O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Trebalo bi mi biti zao, al’ mu dodje smesno kako vrtimo iste price godinama
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

prije 4 (četiri) mjeseca:

Post 07 Sep 2021, 19:18
StopBup wrote: Nego razmisljam, prethodne dve godine sam padao u ovom periodu, tacnije u oktobru, ali sam isao kao june, i silio se.
Sad sam smireniji, svesniji, odrasliji. :)


prije 4 (četiri) dana:

Post 01 Jan 2022, 00:51
StopBup wrote: Aj i ja da se oglasim. Zviznuo sam jesenas kao majmun. Prvo je krenulo "po malo" sa dopom, i završilo se svakodnevno na bupu, i to na velikoj dozi. Prekinuo sam direkt sa nosa, 8-10mg, dnevno, par puta i više. Zavozao sam se bupom oko 2 meseca, svaki dan.
bolno mi ne može bit, jer te ne poznam;

dočim, neugodno/mučno, svakako je...

https://www.youtube.com/watch?v=2Ox1Tore9nw
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

Akkasha Come Back wrote: Mon Jan 03, 2022 9:56 pm Vidi stvarno, jesi napisao " uz posao..."
Jbg sorry. Ladno nisam videla.
obrisal sam post prije 2 noći, u kome natuknuh kak se sad glede mejla, makedoncu ispričavaš ponovno, a ponovno jer si još ranije udarila po histrionici, kak on nije taj netki s tetovažom...

sad se i bupčetu ispričavaš

trebaš se fokusirat (barem kad želiš odgovorit na tuđa pisanja)
https://www.youtube.com/watch?v=4izZYfo58-E
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

@akaša
već drugi post u kojem me citiraš, a da brišeš...

glede prvog, uzvraćam ti na "sve najbolje", dakle, i ja to tebi želim; a u drugom si pisala, sumiram&parafraziram: "dosta sam griješila u forumskom pisanju", a odgovarajuć na ono kaj sam ja rekao, što je također u redu

ne znam što si uklonila oba...
https://www.youtube.com/watch?v=sbamHSBE10A
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

.
Last edited by Akkasha Come Back on Tue Feb 01, 2022 8:36 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Tamara86
Posts: 275
Joined: Sun Oct 16, 2016 6:27 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Tamara86 »

Sretna Nova svima sa zakasnjenjenjem, kinez drago mi bar vidjeti da ti pises, jedino tebe i znam sa starog topica, tj, po meni najboljeg topica, koji mi je pomogao i na kom sam zahvalna. To je Noelov topic, gdje smo na kraju svi pisali. Ovo sad sto citam, ja sam napisala odmah, ja cu se povremeno javljati, ali ne razumijem, vjerovatno je do mene, jer mi ne pada na pamet citati 700 postova da bih vidjela zasto se neko svadja, ali zapalo mi je za oko msm Akasa da je napisala da joj je samo Sanela pomogla. Ako grijesim, ispravite me. Meni su pomogli Noel, Frajla, onda je dosla Nina, naravno kinez koji je bio tu, ali tamo nije bilo da nazovem stvari pravim imenom, ovakvog izdrkavanja po drugima. Tacno citam neke postove i vidim izdrkavanje i kontam cemu to, ako nemas sta napisati, nemoj nista ni pisati. Ovo govorim za sve, pa i za sebe. Akasa, to sto ti je Sanela samo pomogla [preskocih je, ali ona zna koliko je meni pomogla), mozda nisi dopustila da ti jos neko pomogne. Bupe, sa tobom sam se cula privatno, jel se vi prepucavate ovde, ili pise neko o skidanju, ili negdje drugdje pisete o skidanju ili se uopste ne skidate? Licanin, za tebe znam, meni se tvoji postovi svidjaju, ali msm, postovanje da pisem, mogu samo jer si iskren tako, sta si prosao, zasto bih ti za to pisala postovanje? Kad malo bolje razmislim, mene na forumu nema, jer vjerovali ili ne, dok sam se skidala sa suba i istovremeno isla na ter za hepatitis, bolovi su bili podosljiviji, jer su ljudi imali sta napisati. Fale mi Ninocka i Frajla, Bupe, zadnji put kad smo se culi, rece da si cist, jel pise iko ovde ili na drugom topicu o skidanju uopste? Msm, doce neko, nadace se pomoci, a ono 700 postova, polovina gluposti. Sorry, ali tako je. Veliki pozdrav svima, kinezu, kako si ti?
User avatar
Tamara86
Posts: 275
Joined: Sun Oct 16, 2016 6:27 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Tamara86 »

