Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by licaninsasela »

Masterblaster wrote: Thu Dec 16, 2021 7:24 pm Pozdrav ljudi!
Imam pitanje. Da li netko možda ima iskustvo i kakvo sa lijekom rivotril? Dobio sam ga pod terapiju jučer pa me zanima da li djeluje i kao antidepresiv i da li je navlakuša?
Hvala
Bitno da si se iscupo iz onog brzog ludila. Ma sve je navlakusa. I andol jebemu ako ti je on transfer i netko ti kaze on ce ti pomoci. Slamka spasa. Da se mene pita sta i kako ja bi sjeo i razmislio i vidio sta me jebe da sam tako u klincu. I nesto pokusao na silu mijenjati. Obrazac ponasanja. Iskreno nemam niti jedan porok vec duzi period ali bilo je u stomaku i glavi jebeno. Jedna od stvari koja me drzi je ta da moram raditi. Sto vise to bolje. 12 sati dnevno. I tu kad vidim da se moze i da napredujem to mi daje neku sigurnost i vjetar u leda. Osjetim da vrijedim. Ima jos toga sto me mora drzati ok. I gle sve to sta ljudi uzimaju u vidu lijekova ja dobijem prirodnim putem. To je po meni ispravan nacin jer mi smo zacementirani od svih tih sranja i tijelo treba poticati prirodnim putem da dode do sebe. I to se garant moze. Od 7 dana 4 sam nezadovoljan tri relativno sretan. Prije bi bio uvijek sjeban. I to je to. Osobno nedam tim kvazi lijecnicima od psiha da mi se priblize. Kako sam sam potonio sam cu se uscupati iz govana. Sam pao sam se ubio. A ima i ona nece ti ni dragi bog sacuvati ako se sam nepazis. Razmisli.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by yasujirozu »

ne ispratih detaljno sve tvoje forumske uradke, a glede toga kaj je odista zbilja

jesi ti postal bekućnikom tam negdje u UK, il se sprdaš?


dva emotivca iz šibenika

tebi:
https://www.youtube.com/watch?v=YLe7o2eV0Gg

meni:
https://www.youtube.com/watch?v=3JZIOIvZtkg
Last edited by yasujirozu on Mon Dec 20, 2021 9:40 am, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by licaninsasela »

yasujirozu wrote: Sun Dec 19, 2021 10:45 pm ne ispratih detaljno sve tvoje forumske uradke, a glede toga kaj je odista zbilja

jesi ti postal bekućnikom tam negde u UK, il se sprdaš?


dva emotivca iz šibenika

tebi:
https://www.youtube.com/watch?v=YLe7o2eV0Gg

meni:
https://www.youtube.com/watch?v=3JZIOIvZtkg
Tanka je crta izmedu zbilje i zajebancije. Tanka ko piz dotrajalog dopa. Al ko zohar sam tak da se nedam. Idem vidit klince za bozic pa se vracam. Tu sam kako stvari stoje do kraja petog mjeseca a onda u firmi su kombinacije njemacka turska svicarska i uk. Mislim da mogu birati ako me ne bace u njemacku. Zovu i na brod. To necu sigurno. Nisam beskucnik ako ti je sad lakse. Pa nisam ko ljudi ovdje da cu sjediti i samosazaljevati se i pustiti da me zivot pregazi, odnosno da se sam pregazim. To ne dolazi u obzir. Klupica je odraz svijesti likova koji su kukavice i boje se izaci iz komfora svoje guzice i ovisnosti.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by licaninsasela »

licaninsasela wrote: Mon Dec 20, 2021 9:26 am
yasujirozu wrote: Sun Dec 19, 2021 10:45 pm ne ispratih detaljno sve tvoje forumske uradke, a glede toga kaj je odista zbilja

jesi ti postal bekućnikom tam negde u UK, il se sprdaš?


dva emotivca iz šibenika

tebi:
https://www.youtube.com/watch?v=YLe7o2eV0Gg

meni:
https://www.youtube.com/watch?v=3JZIOIvZtkg
Tanka je crta izmedu zbilje i zajebancije. Tanka ko piz dotrajalog dopa. Al ko zohar sam tak da se nedam. Idem vidit klince za bozic pa se vracam. Tu sam kako stvari stoje do kraja petog mjeseca a onda u firmi su kombinacije njemacka turska svicarska i uk. Mislim da mogu birati ako me ne bace u njemacku. Zovu i na brod. To necu sigurno. Nisam beskucnik ako ti je sad lakse. Pa nisam ko ljudi ovdje da cu sjediti i samosazaljevati se i pustiti da me zivot pregazi, odnosno da se sam pregazim. To ne dolazi u obzir. Klupica je odraz svijesti likova koji su kukavice i boje se izaci iz komfora svoje guzice i ovisnosti.
Na ti
https://youtu.be/KaVARhnNHu0
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by licaninsasela »

