Busi me crv u glavi

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

Post by DarkAngel »

Eeeeeh....I ja sam isto imala sta sam htela...ali onda su prekinuli da mi daju novac..ipak sam se salazila..
Nebitno..
Sad si bitna ti. Znaci,ako vec imas zagarantovan posao, svoju kucu, kola, novac, onda nemoj da gledas iza sebe nego furaj zenska napred, imas sve sto bi neko samo mogao da pozeli, tako da - skidaj se sa droge i pravac na posao,osvezi zivot, i budi srecna sto imas sve to sto imas jer neko nema ni toliko. Nadam se da ces poslusati sve ove moje savete i ici pametno kroz sve sto te ceka...A ceo put nije ni malo lak..
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

Dacu sve od sebe.Ma i sama znas da je to jako tasko.
Nekada mi se cini da sam hronicna narkomanka, iskreno ponekad se osecam tako da moram da sam uradjena jer ako nisam pocnem da se tresem, ne mora to da bude dop,mogu bensedini,speed,exeri,koks....sve sem vutre jer se smaram od nje...
Ja moram da se skidam od svega a ne samo od dopa i to me plasi..
Kiss!Kiss!Kiss!Kiss!
User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

Dacu sve od sebe.Ma i sama znas da je to jako tasko.
Nekada mi se cini da sam hronicna narkomanka, iskreno ponekad se osecam tako da moram da sam uradjena jer ako nisam pocnem da se tresem, ne mora to da bude dop,mogu bensedini,speed,exeri,koks....sve sem vutre jer se smaram od nje...
Ja moram da se skidam od svega a ne samo od dopa i to me plasi..
Kiss!Kiss!Kiss!Kiss!
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

Draga Jelena, malo je ako kazem da me ovo sokiralo. Nemam komentara, nemam rijeci.
Sta god da kazem,... Bolje da ne kazem, jer tebi sada treba neko kome ces ti pricati i tebi treba rame za plakanje.
Ali, sve ima gore od goreg. Nije to smak svijeta, dici ces se ti. Da ti kazem da se drzis te prijateljice, ne moram ti ni govoriti, ... Sama shvati da ti je ona trenutno najbolji izlaz.
SPAS !!!!!!!
ljubim te
User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

Ciao Dinela

Pa jeste,meni sad treba rame za plakanje.Ali upravo sam prsla i ako ne nadjem to rame...ma nema veze,mogu sama,imam forum!Iskreno, osetila sam katav nalet neke energije, da mi je pored svih sranja, ne znam sta mi je...osecam se jako super.Ustvari,pricala sam malo sa sobom, pa posto sam u horoskopu bik, odlucila sam da mi vise nista ne staje na put.Samo malo da mi fizicki bude bolje, da zarastem i ima da izlazim i da se zezam kao nikada u zivotu a prvo sto cu da uradim je da cu definitivno da smorim mamicu da me posalje na Kubu da odmorim zivce i sve lepo sredim.Ma sto da mi bude lose.Treba da se radujem i radujem se sto se sam pa makar i na takav nacin oslobodila skota.Sad sam slobodna i plava :D
Neme zikre, jedino zelja i to, ali jebes zelju imam i drugih zelja.
E sada se tako super osecam i iskreno se nadam da se ujutru necu probuditi ponovo smorena

Big Kiss
User avatar
Erineja
Posts: 116
Joined: Thu Aug 18, 2005 6:48 am
Contact:

Post by Erineja »

Nisi sama Jaco. Imas divne roditele, str8 drugaricu, ovaj forum. Glavu gore i napred.
Bik u horoskopu ... najbolji znak (pogodi zasto ovo kazem :D ). Tvrdoglav, uporan, kad nesto odluci spreman da ide glavom kroz zid. A meni se cini da ti jesi odlucila.
Par pitanja: zasto na Kubu ne odes sa roditeljima ili samo sa mamom? Trenutno ti je potreban prijatelj koji ce biti pored tebe, a ne verujem da ces naci boljeg od mame. Gde si ti trenutno? Znaju li tvoji roditelji za sve ovo sto ti se desavalo poslednjih dana?
Slobodna sam da promenim mišljenje i izaberem drugaciju budućnost ili drugačiju prošlost.
User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

