Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

.
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 2:20 pm, edited 1 time in total.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

Jurke wrote: Sun Apr 19, 2020 9:23 am
licaninsasela wrote: Sun Apr 19, 2020 7:39 am A najljepse zene su mi sad se troumim izmedu indonezanki, malezijki ili libanonki. Kakve kurac juzno amerikanke. Je da su lijepe ali libanonke su mi broj jedan. Na televiziji ne mozes viditi tako lipe zene ka sta su libanonke. E sad tamo saudijska arabija, katar i opcenito taj dija svita nemam pojma jer su sve ka ninde obucene pa ne mozes procijeniti. A i nesmis ih ni takve ka ninde gledati jer je sve puno one neke njihove moralne miicije. A kazu mi tamo ljudi da pederluka ima na svakom koraku mada im je strogo zabranjen. Pa kad tamo ni ne znas sta jebes. Moze se i musko obuci u nindu i eto ti belaja.
Pa čim ima peder luka tamo, mož mislit kakve su im zene... 😜 Šalim se, to znati ne mozemo. Ipak Liko ja mislim da su ovde naše domace žene najlepše. Mada ja nisam proputovao kao ti, ali gledaju i po netu i tv i ovo ovde, a i pričaju ljudi....
Jurke, 20 godina zivim van Srbije.

Na zalost pricaju ljudi da su laka roba, ide se na momacke veceri u Bg na vikend, izjebu par i nazad.
Splavovi su im striptiz klubovi
Nase zene su PRIRODNO lepe, ali se unakazise u dokazivanju i prodaji muskarcima.

I ja vise ne mogu ni da objasnjavam, nego samo odmahnem glavom.
Ajmo malo o nasim muskarcima?
I dalje nose 3 broja manje majice
I dalje ne kapiraju da se trenerka nosi u teretani eventualno stanu/kuci/dvoristu
I dalje nose torbice
I dalje nose djozle na vrh čela
I dalje hodaju ramenima rasirenim kao da ce svakog momenta nekome samar da opale
I dalje se k..ce a nemaju cime
Ogradjujem se da i ovde ima izuzetaka
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

Hvala Liko,

Odoh vezbati pa se bacam na kuvanje za uskrsnji rucak

Kod mene danas, punjeni kaneloni sa mlevenim mesom, smrdljivim sirom i belim vinom
Prste da polizes

Moracu o nesto slatko da sprckam
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

Frajla wrote: Sun Apr 19, 2020 9:47 am
Jurke wrote: Sun Apr 19, 2020 9:23 am
licaninsasela wrote: Sun Apr 19, 2020 7:39 am A najljepse zene su mi sad se troumim izmedu indonezanki, malezijki ili libanonki. Kakve kurac juzno amerikanke. Je da su lijepe ali libanonke su mi broj jedan. Na televiziji ne mozes viditi tako lipe zene ka sta su libanonke. E sad tamo saudijska arabija, katar i opcenito taj dija svita nemam pojma jer su sve ka ninde obucene pa ne mozes procijeniti. A i nesmis ih ni takve ka ninde gledati jer je sve puno one neke njihove moralne miicije. A kazu mi tamo ljudi da pederluka ima na svakom koraku mada im je strogo zabranjen. Pa kad tamo ni ne znas sta jebes. Moze se i musko obuci u nindu i eto ti belaja.
Pa čim ima peder luka tamo, mož mislit kakve su im zene... 😜 Šalim se, to znati ne mozemo. Ipak Liko ja mislim da su ovde naše domace žene najlepše. Mada ja nisam proputovao kao ti, ali gledaju i po netu i tv i ovo ovde, a i pričaju ljudi....
Jurke, 20 godina zivim van Srbije.

Na zalost pricaju ljudi da su laka roba, ide se na momacke veceri u Bg na vikend, izjebu par i nazad.
Splavovi su im striptiz klubovi
Nase zene su PRIRODNO lepe, ali se unakazise u dokazivanju i prodaji muskarcima.

