Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

StopBup wrote: Wed Sep 23, 2020 2:49 pm [quote=Frajla post_id=154580 time=<a href="tel:1600858123">1600858123</a> user_id=12211]

Stope, zar ti nisu javili da su se Loki i Xana spandjali?
'de si legendo? ;)

Hahah, nacuo sam nesto. Znaci istina! Jbg, znaci moram da liferujem Lokija, hahahahahah. :D

Mozda nam se Xxxana stvarno udala, pa se ne javlja. :)
[/quote]

Sa mnom su se pozdravili i poslali mail obavestenja

Stvarno nisi nista dobio?
Nisam htela da iznosim javno ali eto
Marta Liko jeste dobili?
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Frajla wrote: Wed Sep 23, 2020 2:51 pm
Sa mnom su se pozdravili i poslali mail obavestenja

Stvarno nisi nista dobio?
Nisam htela da iznosim javno ali eto
Marta Liko jeste dobili?
Ma gde nisam, ja sam bio kum. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Marta Tufna
Posts: 457
Joined: Sun Feb 02, 2020 7:29 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Marta Tufna »

Frajla wrote: Wed Sep 23, 2020 2:51 pm
StopBup wrote: Wed Sep 23, 2020 2:49 pm [quote=Frajla post_id=154580 time=<a href="tel:1600858123">1600858123</a> user_id=12211]

Stope, zar ti nisu javili da su se Loki i Xana spandjali?
'de si legendo? ;)

Hahah, nacuo sam nesto. Znaci istina! Jbg, znaci moram da liferujem Lokija, hahahahahah. :D

Mozda nam se Xxxana stvarno udala, pa se ne javlja. :)
Sa mnom su se pozdravili i poslali mail obavestenja

Stvarno nisi nista dobio?
Nisam htela da iznosim javno ali eto
Marta Liko jeste dobili?
[/quote]

Naravno. I mail i fotke.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Evo Frajla stara kajla podigla atmosferu na forumu. :)

Nego Frajlo, je l' te popusta ono stanje nakon ostavjanja cigara, tipa sanjanje cigara, primecivanje cigare kod svakoga u ruci, itd? Ja sam jos na do 15 dnevno. Juce nisam zapalio ni jednu, kao hajd bas da vidim, izdrzim juce ceo dan, ali sam danas vala zapalio odmah nakon dorucka. "bem li ga, mislim da jos nisam bas spreman za to. Pokusacu za pocetak da probam da se ustalim na do 10 komada dnevno...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

StopBup wrote: Wed Sep 23, 2020 5:45 pm Evo Frajla stara kajla podigla atmosferu na forumu. :)

Nego Frajlo, je l' te popusta ono stanje nakon ostavjanja cigara, tipa sanjanje cigara, primecivanje cigare kod svakoga u ruci, itd? Ja sam jos na do 15 dnevno. Juce nisam zapalio ni jednu, kao hajd bas da vidim, izdrzim juce ceo dan, ali sam danas vala zapalio odmah nakon dorucka. "bem li ga, mislim da jos nisam bas spreman za to. Pokusacu za pocetak da probam da se ustalim na do 10 komada dnevno...
Ne, ne popust me. Cak mislim da mi je izazvalo jos gora stanja. Aktivno sam kod doktora, rado bih se drogirala ponovo

Radim na nekim ozbiljnim promenama zivotnim i mislim
da cu prekinuti sve poslove koje imam i povuci se neko vreme, ako ne i za stalno
Stress je okidac kod mene za sve stvari i jednostavno je tesko za izdrzati a ostati normalan

P.s. Si videla Marta slike? Bas pasu nekako zajedno. Milina
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Frajla wrote: Wed Sep 23, 2020 6:04 pm
StopBup wrote: Wed Sep 23, 2020 5:45 pm Evo Frajla stara kajla podigla atmosferu na forumu. :)

Nego Frajlo, je l' te popusta ono stanje nakon ostavjanja cigara, tipa sanjanje cigara, primecivanje cigare kod svakoga u ruci, itd? Ja sam jos na do 15 dnevno. Juce nisam zapalio ni jednu, kao hajd bas da vidim, izdrzim juce ceo dan, ali sam danas vala zapalio odmah nakon dorucka. "bem li ga, mislim da jos nisam bas spreman za to. Pokusacu za pocetak da probam da se ustalim na do 10 komada dnevno...
Ne, ne popust me. Cak mislim da mi je izazvalo jos gora stanja. Aktivno sam kod doktora, rado bih se drogirala ponovo

Radim na nekim ozbiljnim promenama zivotnim i mislim
da cu prekinuti sve poslove koje imam i povuci se neko vreme, ako ne i za stalno
Stress je okidac kod mene za sve stvari i jednostavno je tesko za izdrzati a ostati normalan

P.s. Si videla Marta slike? Bas pasu nekako zajedno. Milina
Cuvaj se stresa...

