"Informativni razgovor"

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by xxxana »

Ja nisam normalna i ne treba me niko ubediti u to i dati mi ter da budem, a za pljuvanje pod prozor sa leve je strane, a moj pas ne voli drustvo i tu smo, pa ko voli da se kurci, aj’ sretno mu
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by StopBup »

xxxana wrote: Fri Nov 05, 2021 6:28 pm Ja nisam normalna i ne treba me niko ubediti u to i dati mi ter da budem, a za pljuvanje pod prozor sa leve je strane, a moj pas ne voli drustvo i tu smo, pa ko voli da se kurci, aj’ sretno mu
Zezao sam se za normalnost.
Ja ni narkoman, nisam bio "normalan".
Nisam se uklapao ni u jedan sablon.
Ko je u opste "normalan"?
Tezim samo da sam slobodan.

Nemam psa vec 6 godina. Razmisljao sam zimus o kavkaskom ovcaru, no to je propalo, i odustao sam, a i ja nisam stalno na selu, budem dosta i u gradu, a tako ne moze za tog psa...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: "informativni razgovor"

Post by licaninsasela »

xxxana wrote: Fri Nov 05, 2021 6:28 pm Ja nisam normalna i ne treba me niko ubediti u to i dati mi ter da budem, a za pljuvanje pod prozor sa leve je strane, a moj pas ne voli drustvo i tu smo, pa ko voli da se kurci, aj’ sretno mu
Normalna si ti itekako. I prepredeno sebicna. Inace ne bi natukla u guzicu 35 godina i jos bila na maminoj sisi i pljuvala po njoj uokolo.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: "informativni razgovor"

Post by licaninsasela »

licaninsasela wrote: Sat Nov 06, 2021 1:58 pm
xxxana wrote: Fri Nov 05, 2021 6:28 pm Ja nisam normalna i ne treba me niko ubediti u to i dati mi ter da budem, a za pljuvanje pod prozor sa leve je strane, a moj pas ne voli drustvo i tu smo, pa ko voli da se kurci, aj’ sretno mu
Normalna si ti itekako. I prepredeno sebicna. Inace ne bi natukla u guzicu 35 godina i jos bila na maminoj sisi i pljuvala po njoj uokolo.
Ajd necu brisati napisano al evo isprika zbog poganih rijeci. Mogo sam to malo blaze reci ali sta je tu je. Ali da mi sve to djeluje sebicno djeluje. Da mene tako neko gusi to ja ne bi mogo izdrzati bez obzira bio sposoban il ne za zivot. Pa nikog zivot bas ne mazi ali treba se boriti. Imati hrabrost hrvati se sa nedacama. Pobijediti ih. Ajd ne da mi se pametovati i objasnjavati zeni od 35 godina koja sve to zna a pravi se grbava i lijena je bilo sta poduzeti. Bolje ne raditi nista i kukati kako je tesko i kako nezadovoljstvo vlada nego dici guzicu i mijenjati sebe a ne svijet i ljude oko sebe. I kriviti ih za svoja sranja. Poz. Vrijeme je za klupicu i spavanje a kisa pada. A bas bi volio da imam moc pomaketi oblake da mogu brojati zvijezde a ne ovcice dok nezaspem. E bar da imam moc. Ali nemam pa moram biti strpljiv dok se kisa ne ispada. A sta cu. Bas sam jadan. Nemam moc.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: "informativni razgovor"

