Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

exosss
Posts: 12
Joined: Fri Mar 12, 2021 11:40 am

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by exosss »

licaninsasela wrote: Sat Nov 20, 2021 11:30 am https://youtu.be/P3zqI4TPqdY
E jebote sad ni ja ne znam jesam li dobro "kopirao, citirao". No nebitno, kad tad ću naučiti!
Pa kaj si još tu Ličanin!? Snimio sam i stopbupa.
Znam da se nismo puno "družili", al' fakat vas znam sve što i koliko ste rekli o sebi. Pratim od vremena Noela, pa one curice koja oće, neće, Frajle i nanogramskim (hhahha) skidanjem, xana ratnica, cura iz CG, pa ona iz BiH kaj joj je muž bio u buksi.... Svašta pamtim s ovog foruma. Čak sam čitao i neke stare postove.
Al' ajd da ja nešto kažem o sebi. Napisao sam par postova pred cca 1 god., ako se tko sjeća...
Ja drndam na najjače, 16 subova dnevno dobijem, ništa ne kemijam, dakle požderem ih. Normabel 3+ 1 po potrebi. Njih ne pojedem sve, al' eto, nek se nađe. 16mg suba, da ne bi bilo zabune a 10mg apaurina.
Ako vam se da istipkat kako ste vi, bilo bi mi drago. Čisto da razvijemo neku komjunikejšn.
Laku noć, ako nema nikoga
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by licaninsasela »

exosss wrote: Fri Dec 03, 2021 12:03 am
licaninsasela wrote: Sat Nov 20, 2021 11:30 am https://youtu.be/P3zqI4TPqdY
E jebote sad ni ja ne znam jesam li dobro "kopirao, citirao". No nebitno, kad tad ću naučiti!
Pa kaj si još tu Ličanin!? Snimio sam i stopbupa.
Znam da se nismo puno "družili", al' fakat vas znam sve što i koliko ste rekli o sebi. Pratim od vremena Noela, pa one curice koja oće, neće, Frajle i nanogramskim (hhahha) skidanjem, xana ratnica, cura iz CG, pa ona iz BiH kaj joj je muž bio u buksi.... Svašta pamtim s ovog foruma. Čak sam čitao i neke stare postove.
Al' ajd da ja nešto kažem o sebi. Napisao sam par postova pred cca 1 god., ako se tko sjeća...
Ja drndam na najjače, 16 subova dnevno dobijem, ništa ne kemijam, dakle požderem ih. Normabel 3+ 1 po potrebi. Njih ne pojedem sve, al' eto, nek se nađe. 16mg suba, da ne bi bilo zabune a 10mg apaurina.
Ako vam se da istipkat kako ste vi, bilo bi mi drago. Čisto da razvijemo neku komjunikejšn.
Laku noć, ako nema nikoga
A pacenice purgerski sta da ti kazem. Na visokoj si vidim dozi. Smanji to bogati. Sta neprobas otic u vrapce da te oni makar spuste na nesto razumno. Puno je ovo rodjo. Odes tamo a i blizu ti je, imas onaj lijepi park za setnje, pravis snjegovice kad dodes do sebe malo i onda te boli kurac dal si na 2 mg ili 0.00007 kad je to vec ok. Tako bi ja da sam u tvojoj sutuaciji. I nova godina dolazi pa znas i sam da si uvijek makar zadamo neki neispunjeni cilj a koji uglavnom takav sjebano-neispunjeni i ostane. Eto ja ti zelim od srca da si zadas cilj makar smanjiti to govno od tablete i znam sa nije lako ali isto znam i da se moze. Eto vjerovatno moje zadnje rijeci ovdje napisane jer puno je brate ovo a sve degenerici na hrpi. Zelim ti sve najbolje zaista pogotovo sto si tamo moj.
evo jedna od pacenika mate mise
https://youtu.be/3mj9DYXK4Ng
Masterblaster
Posts: 45
Joined: Mon Jun 14, 2021 6:54 pm

