Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by Ausername »

xxxana wrote: Mon Dec 20, 2021 6:06 pm Beskucnik je preneseno znacenje bilo,
Zato ja tebe ništa nisam razumeo. Nadam se da nisi odustala od foruma zbog like
Ako si zbog sebe odlučila da odeš, onda je ok, a ako si otišla jer misliš da te lika nešto "podjebava" onda nisi trebala. Podjebavala si i ti njega pa ništa.
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by Ausername »

xxxana wrote: Mon Dec 20, 2021 6:06 pm Podjebavanje u pokusaju.. Ali, ako mu je zadovoljstvo, samo nek’ izvoli, ne pogadja me nista od toga i da svi krenete, samo ja znam sta mi se desava, pa mi sve te sprdacine ovde na moj racun budu smesne, pa rto, necemu se bar i nasmejem, qli ono tragikomicno
👍
mozes ti sve, zato si i dalje na forumu
👍

Odlično.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by Akkasha Come Back »

licaninsasela wrote: Fri Feb 12, 2021 1:51 pm A emocije ko emocije. Bit ce ih uvijek. Naravno ako ih ne ubijes raznim bobama cugom i drogom. E onda ga jebi i onda si samo zombi na tastaturi. A jedan blok gore dole nije nista strasno. Dan ko stvoren za prosipanje pameti i savjete al odusto sam od savjeta i prosipanja jer nikad ne znas sta te moze pogoditi da se ne nadas. Zivot je puno puta vise u svojstvu macehe nego matere. I to je u redu. Kako sijemo i zeti. U svakom slucaju nema predaje.
https://youtu.be/64PCtwmu7hs
Da se podsetimo...iako je ovaj čovek završio tako što maltene ni sa kim više nije govorio, to ne umanjuje značaj onoga što je govorio.

Ovaj čovek je čitao ljude kroz ekran, pa neka priča ko šta hoće, doprinos forumu koji je on ostavio iza sebe je neprocenjivo iskustvo.
Masterblaster
Posts: 45
Joined: Mon Jun 14, 2021 6:54 pm

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by Masterblaster »

Ima li ovdje među plačljivcima jbnog radnika koji neće kasnit na posao zbog bupa i ostalih "nepoštenih" narkotika? Ako ima nek se javi u inbox da ne mora poslije reći da je glumio jeftinu radnu snagu u komuni. Hvala na na svim ponudama!
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by licaninsasela »

eto prersim i ja svoju rijec. imam par rijeci da kazem. a reko necu vise. a nisam ni dolayio iskren da budem. ma samo da kazem onom klosaru psihu yasu da sam ok. ali opet sam napravio promjenu u zivotu. u sad cu te lagati ali u manje od mjesec dana sam opet promjenio sve. eto tri mjesaca sam na brodu. vratio se na nagovor pravog frenda. mjesec i pol sicilije i sad mjesec i pol u napoliju. i ok je sve. eto psihic moj dragi cisto da znas situaciju. neide san na oci pa slusam malo muziku
pokusavam seljacinu isterati iz sebe al neide....daba sto sam sve vidio kako je u svijetu turbo lose al... zajebavam se psiho. ubilo bi me to da nema tog seljobera u meni. i neka da tu je, jer uz njega sve mogu. vjerovo mi il ne.
https://youtu.be/YMrFXjNUcTM
poz psihic. necu te ni pitati kako si jer znam da si ok. seljacina veca od mene
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by sanela »

Ooo lika, dobrodosao. Lijepo se ponasaj i fino se igraj s drugom djecom da te ne bih opet izbacila s igralista. ;)
Post Reply