Knjiga koju trenutno čitam

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
đondo
Posts: 40
Joined: Wed Sep 08, 2021 5:41 pm

Re: Knjiga koju trenutno čitam

Post by đondo »

Nisam stigao završiti ono što sam htio reći malo me ponijelo.
Apsolutno najbolje meni od Neila Gaimana je strip Sandman, ako strip možeš nazvati 6 tomova po 600, 700 stranica.
Jedna knjiga je toliko teška da možeš i bildati ruke sa njom dok je čitaš. :P
Ali baš su priče vrh!

https://hr.wikipedia.org/wiki/Milena_Benini
Nedavno je preminula, pokoj joj duši ali super je pisac!
Čudan žanr, moderni fantasy, pa malo vampiri, LGTB teme...
Van svih šema :)

Image


A ovo čitam baš sada, treća knjiga upravo!
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Knjiga koju trenutno čitam

Post by Akkasha Come Back »

Koliko meni kasne postovi, ne znam zašto, ovo tek sad vidim, a postavljeno pre 3 dana :shock:
User avatar
đondo
Posts: 40
Joined: Wed Sep 08, 2021 5:41 pm

Re: Knjiga koju trenutno čitam

Post by đondo »

Akkasha Come Back wrote: Tue Sep 14, 2021 5:11 pm Koliko meni kasne postovi, ne znam zašto, ovo tek sad vidim, a postavljeno pre 3 dana :shock:
:) :D
Mislim da ti ne kasne postovi, već sam ga ja samo editirao i dodao sliku i zadnju rečenicu! :roll:
Dajana9
Posts: 93
Joined: Tue Mar 22, 2022 1:03 pm

Re: Knjiga koju trenutno čitam

Post by Dajana9 »

Sofijin svet želim da počnem ponovo.
Uglavnom čitam stručnu literaturu. Osim što sam narkomančina, veliki sam karijerista 🤦‍♀️😀
Uril DJ
Posts: 39
Joined: Fri Mar 18, 2022 1:39 pm

Re: Knjiga koju trenutno čitam

Post by Uril DJ »

Psaltir
Vjecna knjiga. Odličan trip i najdublja umetnost. Dva reda me odvezu u 10 min druge dimenzije. Romane ne citam to mi je kao film , propaganda i niske stvari. Edino Doatojevski, kjerkwgor ili neki ruski mislioci.
Dajana9
Posts: 93
Joined: Tue Mar 22, 2022 1:03 pm

Re: Knjiga koju trenutno čitam

Post by Dajana9 »

Akkasha Come Back wrote: Tue Sep 14, 2021 5:11 pm Koliko meni kasne postovi, ne znam zašto, ovo tek sad vidim, a postavljeno pre 3 dana :shock:
Akkasha vrv si čitala Sofijin svet, to ti je najlaganija knjiga gde se možeš opredeliti kog filozofa da bolje izučavaš i VERUJ MI, već sam ti kuckala, uzmi knjigu od Majkla Šura Kako biti savršen (o filozofiji morala - ali je urnebesna, lik ima smisla za humor) + milion zaninljivih informacija, interpretacija Kanta, Ničea (i raznih škola mišljenja) još od Aristotela. Je l' sam ti rekla i da je urnebesna? 🤣
Zbog njega sam počela da gledam i seriju The good place koju je napisao, i dosta se kikoćem, pogotovo kad sam naduvana
Post Reply