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by Masterblaster »

licaninsasela wrote: Sun Dec 05, 2021 11:59 am
exosss wrote: Fri Dec 03, 2021 12:03 am
licaninsasela wrote: Sat Nov 20, 2021 11:30 am https://youtu.be/P3zqI4TPqdY
E jebote sad ni ja ne znam jesam li dobro "kopirao, citirao". No nebitno, kad tad ću naučiti!
Pa kaj si još tu Ličanin!? Snimio sam i stopbupa.
Znam da se nismo puno "družili", al' fakat vas znam sve što i koliko ste rekli o sebi. Pratim od vremena Noela, pa one curice koja oće, neće, Frajle i nanogramskim (hhahha) skidanjem, xana ratnica, cura iz CG, pa ona iz BiH kaj joj je muž bio u buksi.... Svašta pamtim s ovog foruma. Čak sam čitao i neke stare postove.
Al' ajd da ja nešto kažem o sebi. Napisao sam par postova pred cca 1 god., ako se tko sjeća...
Ja drndam na najjače, 16 subova dnevno dobijem, ništa ne kemijam, dakle požderem ih. Normabel 3+ 1 po potrebi. Njih ne pojedem sve, al' eto, nek se nađe. 16mg suba, da ne bi bilo zabune a 10mg apaurina.
Ako vam se da istipkat kako ste vi, bilo bi mi drago. Čisto da razvijemo neku komjunikejšn.
Laku noć, ako nema nikoga
A pacenice purgerski sta da ti kazem. Na visokoj si vidim dozi. Smanji to bogati. Sta neprobas otic u vrapce da te oni makar spuste na nesto razumno. Puno je ovo rodjo. Odes tamo a i blizu ti je, imas onaj lijepi park za setnje, pravis snjegovice kad dodes do sebe malo i onda te boli kurac dal si na 2 mg ili 0.00007 kad je to vec ok. Tako bi ja da sam u tvojoj sutuaciji. I nova godina dolazi pa znas i sam da si uvijek makar zadamo neki neispunjeni cilj a koji uglavnom takav sjebano-neispunjeni i ostane. Eto ja ti zelim od srca da si zadas cilj makar smanjiti to govno od tablete i znam sa nije lako ali isto znam i da se moze. Eto vjerovatno moje zadnje rijeci ovdje napisane jer puno je brate ovo a sve degenerici na hrpi. Zelim ti sve najbolje zaista pogotovo sto si tamo moj.
evo jedna od pacenika mate mise
https://youtu.be/3mj9DYXK4Ng
Ja sam se skinuo s bupa, davno je bio 01.05. kad sam se počeo skidati i naravno čim sam se skinuo počeo udarati po bijelom, spidu i čvonerima i di sam sad? U jankomiru predoziro se koksarom. Šta reći? Eo me već treći tjedan gulim u ludari a ko zna do kad.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by licaninsasela »

Masterblaster wrote: Sun Dec 05, 2021 12:39 pm
licaninsasela wrote: Sun Dec 05, 2021 11:59 am
exosss wrote: Fri Dec 03, 2021 12:03 am

E jebote sad ni ja ne znam jesam li dobro "kopirao, citirao". No nebitno, kad tad ću naučiti!
Pa kaj si još tu Ličanin!? Snimio sam i stopbupa.
Znam da se nismo puno "družili", al' fakat vas znam sve što i koliko ste rekli o sebi. Pratim od vremena Noela, pa one curice koja oće, neće, Frajle i nanogramskim (hhahha) skidanjem, xana ratnica, cura iz CG, pa ona iz BiH kaj joj je muž bio u buksi.... Svašta pamtim s ovog foruma. Čak sam čitao i neke stare postove.
Al' ajd da ja nešto kažem o sebi. Napisao sam par postova pred cca 1 god., ako se tko sjeća...
Ja drndam na najjače, 16 subova dnevno dobijem, ništa ne kemijam, dakle požderem ih. Normabel 3+ 1 po potrebi. Njih ne pojedem sve, al' eto, nek se nađe. 16mg suba, da ne bi bilo zabune a 10mg apaurina.
Ako vam se da istipkat kako ste vi, bilo bi mi drago. Čisto da razvijemo neku komjunikejšn.
Laku noć, ako nema nikoga
A pacenice purgerski sta da ti kazem. Na visokoj si vidim dozi. Smanji to bogati. Sta neprobas otic u vrapce da te oni makar spuste na nesto razumno. Puno je ovo rodjo. Odes tamo a i blizu ti je, imas onaj lijepi park za setnje, pravis snjegovice kad dodes do sebe malo i onda te boli kurac dal si na 2 mg ili 0.00007 kad je to vec ok. Tako bi ja da sam u tvojoj sutuaciji. I nova godina dolazi pa znas i sam da si uvijek makar zadamo neki neispunjeni cilj a koji uglavnom takav sjebano-neispunjeni i ostane. Eto ja ti zelim od srca da si zadas cilj makar smanjiti to govno od tablete i znam sa nije lako ali isto znam i da se moze. Eto vjerovatno moje zadnje rijeci ovdje napisane jer puno je brate ovo a sve degenerici na hrpi. Zelim ti sve najbolje zaista pogotovo sto si tamo moj.
evo jedna od pacenika mate mise
https://youtu.be/3mj9DYXK4Ng
Ja sam se skinuo s bupa, davno je bio 01.05. kad sam se počeo skidati i naravno čim sam se skinuo počeo udarati po bijelom, spidu i čvonerima i di sam sad? U jankomiru predoziro se koksarom. Šta reći? Eo me već treći tjedan gulim u ludari a ko zna do kad.
Svi smo mi bili po ludarama i to je ok ak neide nikak drugacije. Treba si priznati da neide nekad sam pa makar da te tamo malo skrpaju. Vjerovatno jos tjedan dana kako to obicno ide. Drz se i podalje od brzih stvari. Kosi se sa zdravim razumom.
https://youtu.be/xpEmwd24RFY
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by licaninsasela »

