Moj kut(ak)

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Moj kut(ak)

Post by licaninsasela »

Akkasha Come Back wrote: Fri Apr 02, 2021 5:31 pm
xxxana wrote: Fri Apr 02, 2021 2:23 pm Ali kad upoznas sebe, onda poroci gube smisao, ne?
Znam da nisi meni rekla, ali dobrodošao mi je ovaj komentar.
Nigde nikad nikome nisam rekla to što sam ovde ispisala, i čudno je to, i ljudi su potpuno u pravu kad tvrde da nešto ako kažeš naglas tek onda postane stvarnost.

Evo ja sam ovde prvi put u životu napisala ovo što sebe nikad nisam doživela kao ženu, kao žensko i to je čim sam javno rekla, postala stvarnost.

Ne znam kako da objasnim a da ne kenjam, ali suština je da se lakše suočiti sa "vidljivim" neprijateljem (u ovom slučaju stvarnost) nego "nevidljivim" (kad nisam znala zašto sam toliko duboko nesrećna).

E, sad...pošto je ovo postalo stvarno i vidljivo, i kad sam pročitala šta sam napisala- shvatila sam da je meni veći problem to što su mi svi ispirali mozak "ti si žensko= bezvredna", jebiga takva familija mi dopala. A ni otac ništa bolji.
Za majku sam objasnila.

Ja sam plus seksualno zlostavljana kad sam imala oko 6 godina, a posle u životu za vreme rata i čuda a i kasnije nekoliko njih je pokušalo da me siluje i sve je to ostavilo duboke traume.

Dobro, možda ne moram da menjam pol ali za vezu nisam. Ja čim seks na TV vidim, odmah mi se zgadi.
Dok sam bila narkomančina valjda sam kako kažu psiholozi "bila oslobođena inhibicija" (je l' se tako kaže?)
pa mi je život bio normalan.

Čuj, život mi bio normalan na pajdi, ali tako kod mene.
Bez dopa muka kad na šalter treba. Mislim da svi mi u životu imamo nešto što smo mogli jedino sa dopom da preguramo nekako, ne znam, ali izgleda.
Nikad ne treba potcenjivati podsvest. Mislim da iz svakoga od nas može svašta da se "iščupa".
sve si objasnila. pa nisam se ja drogiro zato sto mi je lijepo bilo. dop je samo naletio. da nijedop bilobi nesto drugo. upravo da mi on pomogne da preguram svoje nedosatke,mane, komplekse. jebote sjecam se da nisambio u stanju sam sebi otici kupiti hlace jer me bilo stid, a na dopu sam bio ko navijen i svi moji kompleksi su nestali. sad sam naucio tko sam ja i ajde nekim treniranjem se tjeras da ides primjer kupiti hlace i tako razbijas taj svoj strah i pocinje ti to biti normalno. ja sam iza komune 13 godina bio tako normalan i onda sam se zanemario i sve je oslo k vragu. brzo se vrate svi ti kompleksi i strahovi cim ajmo reci prestanes trenirati.ali sada sam u stanju svjesno se unistiti ako to zelim. i zam i radi cega. i sada ako idem primjer kupiti dop nije zato sto ja njega volim nego bjezim opet od svih svojih problema. plus sto tjeram inat da dam do znanja da se i ja mogu unistavati namjerno ako poznajem nekoga i do koga mi je stalo a unistava se i bjezi od sebe.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

Da, dobro si dodao "da nije to, bilo bi nešto drugo".
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Moj kut(ak)

Post by licaninsasela »

