanin)

I ja sam mislila biće ok, a pogotovo me iznenadilo što mene napade, hajde vas dvojica ste imali vaše dijaloge i svašta a ja, šta sam ja kriva? Nisam ga slepo slušala dok mi naređivao iz privatnih poruka da idem da mu tražim Martu po beogradskim klubovima?!
Ta ista Marta me posle takođe u inboxu prvo ispitivala, pa zaključala inbox, šut u dupe kad mi više ne trebaš.

Ja nemam ideju trenutno za psovke, banovanja se ne plašim jer mi ne pada na pamet da se ovde pored svih problema u životu nerviram a znaš da sam bolesna i da mi stvarno škodi "dizanje pritiska", zato ajde zdravo, zapišao si sve teritorije, izvoli, prijatno, pričaj sam sa sobom a ja idem loviti zečeve
Koskaros ili spletkaros? kako ti je draze akasa
Zrtva zasigurno nisi
Šta sad ti pričaš? Kad sam ja spletkarila, sram te bilo bre, ali ozbiljno, kukavice, hajde jednom u životu mi se obrati na normalan način i kad nemaš "leđa".

Dobro ti znaš ko je ko, ko spletkari i šta se radi, ali ko jebe istinu, traži se žrtva- a to ja sigurno neću vam biti.

I od prve poruke koju sam ti u životu poslala, bila je iz dobre namere, nikad ti loše mislila nisam akamoli radila iza leđa.

Neka vas, neka...poz.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: EMOCIJE

Post by xxxana »

Akkasha Come Back wrote: Thu Sep 09, 2021 11:00 pm
xxxana wrote: Thu Sep 09, 2021 10:53 pm
Akkasha Come Back wrote: Thu Sep 09, 2021 10:40 pm Znači, Ličanine, rat?
Taman sjaše Kurta (Viktor) a uzjaše Murta (Ličanin)

I ja sam mislila biće ok, a pogotovo me iznenadilo što mene napade, hajde vas dvojica ste imali vaše dijaloge i svašta a ja, šta sam ja kriva? Nisam ga slepo slušala dok mi naređivao iz privatnih poruka da idem da mu tražim Martu po beogradskim klubovima?!
Ta ista Marta me posle takođe u inboxu prvo ispitivala, pa zaključala inbox, šut u dupe kad mi više ne trebaš.

Ja nemam ideju trenutno za psovke, banovanja se ne plašim jer mi ne pada na pamet da se ovde pored svih problema u životu nerviram a znaš da sam bolesna i da mi stvarno škodi "dizanje pritiska", zato ajde zdravo, zapišao si sve teritorije, izvoli, prijatno, pričaj sam sa sobom a ja idem loviti zečeve
Koskaros ili spletkaros? kako ti je draze akasa
Zrtva zasigurno nisi
Šta sad ti pričaš? Kad sam ja spletkarila, sram te bilo bre, ali ozbiljno, kukavice, hajde jednom u životu mi se obrati na normalan način i kad nemaš "leđa".

Dobro ti znaš ko je ko, ko spletkari i šta se radi, ali ko jebe istinu, traži se žrtva- a to ja sigurno neću vam biti.

I od prve poruke koju sam ti u životu poslala, bila je iz dobre namere, nikad ti loše mislila nisam akamoli radila iza leđa.

Neka vas, neka...poz.
Nemam nameru svadjati se, samo su mi neukusne stvari koje javno radis
Marta Tufna
Posts: 457
Joined: Sun Feb 02, 2020 7:29 am

Re: EMOCIJE

Post by Marta Tufna »

Akkasha Come Back wrote: Thu Sep 09, 2021 10:40 pm Znači, Ličanine, rat?
Taman sjaše Kurta (Viktor) a uzjaše Murta (Ličanin)

I ja sam mislila biće ok, a pogotovo me iznenadilo što mene napade, hajde vas dvojica ste imali vaše dijaloge i svašta a ja, šta sam ja kriva? Nisam ga slepo slušala dok mi naređivao iz privatnih poruka da idem da mu tražim Martu po beogradskim klubovima?!
Ta ista Marta me posle takođe u inboxu prvo ispitivala, pa zaključala inbox, šut u dupe kad mi više ne trebaš.

Ja nemam ideju trenutno za psovke, banovanja se ne plašim jer mi ne pada na pamet da se ovde pored svih problema u životu nerviram a znaš da sam bolesna i da mi stvarno škodi "dizanje pritiska", zato ajde zdravo, zapišao si sve teritorije, izvoli, prijatno, pričaj sam sa sobom a ja idem loviti zečeve
Ti nisi normalna.

Rekla sam ti da privatno rešavaš šta imaš sa drugima, a ne da prepričavaš privatne prepiske ovde.
Spletkariš. I ogovaraš. Svađaš se sa svima. Prepričavaš šta su ti drugi privatno pisali. Baviš se time ko je šta za koga rekao.
Naravno da ću da te pitam kad me jebeno pominješ i sa Ličaninom se prepireš preko mene.
A kako me pominješ? Tako što prepričavaš privatne prepiske. I ti ne vidiš ništa ružno u tome.

