"Informativni razgovor"

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by xxxana »

I nema nista od ovog piskaranja, tra la la bu dza, svi samo seru
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by StopBup »

Mislim da bih se trebao malo povuci sa foruma.
Upao sam u neku blokadu, ne da mi se nista kvalitetno da kazem, mogu da se "iserem", a od toga nema vajde, a ne da mi se bas ni da se sklonim sa foruma.

Haha, a u posta.
E puno sam rekao.
Sudbonosan post! :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: "informativni razgovor"

Post by licaninsasela »

xxxana wrote: Thu Nov 04, 2021 9:22 am
StopBup wrote: Thu Nov 04, 2021 1:29 am Otkad je novac postao Bog svih Bogova, pala je i cena ljudi...

Nego mene smara ona prica o odlasku iz zemlje, i hvata me tuga kad o tome govore mladi ljudi.
Treba videti sveta, ali "kod kuce" je najlepse.
"Svuda podji, ali kuci dodji."
Ja ne volim ovu drzavu, ali volim svoju zemlju.
Necu ja zbog prodanih dusa, politicara nikad zamrzeti svoju zemlju i ne verujem da me ista moze naterati da je napustim za uvek.
Mozes sebi izdvojiti "mali deo svemira", i zastiti se dovoljno od gamadi.
Ima jos pravih ljudi i uvek ce ih biti, dovoljno da ne moras biti, makar puno u sistemu, dovoljno da nisi sam, dovoljno da se gradis, napredujes i oformis sebi svoj mali svet u kome imas sve sto ti treba, bez da te puno doticu sranja i nepravde koje se desavaju.
Bez ljubavi i iskrenih veza medju ljudima, "nema nista". Mozes i tako ziveti, ali to je jadno, a ako se povezes sa ljudima slicnih ili istih, ciljeva, osecanja, pa i interesa, mozes puno uraditi i izgraditi.
Gde ja ode??? Neka, uhvatilo me neko razmisljanje, a ovo sto sam napisao, ne moze nikome da skodi. 8-)
Nisam nostalgicna, nemam ogranicenja, ne hvatam se za izreke, kuca je tamo gde je dusa, pa na kom delu zemlje bilo, nebitno Balkanac, ne zavisi od politicara, a da su je usrali, jesu za medalju
Razmisljam tog balkanca izbaciti iz sebe. Prvo promijeniti ime da ne zvuci seljacko balkanski. Ono neko stranjsko stavit na osobnu. To ce biti prvi korak k novom ja. Onda cu garant biti bolji covjek i necu spavat ispid drveta na klupi. To je to.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by yasujirozu »

i ja ću isto

dopada mi se ime Maximillian Friedrich III, te ću se tako zvat

i evo, već se osjećam civiliziranije, te odo sad zaleć na peron željeznice tako novoimenovan, i sretan, i pokrit se novinama (današnjim, dakako, jer imam stila)

https://www.youtube.com/watch?v=AE1ct5yEuVY
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by xxxana »

Dobro, ajd’ sad
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by yasujirozu »

ova tema, dakle, stopčetov poligon za: nja-nja-ubog-sam-traktorista-bupa/dopa-mi-daj, ozbiljno prijeti preuzimanju primata najbolje zabave od: akaša-popravljam-televizore-po-zatvorima

mrtva trka

https://www.youtube.com/watch?v=cntvEDbagAw
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: "informativni razgovor"

Post by licaninsasela »

yasujirozu wrote: Fri Nov 05, 2021 1:26 am i ja ću isto

dopada mi se ime Maximillian Friedrich III, te ću se tako zvat

i evo, već se osjećam civiliziranije, te odo sad zaleć na peron željeznice tako novoimenovan, i sretan, i pokrit se novinama (današnjim, dakako, jer imam stila)

https://www.youtube.com/watch?v=AE1ct5yEuVY
Janez Koruski. Dovoljan mi je odmak od samo jedne granice. Pokrecem komunu za lijecenje na osnovu promjene imena. Kad ova govna od takozvanih psihologa mogu srati da pomazu i lijece ljude mogu i ja.
Treba imati za danasnje novine. Luksuz je to. Trenutno se obrazujem i iformiram reklamnim lecima. Kolko kosta kila banana, posto kruske i zimski sladoled.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by StopBup »

Znaci daleko-istocnjacko, Jasudjiro Ozu(izraubov'o guzu) ti vise ne odgovara?
Dos'o vakat za neko zapadno-evropsko...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by xxxana »

To, uhvatite se ruku pod ruku, pa raspalite, oh ah, dva drndaca, ovaj alelujao po belom svetu, zaglavio na forumu, muka muka, ovaj nesrecnik i kada kaze nesto o sebi obrise, ajd’ malo, ne dajte suknje da se prljaju, drz’te se, jaki ste vi momci, stencuge 💪
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by StopBup »

xxxana wrote: Fri Nov 05, 2021 1:01 pm To, uhvatite se ruku pod ruku, pa raspalite, oh ah, dva drndaca, ovaj alelujao po belom svetu, zaglavio na forumu, muka muka, ovaj nesrecnik i kada kaze nesto o sebi obrise, ajd’ malo, ne dajte suknje da se prljaju, drz’te se, jaki ste vi momci, stencuge 💪
Sad ce komentar tebi za pse, paz' sad.

Xxxana, hajmo mi odavde, mi smo normalni! ;)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Locked