Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Loki wrote: Fri Jun 12, 2020 3:30 pm
@StopBup šta je sa tobom burazeru? Nadam se da ploviš mirnim vodama i da nisi ponovo sebi dozvolio glupost. I da te nema ovde jer je većina priča ispričana i da ti više ne prija čitanje i pisanje ovde. Javi se makar kratko da znam jesi li OK.
Ok sam, radim dosta ovih dana, evo sad dodjoh sa sljake, u stvari pre pola sata, evo samo sto sam jeo. Nemam neku inspiraciju za pisanjem... Ej, da. :) Danas sam radio uslužno kod prijatelja, nešto nekom mašinom na njegovoj zemlji, a ta zemlja okružuje salaš na kom je komuna. Na pauzama otpadao sa tim likovima iz komune, pričali, zezali se, samo im ja nisam rekao da sam i ja ta 'tica. :) Tačnije, ništa na tu temu nismo ni pričali, samo ja znam da je to jedna poznata komuna.
Frajla wrote: Fri Jun 12, 2020 4:18 pm

A i sta da vam pisem? Da sam juce isla da berem tresnje i jagode, ubila se od istih, dosla kuci i napravila toru od ananasa i visanja 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Hahah, ja sam se ovih dana razbijao od višanja i trešanja. :) Takođe i od kolača od višanja i jagoda, samo ih nisam ja pravio. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

[.
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 5:41 pm, edited 1 time in total.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Frajla voli Grčku. Samo ona ne rešava sudoku, nego belu ukrštenicu. Tada kad je rešavala belu ukrštenicu na plaži, naleti onaj crnac, hahahah, a muž se već video u grčkom zatvoru. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

licaninsasela wrote: Fri Jun 12, 2020 7:22 pm
Frajla wrote: Fri Jun 12, 2020 4:18 pm Ja sam tu, samo naleti guzva kod mene pa ne pisem...

A i sta da vam pisem? Da sam juce isla da berem tresnje i jagode, ubila se od istih, dosla kuci i napravila toru od ananasa i visanja 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Ne valja mi ta rabota, nisam se dobro organizovala 😂

Dumam gde cu na more, Pratim situaciju gde se otvaraju granice i trenutnu situaciju sa koronom.

Nisam pametna, sta vi mislite?
I neka si napravila totru od visanja i ananasa. Mogla si i ledeni vjetar od svega, ali uglavnom mi to djeluje smisljeno. Ananas i visnje ne propadaju u dva dana dok ove jagode i tresnje sigurno. Znaci danas sve stuci pa kako bude. Mozda to i je bio krajnji ciljFrajla. Na more? Nemoj kod nas. Odi dva tjedna u neke toplice i bit ce bi bolje nego na bilo kojem moru. Toplice su zakon ako su luksuzne. Welnes masaze saune komadi muski te masiraju...topla voda..cuda nevidena.. Nema kera bar kod nas . A cijene osle u kaficima u nebesa. Zalim sve koji idu u hr na ljetovanje jer je sve to teska prevara. Jedino u istru ako imas dovoljno para ili tamo zupa dubrovacka di je sve luksuz ali i dan 600 eura. Odi u grcku. Tamo za pristojnu cijenu imas tri tjedna hotel puni pansion. Tako moji teta i tetak. Stariji ljudi. A tamo di sam ja imaju kucu i nece ni prismrditi guzice nego djecu gone iz njemacke tamo. U grcku. Znaci dva dobra filma i spucat jagode i tresnje. I onda naravno na sudoku. Idi na tezu i ponesi kemijsku. Trebat ce ti.

Napravila sam moskva snit. Ludilo torta, kad joj ime spomenem vec se oblizujem.

Grcka kod mene, sto juznija ostrva to bolje. Samo cekam jos malo da vidim kako ce se situacija razvijati sa koronom

U Hrvatsku idem tek kad nemam gde :)
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

N
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 5:41 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

.
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 5:42 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

.
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 5:42 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

.
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 5:42 pm, edited 1 time in total.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

licaninsasela wrote: Fri Jun 12, 2020 9:12 pm nturizma.neznam za taj kolac. Prvo ime. Kazes ananas i visnje? A sta je sa jagodama i cresnjama?
Jagode i tresnje su davna proslost, sudoku je jutros radio:)

P.s. belu ukrstenicu motam na moru, Stop ima pravo
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

M
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 5:42 pm, edited 1 time in total.
Locked