Draga Erineja

Kuba me skroz privlaci,duh te zemlje, sve je veselo.A sa roditeljima sam stvarno super iako moj otac ima 70 a majka 40, ne bi mi bio problem da idem sa njima i da sa njima i izlazim tamo..Shvataju me.Naravno pre smo vodili prave ratove ali sada je mnogo drugacije.Moja majka se eto stocajem okolnosti redovno druzi sa omladinom pa je tada i pocela da me konta a pored nje se i tata podmladio.
Naravno da moji roditelji znaju za sve.Odmah su stupili u kontakt sa nadleznima i preuzeli stvar u svoje ruke.I treba tako i bez obzira sto sam punoletna, jus uvek sam klinka i ne bi se snasla, iskreno.
Ocajni su i besni, ne na mene nego na njega ali to je dobro jer njihov bez je uvek pozitivan i urodio je plodom.
Veliki pozdrav!Pisite...
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

Draga Jeco, sada je stvarno dosta. Stavi tacku na uzvicnik, pa zenska tek ti je dvadeset. Tek je zivot pred tobom a majmun te mogao ubiti. To nije majmun, to je zvjer i seljacina, i takva kukavica od muskarca,...
Ali sve se u zivotu vrati,.. I najmanje zlo i najmanje dobro. I to uvijek duplo.
Nemas pojma kako mi je zao sto ti se to desilo. Ali mozda u svakom zlu ima dobra. Mozda je to bio jedini nacin da tvoja glavica shvati koji je to mamlaz. Mozda ga se inace ne bi nikada rjesila,.. I tako ne bi pocela ni zivot iz pocetka.
Mislim da je zaista vrijeme da to ucinis. Ovo te moglo doci glave. I Erineja je u pravu. Povedi mamu ako ne oboje. Idite negdje. Zblizite se, pricaj sa njom. Ona ce te tako pazljivo slusati, kao ni jedan psihijatar na svijetu i ni jedna prijateljica.
Ja sam se pitala sto se ne javljas, i onda sam pomislila da si napravila recidiv i da si odustala.
Sta god da se desi,... Nikad nemoj odustati od sebe. A nekako sam po tvojim postovima i skontala da on nije neki tip - i napisala sam ti da kad se izlijecis, tada tek razmislis da li je on pravi.
Toliko bas divnih muskaraca na svijetu - imas pravo da izaberes najboljeg. Za sebe !
To sada manje vise,.. Vazno je da se osvjestis. Pisi mi kad god ti treba neko da bas sve izbacis, slobodno. Salji na privatne , na mail,.. Kako god.

Javi se - ljubim te i nedaj se!

Sve je to sranje. Zivot je zaista lijep i bez toga. I divan, samo mu se moras otvoriti i cistog srca prepustiti. Prihvatiti ga onakvim kakav jeste. Mislim soliter je soliter, nebo je nebo, drvo je drvo - ne treba ti nista da to uljepsas. Ljubav je ljubav i bez droge.

Pusa
User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

Cao Dinela...Ma sve je ok i sve se rascistilo totalno...trenutno sam kod sestre u Vrscu i totalno sam udaljena od svega loseg pa se samim tim osecam mnogo,mnogo bolje...smanjila sam i metadon.Do pre par dana bila sam na 60 kapi a sada sam samo na 20...E da.Pronasla sam nekog novog tipa...skroz je opusten decko,nije narkoman,samo trava ponekad.
I tako, bas sam spokojna i miorna i srecna, jer sam udaljena od svega..Eto nije mi bila potrebna komuna..
Ovaj kreten me jos uvek uznemirava ali ok, nadam se da ce vremenom prestati.Kreten jedan, uf, tako sam besna na sebe sto sam sebi to dozvolila...I definitivno necu odustati ima da se trudim do poslednjeg daha.Napokon vise nisam zabijena u kucu, svaki boziji dan izlazim po lokalima, tu sam upoznala gomilu drustva i svi su str8.Znaju za moj problem, svi mi pomazu,kontaju me i obozavaju me...to je to, ukratko...
Pisi mi, ljubim te!
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

sad sam tek prochitala tvoju prichu,zaintrigiralo me ono da si proshla slichno kao ja.u sushtini pricha je ista,samo shto sam na kraju ja njega sredila posle tih batina,i sad lako ja mogu da dobijem uslov.ali nije me briga,bitno je da sam se izvukla ziva,pobjegla od njega i najbitnije od svega je to shto sam chista!a on se opet vratio svom poslu,dilovanju,kradjama..ustvari onome shto jedino zna da radi.teshko je ponekad,bile smo robovi psihopata i heroina...al osjecam u sebi zelju za zivotom!samo se drzi,jace smo od toga :wink:
PER ASPERA AD ASTRA...
Post Reply