O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

Ninocka wrote: Fri Dec 27, 2019 1:18 am
Jurke wrote: Fri Dec 27, 2019 12:28 am
Ninocka wrote: Thu Dec 26, 2019 11:32 pm

Ma da, pakao. Sve blokirano
Kad to pomenu, kako se ti izjašnjavaš i kako se osecaš.? Pitam za nacionalnosti? Pitam onako, inače mislim da je sve to jedna velika pizdarija... Zavadja nas veliki gazda da bi lakše vladao...
ahhahaha a dobar si!!
gdje dodjosmo na ovom forumu....

Pa osjecam se kao crnogorka ebem li ga, kao bih drugacije. Ali nemam nista protiv da mi se crkva zove srpska pravoslavna, ako me razumeees!!! :shock:
https://youtu.be/gsKn5KX6XnU
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

Jurke wrote: Fri Dec 27, 2019 9:09 am
Ninocka wrote: Fri Dec 27, 2019 1:18 am
Jurke wrote: Fri Dec 27, 2019 12:28 am

Kad to pomenu, kako se ti izjašnjavaš i kako se osecaš.? Pitam za nacionalnosti? Pitam onako, inače mislim da je sve to jedna velika pizdarija... Zavadja nas veliki gazda da bi lakše vladao...
ahhahaha a dobar si!!
gdje dodjosmo na ovom forumu....

Pa osjecam se kao crnogorka ebem li ga, kao bih drugacije. Ali nemam nista protiv da mi se crkva zove srpska pravoslavna, ako me razumeees!!! :shock:
https://youtu.be/gsKn5KX6XnU
Eto, bas tako!!!
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Dva dana trazim u sebi nesto lijepo da vam napisem jer je blagdansko vrijeme al ne nalazim te rijeci. Uljuljkali ste se u laznu sigurnost suba, dopa i ne znam sve jos cega i dobro vam je. Jos imate vjetar u leda od strane Nesketa,umjesto da vam covjek ako je ok sugerira di grijesite on vam samo daje podstrijeh da i dalje ovako lupate i nastavite sa pizdarijama. Ono sto je njemu pomoglo da se skine vama nece pogotovo tebi ksana. Godi ti ovo njegovo proseravanje a vec kad ti godi reci samo koliko si napredovala od kada si se produhovnila. Nista. Jurke ti si posto totalna katastrofa. Di ti je nestala ona kurceva borba da se skidas. Danima samo serete i proseravate se i naravno da ta spika, danki prica ne odgovara nekome tko je ok i da ce otici od te price. Samo je falilo da si ne izmijenite brojeve telefona i da se nadete na pola puta. Pozitiva je ta da se ne bi niko predoziro jer bi imali andela cuvara Nesketa koji bi pazio na vas. Malo se zapitajte zasto ste ovdje. Da li da sredite svoj zivot ili jednostavno vise nemate s kim da popijete doma kavu. Totalno ste u kurcu.
Frajla hvala povodom Bozica.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Ninocka wrote: Fri Dec 27, 2019 11:17 am
Eto, bas tako!!!
Ja stvarno volim Crnu Goru. Moji su u Bačkoj već 100 godina, ali sam poreklom 75 posto iz Hercegovine i 25 posto iz Like. Možda zato što sam poreklom Hercegovac, osećam tako veliku bliskost sa Crnogorcima. Zna se da između istočnih Hercegovaca i zapadnih Crnogoraca nema skoro nikakve razlike, isti običaji, jako sličan govor, ista narodna nošnja, muzika, itd... Mrzim generalno te majmunske podele između ovog našeg naroda.
U Crnu Goru idem svake godine od leta 1988. Tad sam imao 2,5 godine, pošto sam rođen početkom 1986.-e, i to mi je prvo sećanje iz života. Znači prva slika koju pamtim iz života je baš iz C.G. :)
Nego ako sam dobro zapamtio Ninočka, ti si poreklom iz Bosne? :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Evo ja se vrnuh iz Beograda, uh što volim taj grad, prosto se oseća neka moć u njemu. A vi kako ste, jeste dobri? :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Nesa_neske_01 »

licaninsasela wrote: Fri Dec 27, 2019 11:34 am Dva dana trazim u sebi nesto lijepo da vam napisem jer je blagdansko vrijeme al ne nalazim te rijeci. Uljuljkali ste se u laznu sigurnost suba, dopa i ne znam sve jos cega i dobro vam je. Jos imate vjetar u leda od strane Nesketa,umjesto da vam covjek ako je ok sugerira di grijesite on vam samo daje podstrijeh da i dalje ovako lupate i nastavite sa pizdarijama. Ono sto je njemu pomoglo da se skine vama nece pogotovo tebi ksana. Godi ti ovo njegovo proseravanje a vec kad ti godi reci samo koliko si napredovala od kada si se produhovnila. Nista. Jurke ti si posto totalna katastrofa. Di ti je nestala ona kurceva borba da se skidas. Danima samo serete i proseravate se i naravno da ta spika, danki prica ne odgovara nekome tko je ok i da ce otici od te price. Samo je falilo da si ne izmijenite brojeve telefona i da se nadete na pola puta. Pozitiva je ta da se ne bi niko predoziro jer bi imali andela cuvara Nesketa koji bi pazio na vas. Malo se zapitajte zasto ste ovdje. Da li da sredite svoj zivot ili jednostavno vise nemate s kim da popijete doma kavu. Totalno ste u kurcu.
Frajla hvala povodom Bozica.
Ok, Licanin. Moze andjeo cuvar da odleprsa na par dana. Bojim se da nece biti promene kod njih. I samnom i bez mene.
Ti ih prati dva, tri dana, vidi jel ce biti bolje nesto?

