Moj kut(ak)

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Moj kut(ak)

Post by licaninsasela »

Akkasha Come Back wrote: Thu Apr 01, 2021 4:20 pm Pa dobro, ja sam navela primer ovo sa autom, mada se ne odnosi sve samo na materijalne stvari.
Ne možeš biti "u jednom mestu"? I ja sam bila takva, pre zatvora. Sreća da sam prvi put izašla posle 6 meseci, bolje je otići prvo malo kraće, čisto da nauči čovek kako da ne dobija napade panike kada bi van iz sopstvene kože akamoli iz 4 zida, bilo je trenutaka kada bih potpisala još 6 meseci duže da ostanem samo da na ulicu izađem, da me puste na 10 minuta, ali ne ide to tako.

Posle sam drugi put otišla na 4 godine, ali me zakači amnestija i izađem posle 3. Bez napada panike i tih sranja.

A ovi stihovi, pročitaj.
Napisao je čovek koji niti je narkoman niti robijaš, običan čovek.
"Umori se čovek".

Znaš onaj film, sigurno znaš "Zelena milja"?
"Umoran sam, šefe. Mnogo sam umoran".

Umorna sam, Liko. Od postojanja, od menzisa, od mizoginije, od migrena, od cista, od samoće, od neshvatanja, od raznih foruma, uglavnom je kod mene problem u dve stvari:
- Ženomrzačko okruženje
- Fizički zdravstveni problemi

A sad idem pod tuš, lepo vreme, pa izašla malo da se pokrenem na sat vremena.
al on se umorio jer je uzimo na sebe tude bolesti i to mu je bio dar od boga.
a ti si se sada samo umorila i zasitila svoga zivota. vjeruj mi. tebii treba samo klik da se pokrenes opet. siguran sam u to
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

Kakav na primer?
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Moj kut(ak)

Post by licaninsasela »

Akkasha Come Back wrote: Thu Apr 01, 2021 6:58 pm Kakav na primer?
stvarno neznam kod tebe. mozda sport da ti bude klik. nisam pametan ovako napamet.
evo kod mene pun mi je kurac osudivanja necega sto sam napravio i to mi se svaki dan nabija na nos da ja ne mogu vise ziviti a da ne puknem ko kokica i moram xanaxe pti da bi prezivio dan. i trebo sam na brod a ukazala mi se slucajno prilika da idem u tu ednu animljivu drzavu ziviti i raditi u struciali na kopnu i odbio brod i ugovor i potpiso ugovor da u sedmom mjesecu pocinjem raditi u toj drzai i to je to. nece mene niko vise jebati da ja oram da prezivim dan opet postat tabletoman, narkoman ili da pocnem udarati po svemu zivom samo da preivim. necu. a na brod necu jer ima vise razloga zasto necu od ludila brodsko do drugih stvari. hocu miran zivot a e mogu to u ovako ogranicenoj sredini. vidm da e mogu jer cu poluditi radi tih osuda prema mom zivotu. i jebali svi majku ja de. posteno sam radi djece pito da li ce icisa mnom nitko nece od obitelji. i idem sam i to je to. to je moj klin koji mi se desio eto jucer, prekjucer i kazem pn kuac mi je osuda i to da ja moram vecer biti na tabletama jer me svi doma i okolo da jebu i osuduju me za nest sto mi nikad nece biti zao sto sam napravio. i to je to. eto iskreno Akasa. i ode cim sve sad to porjesavam i primim jos jedno cjepivo.uglavnom od prvog sedmog sam tamo. i to je to.
a tvoj klik mora biti tvoj klik neki. ne mogu t ga ja reci kad neznam. ja sam samo reko recu da budem stigmatiziran radi necega sto mi nije zao sto sam napravio. i ode to je to. pito sam ih ko hoce iz kuce sa mno niko nece i ok. idem ja sam. ali ja se ne mislim vise vratiti. mene nista ne vezezabiti ovdje. djeca mogu doci tamo za prazike i to je to.
idem guliti krompir. eto ti zivota.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

Nekad se čoveku sve smuči, pa i Jesenjinu.
Nije fora, stvarno je ovo napisao (između ostalog)

Link: https://www.xxzmagazin.com/u-kurac-posa ... -i-svakoga


Sergej Jesenjin
U kurac pošalji sve i svakoga



Vjetar se s juga surv'o,

I luna nije prošla –

A zašto ti kurvo

Noćas nisi došla?