Svim pomorcima od srca zelim da u hladnim i mracnim nocima ispunjenim osjecajem samoce, beznada i sumnjicavosti u ispravnost njihove zrtve, pronadu toplinu, svjetlost i pravi put u bespucima oceana i tudih mora uz pomoc blagoslovljenog svijetla svetog Nikole .
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by licaninsasela »

Bogami covjek ima sta razmisljat kad se lapi. Kad ti je klupica novi dom. Nocas osto suv. Nece ni kisa mislim si ja na me. Nece ni korona da me klepi da provedem par dana na toplom u bolnickom krevetu. Nece isusa mi. Svako vece si razgovaram i pomolim se drugu Titi a pomolio bi se ja i bogu dragome al bi se ovaj prvi najogunio a to nije dobro zbog radi buduceg zagrobno-komunistickog nadasve socijalno-socijalistickog rezima koji vlada gore tako da... vezi konja di gazda kaze.
Dobio jucer od dobrih bakica jedne onako relativno ok iznosene stare zx-ice, dobre za setanje. Druga baba donela dva para termo carapa. Treca mi donela 15tak suhih i starih playboya, kaze da ne dobim hemeroide a ni nezna da sam ih fasovo jos davnih 90tih. Al ajd. Najbolje sam proso kod susjeda beskucnika. Covjek mi doneo kartonsku kutiju od 500 litarskog frizidera da se mogu uvuc u nju ako pukne jebenica od kise. Mozda i od snijega. Nikad ovdi neznas. Naso sinoc katanac sa kljucem i onako jedno pola metra lanca. Sad lijepo zakracunam klupicu i kartonsku kutiju da mi slucajno ne bi netko otudio imovinu, neznam tko, ne bi upiro prstom, ali bagre i huligana na svakom koraku. Sinoc taman zaspo kad eto skripa guma na kruznom toku, otvorim lijevo oko, naculim usi kad iz auta grmi haris dinovic. Nista ja. Sta cu. Pravim se glup. Ono tipican englez. Mislim si ja a tito moj dragi vidi ovih seljobera i balkanaca mamu im njihovu. Eto. Ode sad na jedan topli obrok tu u obliznju pucku kuhinju. I caj naravno. I caj gospodo ovisnici. Pardon niste vi gospoda nego samo ovisnici. Gospoda su englezi. Boze mili i velike gospode. Jebiga, izvini tito sto bogohulim.
https://youtu.be/ijwVVyibqGk
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by licaninsasela »