evo na tvojoj temi cu ti odgovriti. stvarno se ne sjecam sta sam ti jucer rekao, ali za danas se sjecam. sinoc sa, se navecec oko 12 opet nasibao xanaxa jer me zena ubila u pojam. e tako a zaboravim sta sam rekao. da, ti si ovdje jebeno preokrutno iskrena o sebi. ja ti isto tako ne iz ciste dosade pisem da si ti osoba koja si jako dobra i da se trebas cijeniti. i da nije nista cudno ako se u svome tijelu ne osjecas ugodno i kao zena. i razumijem da si prosla tesko djetinjstvo. i da si uvijek tesko radila i mucila se a nikad nekog vidljivog pomaka pa droga. pa posljedice. ja te osobno ne poznam fizicki i stvarno imamo dosta razlicitosti jer na primjer ti ne mozes i ne zelis seks dok ja opet sam drugaciji s tim da ne mogu biti s nikim tko se meni ne dopada ne fizicki nego na jedan drugaciji nacin gledam na zene. i kad zavolim neku zenu meni nije bitno kako ona izgleda iz vana nego gledam ono sta ima u njoj unutra i to je ono sto ne moze ostariti ne moze se isfucati nego je uvijek isto. i volim je sa svim njenim manama i vrlinama. i toliko mi dode lose kad osjetim da toj osobi nije dobro da se idem i ja odmah unistavati. i to joj dam do znanja zbog cega to radim. sada trenutno sam smislio plan za svoju buducnost a kako ce ona izgledati za godinu dana ili dvije stvarno ne znam ali nadam se da ce biti ok. ako treba poginuti za tu osobu i poginuti. da joj srce treba dati dao bi joj i srce svoje a ja nek krepam samo da znam da ce njoj pomoci. sa takvom osobom mogu spavati. svakakvih zena sam upoznao, placo sam ne seks jer ne mogu da oprostis jebati nekoga ako nije tako kako ti kazem, dakle placo sam zenama po svijetu ma nema kakve boje koze ili kontinenta samo da odemo na veceru. samo da me izmasira , ma samo da setam i da nisam sam.puste dolare sam dao na takve stvari samo da bi bio blizu te neke zene koju ja zamisljam i volim. ne mogu ti ja to objasniti kako je to kod mene. izgled mi nikada nije bio vazan jer tko to gleda taj je stvarno jadan ili jadna osoba. e tako da ja isto tako i tebe razumijem kad kazes maltene da zelis iskociti iz svoje koze jer ti nije udobno u njoj. pricali smo o pederima i imam svoj stav ali to je seljacki stav koji ja trebam mijeanjti kod sebe. covjek se rodi i jednostavno se ne osjeca udobno u svojoj kozi i hoce postati nesto drugo. pa sta tu ima lose. tamo po singapuru ili tajlandu najljepse zene koje vidis su izoperirani muskarci. boga mi dragoga. i tamo je to sve normalno i ok a kod nas nevaljas ma kakav god da jesi. cak i ako si dobar uvijek ti netko nesto nabije na nos od prije sto godina i sa time te jebe. ja znam da u mojoj obitelji nikada moje misljenje nista nije znacilo mada sam bio u pravu zato sto su mi govorili da sam narkoman. tako je i danas mada imam tu neku sigurnost kod dvije osobe u mojoj obitelji na koje se mogu osloniti i koje me nece i nisu nikad osudivale za to sto jesam. ni sad kad sam napravio to sto jesam na kraju su stale na moju stranu ali im je trebalo vrema prihvatiti to. e sad jos ne znaju niti jedna da napustam drzavu i odlazim iz nje ne znam kako ce reagirati ali o tome cu razmisljati kad bude vrijeme za rastanak. dakle akasa od sedmog mjeseca sam nesto sto sam sada definitivno odlucio da cu napraviti i nema vise boga da promijemim svoje misljenje mada uvijek za rezeru imam brodove ali mislim da nema nikakve sanse da ploovim i zivim i dalje kako sam do sada zivio. ne samo da cu prestati da plovim nego mijenjam cijeli zivot i krecem od nule i ne bojim se toga mada nisam klinac od 20 pa da sad ganjam neku karijeru. ne. ocu ovih jospola zivota 30tak godina da zivim onako kako ja zeim a ne kako to drugi od men zele. sto se kaze pustite me u picku materiinu vise. ova kod kuce oce da me ubije ili rijecima ili nozem ili puskom koliko je ljubomorna. ma ne mogu ja to vise tako. kazem ti. a xanaxse pijem sada i radi nje i radi drugih stvari jer ne mogu podnijeti jednostavno neke stvari i hocu pokazati da se i ja mogu samo tako lako samuonistavati. znam da ovo ne shvacas i nitko ovdje ali to je tako.
i da nemam pojma sta sam ti jucer rekao a neam volje ici unazad citati. jebena dva rucka sam napravio. ova osla u crkvu. sad cu morati uskrsnji kruh zamijesiti i ispeci. koji paradoks. ja u crkvu ne idem ali moram kuhati sve kako su i zacrtali. to je zanimljivo.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

