Ne prođe ni mesec dana...

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

StopBup

Ne prođe ni mesec dana...

Post by StopBup » Mon Mar 23, 2020 6:32 pm

Sjebah se opet. :( Prekosutra bi bilo mesec dana moje čistote, ali prc. Ne znam šta mi je. U stvari znam. Ja sam majmun, kreten, slabić, pi*ka, bolid, itd. Krenu fino kocke da se slažu zadnjih par dana, a ja danas napravimv recidiv. Prvo šmrknuh kokain(reko' ma daj malo, ko ga jebe), "siguran" da neću hteti da se spustim, i zamisli "slučajnosti", nakon nekih 2 sata ga presečem dopom. Jeb'o me konj ovako retardiranog!
Ne odustajem naravno, i ovaj današnji događaj će biti upisan u moju svesku koju krenuh da pišem otkad je krenula ova zadnja, i daće Bog finalna borba. Pad se desio, a sad je na meni da ne padnem još dublje!
P.s. Sad skoro sa sigurnošću mogu reći da me jebene "brze" droge neće više videti, a sa ovom drugim, koje mu dođe kao "lek" posle njih, ima da se izborim, kako kod budem morao!

StopBup

Re: Ne prođe ni mesec dana...

Post by StopBup » Tue Mar 24, 2020 9:51 pm

Imah dvodnevni recidiv(juce i danas), jbg, sta je tu je... Zarekao sam se da ce biti samo dvodnevni, nema sanse sutra da pokleknem, a da ne bi doslo do novog recidiva, vec su i bice preduzeti neki koraci. Dokle vise padanje, pa dizanje? Tezak zivot nas umetnika... Trenutak opustanja, zaborava, zanemarivanja problema, i napravis sebi sranje, jbg... A taman sam bio koliko-toliko dosao k' sebi... Ma iscupacu se ja iz ovog, cupao sam se i iz mnogo gorih situacija, nego je glavna fora nauciti izbeci sranje, i ne ispasti glup...

StopBup

Post by StopBup » Wed Mar 25, 2020 10:31 am

Danas ponovo brojanje od 1, neće Stop ovaj put zasrat. :)

StopBup

Post by StopBup » Thu Mar 26, 2020 7:06 pm

Evo drugi dan, osecam se ok, ali sam oprezan.
Ma izgurace ovo Stop, poraz nije opcija! Kad se izgubi bitka, samo ponovo u novi napad, ali pametnije nego prosli put. :)

xxxana

Post by xxxana » Fri Mar 27, 2020 11:42 am

Nemas puno opcija, klinicko posmatranje ili lobotomija

StopBup

Post by StopBup » Fri Mar 27, 2020 1:34 pm

xxxana wrote:
Fri Mar 27, 2020 11:42 am
Nemas puno opcija, klinicko posmatranje ili lobotomija
Ej, pa di si Xxxana? Ja otvorih ovu temu, da ne ometam, ne destabilišem ljude tipa ti, Jurke, ono ti se javila ovde.

Drži se, ne čitaj svašta, i nemoj paničiti zbog ovog sranja sa ovim virusom.

Ja ću sam izgurati prvih par nedelja, pa kad se još malo sastavim, krenuću kod doktorke koju sam već upoznao, dogovorio se za skori početak psihoterapija, pa jbg, odložio.

Malo su mi se stvari iskomplikovale, moji ne mogu da se vrate iz inostranstva zbog ove frke, pa ne mogu još da krenem kod doktorke, jer sam razapet, selo-grad, obaveze...

Mora se jbg konačno otvoriti nekom stručnom, jer ja sam evo stoti put zaserem, čim se malo dovedem u red.

Nedavno sam bio pomislio da ipak sam sve izguram, mislim sa mojima, bez psihoterapeuta, no se predomislih. Definitivno ću krenuti...

Je l' ti pomažu psihoterapije? Čini mi se da ideš na bolje?

P.s. Sa one teme se privremeno isključujem, pa ću da se vratim kad se stabilišem. A tebi srećno, i pamet u glavu. Ne znam zašto sam te tako zgotivo, ti si mi omiljena osoba koju ne znam, sa kojom sam ikad komunicirao preko neta, mislim ovako sa nepoznatima. Hahahah, ne nazvah te ja džabe "srećica". ;)
P.p.s. Nemoj još i oko pasa da se opterećuješ. Evo sad se i ja zabrinuh za moje mačke, imam ih puno, sve su dobro hvala Bogu.