Super su slike, bas su slatki, ja sam ih slikao. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Marta Tufna
Posts: 457
Joined: Sun Feb 02, 2020 7:29 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Marta Tufna »

Frajla wrote: Wed Sep 23, 2020 6:04 pm
StopBup wrote: Wed Sep 23, 2020 5:45 pm Evo Frajla stara kajla podigla atmosferu na forumu. :)

Nego Frajlo, je l' te popusta ono stanje nakon ostavjanja cigara, tipa sanjanje cigara, primecivanje cigare kod svakoga u ruci, itd? Ja sam jos na do 15 dnevno. Juce nisam zapalio ni jednu, kao hajd bas da vidim, izdrzim juce ceo dan, ali sam danas vala zapalio odmah nakon dorucka. "bem li ga, mislim da jos nisam bas spreman za to. Pokusacu za pocetak da probam da se ustalim na do 10 komada dnevno...
Ne, ne popust me. Cak mislim da mi je izazvalo jos gora stanja. Aktivno sam kod doktora, rado bih se drogirala ponovo

Radim na nekim ozbiljnim promenama zivotnim i mislim
da cu prekinuti sve poslove koje imam i povuci se neko vreme, ako ne i za stalno
Stress je okidac kod mene za sve stvari i jednostavno je tesko za izdrzati a ostati normalan

P.s. Si videla Marta slike? Bas pasu nekako zajedno. Milina
Apsolutno pašu. Idila.

E, Frajla, čuvaj se stresa mogu mojim mačkama da okačim o rep. Nije realno da nema stresa.
Čini mi se da radiš pravu stvar. Znaš šta ti trigeruje tu želju i radiš konkretnu stvar, učiš kako da se nosiš sa tim i boriš se da ne napraviš sranje.
Skidam kapu.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Frajla wrote: Wed Sep 23, 2020 6:04 pm
StopBup wrote: Wed Sep 23, 2020 5:45 pm Evo Frajla stara kajla podigla atmosferu na forumu. :)

Nego Frajlo, je l' te popusta ono stanje nakon ostavjanja cigara, tipa sanjanje cigara, primecivanje cigare kod svakoga u ruci, itd? Ja sam jos na do 15 dnevno. Juce nisam zapalio ni jednu, kao hajd bas da vidim, izdrzim juce ceo dan, ali sam danas vala zapalio odmah nakon dorucka. "bem li ga, mislim da jos nisam bas spreman za to. Pokusacu za pocetak da probam da se ustalim na do 10 komada dnevno...
Ne, ne popust me. Cak mislim da mi je izazvalo jos gora stanja. Aktivno sam kod doktora, rado bih se drogirala ponovo

Radim na nekim ozbiljnim promenama zivotnim i mislim
da cu prekinuti sve poslove koje imam i povuci se neko vreme, ako ne i za stalno
Stress je okidac kod mene za sve stvari i jednostavno je tesko za izdrzati a ostati normalan

