StopBup-ova ideja: KO SAM JA?

Ovo je mjesto na kojem možete slobodno otvoriti svoju dušu i podijeliti svoje emocije s nama.

Moderator: sanela

Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: StopBup-ova ideja: KO SAM JA?

Post by Akkasha Come Back »

Stope, lepa tema, daj napiši nešto ;)
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: StopBup-ova ideja: KO SAM JA?

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Sat Apr 10, 2021 12:41 pm Stope, lepa tema, daj napiši nešto ;)
Nemam sad nesto vremena danju duze da pisem, nego dodjoh kuci da popijem kafu, pa mi pade nesto na pamet.

Dobro, ono kad sam pomenuo 8 milijardi dusa, moj odgovor na post Ree Fenix koji si citirala na pocetku ove teme, to je "malo" hiperbolicki receno, ali to "ja", naravno da moze da se menja. Kako smo se promenili na gore, tako mozemo da se promenimo i na bolje...

"Ko sam ja?" - Ja sam najopstije receno nista drugo nego moje misli, moji osecaji i moje emocije.

Ako hocemo da menjamo sebe, moramo pre svega da promenimo svoje misli/nacin razmisljanja, tek nakon toga mozemo dalje da se menjamo, bar ja tako mislim...

Do zavisnosti su nas dovele neke nase negativne misli, pogresna uverenja, i ako vecina nas toga tada nismo bili svesni. Bili smo kukavice za neke stvari, a opet, toga tada nismo bili svesni. U poroke beze kukavice, nezreli ljudi, ljudi nespremni za zivot, ali sve se to da ispraviti...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Post Reply