Post by licaninsasela »

licaninsasela wrote: Sat Nov 06, 2021 9:44 pm
licaninsasela wrote: Sat Nov 06, 2021 1:58 pm
xxxana wrote: Fri Nov 05, 2021 6:28 pm Ja nisam normalna i ne treba me niko ubediti u to i dati mi ter da budem, a za pljuvanje pod prozor sa leve je strane, a moj pas ne voli drustvo i tu smo, pa ko voli da se kurci, aj’ sretno mu
Normalna si ti itekako. I prepredeno sebicna. Inace ne bi natukla u guzicu 35 godina i jos bila na maminoj sisi i pljuvala po njoj uokolo.
Ajd necu brisati napisano al evo isprika zbog poganih rijeci. Mogo sam to malo blaze reci ali sta je tu je. Ali da mi sve to djeluje sebicno djeluje. Da mene tako neko gusi to ja ne bi mogo izdrzati bez obzira bio sposoban il ne za zivot. Pa nikog zivot bas ne mazi ali treba se boriti. Imati hrabrost hrvati se sa nedacama. Pobijediti ih. Ajd ne da mi se pametovati i objasnjavati zeni od 35 godina koja sve to zna a pravi se grbava i lijena je bilo sta poduzeti. Bolje ne raditi nista i kukati kako je tesko i kako nezadovoljstvo vlada nego dici guzicu i mijenjati sebe a ne svijet i ljude oko sebe. I kriviti ih za svoja sranja. Poz. Vrijeme je za klupicu i spavanje a kisa pada. A bas bi volio da imam moc pomaketi oblake da mogu brojati zvijezde a ne ovcice dok nezaspem. E bar da imam moc. Ali nemam pa moram biti strpljiv dok se kisa ne ispada. A sta cu. Bas sam jadan. Nemam moc.
I turbo sam gladan i zedan. Vec 4 dana jedem otpatke piletine iz smeca kfc i pijem poluprazne kole i fante. Kad sam malo zedniji onda pijem iz polupunih pa tako ugasim zed. A traze radnike na svakom koraku. Al necu da radim jer ko ce se buditi ujutro i imati radnu obvezu. Bolje mi na klupici. Valjda cu se jednog dana probuditi i shvatiti da imam moc da razgrnem oblake. Toplo se nadam. Bas se nadam.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by xxxana »

Nekada nisi u pravu, osim za sustinu,krivim ih sto su me zastitili od svega i imala sam jako lepo detinjstvo, ali sada treba da se suocavam sa svim sranjima, jel shvatas, sve je prolazilo lagano od sranja u skoli, pa sam se drogirala, pa tek sada kapiram kolikoje tesko, a nista nisam naucila i ne pljujem moje i tu si me pogresno shvatio, ali ne mogu ni oni mene kriviti, jer u zivot sam usla potpuno nespremna i dalje mi cine medvedju uslugu umesto mars mi iz kuce, mozak radi trista kada je guzici tesno i ajd’ sada .ebi za klupu, da stvarno mislim da si na klupi ne bih se zajebavala, to je bilo preneseno znacenje i ni za posao me nisi shvatio tu se nisam pronasla i to je to, radim sa teretom, tesko mi je i da se javim nekome, al’ aj’ javim se ono, reda radi je.
Nisamu fazonu da sam bez obaveze, mada jes’ da bezim od odgovornosti, nesto slicno kao ti na brod drndacu i nisi ni malo meksi u ovim postovima, ti ne umes to da budes i to je ok, bar si takav kakav si
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: "informativni razgovor"

Post by licaninsasela »

xxxana wrote: Sat Nov 06, 2021 11:09 pm Nekada nisi u pravu, osim za sustinu,krivim ih sto su me zastitili od svega i imala sam jako lepo detinjstvo, ali sada treba da se suocavam sa svim sranjima, jel shvatas, sve je prolazilo lagano od sranja u skoli, pa sam se drogirala, pa tek sada kapiram kolikoje tesko, a nista nisam naucila i ne pljujem moje i tu si me pogresno shvatio, ali ne mogu ni oni mene kriviti, jer u zivot sam usla potpuno nespremna i dalje mi cine medvedju uslugu umesto mars mi iz kuce, mozak radi trista kada je guzici tesno i ajd’ sada .ebi za klupu, da stvarno mislim da si na klupi ne bih se zajebavala, to je bilo preneseno znacenje i ni za posao me nisi shvatio tu se nisam pronasla i to je to, radim sa teretom, tesko mi je i da se javim nekome, al’ aj’ javim se ono, reda radi je.
Nisamu fazonu da sam bez obaveze, mada jes’ da bezim od odgovornosti, nesto slicno kao ti na brod drndacu i nisi ni malo meksi u ovim postovima, ti ne umes to da budes i to je ok, bar si takav kakav si
Zezala se ti il ne al klupica je drvena. I dobro mi tamo jer cekam da prode kisa. Ili da dobim moc da rasprsim oblake. I to je to. Mozda jednog dana dobim moc pa budem meksi. Cekam pa cemo viditi. Al da nesto pokusam mijenjati necu. Jer cekam moc.
Ha, a ko to u zivot ulazi spreman? Zato bolje mi sutit da ne dobijem bukvicu i biti dobar.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: "informativni razgovor"

