O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

.
Last edited by Akkasha Come Back on Tue Feb 01, 2022 8:38 pm, edited 1 time in total.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

.
Last edited by Akkasha Come Back on Tue Feb 01, 2022 8:38 pm, edited 1 time in total.
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ausername »

yasujirozu wrote: Thu Jan 06, 2022 12:29 am @akaša
već drugi post u kojem me citiraš, a da brišeš...

glede prvog, uzvraćam ti na "sve najbolje", dakle, i ja to tebi želim; a u drugom si pisala, sumiram&parafraziram: "dosta sam griješila u forumskom pisanju", a odgovarajuć na ono kaj sam ja rekao, što je također u redu

ne znam što si uklonila oba...
https://www.youtube.com/watch?v=sbamHSBE10A
Zdravo svima. Akkasha...Znate, ja sam pička. Pičketina od čoveka. I to teška. Sve vreme sam ćutao jer mi je (više) odgovaralo da mislite da ne postojim nego da sam pička i kukavica koja ćuti na sve napade koje je Akkasha doživela.
"Tranzistorka", napisao je StopBup. Ja sam gori od njega, gori sam sto puta jer nisam napisao ništa.

Znam da ima ljudi koji su nastavili sa njom e-mail-om. Jer ona je svima htela da pomogne a njoj niko.

I imala je zaista strpljenja i u pravu je. Napisala mi je "zato što me nikada nisi podržao". Što jeste tačno.
Bilo mi je smešno čitajući kako ja ne postojim. Nisam mislio kako je njoj.

Sad me je blokirala svuda. I zaslužio sam.
Ne znam šta bih više rekao. Jer sramota me je. Od "izvini" nema ništa. A pomoć mi treba. Nemam pravo tražiti je od nje.

P.S. Stope, Akkasha mi je objasnila kako se kače slike. Ti si pre toga objasnio njoj. Ne vidim u tome "dokaz" da sam ja klon.

Samo mi je došlo da napišem. J**** malo kasno. Kako hoćete. Ja sam što se kaže "olakšao dušu", koliko je to uopšte moguće. Sada.
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ausername »

Viktor89 wrote: Sun Apr 04, 2021 6:18 pm Siguran sam da ti nemaš srama, ali pokušaj pronaći način da shvatiš kada treba da iskuliraš malo. Značiće ti, StopBupe.
Ovo nije bilo upućeno meni ali je savet dobar
Ohani malo, kad niko ne reagira.

Zatim, na neki način da izrazim poštovanje prema svima pre mene jer ih poštujem upravo iz tog razloga: shvatili su da godinama vrte iste priče i da se forum sveo na lična obračunavanja, ko će koga dublje da ubode, pa onda ko će više soli sipati na ranu. I svi imaju po 3 naloga, jedan "za raju", drugi za privatne poruke i treći "nek se nađe'.

To mislim na ove "dobre", ja sam loš :mrgreen:
User avatar
Tamara86
Posts: 275
Joined: Sun Oct 16, 2016 6:27 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Tamara86 »

Jako volim kad padnem ovako kao sa neba, pa pojma nemam, jos od ovog insomnia/mozga, sta se desavalo ovdje, Stopbupe, da li bi bio ljubazan da mi objasnis? Iko?
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Tamara86 wrote: Thu Mar 24, 2022 3:46 pm Jako volim kad padnem ovako kao sa neba, pa pojma nemam, jos od ovog insomnia/mozga, sta se desavalo ovdje, Stopbupe, da li bi bio ljubazan da mi objasnis? Iko?
Gde si Tamara, munjo! ;)
Ma gluposti. Jesenas je ovde bio neki "rat", pa se utisalo, pa su se i ljudi u glavnom sklonili sa foruma. Veruj mi, ne zelis da znas detalje. :) Bilo bi i meni gubljenje vremena da ti objasnjavam, a i tebi da citas tu nebulozu, pusti...
Ne bih ovde obnavljao tu pricu nikako, mogu ti privatno objasniti sta je tacno bilo, ali rekoh ti, ne zanima te, veze sa mozgom, zivotom, temom ovog foruma, ma ni sa cim veze nema...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Masterblaster
Posts: 45
Joined: Mon Jun 14, 2021 6:54 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Masterblaster »