xxxana wrote: Fri Dec 17, 2021 8:15 pm Nema iskustva, ovde se ljudi bave psihologijom i etiketiranjem drugih korisnika, a i ti nisi neki balavac da bi moglo tudje iskustvo da pomogne
Ja sam uzela taj lek kao nesto da pregrmim, a sad vec ne mogu da ga se resim ili lekovi ili droga, samo odvaljivanje i iskljucenje iz zivota, a dobro mi je krenulo ove godine, pocela sam da se privikavam na zivot, ali nista
Niti jedno iskustvo ti nece pomoci, a ako zelis da pomognes sebi mani se foruma, neta i citanja, ovog ovde sto mu je beskuknik posudio net da ima da srati, levo srati i svih ostalih
Nije mi beskucnik podijelio net nego vatam wifi od lidla. Doduse moram dici guzicu nekih 348 stopa sa klupice prema lidlu da ga imam. Vidis ovdje sve ima dzaba. I net i kartonska kutija i carape i zx adidas i plejboj a i klupica. Trebas samo traziti i sve ti je nadohvat ruke. Vidis, ti nevjerujes u klupicu ali klupica je stvarna. Drvena, ofucano zelena, pokraj parkica i gleda na kruzni tok. Ima nesto romanticno u njoj. Znam da ti ne razumijes sto ali ta klupica je meni jako bitna.
Znaci na tabletama? Nisam ni mislio da si ok. Ode jos jedna godina u samosazaljenju, trazenju krivca za nesposobnost i pokusaju prilagodbe u normalan zivot. Steta. Pozdrav sa klupice.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by xxxana »

Beskucnik je preneseno znacenje bilo, a ostalo je podjebqvanje mene, jer sqmn ja to rekla.. Podjebavanje u pokusaju.. Ali, ako mu je zadovoljstvo, samo nek’ izvoli, ne pogadja me nista od toga i da svi krenete, samo ja znam sta mi se desava, pa mi sve te sprdacine ovde na moj racun budu smesne, pa rto, necemu se bar i nasmejem, qli ono tragikomicno
Sto nisi objasnio ovom coveku da je sve u glavi, kompleksima, emocijama? Sto nisi nastavio srati o suocavanjima, upoznavanjima sebe, omalovazavanju droge, lekova i.t.d
Nadam se da ti je dobar signal i net si poceo krasti, ne samo kroasan i zvake po marketima
Sve sveznalci, ali da se razumemo, jaki sveznalci kojima se da stojicki nositi sa poteskocama svim, izdrzati i nostalgicne klupice, a ide minus, ali ti se ne das prevariti, klupicu neces izdati, mozes ti sve, zato si i dalje na forumu
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by licaninsasela »

xxxana wrote: Mon Dec 20, 2021 6:06 pm Beskucnik je preneseno znacenje bilo, a ostalo je podjebqvanje mene, jer sqmn ja to rekla.. Podjebavanje u pokusaju.. Ali, ako mu je zadovoljstvo, samo nek’ izvoli, ne pogadja me nista od toga i da svi krenete, samo ja znam sta mi se desava, pa mi sve te sprdacine ovde na moj racun budu smesne, pa rto, necemu se bar i nasmejem, qli ono tragikomicno
Sto nisi objasnio ovom coveku da je sve u glavi, kompleksima, emocijama? Sto nisi nastavio srati o suocavanjima, upoznavanjima sebe, omalovazavanju droge, lekova i.t.d
Nadam se da ti je dobar signal i net si poceo krasti, ne samo kroasan i zvake po marketima
Sve sveznalci, ali da se razumemo, jaki sveznalci kojima se da stojicki nositi sa poteskocama svim, izdrzati i nostalgicne klupice, a ide minus, ali ti se ne das prevariti, klupicu neces izdati, mozes ti sve, zato si i dalje na forumu
Ne istresaj svoje frustracije na meni. Nitko te nije podjebavo. Samo sam ti reko kako te vidim. A sad te vidim kao neku ocajnicu koja trazi paznju pa makar i u vidu pljuvanja. E neces. Nadi nekog drugog pa fa zajebavaj. Nisam ti ja mater i caca da toleriram ispade umisljene ratnice, pardon umisljene princezice.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by xxxana »

Oki doki likicee
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by StopBup »

Gde si Liko? Sto ne napises koju?
Ja sam te se malo zazeleo. :)
Ako citas, kakav si?
P.s. Evo ja posle duze pauze sa forumom, udjem po nekad da vidim ima li sta zanimljivo za procitati...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by Ausername »

StopBup wrote: Wed Mar 09, 2022 5:14 pm Gde si Liko? Sto ne napises koju?
Ja sam te se malo zazeleo. :)
Ako citas, kakav si?
P.s. Evo ja posle duze pauze sa forumom, udjem po nekad da vidim ima li sta zanimljivo za procitati...
Iz nekog razloga ti uopšte ne vidiš da smo Darkman, Master i ja trenutno aktivni. Preskačeš svu trojicu. Razlog?
Post Reply