Nisi došla ni noću,

Nit se javila po danu.

Misliš da ja drkat hoću?

Ne! Druge jebem i u ranu!

***

Ne tuži, druže, ne kukaj zaboga,

Drži konja za uzdu u jizdu,

U kurac pošalji sve i svakoga –

Da tebe ne bi poslali u pizdu!

*Pjesma preuzeta iz knjige Ruski bordel muza, Feral Tribune, 2000.; prevod & prepjev Milorad Stojević & Vanja Švačko
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Moj kut(ak)

Post by licaninsasela »

Akkasha Come Back wrote: Fri Apr 02, 2021 2:36 am Nekad se čoveku sve smuči, pa i Jesenjinu.
Nije fora, stvarno je ovo napisao (između ostalog)

Link: https://www.xxzmagazin.com/u-kurac-posa ... -i-svakoga


Sergej Jesenjin
U kurac pošalji sve i svakoga



Vjetar se s juga surv'o,

I luna nije prošla –

A zašto ti kurvo

Noćas nisi došla?



Nisi došla ni noću,

Nit se javila po danu.

Misliš da ja drkat hoću?

Ne! Druge jebem i u ranu!

***

Ne tuži, druže, ne kukaj zaboga,

Drži konja za uzdu u jizdu,

U kurac pošalji sve i svakoga –

Da tebe ne bi poslali u pizdu!

*Pjesma preuzeta iz knjige Ruski bordel muza, Feral Tribune, 2000.; prevod & prepjev Milorad Stojević & Vanja Švačko
poslan sam ja davno u kuruc a poslo sam ja i njih u kuraac.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Moj kut(ak)

Post by licaninsasela »

paz ironije posto jemoja obitej katobaibansk nastrojena osim mene al jasam dobio spisak idinapijackupi toi to, sutra umjesi kuh ili veceras za posvetu u crkci,pripremi sunku za kuhanje a javeze s vezom nemam dal je taj lik ikad uskrsnio ili nije.covjjek biomalo mudrili ododstatkasvijeta i posto bog. i u njegovu slavu se mi hrvati prezderavamo u nedjelju. strasno. a danas naravno nikome se ne dazajebavati oko ciscenja ribepa ajde ti ocisti ribu, jedni dijete voli ribudrugom mzas raditi rizoto od liganja a sadda ne napravim tako odmah bibiloeto narkomanicii se nista ne da raditi.ma strasno.jucerdo neznam olko satisam kuho krompir i gulio i praviokrompir salatu,danastrebanapraviti i francusku salata, veceras tu napraviti taj uskrsnji kruh s krizem na sebi i mislim da nikad vise u zivotunecu slaviti odnosno polomiti se oko toga radi klope.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Moj kut(ak)

Post by licaninsasela »

Akkasha Come Back wrote: Fri Apr 02, 2021 2:36 am Nekad se čoveku sve smuči, pa i Jesenjinu.
Nije fora, stvarno je ovo napisao (između ostalog)

Link: https://www.xxzmagazin.com/u-kurac-posa ... -i-svakoga


Sergej Jesenjin
U kurac pošalji sve i svakoga



Vjetar se s juga surv'o,

I luna nije prošla –

A zašto ti kurvo

Noćas nisi došla?



Nisi došla ni noću,

Nit se javila po danu.

Misliš da ja drkat hoću?