Aloo drugari, šta ima novo? Ja sam već u krevetu, sutra rano ustajanje, posao zove...ajde pišite u kojoj ste fazi, i vi što ste se posvađali vratite se da se malo čitamo...pozdrav svima i laku noć ;)
Masterblaster
Posts: 45
Joined: Mon Jun 14, 2021 6:54 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Masterblaster »

Za 15-tak dana bit će točno godinu dana da sam ostavio bup. Sad kada gledam sa odmakom napravio sam fantastičan posao, skinuo se, poslije otišao na psihijatriju da me psihički dovedu u red i evo sad radim potpuno zadovoljan što ne moram svaki tjedan naručivati taj otrov i brinuti svaki vikend hoću li se molit liječnicima da mi prepišu lijek. Pijem samo rivotril od 0.5mg po potrebi i to uglavnom kad se preforsiram na poslu ili budem neispavan jer radim po 12h dnevno pa mi se nekad diže želudac od premora...najbolje je raditi 8sati dnevno i stigne se sve obaviti..Kako vi ostali živite poslije skidanja s bupa? Kakva su vaša iskustva? Jel se vraćate na staro ili ste stabilno? Nešto slabo se javljate, kao da ste odustali od skidanja. Ja tvrdim da se isplati ići s bupa. 13 godina sam ga uzimao i bio na 20mg i naglo sam ga skinuo i osjećam se sada odlično evo skoro godinu dana otkada sam ga zadnji puta uzeo. Da nije posla ne bih se tako dobro osjećao . Ajde pišite. Veliki pozdrav!
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ausername »

Masterblaster wrote: Thu Apr 14, 2022 11:20 pm Za 15-tak dana bit će točno godinu dana da sam ostavio bup. Sad kada gledam sa odmakom napravio sam fantastičan posao, skinuo se, poslije otišao na psihijatriju da me psihički dovedu u red i evo sad radim potpuno zadovoljan što ne moram svaki tjedan naručivati taj otrov i brinuti svaki vikend hoću li se molit liječnicima da mi prepišu lijek. Pijem samo rivotril od 0.5mg po potrebi i to uglavnom kad se preforsiram na poslu ili budem neispavan jer radim po 12h dnevno pa mi se nekad diže želudac od premora...najbolje je raditi 8sati dnevno i stigne se sve obaviti..Kako vi ostali živite poslije skidanja s bupa? Kakva su vaša iskustva? Jel se vraćate na staro ili ste stabilno? Nešto slabo se javljate, kao da ste odustali od skidanja. Ja tvrdim da se isplati ići s bupa. 13 godina sam ga uzimao i bio na 20mg i naglo sam ga skinuo i osjećam se sada odlično evo skoro godinu dana otkada sam ga zadnji puta uzeo. Da nije posla ne bih se tako dobro osjećao . Ajde pišite. Veliki pozdrav!
Ja nikad nisam bio na Bupu.
Kao prvo, ti si stvarno jak. Blago tebi, šta si ti preživeo, ja bih se raspao.
Nego, da ne delim sad komplimente nego sam se tačno prepoznao u ovom delu gde opisuješ taj strah da ne ostaneš bez bupa, svi mislim da se osećamo isto. A ujedno je i veliko cimanje i ja sam se osećao kao da su mi vezane i noge i ruke i da ne mogu nigde maknuti jer me prokleti lekovi drže tu gde sam. Van grada nikako.

Hteo sam da dodam u vezi fizičkog rada nešto. Bio sam prošle godine nešto malo navučen na dop, ko zna koliko bi se to nastavilo i šta bi bilo da me nije uhvatio potpuno iracionalan strah da će brat da me ubije (ako sazna).
Skinuo sam se na suvo, potpuno, i kad sam se oporavio počeo sam umesto teretane da radim selidbe. Vikendaški. Nisam bio stalni zaposlenik a stvarno mi je prijalo. Teretana je nešto drugo, i ti i ja radimo sa ljudima (normalnim) i tako sam na momente zaboravljao da sam uopšte narkoman.

Međutim, nisam bio toliko jak koliko sam mislio, jedan vikend, subota je bila, nije mi se ustajalo i išlo na posao i ne odem jednom, ne odem drugi put, treći put se pojavim i na kraju ništa. Sve uništim, ponovo uzmem hors "samo jednom" i eto me na forumu- opet.

Radi, brate, što više znoja, ne napuštaj ni slučajno! 💪💪💪

Veliki pozdrav.
Post Reply