licaninsasela wrote: Fri Apr 02, 2021 6:19 pm evo na tvojoj temi cu ti odgovriti. stvarno se ne sjecam sta sam ti jucer rekao, ali za danas se sjecam. sinoc sa, se navecec oko 12 opet nasibao xanaxa jer me zena ubila u pojam. e tako a zaboravim sta sam rekao. da, ti si ovdje jebeno preokrutno iskrena o sebi. ja ti isto tako ne iz ciste dosade pisem da si ti osoba koja si jako dobra i da se trebas cijeniti. i da nije nista cudno ako se u svome tijelu ne osjecas ugodno i kao zena. i razumijem da si prosla tesko djetinjstvo. i da si uvijek tesko radila i mucila se a nikad nekog vidljivog pomaka pa droga. pa posljedice. ja te osobno ne poznam fizicki i stvarno imamo dosta razlicitosti jer na primjer ti ne mozes i ne zelis seks dok ja opet sam drugaciji s tim da ne mogu biti s nikim tko se meni ne dopada ne fizicki nego na jedan drugaciji nacin gledam na zene. i kad zavolim neku zenu meni nije bitno kako ona izgleda iz vana nego gledam ono sta ima u njoj unutra i to je ono sto ne moze ostariti ne moze se isfucati nego je uvijek isto. i volim je sa svim njenim manama i vrlinama. i toliko mi dode lose kad osjetim da toj osobi nije dobro da se idem i ja odmah unistavati. i to joj dam do znanja zbog cega to radim. sada trenutno sam smislio plan za svoju buducnost a kako ce ona izgledati za godinu dana ili dvije stvarno ne znam ali nadam se da ce biti ok. ako treba poginuti za tu osobu i poginuti. da joj srce treba dati dao bi joj i srce svoje a ja nek krepam samo da znam da ce njoj pomoci. sa takvom osobom mogu spavati. svakakvih zena sam upoznao, placo sam ne seks jer ne mogu da oprostis jebati nekoga ako nije tako kako ti kazem, dakle placo sam zenama po svijetu ma nema kakve boje koze ili kontinenta samo da odemo na veceru. samo da me izmasira , ma samo da setam i da nisam sam.puste dolare sam dao na takve stvari samo da bi bio blizu te neke zene koju ja zamisljam i volim. ne mogu ti ja to objasniti kako je to kod mene. izgled mi nikada nije bio vazan jer tko to gleda taj je stvarno jadan ili jadna osoba. e tako da ja isto tako i tebe razumijem kad kazes maltene da zelis iskociti iz svoje koze jer ti nije udobno u njoj. pricali smo o pederima i imam svoj stav ali to je seljacki stav koji ja trebam mijeanjti kod sebe. covjek se rodi i jednostavno se ne osjeca udobno u svojoj kozi i hoce postati nesto drugo. pa sta tu ima lose. tamo po singapuru ili tajlandu najljepse zene koje vidis su izoperirani muskarci. boga mi dragoga. i tamo je to sve normalno i ok a kod nas nevaljas ma kakav god da jesi. cak i ako si dobar uvijek ti netko nesto nabije na nos od prije sto godina i sa time te jebe. ja znam da u mojoj obitelji nikada moje misljenje nista nije znacilo mada sam bio u pravu zato sto su mi govorili da sam narkoman. tako je i danas mada imam tu neku sigurnost kod dvije osobe u mojoj obitelji na koje se mogu osloniti i koje me nece i nisu nikad osudivale za to sto jesam. ni sad kad sam napravio to sto jesam na kraju su stale na moju stranu ali im je trebalo vrema prihvatiti to. e sad jos ne znaju niti jedna da napustam drzavu i odlazim iz nje ne znam kako ce reagirati ali o tome cu razmisljati kad bude vrijeme za rastanak. dakle akasa od sedmog mjeseca sam nesto sto sam sada definitivno odlucio da cu napraviti i nema vise boga da promijemim svoje misljenje mada uvijek za rezeru imam brodove ali mislim da nema nikakve sanse da ploovim i zivim i dalje kako sam do sada zivio. ne samo da cu prestati da plovim nego mijenjam cijeli zivot i krecem od nule i ne bojim se toga mada nisam klinac od 20 pa da sad ganjam neku karijeru. ne. ocu ovih jospola zivota 30tak godina da zivim onako kako ja zeim a ne kako to drugi od men zele. sto se kaze pustite me u picku materiinu vise. ova kod kuce oce da me ubije ili rijecima ili nozem ili puskom koliko je ljubomorna. ma ne mogu ja to vise tako. kazem ti. a xanaxse pijem sada i radi nje i radi drugih stvari jer ne mogu podnijeti jednostavno neke stvari i hocu pokazati da se i ja mogu samo tako lako samuonistavati. znam da ovo ne shvacas i nitko ovdje ali to je tako.
i da nemam pojma sta sam ti jucer rekao a neam volje ici unazad citati. jebena dva rucka sam napravio. ova osla u crkvu. sad cu morati uskrsnji kruh zamijesiti i ispeci. koji paradoks. ja u crkvu ne idem ali moram kuhati sve kako su i zacrtali. to je zanimljivo.
Što je najsmešnije, ja ZNAM da ti ne znaš šta si juče rekao 🤣
Jebe te memorija, imam takvog druga ali pomogne, barem meni.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

Ovo nije moja fotografija, lične nisu dozvoljene, ali sam htela na ovom "Mom kutku" da vam objasnim koliko mi nedostaje more i zašto.