Ne! Druge jebem i u ranu!

***

Ne tuži, druže, ne kukaj zaboga,

Drži konja za uzdu u jizdu,

U kurac pošalji sve i svakoga –

Da tebe ne bi poslali u pizdu!

*Pjesma preuzeta iz knjige Ruski bordel muza, Feral Tribune, 2000.; prevod & prepjev Milorad Stojević & Vanja Švačko
jesenjina sa cito ko i dostojevskog kad sam bio u najgoroj fazi zivota i nisam se mico iz kreveta ili sobe i samo sam peglo i guto rijeci, mada nisam jesenjina nikad mogo shvatiti. jer sam ocito glup i preplitak ta tako nesto. treteske su to note sto se kaze za mene pak sam ja samo seljak koji je u principu po pitanju obrazovanja jako plitak samo eto sto sam imo muda otici raditi u svijet i vracati se doma a sada opet oldazim ali vjerujem zuvijek jer mi je pn kurac bakanskog nacina razmisljaja a i ja sam moram to istjerati iz sebe. tu mrznju nastalu kroz 30 godina rata pljacke i nepravde i serviranja na televiziji tko je dobar a tko nije. ma gonite se u picu materinu. necu vise kad odem da imam tv. kupit cu si dobar neki uredaj za slusanje muzike. mozda i hramafon mada su ploce davno otisle na heroin ali krenuti odpocetka i nabaviti primjer album od iron maidena pa staviti plocu da krcka a ja cijeli album gledati u Edya kakav je zlikovac i kakvog su ga napravili a albumu. ili pink floyde. pustiti plocu i nek svira i krcka. i ne treba mi puno u zivotu.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Moj kut(ak)

Post by licaninsasela »

