EMOCIJE

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: EMOCIJE

Post by yasujirozu »

ti i stop, samosažaljivi ameboidni slinci, koja se ne umiju zaustavit - razlozi i godišta, drugojačiji, no nesvakidašnji nagon glede nemuštog prezentovanja loma u glavi, jednako je prisutan

dočim, niti jedno od vas ne traži ovdje podršku, već piše o sebi>za sebe...

čemu ovo mučenje svih, akaša, a ponajviše sebe; sigurno možeš doć do pištolja/revolvera na crno, ne?

to je - čini mi se - elegantni način povlačenja iz "sene koja hoda", jer će se zasigurno, naredna iteracija životnih ciklusa, ispostavit kao manje unižavajuće-uništavajuća, do li ovo 46-togodišnje opredmećenje crnila kojim zračiš...

p.s. stop će to odraditi prije tebe; pratim vijesti za vešanja u ambaru, a u okolici NS :mrgreen:
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: EMOCIJE

Post by Akkasha Come Back »

...
Last edited by Akkasha Come Back on Thu Sep 09, 2021 10:44 pm, edited 1 time in total.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: EMOCIJE

Post by Akkasha Come Back »

Puši kurac što ću ti ostaviti da čitaš moje probleme 🖕🖕🖕
Last edited by Akkasha Come Back on Thu Sep 09, 2021 10:43 pm, edited 1 time in total.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: EMOCIJE

Post by Akkasha Come Back »

...
Last edited by Akkasha Come Back on Thu Sep 09, 2021 10:43 pm, edited 1 time in total.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: EMOCIJE

Post by Akkasha Come Back »

.
Last edited by Akkasha Come Back on Thu Sep 09, 2021 10:42 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: EMOCIJE

Post by licaninsasela »

yasujirozu wrote: Thu Sep 09, 2021 5:16 am ti i stop, samosažaljivi ameboidni slinci, koja se ne umiju zaustavit - razlozi i godišta, drugojačiji, no nesvakidašnji nagon glede nemuštog prezentovanja loma u glavi, jednako je prisutan

dočim, niti jedno od vas ne traži ovdje podršku, već piše o sebi>za sebe...

čemu ovo mučenje svih, akaša, a ponajviše sebe; sigurno možeš doć do pištolja/revolvera na crno, ne?

to je - čini mi se - elegantni način povlačenja iz "sene koja hoda", jer će se zasigurno, naredna iteracija životnih ciklusa, ispostavit kao manje unižavajuće-uništavajuća, do li ovo 46-togodišnje opredmećenje crnila kojim zračiš...

p.s. stop će to odraditi prije tebe; pratim vijesti za vešanja u ambaru, a u okolici NS :mrgreen:
Dao Bog psiho. Iz tvojih usta u božije uši.
Samožive spodobe uhvatile se u kolo i neznaš ko se više proserava. Jak tandem za ubit zeca u šumi. Boga ti dragoga.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: EMOCIJE

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Thu Sep 09, 2021 7:41 pm
yasujirozu wrote: Thu Sep 09, 2021 5:16 am ti i stop, samosažaljivi ameboidni slinci, koja se ne umiju zaustavit - razlozi i godišta, drugojačiji, no nesvakidašnji nagon glede nemuštog prezentovanja loma u glavi, jednako je prisutan

dočim, niti jedno od vas ne traži ovdje podršku, već piše o sebi>za sebe...

čemu ovo mučenje svih, akaša, a ponajviše sebe; sigurno možeš doć do pištolja/revolvera na crno, ne?

to je - čini mi se - elegantni način povlačenja iz "sene koja hoda", jer će se zasigurno, naredna iteracija životnih ciklusa, ispostavit kao manje unižavajuće-uništavajuća, do li ovo 46-togodišnje opredmećenje crnila kojim zračiš...

p.s. stop će to odraditi prije tebe; pratim vijesti za vešanja u ambaru, a u okolici NS :mrgreen:
Dao Bog psiho. Iz tvojih usta u božije uši.
Samožive spodobe uhvatile se u kolo i neznaš ko se više proserava. Jak tandem za ubit zeca u šumi. Boga ti dragoga.
Nista od tebe. Bas sam mislio mozda bude neke price kad se vratis. Mene ne mozes uvrediti ni slicno.
Koji tandem, haha, i kad sam ja to nekoga sjebavao, sto pomenu na drugoj temi, ili bio zlonameran prema bilo kome. Eto ti Yasudjira, internet trola od 50-ak godina, pa se huvatite u kolo.
Komentari i jednog i drugog su bolesni.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: EMOCIJE

Post by licaninsasela »

Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: EMOCIJE

Post by Akkasha Come Back »

Znači, Ličanine, rat?
Taman sjaše Kurta (Viktor) a uzjaše Murta (Ličanin)

I ja sam mislila biće ok, a pogotovo me iznenadilo što mene napade, hajde vas dvojica ste imali vaše dijaloge i svašta a ja, šta sam ja kriva? Nisam ga slepo slušala dok mi naređivao iz privatnih poruka da idem da mu tražim Martu po beogradskim klubovima?!
Ta ista Marta me posle takođe u inboxu prvo ispitivala, pa zaključala inbox, šut u dupe kad mi više ne trebaš.

Ja nemam ideju trenutno za psovke, banovanja se ne plašim jer mi ne pada na pamet da se ovde pored svih problema u životu nerviram a znaš da sam bolesna i da mi stvarno škodi "dizanje pritiska", zato ajde zdravo, zapišao si sve teritorije, izvoli, prijatno, pričaj sam sa sobom a ja idem loviti zečeve
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: EMOCIJE

Post by xxxana »

Akkasha Come Back wrote: Thu Sep 09, 2021 10:40 pm Znači, Ličanine, rat?
Taman sjaše Kurta (Viktor) a uzjaše Murta (Ličanin)

I ja sam mislila biće ok, a pogotovo me iznenadilo što mene napade, hajde vas dvojica ste imali vaše dijaloge i svašta a ja, šta sam ja kriva? Nisam ga slepo slušala dok mi naređivao iz privatnih poruka da idem da mu tražim Martu po beogradskim klubovima?!
Ta ista Marta me posle takođe u inboxu prvo ispitivala, pa zaključala inbox, šut u dupe kad mi više ne trebaš.

Ja nemam ideju trenutno za psovke, banovanja se ne plašim jer mi ne pada na pamet da se ovde pored svih problema u životu nerviram a znaš da sam bolesna i da mi stvarno škodi "dizanje pritiska", zato ajde zdravo, zapišao si sve teritorije, izvoli, prijatno, pričaj sam sa sobom a ja idem loviti zečeve
Koskaros ili spletkaros? kako ti je draze akasa
Zrtva zasigurno nisi
Post Reply