O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

.
Last edited by Akkasha Come Back on Wed Aug 03, 2022 7:41 pm, edited 1 time in total.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Ama neka ti i šalje sajt, moguće da ima ta opcija, nisam istraživao, ali da nisi "Ausername", svakako mislim ovo:
🤥 🤥 🤥 🤥 🤥
Ma šta ima veze, bilo je još takvije slučaja.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Nemanjayxc
Posts: 74
Joined: Tue Jan 21, 2020 3:05 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Nemanjayxc »

Masterblaster wrote: Thu Apr 14, 2022 11:20 pm Za 15-tak dana bit će točno godinu dana da sam ostavio bup. Sad kada gledam sa odmakom napravio sam fantastičan posao, skinuo se, poslije otišao na psihijatriju da me psihički dovedu u red i evo sad radim potpuno zadovoljan što ne moram svaki tjedan naručivati taj otrov i brinuti svaki vikend hoću li se molit liječnicima da mi prepišu lijek. Pijem samo rivotril od 0.5mg po potrebi i to uglavnom kad se preforsiram na poslu ili budem neispavan jer radim po 12h dnevno pa mi se nekad diže želudac od premora...najbolje je raditi 8sati dnevno i stigne se sve obaviti..Kako vi ostali živite poslije skidanja s bupa? Kakva su vaša iskustva? Jel se vraćate na staro ili ste stabilno? Nešto slabo se javljate, kao da ste odustali od skidanja. Ja tvrdim da se isplati ići s bupa. 13 godina sam ga uzimao i bio na 20mg i naglo sam ga skinuo i osjećam se sada odlično evo skoro godinu dana otkada sam ga zadnji puta uzeo. Da nije posla ne bih se tako dobro osjećao . Ajde pišite. Veliki pozdrav!
Alal ti ćufte kad si posle 13 god naglo prestao sa 20mg.To može 1 od 100 da uradi.
Uril DJ
Posts: 39
Joined: Fri Mar 18, 2022 1:39 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Uril DJ »

Sinoc pojeo mnogo jake cevape. Drzalo me do 13 danas. Banjalucki. Jednom sam pojeo veliku sarajevskih, 20 kom. Doza dovoljna za 24h.
Masterblaster
Posts: 45
Joined: Mon Jun 14, 2021 6:54 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Masterblaster »

Dobri su banjalučki ćevapi, ja sam ih baš nedavno jeo al treba lagano guštat u njima😊..jedan ćevap pa guc pive hehe i kad ih sve pojedeš onda još jedna, dvi pive😄
Post Reply