sanela molim te da obrises sve moje postove

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

hahha...zamisli..... :smt073 :smt099 :smt021
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Majo kako si sunce nase drago, jel sve OK.Ne daj se, ne daj seeeeeee!!!!!!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Hehehe Sanela,stvarno bi ti dosta trebalo vremena,hehehee nasmeja me majke mi!!!
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

HAJD NEKA SI SE I TI ZVRKI NASMIJALA, EVO VIDIM JA SUNCE GRANULO, TO JE TO.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

pa kako da se ne nasmejem,kad mi kaze zamisli da mi ne daj boze zvrky ili luna traze da im obrisem postove a njih nekoliko hiljada :smt044 ynaci stalno nesto piskaram ovde,moracu da smanjim....hehehe
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

ne ne...to je dobro zvrky. Sto vise postova to manje sranja pa jel?...naravno sve u svojoj mjeri... :wink:
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
mustafa
Posts: 253
Joined: Fri Apr 15, 2005 4:46 pm
Location: Sarajevo

Tri prsta

Post by mustafa »

Bjeg od problema, bjeg od osjecaja, bjeg od odgovornosti odrasle osobe, bjeg od stvarnosti, bjeg od jednostavnosti, bjeg od zdravih relacija, bjeg od sebe same te na kraju i bjeg od nekoga ko ti zeli svesrdno pomoci??
Sve dok se ne zaustavimo i stojicki ne uzmemo odgovornost nad svim onim od cega smo bjezali , okrivljavajuci uvijek Trecu osobu necemo na zreo i promisljen nacin postici zacetak prizdravljenja.
Svaki put kada u nekome nadjemo krivca za nase probleme trebamo uzeti ogledalo , ogledati se i postaviti pitanje "koliki udio imam ja u ovome?"
Trazeci i proglasavajuci sve oko nas krivcima , zaboravljamo da smo mi ti koji reagujemo i mislimo o nastale situacije. Sto bolesniji, to sve bolesnije reakcije.
Svaki put kada uperis kaziprst na nekoga drugog- imas tri prsta uperena na sebe samog. Probaj ! Dobra stvar !
Sve najbolje Majo i neka te dragi Bog cuva na niti malo lakom putu ka prizdravljenju
M. Sarkic
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

A šta Mustafa kad stavimo to ogledalo ispred sebe , i kažemo. MENE NIKO NE SHVATA U OVOME U ČEMU SAM, I MENI NIKO NE ŽELI DA POMOGNE???
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Kad tad.....nekome čak i nakon godida razmišljanja...padne na pamet,i obasja ga to toplo sunce,sunce podrške i sreće...
SAMO NAPRED!!!!!
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re:

Post by Akkasha Come Back »

Luna wrote: Sun Dec 18, 2005 11:05 pm wow...Majo.....ko da sebe gledam covjece. Drogiras se...
nesto nije ok. Znam to. Prepoznam miljama daleko. Mene svi mrze, svi su protiv mene...onda izvrces postove drugih-mislim ne kazem ja da ti to namjerno radis. I ja sam to radila. Moj mozak je tako radio tada. Vidim ono sto ja vidim-i to nikad nije bilo fino. Uvijek sam osjetila ironiju i mrznju u svemu...kako se to okrene u mozgu ja ne znam. Samo znam da sam i ja to radila. I da sam se i ja sa Mustafom borila. I sa samom sobom. Nije lako vidjeti da je do tebe. Ja i dalje to ponekad ne vidim. Tj malo cesce :-D . No jeste. Ne kazem da nema i tudjih gresaka ...ima. Ima i ironije i sarkazma i ne razumjevanja-to sve postoji. Ali nije se citav svijet urotio protiv tebe a ni protiv mene iako to tako izgleda. Ja ti to kazem od srca...u nadi da ces skontati da nisi sama i da te neko razumije. Nemoj Majo. Ako ti iko zeli zlo-vjeruj mi to nije Mustafa a ni Sanela. Ti si sebi najveci neprijatelj. Zapamti to. Opusti se. Prihvati pomoc. Nemoj se odupirati. Odupires se. Nisi spremna. Zato je sve ovako. Trzas se-nisi ni tamo ni vamo. I naravno da ce svi biti grozni. I da je sve nekako bas protiv tebe. Sagledas sve ...jebi ga-sve je protiv tebe. To tako izgleda. Tvoj mozak se igra s tobom. Znam covjece. To je razlog da uzmes dop i kazes jebite se svi sad. On je djavo. I samo ceka pravi trenutak. Nemozes mi reci ma ne znas o cemu pricas. ZNAM!!!!! I to jakooo dobro znam. Svi su bili protiv mene. Zasto boze. Pitala sam se milion puta. Sjedila sama u sobu i plakala nad svojom jadnom sudbinom. Vidi me...ko jado jadni. Niko me ne voli...svi mi zele zlo. I svi su na tudjoj strani-pa i moja mama. Zasto Boze.....
ALi nije tako....to je iluzija. Igra djavola...jel vidis to? Hoce da padnes....
ovdje ti niko ne zeli zlo. To znaj. I ne zaboravi.
sto je bilo bilo je....
nemoj se sada na brisanje tema koncentrisati....jer tu ces naici na prepreku i eto opet-svi su protiv tebe. I ja bi isto mislila. Rekla bi kako ste tom i tom...a meni ne mozete-jebem ti forum. ZNam vec sta bi napisala. AL vidis....to je irelevenatno. Polako....to ce biti tu kao sto je i do sada bilo tu. Smiri se...nadji nesto pozitivno. Pisi pjesme....napisi pozitivan post. Kasnije cemo brisati teme. Ovako...sad ces ti glavom kroz zid...i samo ces se sjebati a i ljude oko sebe.
Ne pametujem....samo pricam o onome kriz sta sam i sama prosla. Evo pitacemo Sanelu....
Zar nisam i ja kroz ovakvo nesto prolazila???
Vidis....polako....moras. Ili uzmi dan dva-nemoj dolaziti. Odmori se. Ovdje Majo ima jako puno dobrih ljudi. Nemoj ih tjerati od sebe....
Jer znas kasnije-to ti je razlog da places nad svojim zivotom jer jebi ga sve si ljude otjerala...nemoj.
stani saberi se...razmisli....
zelim ti sve najbolje
ps. DRAKULA-pozdrav....kako si???
Auuuu....tek sad vidim koliko gudra menja svest, tačno se sećam da sam rekla da ću 2005. da pauziram pa 2006. da opet počnem, međutim sećam se da nisam izdržala ni celu tu 2005. godinu, i evo sad vidim poslednji datum pisanja: 18. decembar 2005.

Interesantno je koliko sam poludela i kolika je razlika između mene nedrogirane i nadrogirane mada sam tada imala svu podršku, od forumaša, admina, Sanele...nije vredelo.

Sad nešto razmišljam da se ljudi u suštini i ne promene, kad sam došla ovde ponovo niko nije hteo da trpi moje pizdarije a ko zna na koji način na mene deluje terapija koju imam, ja i dalje nisam "čiste glave" samo sam tripovala da jesam.
Sigurno sam podsvesno osetila da mi treba pomoć čim sam došla ponovo.

Hvala Dajana9 koja mi je stvarno pomogla. Pokušaću se nekako izvući iz stanja izmenjene svesti.
Post Reply