"Informativni razgovor"

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: "Informativni razgovor"

Post by Ausername »

Master, čitao sam. Čoveče šta si ti sve preživeo. Ja sam strejter u odnosu na tvoje iskustvo. Nije da se tešim preko tebe i nije sad da ti ja nešto držim propoved ali ovo ti je za nauk, zar ti nije više bukvalno dosta? Svega?
Zvučiš normalno, povezano napisano, znači nisi "skrenuo" sa uma ni posle svega, što je iskreno pravo čudo.
Kad si dovde dogurao, tablete gutaju svi.
Masterblaster
Posts: 45
Joined: Mon Jun 14, 2021 6:54 pm

Re: "Informativni razgovor"

Post by Masterblaster »

Bup mi ne pada na pamet, žao mi je samo što sam morao proći pakao da ga se ostavim. A postbuprenorfinska kriza me povukla da uzimam psihostimulanse koje nisam tako osjećao dok sam bio na njemu. Ovakav način skidanja je silovanje mozga no drago mi je da sam primjer nekome da ne mora tako nešto proći. Istina je trenutno sam potpuno i sasvim čvrst u glavi iako sam skoro u potpunosti prestao sa pijenjem lijekova kojima su me tamo tovili. Vrijeme će reći svoje da li sam dobro postupio no toliko lijekova predstavlja mi problem zbog nuspojava koje izazivaju.
Masterblaster
Posts: 45
Joined: Mon Jun 14, 2021 6:54 pm

Re: "Informativni razgovor"

Post by Masterblaster »

I je dosta mi je svega...i lijekova a ponajprije psihostimulansa i ne pada mi na pamet uzimati bilo što od spida, bombona i kokaina
Masterblaster
Posts: 45
Joined: Mon Jun 14, 2021 6:54 pm

Re: "Informativni razgovor"

Post by Masterblaster »

Najveći neprijatelj receptora nakon skidanja sa buprenorfina je amfetamin. Bomboni čak liječe halucinogene efekte koje reproducira amfetamin ukoliko se uđe u halucinogene konfuzije uzimajući njega u kratkom vremenu nakon uzimanja bupa.
Masterblaster
Posts: 45
Joined: Mon Jun 14, 2021 6:54 pm

Re: "Informativni razgovor"

Post by Masterblaster »

Ako boga znate nemojte nikako uzimati amfetamin nakon što ste se se skinuli sa bupa..i kažem ukoliko se kojim slučajem nedajbože nađete u tom kolopletu ja se ničim nisam uspio riješiti halucinogenih psihoza do mdm-om što opet ne preporučujem nikome jer u toj agoniji nisam uspio naći drugog lijeka od tih slušnih obmana
Masterblaster
Posts: 45
Joined: Mon Jun 14, 2021 6:54 pm

Re: "Informativni razgovor"

Post by Masterblaster »

Meni je psihijatrica onomad rekla da sam medicinski fenomen skinuti se na suho sa tolike količine bupa. Tad nisam bio ni svjestan u što sam se upustio jer narkomanski mozak "čeka" opuštanje nakon takvog šoka što sam ja upražnjavao uzimanjem psihostimulansa i vrlo brzo sam se pronašao na tankom ledu.
Last edited by Masterblaster on Wed Apr 06, 2022 5:54 pm, edited 1 time in total.
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: "Informativni razgovor"

Post by Ausername »

StopBup wrote: Sat Mar 05, 2022 12:14 pm Ćao drugari, evo mene opet malo da se javim.
Bio sam pre neki dan kod privatnog psihijatra, u ordinaciji na zakazanom terminu. U državne ustanove zbog ovog našeg problema ne bih išao, imam neki svoj stav po tom pitanju.
Ordinacija ima psihijatra, doktora kod kog sam ja imao termin, a u ordinaciji radi i žena psiholog, koja radi psihoterapije.
Obavio sam prvi pregled, i nastaviću da idem.
Toliko od mene za sada. Moram da radim, aktiviram se što se tiče posla, a imao sam baš dugu pauzu, najviše zbog jesenjeg recidiva, i skidanja sam dugo pauzirao.
Je l' ima kod vas nešto vredno pomena, kakvi ste mi?
Napisano 5. 3. 2022.
I?
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: "Informativni razgovor"

Post by Ausername »

Ne znam, možda sam ja stvarno lud a možda samo primećujem stvari koje drugi ne.
Ne verujem StopBupu da je krenuo ni na kakvu terapiju (loš opis, traljavo i površno; detalji o osoblju a ništa o terapiji).



Ja mislim da on ne može da prihvati da je xxxana otišla i sve ovo piše zbog nje, kao krenuo je, da ona vidi da je krenuo.

Izvinjavam se na offtopic. Stope, ako je ona bila uz njega onda kad je završio u bolnici jer je uzeo alkohol preko blokatora, šta ti više nije jasno? Okreni se sebi.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "Informativni razgovor"

Post by StopBup »

Prestani blago rečeno da lupetaš. Nije mi jasno odakle izvačiš te nebuloze i fikcije što pišeš.
Pa to ne bi smislile ni ujedinje snage CIA i KGB intelidžent servisa, haha 😂😂😂
P.s. piši o problemima, i kako bi ti se eventualno moglo pomoći. Bez veze opterećuješ mozak bavljenjem drugim ljudima, praviš u glavi neke svoje filmove koje veze sa mozgom nemaju.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "Informativni razgovor"

Post by StopBup »

Sranje je kad tek u ovim godinama skontas oziljnost problema. Zasto to kazem. Evo probao sam sa psihijatrom, pa shvatio da nije to za mene. Bar ta ordinacija u kojoj sam ja bio. Doktor je ok covek, koji mi je predlozio farmako-terapiju, plus psihoterapiju, a psihoterapije u toj ordinaciji, radi zena/devojka koju licno znam iz moje ginmazije(video sam je u ordinaciji dok sam cekao termin kod doktora, kad je njoj dosla klijentkinja/pacjentkinja, kao se to vec kaze, a naravno nisam imao pojma da ona tu radi). Jeste da je starija dve godine, ali je znam jer smo isli dve godine u istu smenu, i glupo mi je da kod nje idem na psihoterapije. Sto se tice doktora, on je tu za tarapije lekovima, savete, preglede, a meni definitivno lekovi ne trebaju. Probao sam, prvo su mi seli, i posle, vrlo brzo sam shvatio da mi vise stete nego koriste...
Sta je jos sranje kad u ovom godinama skontas ozbiljnost problema. Sranje je to sto nemas uslova da odes u konumu. Ja sam 1986.-o godiste, a shvatio sam da bi komuna za mene verovatno bila najefikasniji nascin lecenja. Da sam mladji 10-12 godina, i da sam do tada prosao ovo sve, najverovatnije bio otisao u komunu. Mozda bas kod Sanele. :)
Odustao sam od onog doktora, za sad sam dobar, a ako ne daj Boze bude problema, potrazicu drugog psihotertapeuta, jer kad sto rekoh, psihoterapeutkinju iz ordinacije tog doktora poznajem, pa mi je to glupo, da mi psihoterapije drzi neko koga, znam tako da ta ordinacija otpada.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Locked