P.s. Si videla Marta slike? Bas pasu nekako zajedno. Milina
Joj joj joj. Tebi Frajla na ne izade na usta izislo bi na guzicu. Kolko sam ja ukratko i nabrzaka shvatio to je trebala ostati tajna. Sjebucnila si stvar. Nisam vidio slike jer nemam fjs niti bilo koju drustvenu mrezu a iskreno bolje mi je ovako kako sam ih ja sebi u glavi poslozio nego da ih stvarne vidim da se ne razocaram. Meni je Loki reko ako sam dobro shvatio da to treba biti tajna da se stopili nesto ne bi napizdio mada ne znam zasto se ima pizditi. Tako da sam ja sutio jer nije moja stvar a i sumnjam da ce njih dvoje opstati. Ipak su to narkomani. I da dam svoj obol svemu tome bacio sam kost da je neko od njih pao i da se valjda zato ne javljaju. Jednom rijecju ukakila si stvar i sad je to svrsena prica. Joj joj joj jos jednom. Vi zene ste katastrofa, morate se izlajati bez obzira na sve. A ksana mi se nije javila. Imam osjecaj da se nesto napizdila. Loki mi je ostavio broj i ja njemu pa me nazvo. Ova je valjda bila pored fona al ni glasa nisam cuo. Jebe mi se. Njihov zivot.
E znaci Frajla upala si u crnjak. Pa zasto pobogu ne pocnes pusiti ako je to prvo krenilo od nepusenja a onda ko kuca od karata se srusilo sve pomalo. Pa nije bauk pusiti bogati. Sta se silis i dokazujes a tesko se nosis s time. Ja bi se prvo propusio pa tek onda vidio sta i kako dalje. Ja sam se napokon u glavi malo skocko al danas sam opet zajebo stvar. Jucer sam se preko telefona nesto naljutio na sina i kcer i reko sam im da me vise ne zovu ako prije ne naprave to sta sam im reko da moraju a nece jer zajebavaju. I danas meni zvoni u pola 7 navecer tel a ja u krevetu sav izlomljen od spavanja. I pogledam ko zove vidim mala zove i ja bacim telefon na drugi kraj kabine. I pokusam spavati jos pola sata. Ma kakvi. Krenila nervoza. Poceo razmisljati ko zna sta se desilo doma pa zove. I dignem se i nazovem i naravno pola sata zvoni tel a ne javlja se. Evo lud sam bio do maloprije. Prico s njom prije pola sata. Sve je u redu samo me htjela cuti. A crnjaka milijun u glavi dok je nisam dobio. Uzas. Mjesto da sam se javio i poslo je u maminu stvar i znao bi da zove bezveze. I sta me ima svaki dan zivkati. Ak nije zena onda je kcer. Sin me ne pusi ni pod razno.
Stani na loptu, prvo zapali ak mislis da ce ti to pomoci. Nije to dop. Koje kurcevo drogiranje sad nakon toliko vremena. Ali opet razumijem te jer i ja padam u takve i jos gore crnjake. I onda meni stopili ili neko ko je pametan ko on kaze da ja previse mracim i da je sve to u neku ruku preuvelicano. Ja mislim da sam bas realan i cvrsto na nogama jer znam protiv cega se borim. Isto tako znam da se moze zviznuti a sto se meni a i mnogima dogodilo poslije masu godina urednog zivota. I da vrag uvijek cuci negdje duboko u nama. Potisnut al tu je sveprisutan jebo majku svoju. Izvini Sanela, nisam naso adekvatne rijeci s kojima bih se izrazio.
E sad Marta, znaci pod jedan kazes da si zivac a pod dva si mozda panicar pa otud kratko disanje. Prvi znak panike je kratki dah i podignuti otkucaji srca. Zeznito je biti panicar. Znam jer sam ja panicar. Jebo te zivot 90 posto svih trauma i problema sta imaju drugi imam i ja plus mali milijun jos onih drugih sto samo mene muce.
Idem otvorit nesto za radionu bembu. Dva i 10 po lokalnom vremenu u teskoj pripizdini na oceanu uz veliko more i valove plus kisa od koje si mokar cijeli za par sekundi. A mjesec se vidi obasjo sve. A kisa cijeli dan i noc. To me dovodi do nekog ludog zakljucka da se mjesec ne nalazi bas tamo di su nas ucili i sta nam na tv serviraju. Sumnja je rodena i ima da iskopam sve o tome. Nekako mi se cini da je on puno puno blizi i pitanje je sta je to ustvari sta mi zovemo mjesec. Ide radio
https://youtu.be/f6TyK6TE_C0
Nedje u nekom srpskom filmu je besame mucho pjevo neki mladi glumac. K kao kostic. Tako nekako.
Frajla pocmi se drogirat a ja cu se u 47 propusiti, procugati i prostituirati cu se za pare babama od osam devet banki ako im ne budem prestar. Joj joj joj. Na kojoj drogi bi moro biti da servisiram babe da zeludac to podnese. Neki miks sabua, yabe yabe, bjelog, zutog, viagre i dva aspirina da glava ne boli. Joj joj joj.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Evo Marta moj zadnji muzicki broj veceras. Tri ujutro je. Mislio sam pogledati film koji sam jucer zapoceo al nevjerujem. Poceo gledati juzni vjetar. Jucer pol sata odgledo i danas. Previse droge nasilja i kriminala za moj ukus. Neznam zasto u srbiji uglavnom rade takve filmove. Mislio sam da ce biti drugaciji od ostalih kad ono isto sranje drugo pakovanje. Vracam se na serije.
Spominjala si the wall. Evo jedne iz berlina.
https://youtu.be/gk6FjhC73OI
Marta Tufna
Posts: 457
Joined: Sun Feb 02, 2020 7:29 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Marta Tufna »

licaninsasela wrote: Wed Sep 23, 2020 10:02 pm Evo Marta moj zadnji muzicki broj veceras. Tri ujutro je. Mislio sam pogledati film koji sam jucer zapoceo al nevjerujem. Poceo gledati juzni vjetar. Jucer pol sata odgledo i danas. Previse droge nasilja i kriminala za moj ukus. Neznam zasto u srbiji uglavnom rade takve filmove. Mislio sam da ce biti drugaciji od ostalih kad ono isto sranje drugo pakovanje. Vracam se na serije.
Spominjala si the wall. Evo jedne iz berlina.
https://youtu.be/gk6FjhC73OI
E jesam. Jesi gledao možda film?
A za otkucaje i paniku si pogodio. Lika skener.

Evo jedne izlizane malo, ali lepa za đuskanje
https://youtu.be/th04azA3ueg
Locked