"Informativni razgovor"

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by xxxana »

Sta treba da shvatim sada? Ajd’ dobro
Da nemam dece? Ti ih imas, pa te ne sisaju ni 2% koliko si bio dobar ili los, proser i nepopravljivi skot
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: "informativni razgovor"

Post by sanela »

Ličanine, opet te moram opominjati.... :roll:
Kad nekog nokautiraš, pustiš ga na miru, a ne skačeš po njemu... Dovoljan je bio onaj prvi post. Imamo mi jedan izraz u Bosni ohani malo (stani malo)
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "Informativni razgovor"

Post by StopBup »

Pozdrav ljudi, evo ja malo da se javim posle "100 godina". :)
Kako ste?
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: "Informativni razgovor"

Post by Ausername »

Zdravo da si Stope. Vidim u normalno vreme pišeš ja kao vampir. Dva koraka u levo dva u desno, nit napred nit nazad.Iskreno. Brat mi nije tu pa se osetio slobodnim.
Ja sam mislio da ste svi otišli na Viber, Akkasha mi je pričala (dok smo govorili, ne znaš to, svuda me blokirala) da su tako 2005. otišli na drugi forum pa sam mislio da je i sad ta situacija, čudno mi da buk odjednom takoreći istovremeno odu svi.
Jesi dobar, msm čist, kako ide?
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: "Informativni razgovor"

Post by Ausername »

P.S. ajde dođi na ovu temu jer si ti "doktorirao bup", momak se muči, ja sam politoksikoman pa ćeš mu ti dati bolje smernice nego ja
viewtopic.php?p=162758#p162758
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: "Informativni razgovor"

Post by Ausername »

PS i matori,nemoj na mene nešto da se ljutiš.Uvek si bio ok a neku komunikaciju nismo ni imali. Neću više da spominjem nikoga, ovo je poslednji put, očigledno je da su Akkasha i Viktor sjebali forum svojom sujetom,šta su radili,šta su o tekućim problemima pričali,ništa,došli rekli ime i nastao je haos,svađe,itd znaš i sam,šta ja tebi da pričam. Što se mene tiče nemam nameru ići tom stazom,zna se čemu je forum namenjen i nadam se da će se mnogi članovi vratiti,mada razumem svakog ko je odustao .
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: "Informativni razgovor"

Post by Ausername »

Je li se ovde igraju neke igrice,nisam upućen i uostalom šta to mene zanima,nego sam mislio u smislu da ovde nema vajde kad ti na post odgovori neko umesto posle par sati ono u najboljem slučaju posle par dana.
Ne vidim smisao,tako ne može.
I ja odustajem,Aj svima svako dobro.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "Informativni razgovor"

Post by StopBup »

Ćao drugari, evo mene opet malo da se javim.
Bio sam pre neki dan kod privatnog psihijatra, u ordinaciji na zakazanom terminu. U državne ustanove zbog ovog našeg problema ne bih išao, imam neki svoj stav po tom pitanju.
Ordinacija ima psihijatra, doktora kod kog sam ja imao termin, a u ordinaciji radi i žena psiholog, koja radi psihoterapije.
Obavio sam prvi pregled, i nastaviću da idem.
Toliko od mene za sada. Moram da radim, aktiviram se što se tiče posla, a imao sam baš dugu pauzu, najviše zbog jesenjeg recidiva, i skidanja sam dugo pauzirao.
Je l' ima kod vas nešto vredno pomena, kakvi ste mi?
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: "Informativni razgovor"

Post by Ausername »

StopBup wrote: Sat Mar 05, 2022 12:14 pm Ćao drugari, evo mene opet malo da se javim.
Bio sam pre neki dan kod privatnog psihijatra, u ordinaciji na zakazanom terminu. U državne ustanove zbog ovog našeg problema ne bih išao, imam neki svoj stav po tom pitanju.
Ordinacija ima psihijatra, doktora kod kog sam ja imao termin, a u ordinaciji radi i žena psiholog, koja radi psihoterapije.
Obavio sam prvi pregled, i nastaviću da idem.
Toliko od mene za sada. Moram da radim, aktiviram se što se tiče posla, a imao sam baš dugu pauzu, najviše zbog jesenjeg recidiva, i skidanja sam dugo pauzirao.
Je l' ima kod vas nešto vredno pomena, kakvi ste mi?
Ko? Ako nisi primetio, nema nikoga. Što nisi odgovorio Darkmanu na linku koji sam postavio?
Masterblaster
Posts: 45
Joined: Mon Jun 14, 2021 6:54 pm

Re: "Informativni razgovor"

Post by Masterblaster »

Eo ovako, da se javim..
Skinuo sam se sa 20mg bupa, naglo, na suho, krenuo sam u maju. Nikom to ne bih preporučio no što je bilo bilo je, ja sam skočio sa 20 i ono što je bilo pisao sam. Nakon toga sam negdje u 10mj. počeo sa bombombonima pa sa spidom.. nastavio sam sa kokainom i u decembru doživio kolaps. Zaigrao sam se bjelinom i nakon ogromnih količina brljanja doveo se u situaciju da si sam moram zvati hitnu..završio sam na psihijatriji i tamo proveo 3 i pol mjeseca...nisam ni slutio kako će se sve završiti...tamo sam završio u izdanju u kojem mi nikad ne bi palo na pamet da ću završiti...prvo na zatvorenom odjelu gdje se ne mogu nositi ni britvice ni mobiteli i gdje je je ograničeno pravo kretanje da ne spominjem korištenje vilica i nožem koji su strogo zabranjeni, šetnja samo probranim danima u točno određeno vrijeme...potom završim na otvorenom odjelu-sa ljudima u psihozama i shizofreniju-sve skupa odgulio sam 3 i pol mjeseca...dobio sam pozamašnu terapiju u vidu 7-8tblta koje bih sada trebao piti-izišao sam prije 5 dana...ne znam što bih pametno pisao jer se previše toga dogodilo...psihoza sam dobio nakon prve crtice spida i nastavno sa ogromnim količinama kokaina nakon što sam prestao sa buprenorfinom
Locked