VAZNO,VAZNO,VAZNO......O TERAPIJI

Ovdje možete pročitati važna obavještenja koja je napisao administrator u vezi korištenja foruma. Molimo Vas da izdvojite nekoliko minuta i to pročitate, prije nego što počnete pisati na forum.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
mustafa
Posts: 253
Joined: Fri Apr 15, 2005 4:46 pm
Location: Sarajevo

VAZNO,VAZNO,VAZNO......O TERAPIJI

Post by mustafa »

Svi koji su spremni poceti terapiju 12 koraka (minesota) trebaju mi to javiti preko privatne poste tako da mogu biti upusteni na ovaj dio Foruma. samo prijavljeni clanovi imaju prilaz AN TEPIJA 2 i to radi potrebe za anonimnoscu za vrijeme obrade raznih tema za vrijeme primarne terapije. Sa srecom
M. Sarkic
Sanel
Posts: 1
Joined: Mon Jan 26, 2009 6:57 pm

Re: VAZNO,VAZNO,VAZNO......O TERAPIJI

Post by Sanel »

mustafa wrote: Svi koji su spremni poceti terapiju 12 koraka (minesota) trebaju mi to javiti preko privatne poste tako da mogu biti upusteni na ovaj dio Foruma. samo prijavljeni clanovi imaju prilaz AN TEPIJA 2 i to radi potrebe za anonimnoscu za vrijeme obrade raznih tema za vrijeme primarne terapije. Sa srecom
Ja bih volio znati osnovne stvari vezane za ovaj način liječenja ,zato što sam potpuno nov na netu nisam upoznat sa pojmom ,,12 koraka;. A vezano za liječenje ;zainteresovan sam potpuno.Ja sam u automobilskoj nesreći postao težak invalid i tako je počelo. pozdrav od Sanela,oca desetogodišnjeg sinčića
Post Reply