Moj kut(ak)

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

Šteta što smo se mimoišli, ovaj čovek je genije.
Ako može Ličanin da otvori svoj autoput, mogu i ja da imam svoj ćošak (Sanela, ko će sve to čitati :lol: )
Ovde ću da skupljam na jednom mestu ono što me oduševi na forumu.
simon_says wrote: Wed Jan 01, 2014 6:36 pm Srecna Vam Nova godina....

Da li si ustala rano? Zašto da ustanem rano? To je dobro. Zašto je dobro? Da li si jela voće? Da li si popila dovoljno vode? Kada ćeš da prestaneš da pušiš? Zašto? Duže ćeš da živiš. Zašto da živim duže? Zbog dece. Da li deca znaju da treba duže? Da li ćeš da prestaneš da piješ? Zašto da prestanem? Nije dobro za tebe. Zašto nije dobro za mene? Osećaćeš se bolje. Otkud znaš? Biće ti bolje? Šta će da mi bude bolje? Sve. Šta je to sve? Izgledaćeš lepše. Zašto da izgledam lepše? Pa to je super. Kome je super? Pa tebi. Otkud znaš? Treba da radiš puno. Zašto treba da radim puno? Pa da bi mogla da živiš bolje. Zašto da živim bolje? Biće svima bolje. Kome svima? Bićeš ponosna na sebe. Zašto da budem ponosna na sebe? Moći ćeš i da kupiš nešto što želiš? Šta ću da želim da kupim? Onu haljinu. Šta će mi haljina? Pa treba nekad da izgledaš lepo u haljini. Zašto da izgledam lepo? Izgledaćeš mlađe. Zašto da izgledam mlađe? Da li se si se javila komšiji jutros? Zašto da mu se javim? Pa to je kulturno. Zašto? Pa tako treba. Zašto tako treba? Bitni su odnosi. Kakvi odnosi? Odnosi sa ljudima. Sa kojim ljudima? Sa bliskim ljudima. Sa kojim bliskim ljudima? Sa onima koji te vole. Ko me voli? Sa onima koji su ti pomogli. Ko mi je pomogao? Piši. Zašto da pišem? Ljudi vole da čitaju. Šta? To što pišeš. Koji ljudi? Nemoj da budeš neprijatna. Zašto? To nije u redu. Zašto to nije u redu? To ljudi ne vole. Šta? Kad je neko neprijatan. Koji ljudi? Budi fina prema njima. Prihvatiće te. Ko će da me prihvati? Svi. Nemoj da lažeš. Zašto da ne lažem? Sve će da se sazna. Šta će da se sazna? Pričaj samo istinu svima. Kome? Svima oko tebe. Zašto? Zato što je bolje. Šta je bolje? Istina. Zašto? Veruj u sebe. U koga? U sebe. Zašto? To je suština. Kakva suština? Suština tvog života. Kog života? Plači. Zašto da plačem? Biće ti lakše. Šta će da bude lakše? Sve. Šta sve? Treba ti neko. Ko? Neko da te voli. Kako da me voli? Za ceo život. Koji život?
Inspirativne misli, stihovi i izreke "Kontemplacije o besmislu"
Last edited by Akkasha Come Back on Tue Mar 30, 2021 11:05 pm, edited 1 time in total.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

Od istog autora:
simon_says wrote:Ne, ja definitivno jesam autodestruktivan i da bih do tog zakljucka dosao nije mi bila potrebna terapija. Terapija je potrebna da bih shvatio zasto.
Ne radi se tu samo o tom cudesnom zadovoljstvu koje nam pruza hod po ivici, mada ono jeste vece kada znamo da smo svakog trenutka mogli da se okliznemo, a ipak nismo. Nisam neki thrill seeker, mada je istina da nekako bolje funkcionisem pod pritiskom. Stvar je jednostavna. Svaki put kada se nadjem na korak do cilja, ja stanem, ukocim se, vratim se korak unazad... Nebitno je o kojoj se oblasti zivota radi, na svakom planu, sreca bude tako blizu da mogu da osetim njen miris u nozdrvama, skoro da je opipljiva... Onda sve zabrljam,uprskam.
Kao da mi taj polozaj na korak do srece znaci vise nego sama sreca. Mozda se samo plasim da ce sreca kratko trajati. Provodim zivot na klackalici,u medjuprostoru i medjuvremenu.Volim mestimicno i delimicno. Spavam sa zenama s kojima sam u nedefinisanim odnosima. Zivim od danas do sutra, jer me bilo kakvo razmisljanje o buducnosti ozbiljno deprimira pa bih je rado prodao za nagovestaje srece, kad vec u nju ne smem ili ne mogu da se uverim.
I tako... dan po dan, a ja lezim i zurim u plafon ili tv, nebitno, i onako nema razlike. Temperatura. Mucnina. Ne, nije to stomacni virus. Samo moja reakcija na mogucnost da nesto u mom zivotu konacno bude ok...
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Moj kut(ak)