Post by licaninsasela »

licaninsasela wrote: Sat Nov 06, 2021 11:16 pm
xxxana wrote: Sat Nov 06, 2021 11:09 pm Nekada nisi u pravu, osim za sustinu,krivim ih sto su me zastitili od svega i imala sam jako lepo detinjstvo, ali sada treba da se suocavam sa svim sranjima, jel shvatas, sve je prolazilo lagano od sranja u skoli, pa sam se drogirala, pa tek sada kapiram kolikoje tesko, a nista nisam naucila i ne pljujem moje i tu si me pogresno shvatio, ali ne mogu ni oni mene kriviti, jer u zivot sam usla potpuno nespremna i dalje mi cine medvedju uslugu umesto mars mi iz kuce, mozak radi trista kada je guzici tesno i ajd’ sada .ebi za klupu, da stvarno mislim da si na klupi ne bih se zajebavala, to je bilo preneseno znacenje i ni za posao me nisi shvatio tu se nisam pronasla i to je to, radim sa teretom, tesko mi je i da se javim nekome, al’ aj’ javim se ono, reda radi je.
Nisamu fazonu da sam bez obaveze, mada jes’ da bezim od odgovornosti, nesto slicno kao ti na brod drndacu i nisi ni malo meksi u ovim postovima, ti ne umes to da budes i to je ok, bar si takav kakav si
Zezala se ti il ne al klupica je drvena. I dobro mi tamo jer cekam da prode kisa. Ili da dobim moc da rasprsim oblake. I to je to. Mozda jednog dana dobim moc pa budem meksi. Cekam pa cemo viditi. Al da nesto pokusam mijenjati necu. Jer cekam moc.
Ha, a ko to u zivot ulazi spreman? Zato bolje mi sutit da ne dobijem bukvicu i biti dobar.
Koja katastrofa sto su roditelji bili dobri prema tebi. Tek sad shvacam one rijeci da je siba dosla iz raja. Trebali su te mlatiti svaki dan i pripremati i drillati za zivot. Svasta cu jos ovdje nauciti. Radi prekrasnog djetinjstva si ti u banani. Pa super. Preporuka buducim i sadasnjim roditeljima. Ne volite svoju djecu nego ih mlatite i maltretirajte svaki dan da slucajno cijeli zivot nemate nespisobno derle na grbaci koje iz obijesti nezna sto hoce. Laku noc sa klupice. Jos da imam suncobran da ga mogu otvoriti da ne kisnem.. al bit ce bolje kad postanem carobnjak. Ili duh iz lampe.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by xxxana »

A sto me drkas sada? Mislim cemu, al’ aj&
Preporuka svim ljudima ne dajte da vas vuku za jezik, ono sto vam je tesko drugima je sprdnja i sama to
Trebam nauciti
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: "informativni razgovor"

Post by licaninsasela »

xxxana wrote: Sat Nov 06, 2021 11:37 pm A sto me drkas sada? Mislim cemu, al’ aj&
Preporuka svim ljudima ne dajte da vas vuku za jezik, ono sto vam je tesko drugima je sprdnja i sama to
Trebam nauciti
Ajde ajde ne odnosi se na tebe nego na roditelje. Smjernica za tate i mame. A to ti nisi. Ti imas psa.
Locked