pusti jesenjina u pizdu materinu. trazi okidac akasa za pokreniti se. moram na pijacu.ne mogu kljuceve naci. i ne trazim. oticu za pola sata. ne da mi se jer sve moram sam raditi doma. ma nek cekaju.okidac? zanimljiva rijec.mamu joj jebem pronaci cemo taj jebeni okidac kod tebe da opet shvatis prvo da si zena i da vrijedis i da nisi nula i da si zena u naboljim godinama i da proslost treba baciti sa strane i biti samo podsjetnik za neke nove zivotne situacije i treba ti proslost biti samo iskustvo da mozes biti samo bolja a ne losija kako se sada prikazujes. ja nisam covjek od toplih rijeci ali moram te malo trgniti sa kojim komplimentom. znam takvih zena brdo tu kod mene koje sada zive kao kraljice. skromno, ponosno,bez osude ne drustva nego sebe vise ne osuduju a i zasto bi.
zar nisi platila svoj dug drzavi sto si bila zlocesta? jesi i to debelo. i puno nas je platilo svoj dug drzavi radi heroina.i to nije kraj svjeta. sto se kaze jebo covjeka koji nikad nista nije zgrijesio. takav ni ne postoji covjek ili zena. svi mi grijesimo i grijesiti cemo. ne trebamo na to gledati tako traggicno kako mi to gledamo. ljudi pogrijese,jebiga,da nesto ne zelis promijeniti kod sebe i da nesto ne pokusavas napraviti od zivoti isamo sjedis u kuci naravno da ces biti bezgrijesna. ali to nije zivot. idi udahni malo svjezeg zraka, idi ko neki dan ofarbaj kosu, idi setaj, idi pokusaj trenirati, trcati negdje di mozes. ma ne mora biti to. idi upoznaj nekog novog. novu neku zenu ili muskarca. ne za seks. vec za prijateljstvo. idi daj beskucniku 2 eura da si kupi kruha salame i pivo. ucini neko dobro malo djelo jer zivot se sastoji od malih stvari. nema velikih stvari i velikih ostvarenja. korak po korak. od pomoci beskucniku do lijepe rijeci nekoj gospodi na ulici. napravi neku lijepu gestu i bit ces sretna. vjeruj mi. to je zivot. razbijena boca i ti samo kupis te krhotine stakla i polako ih lijepis i gradis jos ljepsu bocu. onakvu kakvu ti zelis. nadam se da razumijes sta ti hocu reci. nisi baba, nisi krezuba vjestica,nisi sisata zenturaca,nisi narkomanka,nisi zlikovka. ti si lijepa zena u najboljim godinama i ima da se tako ponasas a ne da na sve gledas crno. bog te jebo ja bi se mogo ubiti sada koliko me ljudi osuduju za nesto za sto meni nije niti žao da sam napravio. i opet bi to napravio i opet cu to napraviti jer sam tada sretan. sada sam nesretan covjek. da odem na brod bio bi nesretan covjek i vratio bi se sa novcima i opet bi bio u istim govnima ko i sada. opet bi me ljudi osudivali jer su ljudi taki. opet bi me cijela rodbina osudivala jeer njima nije jasno kako se to meni dogodilo sa 46 godina. opet bi me proklinjali i radili od mene da sam najgori covjek na svijetu. mi to tesko prihvacamo takve kritike. pogovoro ja. svaki dan slusam jedno te isto od zene. svaki dan me hoce rijecima ili cak doslovno ubiti.nece da ide sa mnom u novu drzavu o kojoj ja sanjam cijeli zivot. nece da djeca budu sa mnom. ona hoce da ja budem ili na brodu ili da nadem poso doma i budem uz nju i da me zajebava svaki dan i nabija mi krivnju jer ne moze preko toga prijeci a puno toga nas jos uvijek veze. ustvari djeca nas vezu. nece znaci da ide sa mnom. ja sam zelio i zelim radi djece da ide i istrpio bi da mi tamo jede govna svaki dan kako sam napravio sranje.samo radi djece, ona to nece. ali ja sam odlucio da idem. naso sam svoj klik koji ti trazis i nadam se da ces ga naci. ili uz pomoc ovdje nekoga ili sama. ali bitno je da se volis da se ne unistavas sa mislju kakva si bila. svi smo mi ljudi od krvi i mesa i svi mi radimo dobra djela i grijesimo. ajde molim te shvati to na jedan frendovski nacin eto kao da se znamo cijeli zivot.ovo ja nikome ne govorim ovakim rijecima. dao sam si truda da ti udahnes malo novog svjezeg zraka. da drugacije pocnes razmisljati. molim te da dobro ovo procitas i da razmislis. nisu ovo prazne rijeci niti matematika. ovo je stvaran zivot koji je kako ti kaazes surov i nije lijep. moras ga uciniti lijepim. bas taj svoj mali komad neba. neka tamo uvijek sunce sije a uokolo neka pada kisa. hvala ti ako ovo procitas i shvatis na prijateljski nacin. znaci ti si jedna lijepa zena koja sebe voli i voli svoje tijelo i voli svoju dusu. i cijeni se prvenstveno i ne da se gaziti akasa. znam da se zajebavamo ovdje jako puno i jebemo jedno drugo u mozak ali sada ti iskreno i bez uvijanja pisem kako moras sebe postovati i od tuda sve krece. i ne zaboravi. male stvari cine velike stvari. kula od pijeska se gradi zrno po zrno pijeska a ne iz kalupa odjednm jer to nije umjetnost. umjetnost je nesto napraviti bas zrno po zrno bez brzanja i bez naglih pokreta jer sve u zivotu ide polako ako zelis nesto lijepo napraviti.zapamti da si zena i to je osnova kako ces dalje. zena sa 46 godina koja je sposobna sve sto zamisli napraviti u zivotu. nema predaje jer mi smo takvi. da smo kukavice ne bi vise ni bili zivi. imas volju za zivotom samim time sto si ziva i sto razmisljas tom svojom ludom glavom kao i ja i ne das se eto bar ovdje drkati i dati zajebavati. znaci odjebi matematiku i sva sranja i ukljuci mozak ali prvo se prihvati da si ljudsko bice sa svim svojim vrlinama i manama. a jedna od vrlina ti je tvoja iskrenost i neiskvarenost. to je ono sto ja vidim ovako kako se ti predstavljas. oprosti ako sam te uvrijedio i ako mislis da ti pametujem i da ti filozofiram. moras se poceti cijeniti i prestati se samosazeljavati i odjebati misli o proslosti i kakva si prije bila. heroin izmjeni covjeka na lose ali kada se covjek ocisti heroinski ovisnici su jedni od najdivnih i najosjecajnijih bica na planeti. mi smo hrabri ljudi i puno bolji od veceni normlnihi to si utuvi u tu svoju ludu glavu ali prije toga se prihvati da si zena a ne kako ti kazes baba. zato ne jedi govna nego ovo procitaj zapali cigaretu ako pusis i razmisljaj sta sam ti sad napisao. idem sada na pijacu jer sam previse vremena ovo tikao i zanemario sada djecu radi tebe ali idem sadasve na brzinu nadoknaditi. bila si vrijedna ruda da vrijeme potrosim na tebe akasa
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