Nece da pisu samnom i ovako, slabo!
I to malo sto im sugerisem na sta da obrate paznju. Njima dodje tesko.
Licanin sami sebi daju podstrek. Jel mozes ti da ih oslobodis toga?
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

StopBup wrote: Fri Dec 27, 2019 1:42 pm
Ninocka wrote: Fri Dec 27, 2019 11:17 am
Eto, bas tako!!!
Ja stvarno volim Crnu Goru. Moji su u Bačkoj već 100 godina, ali sam poreklom 75 posto iz Hercegovine i 25 posto iz Like. Možda zato što sam poreklom Hercegovac, osećam tako veliku bliskost sa Crnogorcima. Zna se da između istočnih Hercegovaca i zapadnih Crnogoraca nema skoro nikakve razlike, isti običaji, jako sličan govor, ista narodna nošnja, muzika, itd... Mrzim generalno te majmunske podele između ovog našeg naroda.
U Crnu Goru idem svake godine od leta 1988. Tad sam imao 2,5 godine, pošto sam rođen početkom 1986.-e, i to mi je prvo sećanje iz života. Znači prva slika koju pamtim iz života je baš iz C.G. :)
Nego ako sam dobro zapamtio Ninočka, ti si poreklom iz Bosne? :)
Da... rodjena sam tamo!! Ali moji Crnogorci!!
Inace, kupih psa u Backoj, ali Palancincini mi se. Slabo se snalazim sa Srbijom, kao i svaki Crnogorac samo za Beograd znam 😂 Idem po njega krajem januara😍😍😍
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Ninocka wrote: Fri Dec 27, 2019 5:39 pm
StopBup wrote: Fri Dec 27, 2019 1:42 pm
Ninocka wrote: Fri Dec 27, 2019 11:17 am
Eto, bas tako!!!
Ja stvarno volim Crnu Goru. Moji su u Bačkoj već 100 godina, ali sam poreklom 75 posto iz Hercegovine i 25 posto iz Like. Možda zato što sam poreklom Hercegovac, osećam tako veliku bliskost sa Crnogorcima. Zna se da između istočnih Hercegovaca i zapadnih Crnogoraca nema skoro nikakve razlike, isti običaji, jako sličan govor, ista narodna nošnja, muzika, itd... Mrzim generalno te majmunske podele između ovog našeg naroda.
U Crnu Goru idem svake godine od leta 1988. Tad sam imao 2,5 godine, pošto sam rođen početkom 1986.-e, i to mi je prvo sećanje iz života. Znači prva slika koju pamtim iz života je baš iz C.G. :)
Nego ako sam dobro zapamtio Ninočka, ti si poreklom iz Bosne? :)
Da... rodjena sam tamo!! Ali moji Crnogorci!!
Inace, kupih psa u Backoj, ali Palancincini mi se. Slabo se snalazim sa Srbijom, kao i svaki Crnogorac samo za Beograd znam 😂 Idem po njega krajem januara😍😍😍
Beograd je zakon. Danas sam bio u nekom ministarstvu zbog nekih papira, pa sam posle malo i prozujao po Bg, išao da se vidim sa nekim društvom, i tako... inače prvi put strejt sam bio u Bg, nakon 15godina, ni pivo nisam popio. :) Inače pre kao klinac sam išao tamo isključivo zbog provoda, i naravno da nisam bio strejt, a kasnije sam išao poslom dosta puta, ali sam bio na bupu jbg.

Kupila si nekog bačkog goniča? Hahaha, šalim se, baš lepo. Javi se kad budeš prolazila kroz moj grad, mislim da znaš koji je, pa neđe kafu da posrčemo. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