Više sam pod vodom nego iznad, oduvek! Prvi put su me roditelji odveli na more sa 3 godine, moja prva reakcija je bila u fazonu "Waoooow, koliko vodeee!" 🌊💙

Pola života sam provela na Jadranskom moru i obožavam onaj osećaj apsolutne slobode, apsolutnog mira i spokoja, naročito pod vodom ili ovako nešto, kad plutam...

Nema gravitacije. Neverovatan osećaj i to je neka "prirodna sreća" za koju znam.

Image
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Moj kut(ak)

Post by licaninsasela »

Akkasha Come Back wrote: Mon Apr 05, 2021 10:44 pm Ovo nije moja fotografija, lične nisu dozvoljene, ali sam htela na ovom "Mom kutku" da vam objasnim koliko mi nedostaje more i zašto.

Više sam pod vodom nego iznad, oduvek! Prvi put su me roditelji odveli na more sa 3 godine, moja prva reakcija je bila u fazonu "Waoooow, koliko vodeee!" 🌊💙

Pola života sam provela na Jadranskom moru i obožavam onaj osećaj apsolutne slobode, apsolutnog mira i spokoja, naročito pod vodom ili ovako nešto, kad plutam...

Nema gravitacije. Neverovatan osećaj i to je neka "prirodna sreća" za koju znam.

Image
zivio sam tako godinama. ne zelim vise takvu slobodu.ali te razumijem akasa. sutra cu popodne ili navecer sve iscitati.ujutro do 1 on line nastava pa zubarica popodne.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

licaninsasela wrote: Mon Apr 05, 2021 11:41 pm Zivio sam tako godinama. ne zelim vise takvu slobodu.
Jao, što sam se sad ismejala, pa da, tebi je dosta i mora i okeana, hahaha 🤣
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Moj kut(ak)

Post by licaninsasela »

Akkasha Come Back wrote: Tue Apr 06, 2021 12:14 pm
licaninsasela wrote: Mon Apr 05, 2021 11:41 pm Zivio sam tako godinama. ne zelim vise takvu slobodu.
Jao, što sam se sad ismejala, pa da, tebi je dosta i mora i okeana, hahaha 🤣
e i sta ces poduzeti u svezi time akasa?nije vrag da ce ti to samo zelja ostati?
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

licaninsasela wrote: Tue Apr 06, 2021 11:51 pm
Akkasha Come Back wrote: Tue Apr 06, 2021 12:14 pm
licaninsasela wrote: Mon Apr 05, 2021 11:41 pm Zivio sam tako godinama. ne zelim vise takvu slobodu.
Jao, što sam se sad ismejala, pa da, tebi je dosta i mora i okeana, hahaha 🤣
e i sta ces poduzeti u svezi time akasa?nije vrag da ce ti to samo zelja ostati?
Ništa, jer to nije želja nego prosto jedno lepo sećanje, htela sam podeliti sa vama. Da me bolje upoznate.
Znate ono kad ljudi pričaju o sebi i kažu "Ja sam dete sa asfalta", neki "Ja sam dete sa sela", e ja imam svoje "Ja sam morsko dete"
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

I mrziiiiim "motivacione govore", kod mene radi obrnut rad, meni možeš govoriti "Ti si jaka" , "Ti to možeš" i tako dalje, ja to doživljavam kao proseravanje, otkud bilo ko može znati gde je moj prag tolerancije, koliko živaca mi je ostalo i tako dalje.
Mene ako neko pokuša "motivisati", ja se okrenem i odem. Aj nemoj mi tu srati.
Valjda ja bolje znam sebe nego što me iko poznaje.

Ne kažem ovo tebi i samo tebi Lika, nego uopšteno.
Ako me neko želi oterati odavde, samo treba da počne da mi priča kako "nikad nije kasno", kako "ja sve mogu što god želim" i tako neke nebuloze a svi vi slučajno ili namerno, e to ne znam, fino "zaobilazite" novčanik.

Sve je tako krasno, ali ja kada sam bivala i do 10 meseci na moru, ja sam tamo radila

Puno sam bila na moru, bila sam...na mnogim mestima.
Bila sam i na EXITu, radila kao točilac u šanku.

Nigde nisam otišla "gospodski", nikad nisam išla na more sa društvom, gde god da sam htela ići, išla sam tako što bih nekako našla posao tamo gde već hoću biti.

Nisam radno sposobna i ne mogu.

Kod mene deluje kontrapsihologija, ne znam da li bi uspeli da me isterate iz kuće kad bi mi govorili "Ti to ne možeš", to kod mene obično "pali" ali ne verujem, jedino otac da dođe i da bude opet ovde u stanu i non stop da se svađa sa majkom i opet policija da dolazi svaki treći dan, e, to bi me možda nateralo da pokupim svoje stvari u ranac, pa na more. Ja jedino tako funkcionišem, ne znam kako da objasnim.
Post Reply