"Informativni razgovor"

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: "informativni razgovor"

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Sun Sep 26, 2021 12:04 am Ti da imas malo sofisticiraniji stil izrazavanja, ljudi bi te bolje shvatali. A vidi se da hoces nesto ovako da kazes.
Ja da hocu tako da delim svoje iskustvo i shvatanje, da delim savete, pisao bih kulturnije, a ne kao kocijas, drvoseca... No, tvoja stvar. Po meni, bitno je nesto u datom momentu reci na pravi nacin, u koliko zelis da bude shvaceno i u opste uzeto u razmateanje to sto hoces da kazes, a ne reci tako da ce mnogi kad vide stil, automatski obdaciti napisano, u fazonu "ovo pise neka seljacina", ko mu smirgla usi, a moze i tok price da krene i u suprotnom smeru od onog koji si ti zeleo, pa se opet gubi znacaj napisanog.
Ako smo se drogirali, ako smo narkomani, bivsi narkomani, alkosi... Nismo seljacine, neandertalci, glupaci i ostala elita. :)
Pisao si da si zeleo da budes ucitelj, vaspitac dece, haha, evo pokusavam da te zamislim u toj ulozi. :)
Jos deluje kukavicki, ovako preko tastature reci nekome da je "degen". To moze svaki supak bez muda da uradi.
Moja je stvar i moja greska sto sam pio rivotril i bensedin par dana. Ja tebi time nisam nista niti kriv, niti sam ti mogao naneti bilo kakvu stetu, tebi, a ni nekome drugome ko je ovo citao...
Negosta smo nego seljacine. Okani me se. Pusti ti moj stil. Ono sta naumim to kazem. Reko tebi neko ufino il ugrubo nema tu srece.
Slusaj moj golube. Dok ti seruckas po forumu i setas po selu i gledas kako trava raste ja sam preselio iz hr za nizozemsku a od tamo za englesku. Znaci nesto se desava ipak. Turbulentna godina. Ali zadovoljan sam. O djeci mi nemoj pricati jer djecu treba znati napraviti prvo pa onda seruckati. Budi dobar topili.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: "informativni razgovor"

Post by licaninsasela »

Provokativna dopili samo za te. Na ti
https://youtu.be/ZDprwuODxeU
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Sun Sep 26, 2021 2:58 pm
Neka si se mrdnuo...

Ja jesam u nekoj vrsti izolacije, kad si vec pomenuo izolaciju.
U maksimalnoj koju mi situacija dozvoljava, a i sam smatram da treba da sam "izolovan" jos neko vreme.
Posao i kuca, to mi je trenutno zivot u 99posto vremena. Od necega se mora ziveti, a i obaveze su naravno korisne u mojoj situaciji. Besposlenost i dosada su opasne stvari za svakoga, a narocito za nas.
Imam u narednih oko 2 meseca dobro popunjeno vreme, dosta obaveza, pa sledi mali odmor, i imam nesto tada nakon tog odmora u planu, sto se tice nastavka mog lecenja/oporavka.
Eto, tako ti je otprilike kod mene.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: "informativni razgovor"

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Mon Sep 27, 2021 2:36 pm
licaninsasela wrote: Sun Sep 26, 2021 2:58 pm
Neka si se mrdnuo...

Ja jesam u nekoj vrsti izolacije, kad si vec pomenuo izolaciju.
U maksimalnoj koju mi situacija dozvoljava, a i sam smatram da treba da sam "izolovan" jos neko vreme.
Posao i kuca, to mi je trenutno zivot u 99posto vremena. Od necega se mora ziveti, a i obaveze su naravno korisne u mojoj situaciji. Besposlenost i dosada su opasne stvari za svakoga, a narocito za nas.
Imam u narednih oko 2 meseca dobro popunjeno vreme, dosta obaveza, pa sledi mali odmor, i imam nesto tada nakon tog odmora u planu, sto se tice nastavka mog lecenja/oporavka.
Eto, tako ti je otprilike kod mene.
Imas srecu sto te cuva andeo sa greskom bez krila seljak jedan pa nesmijem srati. Ne mislim na sanelu jer ona to nije.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by xxxana »

[
Last edited by xxxana on Wed Oct 06, 2021 10:18 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: "informativni razgovor"

Post by licaninsasela »

xxxana wrote: Thu Sep 30, 2021 10:33 pm
licaninsasela wrote: Thu Sep 30, 2021 10:06 pm
StopBup wrote: Mon Sep 27, 2021 2:36 pm

Neka si se mrdnuo...

Ja jesam u nekoj vrsti izolacije, kad si vec pomenuo izolaciju.
U maksimalnoj koju mi situacija dozvoljava, a i sam smatram da treba da sam "izolovan" jos neko vreme.
Posao i kuca, to mi je trenutno zivot u 99posto vremena. Od necega se mora ziveti, a i obaveze su naravno korisne u mojoj situaciji. Besposlenost i dosada su opasne stvari za svakoga, a narocito za nas.
Imam u narednih oko 2 meseca dobro popunjeno vreme, dosta obaveza, pa sledi mali odmor, i imam nesto tada nakon tog odmora u planu, sto se tice nastavka mog lecenja/oporavka.
Eto, tako ti je otprilike kod mene.
Imas srecu sto te cuva andeo sa greskom bez krila seljak jedan pa nesmijem srati. Ne mislim na sanelu jer ona to nije.
I srs i jedes i dalje
Mislis da svaki problem mozes generalizovati, a materijala na osnovu reci i ko se koliko otvori, ali sr
Zaboravljas na svoje korake i gde si nekad bio, pa prosirenog shvatanja pokupio svu pamet, e nisi
Seljacino
Lutko draga. Jos si sa dukelama svojim koje vodis kakiti ili si izvadila kartu za novinzeland. Seljancuro ogranicena
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: "informativni razgovor"

Post by licaninsasela »

I da. Ja se ne stidim sto sam roden na selu. I Drug Tito je sa sela. Neznam zasto potreba da mi ulazis u razgovor. Ne bitna si i dalje dok skupljas pseca govna po zelenilu. Znas to. Ajde bog .
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: "informativni razgovor"

Post by licaninsasela »

Da se jos nadovezem. Prosle godbsi bila jos relativnonpozeljna i mlada. Od ove godine vise nisi za nist. Nit smrdis nit mirises. Zahebano
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: "informativni razgovor"

Post by licaninsasela »

Sta bi mi seljobelji kazali. Nit za j.... . Ah i ti imas tog cuvara ko degenecina pa cu sutit da ne nastradam. Poz veliki staroj strogoj i pravednoj majci uz pijesmu
https://youtu.be/dwVwUwH1Nqg
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by xxxana »

.
Last edited by xxxana on Wed Oct 06, 2021 10:18 pm, edited 1 time in total.
Locked