licaninsasela wrote: Fri Apr 02, 2021 1:06 pm pusti jesenjina u pizdu materinu. trazi okidac akasa za pokreniti se. moram na pijacu.ne mogu kljuceve naci. i ne trazim. oticu za pola sata. ne da mi se jer sve moram sam raditi doma. ma nek cekaju.okidac? zanimljiva rijec.mamu joj jebem pronaci cemo taj jebeni okidac kod tebe da opet shvatis prvo da si zena i da vrijedis i da nisi nula i da si zena u naboljim godinama i da proslost treba baciti sa strane i biti samo podsjetnik za neke nove zivotne situacije i treba ti proslost biti samo iskustvo da mozes biti samo bolja a ne losija kako se sada prikazujes. ja nisam covjek od toplih rijeci ali moram te malo trgniti sa kojim komplimentom. znam takvih zena brdo tu kod mene koje sada zive kao kraljice. skromno, ponosno,bez osude ne drustva nego sebe vise ne osuduju a i zasto bi.
zar nisi platila svoj dug drzavi sto si bila zlocesta? jesi i to debelo. i puno nas je platilo svoj dug drzavi radi heroina.i to nije kraj svjeta. sto se kaze jebo covjeka koji nikad nista nije zgrijesio. takav ni ne postoji covjek ili zena. svi mi grijesimo i grijesiti cemo. ne trebamo na to gledati tako traggicno kako mi to gledamo. ljudi pogrijese,jebiga,da nesto ne zelis promijeniti kod sebe i da nesto ne pokusavas napraviti od zivoti isamo sjedis u kuci naravno da ces biti bezgrijesna. ali to nije zivot. idi udahni malo svjezeg zraka, idi ko neki dan ofarbaj kosu, idi setaj, idi pokusaj trenirati, trcati negdje di mozes. ma ne mora biti to. idi upoznaj nekog novog. novu neku zenu ili muskarca. ne za seks. vec za prijateljstvo. idi daj beskucniku 2 eura da si kupi kruha salame i pivo. ucini neko dobro malo djelo jer zivot se sastoji od malih stvari. nema velikih stvari i velikih ostvarenja. korak po korak. od pomoci beskucniku do lijepe rijeci nekoj gospodi na ulici. napravi neku lijepu gestu i bit ces sretna. vjeruj mi. to je zivot. razbijena boca i ti samo kupis te krhotine stakla i polako ih lijepis i gradis jos ljepsu bocu. onakvu kakvu ti zelis. nadam se da razumijes sta ti hocu reci. nisi baba, nisi krezuba vjestica,nisi sisata zenturaca,nisi narkomanka,nisi zlikovka. ti si lijepa zena u najboljim godinama i ima da se tako ponasas a ne da na sve gledas crno. bog te jebo ja bi se mogo ubiti sada koliko me ljudi osuduju za nesto za sto meni nije niti žao da sam napravio. i opet bi to napravio i opet cu to napraviti jer sam tada sretan. sada sam nesretan covjek. da odem na brod bio bi nesretan covjek i vratio bi se sa novcima i opet bi bio u istim govnima ko i sada. opet bi me ljudi osudivali jer su ljudi taki. opet bi me cijela rodbina osudivala jeer njima nije jasno kako se to meni dogodilo sa 46 godina. opet bi me proklinjali i radili od mene da sam najgori covjek na svijetu. mi to tesko prihvacamo takve kritike. pogovoro ja. svaki dan slusam jedno te isto od zene. svaki dan me hoce rijecima ili cak doslovno ubiti.nece da ide sa mnom u novu drzavu o kojoj ja sanjam cijeli zivot. nece da djeca budu sa mnom. ona hoce da ja budem ili na brodu ili da nadem poso doma i budem uz nju i da me zajebava svaki dan i nabija mi krivnju jer ne moze preko toga prijeci a puno toga nas jos uvijek veze. ustvari djeca nas vezu. nece znaci da ide sa mnom. ja sam zelio i zelim radi djece da ide i istrpio bi da mi tamo jede govna svaki dan kako sam napravio sranje.samo radi djece, ona to nece. ali ja sam odlucio da idem. naso sam