"Informativni razgovor"

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: "Informativni razgovor"

Post by Akkasha Come Back »

StopBup wrote: Sun Jul 10, 2022 9:29 pm Definitivno idem na more, sutra, prekosutra, nebitno, na jedno dve sedmice. Bas sam se obradovao sto sam ipak uspeo to da iskombinujem. Secam se kad sam bio zadnji put, a tada se desavala moja prva duza cistota, kako mi je kul bilo. Tada je sve islo kao u bajci, i naravno da je toj bajci vrlo brzo dosao kraj. Kraj "divne bajke", ali nastavak sveukupne drame sa nizom padova i dizanja.
Ja prvi put duze cist, skinut, a na forumu Frajla i Nina, koje su bile ciste vec duze vreme, Xxxana kojoj je tada fino islo, Licanin koga tada nikako nisam gotivio, haha, jer je covek jbg govorio istinu koja se meni nije svidjala, i koje tada nisam bio svestan...
Na moru super ekipa, svakodnevno kuliranje na plazi, ili u hladovini, svake noci druzenje, a kada sam bivao kod kuce, svakodnevno je bio "dobar provod" i na forumu, jer je tada, to kratko vreme, svima koji smo pisali bilo dobro, sve je islo po nekom planu...
Posle naravno, desavaju se svakojaki zaokreti u prici, padovi, nastavak te drame zvana "Skidanje, lecenje, apstinencija"...
Pozzz ljudi!
Prvi post, 8:02 propao ti plan za more
Drugi post, oko sat i po kasnije, sredio si stvar, ideš na more.
😂
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "Informativni razgovor"

Post by StopBup »

Hahhahaahah. Od tebe me vise nista ne moze iznenaditi. Ja znam da si ti tesko paranoicna osoba, ali si ujedno losa i zla, pa da covek ne moze ni da te zali.
Neboloze koje si ispisala, nisam ni procitao do kraja, i nemam komentar. Ispod casti bi mi bilo to da komentarisem.
Skini mi se vise jednom, trolas, miniras forum svojim nebulozama koje veze sa mozgom nemaju, niti bilo koga zanimaju.
Da ti kazem "uzmi digitron i saberi se", ne vredi, ti to prosto ne mozes, a sad vozi od mene, dosado dasadna. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: "Informativni razgovor"

Post by Akkasha Come Back »

Izvini, Sanela ako sam preterala, stvarno nisam mogla i ovo da prećutim a znaš šta je on pisao i kojim me sve imenima nazivao, uglavnom stvarno sam ga dodala na "foe" i ne vidim ga više, ovo sam sad "pukla" ali više neću.
Niti ću da se bavim bilo čijim životom sem svog.
LP
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "Informativni razgovor"

Post by StopBup »

Sa duplacima, laznjacima, onima koji sami sebi prave "ljude" koji ce afirmisati njihovu nebulozu, ne komuniciram, i nisu pozeljni na mojoj temi. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "Informativni razgovor"

Post by StopBup »

Aj jos ovo.
Auserko luzerko, lazove i folirantu od 47 godina, pali mi iz lajfa! :D
Da, da, ne vidis me, ali vidi me Auser, vidis kako si ti namazana, hahha. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "Informativni razgovor"

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Sun Jul 10, 2022 10:37 pm
StopBup wrote: Sun Jul 10, 2022 8:02 pm Posto vidim da sam pomenut, i da se laze o meni, hajde prvo o tome.
Ja sam tebe pokusao da izbegnem, ignorisao sam te, a ne "da ti nisam dao da zivis", kako vidim da pises tamo na onoj temi. Posle sam ipak malko "upecan", pa "nateran" od strane tebe, na pisanje sa tobom. Prvo pisanje o meni, i pominjanje mene se desilo od strane tebe, a ne da sam ja hteo bilo sta da pisem sa tobom, a jos manje o tebi.
Nemoj lagati pre svega, i ostavi ljude koji nisu tu na miru. Gledaj da me vise ne pominjes, necu ni ja tebe, i "mirna Bosna". Ende!