licaninsasela wrote: Fri Dec 27, 2019 11:34 am Dva dana trazim u sebi nesto lijepo da vam napisem jer je blagdansko vrijeme al ne nalazim te rijeci. Uljuljkali ste se u laznu sigurnost suba, dopa i ne znam sve jos cega i dobro vam je. Jos imate vjetar u leda od strane Nesketa,umjesto da vam covjek ako je ok sugerira di grijesite on vam samo daje podstrijeh da i dalje ovako lupate i nastavite sa pizdarijama. Ono sto je njemu pomoglo da se skine vama nece pogotovo tebi ksana. Godi ti ovo njegovo proseravanje a vec kad ti godi reci samo koliko si napredovala od kada si se produhovnila. Nista. Jurke ti si posto totalna katastrofa. Di ti je nestala ona kurceva borba da se skidas. Danima samo serete i proseravate se i naravno da ta spika, danki prica ne odgovara nekome tko je ok i da ce otici od te price. Samo je falilo da si ne izmijenite brojeve telefona i da se nadete na pola puta. Pozitiva je ta da se ne bi niko predoziro jer bi imali andela cuvara Nesketa koji bi pazio na vas. Malo se zapitajte zasto ste ovdje. Da li da sredite svoj zivot ili jednostavno vise nemate s kim da popijete doma kavu. Totalno ste u kurcu.
Frajla hvala povodom Bozica.
Neka
Si se vratio!!
Vidim, sazetiji si, mora da si dobro!!🤸🏻🤸🏻🤸🏻
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Nesa_neske_01 wrote: Fri Dec 27, 2019 3:16 pm
licaninsasela wrote: Fri Dec 27, 2019 11:34 am Dva dana trazim u sebi nesto lijepo da vam napisem jer je blagdansko vrijeme al ne nalazim te rijeci. Uljuljkali ste se u laznu sigurnost suba, dopa i ne znam sve jos cega i dobro vam je. Jos imate vjetar u leda od strane Nesketa,umjesto da vam covjek ako je ok sugerira di grijesite on vam samo daje podstrijeh da i dalje ovako lupate i nastavite sa pizdarijama. Ono sto je njemu pomoglo da se skine vama nece pogotovo tebi ksana. Godi ti ovo njegovo proseravanje a vec kad ti godi reci samo koliko si napredovala od kada si se produhovnila. Nista. Jurke ti si posto totalna katastrofa. Di ti je nestala ona kurceva borba da se skidas. Danima samo serete i proseravate se i naravno da ta spika, danki prica ne odgovara nekome tko je ok i da ce otici od te price. Samo je falilo da si ne izmijenite brojeve telefona i da se nadete na pola puta. Pozitiva je ta da se ne bi niko predoziro jer bi imali andela cuvara Nesketa koji bi pazio na vas. Malo se zapitajte zasto ste ovdje. Da li da sredite svoj zivot ili jednostavno vise nemate s kim da popijete doma kavu. Totalno ste u kurcu.
Frajla hvala povodom Bozica.
Ok, Licanin. Moze andjeo cuvar da odleprsa na par dana. Bojim se da nece biti promene kod njih. I samnom i bez mene.
Ti ih prati dva, tri dana, vidi jel ce biti bolje nesto?

Nece da pisu samnom i ovako, slabo!
I to malo sto im sugerisem na sta da obrate paznju. Njima dodje tesko.
Licanin sami sebi daju podstrek. Jel mozes ti da ih oslobodis toga?
Ne mogu. Sve manje imam volje uopce da se trudim oko nekog tko ne zeli biti ok. Opet pozitivno je sto su makar na terapiji. Nije za svakoga da bude cist potpuno. Iskreno vjerujem da ce i jurke i ksana to pokusati prihvatiti i makar preko doktora uzimati terapiju umjesto da se vucaraju sa dilerima boba. U tom smislu ih mozes tapsati po ramenima ako to vodi k tome da budu pod nekom kontrolom. One price o dopu ne zelim uopce komentirati i cudim se da im je bilo dopusteno ovdje toliko velicati dop. Oboje su me razocarali i ne moras Neske brinuti sta ti se ne otvaraju i ne pricaju o problemu ali znaj da oboje dobro citaju ovaj forum i svaku rijec koja je ovdje napisana. Poceli su se hraniti sa ovim forumom i ne dozvoli im da se umisle da ok postupaju. Ok su samo u toj mjeri sta nisu na ulici sa ganom u ruci a kako su oboje na terapiji vjerujem da ce sebe napokon prihvatiti takve kakvi su. Znaci, kada se i ksana i jurke prihvate da su nemocni protiv sebe odnosno da ne mogu ziviti bez terapije i kada budu uz terapiju funkcionorali normalno, onda se moze reci da napreduju. Razumijem i zajebanciju ovdje i salu ali pred problemom ne treba zatvarati oci. Znaci Ksana ili se dovedi u red jer znam da to mozes ili napokon prihvati da ces jedan veliki dio zivota ako ne i cijeli biti na terapiji. Ili mozes tako po malo brljaviti sa dopom i bijelim. Sto bi ja reko, nisi vise sposobna biti ni obicni narkoman. Razumis nadam se sta sam ti napiso. Nema u ovom sportu tapsanja po ramenima. Trgni se i dokazi sebi da mozes. A ti jurke nisi bas u nekoj zavidnoj situaciji da se mozes toliko zajebavati sa zivotom jer za razliku od sba imas obitelj a i sb ako nista drugo nije zakacen i u puno boljoj je poziciji od tebe i ksane. Ova nova godina bi vam trebala biti zadnja da ste u ovakom kurcu ako se uozbiljite i nesto napokon napravite od sebe.
Post Reply