Začarani krug

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: Začarani krug

Post by Ausername »

Da, ovde fali kolektivne komunikacije. Za divno čudo, isti dan dva posta...
Nemojte dozvoliti da "nemam gde, nemam s'kim" bude izgovor. I meni je sve smor. Društvene mreže, TV, sve mi je dojadilo i dosadilo, filmove sam obožavao, nmg ni to, poenta: ne znam šta bih od sebe i sa sobom pa ako nemam problem, ja ga napravim. Bukvalno tako a sigurno i vi.

Što se tiče početka rata takođe se osećam besno i bespomoćno, nije da me ne dotiče.

E sad što je pisala devojka to potpuno razumem jer sam i ja politoksikoman, i više su me sjebale žurke nego heroin.

Nažalost konkretan savet nemam. Trenutno sam hiperaktivan a dosadno mi, mogu uzeti nešto da mi prođe vreme ali onda bi kao pas jurio svoj rep jer tek kad sam došao ovde i učlanio se na forum, razlog je bio taj da mi treba negde da potrošim vreme jer se skidam pa sam zatvoren u stanu i sam.

Sad sam u istoj situaciji, sa tom razlikom što nisam nadrogiran ali nemam baš neki izbor kud bih, pa bolje ovde da trošim vreme. Mnogi kažu "dok se ne stabilizujem".
Tome se nadam, da ću nekako uspeti.
Spadam u retke ljude koji bolje funkcionišu pod pritiskom, dok sam se skidao na suvo kad sam došao na forum, to je bilo zbog mog brata sa kojim živim a koji pojma nema da sam ja ikad išta uzimao. Imam ja i strejt društvo, samo (klasika) oni su meni dosadni. Onda napravim recidiv dok mi se ne smuče svi narkomani sveta i jedino želim da se skinem sa svih sranja, da budem čist i normalan i mislim koji sam ja kreten, ti "dosadni" drugovi me ne bi pustili da crknem pred njima pa ne znam šta da sam uradio.

I tako u krug.

Pa da...tema se i zove "začarani krug". (Mada meni počinje da liči na spiralu koja vuče ka dnu ako se ne otrgnemo više.)

Setio sam se nečega: Ako upadneš u vir- ne opiri se. Pusti da te povuče do dna i kad budeš na samom dnu skreni odjednom levo ili desno, jer je tu najslabiji.

Ima nečeg u tome, Dr. mi je rekla da mora narkoman da dotakne dno da bi se mogao izvući.
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: Začarani krug

Post by Ausername »

Infamousone wrote: Thu Mar 10, 2022 8:23 pm Kontradiktornost opisuje moj zivot. Iz krajnosti u krajnost.
Isto.


Pogotovo sto i dalje vidim prijatelje koji sve vise i vise prsavaju, idu u zatvore, bolnice itd. Umjesto da budem zahvalan sto je mene ta casa mimoisla ja upadam u neku camotinju zbog sveopste situacije.
I opet isto.


Ne predajte se ljudi, sta da vam kazem.
[/quote]
Post Reply