Evo ja malo da se javnem. Na odmoru sam, koji sam jedva cekao. Ziveo sam sam u gradu nekih dva meseca, radio "k'o Crnac", jedva sam cekao da pobegnem iz grada. Prvo mi je prijala samoca, ali me je vrlo brzo smorila, i veoma mi je prijao povratak medju porodicu.
Desilo mi se nekih komplikacija, pa mi je prvo odlazak na more bio pukao, a sad izgleda da cu ipak za 2,3 dana moci da "zbrisem" malo na rivijeru. :)
Uh, nisam bio od 2019.-e, leci ce mi "k'o budali samar", samo da ne izbije neko neplanirano sranje. :)
Nemam nista specijalno da vam pisem, zelim da pozdravim svoju staru "forum ekipu", i naravno sve ostale saborce i sapatnike, koji se bore protiv ovog naseg "prokletstva". Nadam se da gurate, da vam zivot makar priblizno izgleda onako kako bi zeleli.
Eto toliko za sad. Pozzz
Izvini, ovo je forum o narkomaniji a ne agencija za letovanje.
Nikako da shvatiš. A čovek koga pominješ SADA je napustio forum i napisao jasno da mu je to poslednji post, a ti tako hrabar si čekao da ode, pa onda da mu se "obratiš".

Znam tačno na koji post misliš i umesto da ćutiš ti radiš po svom. Nikad se nećeš opametiti a ja lično mogu da dodam da si jedna ljigava osoba koja kada vređa druge nema trunku empatije, a kad tebe neko samo pomene i to u najblažoj mogućoj varijanti, onda je to odmah za kmečanje.

Ne brini, i ja ću te ostaviti na miru, samo sam htela da ti ukažem na ironiju tvog posta. Sad i ja tebe da podsetim da ti mene ne nazivaš više kojekakvim nadimcima jer me to povređuje, imam emocije iako se ti ponašaš kao da nemam.

Ne plašim te se, uradio si već sve što je bilo moguće uraditi da bi me povredio ili oterao odavde (ne znam tačno koji ti je bio cilj), kao što vidiš ostao si POTPUNO SAM.
Šta si mislio, da će Ličanin da održi obećanje da će se udružiti sa tobom "da bi se meni smrklo"? Šta si mislio, da će Viktor da te tapše po ramenu jer si odustao od voljenja xxxane i odjednom je postala od "forumske ljubavi"- "brat xxxana"?
Obećanje- ludom radovanje, pošto voliš poslovice. Jedina ja sam ti bila iskrena a prodao si me "na keca" zbog jednog dana zadovoljstva učestvovanja u čoporu. Već sutradan oni su se "ispraznili" a tebe su ostavili samog, kao što sam i rekla da će biti.
Umesto da budeš ok sa mnom, ja ti ništa uradila nisam, ti si tvrdoglavo nastavio da me pominješ u negativnom kontekstu da bi se dodvorio ljudima koji imaju svoje živote a tebe su upotrebili za jedan dan.

E, od ovog opširnije ne mogu. Ako si shvatio, shvatio, ako nisi onda ni nećeš. Pozdrav i izleči se.
Evo procitah do kraja nebuloze koje si ispisala.
Procitaj ih ponovo, ako te ni malo nije sramota, onda za tebe prosto nema nade.
Ti izgleda jednostavno ne mozes protiv toga sto umisljas i tripujes, ti u to verujes, i to je stvarno tragedija.
Ja ne zelim sa tobom da pisem, jer ti uvek iznova kreces da lupetas, izmisljas, umisljas i napadas me, pa prosto nema smisla da ti posvecujem paznju i trosim vreme na tebe.
Nadam se da imas toliko reci i dostojanstva, i da ces ispuniti to sto si rekla, "da me vise ne vidis".
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Locked