licaninsasela wrote: Wed Dec 15, 2021 2:22 pm Bogami covjek ima sta razmisljat kad se lapi. Kad ti je klupica novi dom. Nocas osto suv. Nece ni kisa mislim si ja na me. Nece ni korona da me klepi da provedem par dana na toplom u bolnickom krevetu. Nece isusa mi. Svako vece si razgovaram i pomolim se drugu Titi a pomolio bi se ja i bogu dragome al bi se ovaj prvi najogunio a to nije dobro zbog radi buduceg zagrobno-komunistickog nadasve socijalno-socijalistickog rezima koji vlada gore tako da... vezi konja di gazda kaze.
Dobio jucer od dobrih bakica jedne onako relativno ok iznosene stare zx-ice, dobre za setanje. Druga baba donela dva para termo carapa. Treca mi donela 15tak suhih i starih playboya, kaze da ne dobim hemeroide a ni nezna da sam ih fasovo jos davnih 90tih. Al ajd. Najbolje sam proso kod susjeda beskucnika. Covjek mi doneo kartonsku kutiju od 500 litarskog frizidera da se mogu uvuc u nju ako pukne jebenica od kise. Mozda i od snijega. Nikad ovdi neznas. Naso sinoc katanac sa kljucem i onako jedno pola metra lanca. Sad lijepo zakracunam klupicu i kartonsku kutiju da mi slucajno ne bi netko otudio imovinu, neznam tko, ne bi upiro prstom, ali bagre i huligana na svakom koraku. Sinoc taman zaspo kad eto skripa guma na kruznom toku, otvorim lijevo oko, naculim usi kad iz auta grmi haris dinovic. Nista ja. Sta cu. Pravim se glup. Ono tipican englez. Mislim si ja a tito moj dragi vidi ovih seljobera i balkanaca mamu im njihovu. Eto. Ode sad na jedan topli obrok tu u obliznju pucku kuhinju. I caj naravno. I caj gospodo ovisnici. Pardon niste vi gospoda nego samo ovisnici. Gospoda su englezi. Boze mili i velike gospode. Jebiga, izvini tito sto bogohulim.
https://youtu.be/ijwVVyibqGk
Da se samo nadovezem jer zaboravih. Prazan bio zeludac pa mozak nikako ne radi. Taman ruco, bogami neznam sta, neke pljeskavice i varivo. I caj iz neke njiove kolonije. Indije valjda ako se nevaram. Tek kad sam pojeo razmislih da ovdje nema ulicnih bestija tipa napusteni kucni ljubimci. A kuhar vidim neki zuckaste rase. A povracat nesmijem. E da, projuri tako na kruznom toku golf dvica, mat zute boje, zaljepljene mu neke crvene munje po straznjim vratima, dakle sportak garant, po skipi guma bi se dalo reci da su ljetne savine al ne mogu sto posto tvrditi. I dakle ori haris, ma odmakli dobrih 100 150 ne metara nego onih njihovih stopa i jos se bome orilo iz dvice. Nije prosla minuta eto ti sa roverom milicija. Ne kazem dzabe milicija jer policija sigurno nije. Prozor od suvozaca otvoren, do pol lakta ruka viri vani, lijeva ruka ovisnici, ljeva ruka da nebude zabune, cigara u desnoj i nesto se razmaho. Objasnjava kolegi na tvrdom balkanskom, goni onu nasu stoku koga oni sramote ovdje preko kanala sunce li im nevaspitano. Nemislim na one nase seljacke kanale nego na onaj veliki, sta ima tunel ispod, a krajickom oka vidim milicajac ima istetovirano Jna '84. I naravno umjesto sirene da goni balkansku bagru lagano iz rovera ori ona stara, jebes ga valjda je to sluso na albanskoj granici dok je sluzio na karauli skupa sa 30 smb nesretnika, kapetanom nize klase, tri sarplaninca, 4 njemacka ovcara i pitomim jastrebom polomljenih krila koji je uokolo trckaro i skako na jadne pse. Uglavnom sodoma. E moj milicajce. Nikad ti neces postati englez. A ni policajac. Ni tvoj vozac.
https://youtu.be/sVhaM-19FF0
Masterblaster
Posts: 45
Joined: Mon Jun 14, 2021 6:54 pm

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by Masterblaster »

Pozdrav ljudi!
Imam pitanje. Da li netko možda ima iskustvo i kakvo sa lijekom rivotril? Dobio sam ga pod terapiju jučer pa me zanima da li djeluje i kao antidepresiv i da li je navlakuša?
Hvala
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by xxxana »

Nema iskustva, ovde se ljudi bave psihologijom i etiketiranjem drugih korisnika, a i ti nisi neki balavac da bi moglo tudje iskustvo da pomogne
Ja sam uzela taj lek kao nesto da pregrmim, a sad vec ne mogu da ga se resim ili lekovi ili droga, samo odvaljivanje i iskljucenje iz zivota, a dobro mi je krenulo ove godine, pocela sam da se privikavam na zivot, ali nista
Niti jedno iskustvo ti nece pomoci, a ako zelis da pomognes sebi mani se foruma, neta i citanja, ovog ovde sto mu je beskuknik posudio net da ima da srati, levo srati i svih ostalih
Post Reply