svoj klik koji ti trazis i nadam se da ces ga naci. ili uz pomoc ovdje nekoga ili sama. ali bitno je da se volis da se ne unistavas sa mislju kakva si bila. svi smo mi ljudi od krvi i mesa i svi mi radimo dobra djela i grijesimo. ajde molim te shvati to na jedan frendovski nacin eto kao da se znamo cijeli zivot.ovo ja nikome ne govorim ovakim rijecima. dao sam si truda da ti udahnes malo novog svjezeg zraka. da drugacije pocnes razmisljati. molim te da dobro ovo procitas i da razmislis. nisu ovo prazne rijeci niti matematika. ovo je stvaran zivot koji je kako ti kaazes surov i nije lijep. moras ga uciniti lijepim. bas taj svoj mali komad neba. neka tamo uvijek sunce sije a uokolo neka pada kisa. hvala ti ako ovo procitas i shvatis na prijateljski nacin. znaci ti si jedna lijepa zena koja sebe voli i voli svoje tijelo i voli svoju dusu. i cijeni se prvenstveno i ne da se gaziti akasa. znam da se zajebavamo ovdje jako puno i jebemo jedno drugo u mozak ali sada ti iskreno i bez uvijanja pisem kako moras sebe postovati i od tuda sve krece. i ne zaboravi. male stvari cine velike stvari. kula od pijeska se gradi zrno po zrno pijeska a ne iz kalupa odjednm jer to nije umjetnost. umjetnost je nesto napraviti bas zrno po zrno bez brzanja i bez naglih pokreta jer sve u zivotu ide polako ako zelis nesto lijepo napraviti.zapamti da si zena i to je osnova kako ces dalje. zena sa 46 godina koja je sposobna sve sto zamisli napraviti u zivotu. nema predaje jer mi smo takvi. da smo kukavice ne bi vise ni bili zivi. imas volju za zivotom samim time sto si ziva i sto razmisljas tom svojom ludom glavom kao i ja i ne das se eto bar ovdje drkati i dati zajebavati. znaci odjebi matematiku i sva sranja i ukljuci mozak ali prvo se prihvati da si ljudsko bice sa svim svojim vrlinama i manama. a jedna od vrlina ti je tvoja iskrenost i neiskvarenost. to je ono sto ja vidim ovako kako se ti predstavljas. oprosti ako sam te uvrijedio i ako mislis da ti pametujem i da ti filozofiram. moras se poceti cijeniti i prestati se samosazeljavati i odjebati misli o proslosti i kakva si prije bila. heroin izmjeni covjeka na lose ali kada se covjek ocisti heroinski ovisnici su jedni od najdivnih i najosjecajnijih bica na planeti. mi smo hrabri ljudi i puno bolji od veceni normlnihi to si utuvi u tu svoju ludu glavu ali prije toga se prihvati da si zena a ne kako ti kazes baba. zato ne jedi govna nego ovo procitaj zapali cigaretu ako pusis i razmisljaj sta sam ti sad napisao. idem sada na pijacu jer sam previse vremena ovo tikao i zanemario sada djecu radi tebe ali idem sadasve na brzinu nadoknaditi. bila si vrijedna ruda da vrijeme potrosim na tebe akasa
Hvala, koliko si se potrudio.
Baš malopre kažem majci kako sam ja ljudima nedokučiva, evo ti samo jedna scena iz zatvora i sve će ti biti jasno.
Dakle- u našu sobu dolazi nova devojka.
Mi stara ekipa u toj sobi dobrih godinu dana.
I sad, ta jedna kaže ovoj novoj:
" Nemoj se ništa plašiti, opusti se, evo prvo da upoznaš ko je ko"
I krene redom, fazon: "Ovo je Karolina, radi u kuhinji, voli to i to, radi to i to, takva je i takva..." Pa onda "Ovo je Zora, ona radi na njivi, sa sela je, voli/ne voli..." Itd.
Kad je stigla do mene, svi smo počeli da se smejemo.
Ja se isto smejem i kažem "Ajde baš me zanima šta ćeš reći o meni 🤣"
Ona reče: "Haha, jebote...ne znam! U svakom slučaju ono što treba da znaš za Akašu je da je dobar lik"