I ja vise ne mogu ni da objasnjavam, nego samo odmahnem glavom.
Ajmo malo o nasim muskarcima?
I dalje nose 3 broja manje majice
I dalje ne kapiraju da se trenerka nosi u teretani eventualno stanu/kuci/dvoristu
I dalje nose torbice
I dalje nose djozle na vrh čela
I dalje hodaju ramenima rasirenim kao da ce svakog momenta nekome samar da opale
I dalje se k..ce a nemaju cime
Ogradjujem se da i ovde ima izuzetaka
Ja i pričam o prirodnoj lepoti. Video sam i ostale nacije imaju lepih, egzotičnih žena, ali prirodno lepe su naše žene. Na nesreću ratovi i moralno posrnuce su od ženskih, a i od muških napravili nakaze. Kupi se sve loše sa zapada, a zbog istog i zivimo ovako ko robovi...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

Inače ja sam oduvek trenerku isključivo po kući nosio i na treninzima, a sportski elegantno nosio van kuce i na izlazcima...
Nisam voleo taj Dizel fazon nikada...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

licaninsasela wrote: Sun Apr 19, 2020 9:35 am Zasto Vaskrs kod vas a kod nas Uskrs. Koja je to razlika u igri rijecima. Sta konkretno znaci Vaskrs? Ozbiljno pitam jer ne razumim pa zato pitam
Uskrs i Vaskrs je isto, a i ovde biju glavu, a razlike nema Liko.
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

[
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 2:21 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

licaninsasela wrote: Sun Apr 19, 2020 10:29 am
Frajla wrote: Sun Apr 19, 2020 9:47 am
Jurke wrote: Sun Apr 19, 2020 9:23 am

Pa čim ima peder luka tamo, mož mislit kakve su im zene... 😜 Šalim se, to znati ne mozemo. Ipak Liko ja mislim da su ovde naše domace žene najlepše. Mada ja nisam proputovao kao ti, ali gledaju i po netu i tv i ovo ovde, a i pričaju ljudi....
Jurke, 20 godina zivim van Srbije.

Na zalost pricaju ljudi da su laka roba, ide se na momacke veceri u Bg na vikend, izjebu par i nazad.
Splavovi su im striptiz klubovi
Nase zene su PRIRODNO lepe, ali se unakazise u dokazivanju i prodaji muskarcima.

I ja vise ne mogu ni da objasnjavam, nego samo odmahnem glavom.
Ajmo malo o nasim muskarcima?
I dalje nose 3 broja manje majice
I dalje ne kapiraju da se trenerka nosi u teretani eventualno stanu/kuci/dvoristu
I dalje nose torbice
I dalje nose djozle na vrh čela
I dalje hodaju ramenima rasirenim kao da ce svakog momenta nekome samar da opale
I dalje se k..ce a nemaju cime
Ogradjujem se da i ovde ima izuzetaka
Nase zene jesu lijepe. Opcetito slavenke. Ali vjeruj mi Jurke. Nije to samo zato sta ihbrijetko gdje mozemo viditi pa kao neka egzotika. Ma kakvi. Zene su tamo strahovito lijepe. Takve oci kakve primjer imaju libanonke nemaju niti jedne zene. Za mene ne postoji ruzna zena jer svaka zena je lijepa na neki svoj nacin a ajmo rec najneprivlacnoje zene su amerikanke, astralke, novozelandanke, kanadanke, engleskinje, skotkinje. Uglavnom di got ga je englez metnio napravio je nesto nakaradno. Pa nema ruznijeg naroda od britanaca.
Bravo, isto mislim. Odvratni su. I koji ima da je zgodan ima naše slovensko poreklo garant. Mi sloveni smo generalno najlepši narod. Najpametniji isto, ali ne moze se to pokazati toliko od ovih što su najpotuljeniji...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

D
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 2:21 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

[
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 2:22 pm, edited 1 time in total.
Locked