sanela molim te da obrises sve moje postove

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Dajana9
Posts: 93
Joined: Tue Mar 22, 2022 1:03 pm

Re: sanela molim te da obrises sve moje postove

Post by Dajana9 »

Sad sam listala teme jer je 4am i ja i dalje ne mogu da spavam (presekla sam leponex), Akaša (tebi i krenuh da se obratim pred još jedan pokušaj spavanja) zna šta je leponex.
I baš sam se osmehnula. Ja nekom pomogla? Ja uglavnom napravim neku zbrku, iskreno nikad s namerom, ali tako se zadesi, ili sam nevolja pa sam nevolja kako god okreneš.
Ali drago mi je što sam ovo pročitala. Ne znam kako, verovatno u tim nekim filozofskim polu smešnim konverzacijama, ali eto, htela sam da kažem da je uzajamno. Čitala sam ovaj forum dosta, i ja kontam da si ti Akaša baš često neshvaćena (možda tu nalazim sličnost) pa bude neka frka, ali si skroz kul lik. Valjda te samo nekad treba skapirati, a ne misliš zlo. Tvrdoglava si do bola, i ne želiš ili (misliš da to nije moguće) da ti sr nekako pomogne, ali tu si, imaš spiku... i moj pp je tu kad tinse piskara o (BE)smislu života, Ničeu, ili standarnog kako si danas... :)
U svakom slučaju, prešla sam i one posledice, nisam naišla na posledice glupog leponexa, ali stalno dobojam upozorenja, pa me već tripuje i sad žrtvukem koma san koji volim da bih ga izbacila i da se eto, ne bih plašila više.
Dajana9
Posts: 93
Joined: Tue Mar 22, 2022 1:03 pm

Re: sanela molim te da obrises sve moje postove

Post by Dajana9 »

I vidim da je prethodni post polu nepismen ali otkucas ovo u "zadnji čas" i mrzi me da ispravljam jer sam umorna do bola a ne mogu da zaspim. Idem makar da žmurim par sati
Post Reply