Post by licaninsasela »

ej luda glavo akasa bas mi je drago za ovaj potez. smijem l i ja ovdje nekadpisati svoje pizdarije kad ti ostanes bez inspiracije ili ne zelis da ti zagadim ovaj prostor sa svojim glupim filmovima. uf sto bi volio i ovdje da se smijem izrazavati ko i na svome kutku ako mi dopustis. da pricamo da li se stvarno oni jebeni budisti jebu u guzicu lili ne. pa ako se jebu da li samo malo kurcicima ili se radi o cidima napravljenim od bambusa ili snopova friske rize ubrane u polju. da si titraju s njome jajca. to mora da je ugodno vjerujem.
https://youtu.be/yMyJKJAyakM
slusaj i uzivaj. ovaj mali sta pjeva je pokojni nazalost. vjerujem da uzivas u ovakoj muzici.
uvjeren sam jersmo oboje spaljeni do jaja i jebemo zajedno sami sebe u zdrav mozak.ii bolesni? nije bitno.
bitno je da imas kutak. jedva cekam neku izmisljenu jaku do jaja pricu koju samo ti kuzis a ostalima das na mastu o cemu si ustvari pisala. jedva cekam tvoj mozak ovdje na papiru sta sve moze. a za padobran vrijedi ako ono napravis ali pomalo i lagano. da ne boli i da ne osjetis. ko kad se da oprostis njezno s nekim mazisu krevetu i vois njezno ljubav.ako to napravis padobran je garantiran akasa. ez zajebancije sta mislis da li si budisti titraju jaja ili mosnje sa mladim nasadima u sruccma rizom. bas me zanima tvoje misljenje
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

🤣
Nisam rekla za budiste nego za Hilandar
Peder-raj
Mada po najnovijim informacijama monasi iz manastira Hilandar mogu izlaziti do grada, do prostitutki

I Sveti Sava je bio peder koliko se priča o tome

Mikelanđelo je bio peder

Ma šta ima loše u pederaju ali Sanela će zaključati temu 🤣🤣🤣

Znaš šta, ti naravno znaš da sam bila u zatvoru i veruj s'obzirom da je taj naš srpski ženski zatvor (pisala sam negde o tome) proglašen za zatvor sa najgorim uslovima u Evropi a na 4-om mestu u svetu, kao prvo nije bilo dovoljno uložaka da izviniš, a ne samo da je falilo fizičke higijene nego i mentalne (znaš o čemu pričam, seti se kad si ti bio u zatvoru koliko njih je smrdelo, što ispod pazuha, što kad se izuju, jel' tako?) i gde god se okreneš smrdljivi krvavi ulošci, nisu zamotavale u novine nego bace u kantu onako raširene, nalazili smo bukvalno svuda, zamisli kreneš da opereš zube kad tamo 3 uloška krvava i smrdljiva u lavabou

Onda krenem u TV salu da pobegnem negde i tamo jedan krevet koji služi da se sedi, beli čaršav i neka tu sedela i prokrvarila a nije ni osetila, krvav čaršav, ja sam mislila da ću iz zatvora direktno biti za ludnicu, ja ne znam kako i ovoliko normalna ostadoh.

Jebala nas tema. Pa da, mi nismo normalni, to je očigledno, ali jebiga nismo ni ludi, samo izgleda da smo ludi jer jedini ovde pričamo istinu, a ko priča istinu on je odvratni perverznjak.
Mislim, ne odnosi se na "raskrinkavanje" članova foruma, tu si me razočarao, šta tebe briga šta je jedna članica foruma rekla svom mužu, tu te jedino NE podržavam, ne tiče te se.
Podržavam te u smislu da ovako kao sad totalno "bez dlake na jeziku" možemo i o pederima i o smradu uloška koji umesto da se menja nekoliko puta dnevno žene su nosile po 2 dana jer je jebeno skupo, to kao i toalet papir, to su proizvodi na koje nabijaju cene jer MORAŠ KUPITI, Ramona je baš 2005-te pisala o tome.

A ja kad dobijem ciklus mene je jako bolelo i povraćala sam, a kad počnem da povraćam uhvati me straža i biju me, i o tome sam pričala, ja mislim da bi žene trebalo da im se prvo sudi na sudu kao i muškarcima, e, ali ALI onda tu presudu prepoloviti, jer nije isto biti žensko u zatvoru sa svim tim redovnim bolovima svakog jebenog meseca, svuda razmazana jebena smrdljiva krv (to su neke namerno radile iz revolta i pobune po sistemu "ja pare nemam, država je dužna da mi obezbeđuje analgetike i uloške" i u pravu su, država odnosno zatvor je dužan da obezbedi lekove protiv bolova i uloške, ali ništa od toga, samo znaju da pendreče)

Aj pročitaj dok se Saneli nije smučio život pa zaključa temu.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by xxxana »

.
Last edited by xxxana on Sun Apr 11, 2021 12:34 pm, edited 1 time in total.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

xxxana wrote: Wed Mar 31, 2021 4:20 pm Eh bilo bi dobro kada bi konacno nasao nekoga dovoljno zlobnog da se shvatite, ali tesko
😂
Tražimo, tražimo, vidiš da smo stigli do otvorenog "tražim_pedera_za_neobaveznu_vezu" hahahahahaha
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

Ovaj gore @simon_says je genijalan.
U svakom slučaju na ove "starije" kad "naletim" i uporedim sa nama, sa samom sobom, više nego očigledno je koliko smo se unazadili- u najboljem slučaju ostali u mestu.