Napravi sad još jedan profil, pa udri.
Igranka za raju.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: EMOCIJE

Post by yasujirozu »

s ličaninom, točno znam na čemu sam - člavjek zbori šta mu je u datom trenutku u glavi, i to je štovanja vrijedno, slagao se ja ili ne

nasuprot tome, vidim da je na djelu netko muljanje preko PP-a, što me apsolutno ne dotiče, a vječno tužna akaša, sama je kriva što se upustila u te vode...

https://m.youtube.com/watch?v=6lFxGBB4UGU

p.s. jedini PP koj mi je pristigao, bio je od stopilija koji predlaže all-male-wet-nude tulum na netkoj
vojvođanskoj njivi, uz trens muziku, i osvijetljenjem od IMT traktora, što mi je djelovalo baš užasno
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: EMOCIJE

Post by StopBup »

Akkasha je zrtva, ali iskljucivo svojih losih tumacenja necijeg pisanja, svojih gluposti, losih procena itd. Licanin k'o Licanin, seljober, je znao neprikladno da joj se obrati, kao i svima, a za te stvari sto joj je trazio je prosto mogla da ga odjebe, bez bilo kakve drame.
Viktor, sa kojim inace nikad nisam imao neku komunikaciju, itd, joj se nikad nije neprikladno obratio, znao je samo da odgovori, na neko njeno pogresno tumacenje.
P.s. "Yasudjiro Ozu", sto voli u guzu, kod je radio u Svabiji u gej filmovima za odrasle, privremeno je ostao bez svog jedinog izvora prihoda, "auspuha". Silni opijati, opstipacija, penetracija, i gle k**ca u slamenom sesiru, hemoroidi. Onda se vratio vamo, jer je jeftinije, odradio auspuh servis, pa nazad u Svabiju na guzen eksplodiren. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: EMOCIJE

Post by Akkasha Come Back »

.
Last edited by Akkasha Come Back on Tue Feb 01, 2022 8:49 pm, edited 1 time in total.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: EMOCIJE

Post by Akkasha Come Back »

,
Last edited by Akkasha Come Back on Tue Feb 01, 2022 8:48 pm, edited 1 time in total.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: EMOCIJE

Post by Akkasha Come Back »

.
Last edited by Akkasha Come Back on Tue Feb 01, 2022 8:48 pm, edited 1 time in total.
Marta Tufna
Posts: 457
Joined: Sun Feb 02, 2020 7:29 am

Re: EMOCIJE

Post by Marta Tufna »

Akkasha Come Back wrote: Fri Sep 10, 2021 5:01 pm Jedan domaći zadatak: deco, odgovorite na pitanje.
Ako ja sa Martom ogovaram X osobu u inboxu, kako onda majku mu samo ja ogovaram? Marta, dušo, da bi ti mene videla na Banovom brdu i ti bi morala da budeš na Banovom brdu.
A ovde priča ide "dok sam ja, jadna ovako poštena, bila na Karaburmi, videla sam Akkashu na Banovom brdu", je l' sad jasnije?

Eh, kao što rekoh, nemate vi taj kapacitet čak ni udruženo da me nabedite da sam nešto što nisam. Nije mi samo jasno zašto slabi ljudi po forumima imaju potrebu da se udružuju protiv mene.

Viktor za xxxanu, poruka prva (i jedina) citat: "Pametna cura samo slaba".
I ti si, Marta, slaba.
Ali to što sam ja jača ličnost ne treba da vidite kao pretnju, štaviše, mogla sam vam obema biti prijatelj i možda čak i pomoći, sa tom sam namerom zapravo i bila ovde, pomoći nekome iskustvom. Da ja ne valjam Sanela bi me izbacila ali ako niste primetili jedino me ona razume, a vi se zapitajte o tome.
Lažeš, Akaša.
Jedina osoba o kojoj smo nas dve ikada pričale je Ličanin i to onda kad si mi slala šta ti je pisao.
Od mene nisi čula ružnu reč ni za koga.
Lažeš.
I loš si čovek.

Zašto ti je istolerisan lažni profil me ne zanima.
Ali sama potreba da praviš lažni profil sa kojim se javno dopisuješ, šalješ srca, pesme, reči podrške mi dovoljno govori da nisi dobro. Pomozi sebi.

I ne ubacuj me više u svoje brloge.

Biram svoje prijatelje, Akaša.

Sve najbolje
samo
Posts: 20
Joined: Sun Apr 11, 2021 2:31 pm

Re: EMOCIJE

Post by samo »

StopBup wrote: Fri Sep 10, 2021 10:58 am Akkasha je zrtva, ali iskljucivo svojih losih tumacenja necijeg pisanja, svojih gluposti, losih procena itd. Licanin k'o Licanin, seljober, je znao neprikladno da joj se obrati, kao i svima, a za te stvari sto joj je trazio je prosto mogla da ga odjebe, bez bilo kakve drame.
Viktor, sa kojim inace nikad nisam imao neku komunikaciju, itd, joj se nikad nije neprikladno obratio, znao je samo da odgovori, na neko njeno pogresno tumacenje.
P.s. "Yasudjiro Ozu", sto voli u guzu, kod je radio u Svabiji u gej filmovima za odrasle, privremeno je ostao bez svog jedinog izvora prihoda, "auspuha". Silni opijati, opstipacija, penetracija, i gle k**ca u slamenom sesiru, hemoroidi. Onda se vratio vamo, jer je jeftinije, odradio auspuh servis, pa nazad u Svabiju na guzen eksplodiren. :)
Post Reply