StopBup

Post by StopBup » Fri Mar 27, 2020 7:47 pm

xxxana wrote:
Fri Mar 27, 2020 11:42 am
Pusti forum sada, ja cu sada samo ovde ovako po nekad malo radi sebe da piskaram. Ona tema gde smo svasta svi pisali mi sad nikako ne odgovara. Primetio sam da ima i licemerja, a to je jedno od stvari koje najvise prezirem.

Samo guraj napred Ksanci, napisi ako imas nesto, pa se cujemo.

P.s. Rekao sam ocu za recidiv koji sam imao pre par dana, mami necu reci, nema ni potrebe, dovoljno zna.

Ovako sam hvala Bogu ok, nisam nervozan, spavam 5-6 sati u cugu, radim na selu, ne nerviram se oko ove globalne panike, cekam brata i mamu da se vrate iz daljine, pa cu da krenem na ozbiljnije lecenje. Meni je trebalo vremena da objasnim mojima da sam zavisnik, to jest mami, to sam konacno uspeo, tata to kapira, jer i sam ima problem sa alkoholom. Sad ni on vise ne pije, i rekao je da stvarno nece vise praviti te njegove serije, i zbog sebe, a i zbog mene, pa ce i lecenje/oporavak sada ici lakse... Ajde budi pozdravljena, pa da se cujemo uskoro sa vestima o napretku!

P.p.s. Moramo svoje jos uvek mlade zivote da dovedemo u red, i da konacno pocnemo skroz normalno da zivimo, i da jos ovo mladosti i pune snage sto nam je ostao iskoristimo na pravi nacin!

StopBup

Post by StopBup » Sat Mar 28, 2020 2:49 pm

Cetvrti dan nakon mog brljanja... Protice dobro. Evo pravim pauzu od pilanja drva, jer opet najvljuju neko zahladjenje, a jutros sam na njivi spremao zemlju za setvu, sve u svemu, ide ok. Sinoc pred spavanje, oko 10 me sastavila neka nestabilnost/konfuzija, ne znam kako najbolje da se izrazim, pa sam popio pola rivotrila, 1mg, pa se to stanje smirilo relativno brzo. Ovaj put necu da se junacim, i sve na suvo da guram...

Kao sto sam pisao, mama i brat su mi daleko kod sestre, i ne znaju kad ce se vratiti zbog ove pandemije korone. Ocu sam rekao za recidiv koji sam imao, a mami smo se dogovorili da ne kazemo. Nego sta sam hteo da kazem, 24.-og ovog meseca, kad je bio drugi(zadnji dan) mog brljanja sam se cuo sa burazerom, sestrom i mamom preko telefona. Sa svima sam se ispricao, a burazer me je provalio po glasu da sam bio drogiran, nisam ni hteo da lazem da nisam, samo sam ga zamolio da ne kaze mami da se ne bi kidala, i onako dovoljno zna sada, a burazeru i sebi sam obecao da se taj dan zavrsava moje debilisanje. Reako mi je da mu se svaki dan javljam, da mu pricam kako sam, i da mi "cuje glas"... Od tada je sve u redu sto se droge tice...

StopBup

Post by StopBup » Sat Mar 28, 2020 5:31 pm

Subota, policijski čas, a meni za par minuta stiže društvo, pa će i prespavati kod mene, tako da neće biti dosadna ova izolovana subota... Dve drugarice i drug, oni će pijuckati vino kako su najavili, a ja ću biti strejt. :) Ni trava ne dolazi u obzir, alkohol naravno, posle onog pijanstva sam se najviše, destabilisao i sjebao, tako da mi se smučio. Pijuckaću guste sokove koje sam kupio baš za večeras kad sam kupovao vino za društvo. :)

StopBup

Post by StopBup » Sun Mar 29, 2020 10:12 am

Nama na selu je opuštenije, ja provedoh fino subotnji karantin sa društvom, ali sad moram u grad, to mi se ne radi baš ali šta ćeš, mora se. Nekako su ljudi u gradu nervozni, a naročito su uočljive uplašene i nervozne babe po redovima u prodavnicama, tačnije ispred prodavnica, jer ne sme valjda više od 2 kupca da bude u prodavnici... Mada sad ne idem nigde medju ljude, idem samo stan da obiđem, pa odmah nazad.

Post Reply