Ja msm da se ti Yasujirozu (msm da mi ovo prvi put da sam ti tacno nadimak napisala) da se mozda sjecas da sam ja pisala da imam i insomniu od kad mi je brat ubijen. Postala je puno gora, da sam posao izgubila. Jednostavno, doktori bi da me drze na psihijatriji, a da ne znaju sta ce sa mnom, povadila sam sve sto mi porodicna rekla ponovo,hormone stitnjace, EEG uradila, znaju svi da je od traume. Ja bih i pristala lezati na psihijatriji da oni znaju sta ce sa mnom, nego mi govore dve doktorice, trebala bi doci, pa cemo vidjeti sta cemo? Meni je to zvucalo kao, dodji, pojma nemamo sta cemo s tobom, ali nam mozes biti pokusni kunic. Spavala sam zadnji put sa 9na10, 2h, zvucne halucinacije i podnosim, ali kad crtani pred ocima krene, samo lezati mogu. Doduse, skoro to i radim samo, jer ne mogu od tolike neispavanosti nista. Ja shvatam da sam sve dosta nebulozno napisala, ili msm, zbog ponavljam insomnie, ali zato u prethodnom postu pitah, da li ovde ljudi jos uvijek znaju dati savjet, pomoci drugom, ili je prepucavanje i izdrkavanje glavno?
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Tamara86 wrote: Fri Jan 14, 2022 4:57 am
Bio cist tad kad smo ce culi, pa pao posle, jbg. Sad sam cist, ali nisam jos ok, dosta variram...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

Tamara86 wrote: Fri Jan 14, 2022 5:10 am Ja msm da se ti Yasujirozu (msm da mi ovo prvi put da sam ti tacno nadimak napisala) da se mozda sjecas da sam ja pisala da imam i insomniu od kad mi je brat ubijen. Postala je puno gora, da sam posao izgubila. Jednostavno, doktori bi da me drze na psihijatriji, a da ne znaju sta ce sa mnom, povadila sam sve sto mi porodicna rekla ponovo,hormone stitnjace, EEG uradila, znaju svi da je od traume. Ja bih i pristala lezati na psihijatriji da oni znaju sta ce sa mnom, nego mi govore dve doktorice, trebala bi doci, pa cemo vidjeti sta cemo? Meni je to zvucalo kao, dodji, pojma nemamo sta cemo s tobom, ali nam mozes biti pokusni kunic. Spavala sam zadnji put sa 9na10, 2h, zvucne halucinacije i podnosim, ali kad crtani pred ocima krene, samo lezati mogu. Doduse, skoro to i radim samo, jer ne mogu od tolike neispavanosti nista. Ja shvatam da sam sve dosta nebulozno napisala, ili msm, zbog ponavljam insomnie, ali zato u prethodnom postu pitah, da li ovde ljudi jos uvijek znaju dati savjet, pomoci drugom, ili je prepucavanje i izdrkavanje glavno?
bok, tamarče, i žao mi je kaj te to tako steglo... proći će, mora

dotle, piši ovdje (ak želiš, dakako), što god ti na um padne, pa možda i o tome kroz što prolaziš ;)

glede mjestimičnog nadgornjavanja, uz čestu mogučnost obilnog popičkavanja, a koje je ovdje prizutno cca godinu dana, ne znam kaj bi ti pametno mogal reć, sem da ljudima (a kao i stvarnom životu), drugi ljudi, vrlo brzo dokurće, a posebice ak im ne idu niz dlaku

vrijeme je turbo-anksciozno, i polu-hizterično, pa se kao takvo, preslikava i u sve nas...

pusa
https://www.youtube.com/watch?v=lgWm8o_lE7M
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

.
Last edited by Akkasha Come Back on Tue Feb 01, 2022 8:37 pm, edited 1 time in total.
Post Reply