Kužiš poentu?

Ni "vaspitačice" ni psihijatri niti iko me ne može "staviti u kalup", tip osobe A, B, C...
Ja sam izvan svih "kalupa".

A, da, pa nisam čak ni žena u smislu kako se žene zamišljaju. Ne odgovara mi biti žena. Neću, a moram.
Juče sam ti napisala da imam neku lovu da bih platila plastičnu hirurgiju da više ni fizički ne budem jebena "žena".
I da, jesam "ženturača sa sisetinama" i jedva čekam da postanem baba, mislim, ljudi poštuju babe, a ko poštuje sisatu ženturaču.

Upravo suprotno svemu što si rekao, zapravo si pogodio u centar ali ono što mrzim a ne da to trebam biti.

Normalno, odustala sam od bilo kakvih želja jer realno ja para nemam da menjam pol. Mogla sam biti žensko samo dok sam bila narkomančina, štikle, šminka, dobra u krevetu, ma sve. Osim brak i decu, to nikada nisam poželela.
Brak ustvari eventualno zajednički život sam isprobala i ni to mi ne odgovara. Nisam monogamna, ne mogu biti dugo sa jednim istim muškarcem, do 2 godine maksimalno.

Ja sam baš sjebana, nemaš pojma koliko, ali sam istovremeno radosna svaki dan po bar 15 minuta jer zapravo radim sve one sitnice koje si mi preporučio, takva sam.

Ti si mene verovatno zamislio kao ćutljivu i depresivnu, uopšte takva nisam.

Iako me jebe što moram trpiti što sam žensko, drugih nekih tripova nemam.

A sad odoh nahraniti mačke u naselju, pa posle u prodavnicu, redovna ruta.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

Ljudi nemaju muda biti iskreni.
Ja sam sada "otvorena za sve napade", ali neka.
Ja sebi želim pomoći, a preko svih vas mogu to da izvedem.
I moram biti iskrena, jer ja sam ovde došla da vidim kako i šta dalje u životu, a ne da se predstavljam kao "ja sam super" i da gradim neki imidž.
Post Reply