Kako je ovaj čovek razmišljao, a ima mnogo takvih!
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

Hajde malo da vam ispričam kako izgleda mojih 9 apstinencije.
Pa će svima sve postati jasno, uključujući i Ličanina koji nikako mene ne kuži, a misli da me kuži...i moje "odustajanje od života".

Evo ovako: ja sam narkomančina a sem toga sam i lenja. Na sve to sam i filozof i ulazim u duboke analize svega i to je nepodnošljivo.
Jednostavno primećujem stvari, primećujem kad neko laže, osećam pakost, zlobu, gramzivost, naročito me pogađa pasivno- agresivno ponašanje koje moja majka praktikuje (to vam je ono kad odjednom neko "zaćuti" a ti nemaš pojma šta si sad uradio- najčešće ništa) finansijski sam zavisna a i nisam živela pre sa roditeljima, nego tek posle zatvora i eto.

Život mi je uvek bio težak, najviše zla sam pretrpela samo zato što sam žensko (ili zato što nisam muško), verbalno su me najbliži zlostavljali (pitam nešto, odgovor: "Šta će to tebi, ti si žensko")
Bila sam jako emotivna i to me je načisto sjebalo. D'izvinete.

Sa ocem sam imala odnos "koliko ja njega koštam", većinu života, i verujte mi, volela bih da dobijem 7-cu na lotou i da ga pitam koliko sam ja eto njega koštala, neka izračuna koji kurac više tu cifru i neka mi je kaže, da ga već jednom isplatim i svak na svoju stranu.

Ali jedno su želje a drugo realnost. Malopre mi jedna prijateljica napisala da ja uvek iz svega izvučem neku pozitivu i pogodila je u centar. A sigurna sam da sam svakoga ovde barem jednom pravo dobro nasmejala :)

A, da, "odustajanje od života": sada će se neki šokirati, a možda baš obrnuto, ali da sad heroin postane legalan, momentalno bih prva otrčala da stanem u red pred apotekom da ga kupim. I poživela bih još samo malo, jer mi je svega dosta, zaista. I to ne kažem (jebote kako je teško objasniti na internetu!) u smislu "A u pičku materinu dosta mi je svega!" nego mi je stvarno svega dosta u smislu da nemam više želja.
Čak i taj skok sa padobranom, ni to više nije želja- bila je, ali je sada samo sećanje na želju.

"Sećanje na želju", dobro sam ovo rekla...

Znači, ljudi, ja bih se najradije popela na heroinsku planinu u Meksiku i rokala se jedno 6 meseci i to je to. Više od toga mi ne treba, 6 meseci bi bilo idealno.

Eto vam ko sam ja.

Zanimljivo, ali sve dok je njegovo veličanstvo Heroin ilegalan, utoliko je moja tvrdoglavost veća, jača. Nisam ga uzela 9 godina i verovatno više nikada i neću.

Mnogi su mi davali komplimente da lepo pišem- mada u ovom slučaju nisam sigurna koliko je razumljivo, stvarnost, mašta i želje se sve vreme prepliću i verovatno je sve ovo konfuzno toliko da se mora možda više puta pročitati, ne znam.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

(Autor je Stefan Simić, neki polupoznati pisac) ali ovo mu je u centar!


Umori se čovek
Od onoga što jeste, od onoga što nije, a teraju ga
Od velikih priča, od malih priča, od bilo kakvih priča
Od ljudi

Umori se čovek
I samo bi da se skloni, zaćuti
Gleda u nebo, u more, u zid, u ništa
Samo da odmori glavu od svega

Umori se čovek
Od rada, nerada, obećanja, spavanja, nespavanja
Novih početaka i odustajanja

Najradije bi jedno vreme da se izgubi
Ili da ga ima tamo gde niko od njega neće ništa da traži
Ni on sam od sebe
Dok se telo i duša na odmore
A nemir pretvori u mir, i sve vrati na svoje

Umori se čovek
Od vesti, informacija, praćenja svega i svačega
Koračajući od nade do nade, od većeg do manjeg ničega
Zaboravljajući na sebe

A i od sebe se umori, svojih misli
Kojima isto tako treba predah

Treba mu tišina

Treba mu nežnost

Treba mu da mu ništa ne treba

Samo da ga ostave na miru
I sam sebe da ostavi malo na miru


....
(Ima još, ali da ne smaram)
Post Reply