Busi me crv u glavi

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

E ljudi, stvarno ste divni, svi!

Trudim se da uspem i trudim se da zdravo razmisljam.I pored svih sranja koja su mi se dogodila nikada nisam dopustila da mi bilo sta izmeni karakter, prvenstveno dop.A ni ja nisam mislila da su to zli ljudi, nego bas ovo sto sam malo pre pomenila-izmenjeni karakteri...ali dobro, verujem isto tako da to ne mora biti za stalno,vec da sve moze doci na svoje mesto...ali nekako, iz iskusta sam primetila da od dopa ljudi postanu pickice (izvinjavam se na izrazu), naravno ima izuzetaka.
Ne znam, mozda gresim ali sam bas primetila promene na ljudima a pogotovo na nekim kao frajerima.Vise nisu frajeri nego bas to sto sam i rekla-pickice.A tuzno je to, jako...Ko i izmisli tu glupost!
Inace, bas sam u depresiji, ali ne dozvoljavam da me to unisti.Ipak je najgore proslo.A i koliko sam se zajebavala, ovo je stvarno mala cena koju placam.
Misliti pozitivno i zdravo vidim kao jedan od najvecih kljuceva do uspeha.
E da, lepa vest.Od danas krecem u teretanu.Znam da ce mi biti tesko, ali to je super.Malo ce da se dovedem u red,otvorice mi se apetit pa cu se ugojiti 9 nadam se) i upoznacu nove ljude kojima je droga sport.I daj Boze da postane i moja!Definitivno cu poceti da mislim na sebe i samo na ljude koji mi iskreno zele dobro...a ko god pokusa da me uvuce u to sranje, a takvih hvala Bogu ima koliko hoces....otpasce!
Mozda je malo ruzno, ali stvarno, samo cu tako uspeti, i prvo sebe da izvucem, pa cu moci i drugima da pomognem.Ovako, dok sam ja slaba i labilna, tesko da bi mogla.A tu mislim na mog dragog.Izvucu prvo sebe, pa cu da se bacim na tezak zadatak, da njega cupam.
Moj moto je: SVE STO HOCES-TO I MORAS, SVE STO MORAS-TO I MOZES

Puno ljubim Dinelu i Lunu!

I naravno veeeliki pozdrav za SVE!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

samo naprijed....
nebrini...budi ponosna na sebe!!!
svaka cast
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

Draga moja, naprijed.
Ali ipak mislim da bi mogla poceti razmisljati i o komuni. Onako. Nemoj na to gledati kao na neki zatvor, jer to i nije. Gledaj na to kao upoznaces nove ljude, koji ce razumjeti u kakvom si sranju i koji ce te bodriti da izdrzis, a bices naravno daleko od svih iskusenja,.. I sta ti vise, i bolje treba. Redovno spavanje, sport, citanje, terapije, zdrava hrana, razgovori sa ljudima koji te potpuno razumiju ali koji ne dozvoljavaju da potones !!!
RAZMISLI !!!
To uopce nije strasno, kad ti kazem.
Izvagaj sve ZA i PROTIV, ali nemoj slagati sebe ni u jednoj tacki. Ni u jednoj. A sto se tice tvog momka, mislim da si u pravu. I to uopce nije grubo, ni malkice. Grubo je ono sto radite jedno drugom kada ste zajedno. Poslije, kada tvoje pravo, iskreno lice ispliva na povrsinu, vidjeces da li je on taj, razmislit ces zdravije i ako jeste, naravno da bi mu mogla pokusati pomoci, ali ako nije, neka te onda ne grize savjest sto ga ostavljas i izlazis iz svega. Tebi je samo dvadeset. Imas pravo na zivot. Izaberi ga!
Puno srece , vjere u sebe i druge, puno snage.
Ljubim te !
User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

Dragi moji...
Nije me bilo par dana na ovom forumu a objasnicu i zasto...
Sjebala sam se zasce....
E ovako,da pocnem...Moj dradi (bivsi sada) je poceo da shvata da ja gubim interesovanje za njega i to ga je uplasilo ili sta vec.Dok, dok smo se drogirale kao sve je bilo ok,kao.
Pa je skontao semu i doneo je i poceo je da me nagovara da uzmem,ja sam odbila,zatim je poceo da besni-ja sam opet odbila.Onda mi je zalepio samarcinu-ja sam opet odbila.Pa kada je video da ne vredi,poceo je da me vosti pesnicama,i nije mi bilo dobro jer je jak ko bik pa da ne bi osecala taj bol i da bi prestao-ja sam uzela.Jako sam bilo prestravljena.
I to uzimanje se nastavilo par dana.I onda sam ja rekla dosta.I on se kao slozio.Pravio se da je sve u redu.Pa mi je uvece predlozio da odemo kod prijatelja.Ja ni slutila nisam sta me ceka a sada cete cuti.Umesto kod prijatelja odveo me je u njivu,izvadio pendrek i tukao me je ko vola 4 sata.Skroz sam izlomljena.Posle me je odveo kuci.A ja sam bila u takvom ocaju i boli.Slomio mi je ruku i rame a modra sam od glave do pete,ne mogu da se pomerim.E da, bila sam u takvom ocaju da sam pokusala da se ubijem nekim lekovima i on mi kao prospe pricu da idemo u bolnicu na ispiraanje i ja podjem sa njim i on mesto u bolnicu opet u njivu i sada me je tukao 3 sata...Ne izgledam na ljudsko bice.A on je mislio da se ja njega bojim kao djavola ali sam znajuci da ima jake veze u muriji pozvala 92 i dosli su odmah,naravno njegovi drugovi ali nema veze,morali su da urade svoje.Pa su nas odveli posebno.Odmah su me primile 4 inspektorke koje se bave problematikom zlostavljanja zena.Slikale su me,odvele kod lekara da mi stave gips i saniraju koliko mogu,iselile ga iz moje kuce i zadrzale taman toliko da ja mogu da uzmem svoje stvari i da pobegnem.Jako su mi pomogle.
A sve je to sada predato istraznom pa ga ceka robija oko 5 godina jer je na uslovnoj zbog teske telesne a ovo je isto teska telesna tj prekrsio je uslovnu...
to je to ukratko ljudi........kakvo sranje.al nema veze.krecem ispocetka...
sve vas puno,puno ljubim!
User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

Post by DarkAngel »

Draga Jeco,
kad sam procitala poslednji tvoj post, najezila sam se, jednostavno mi je trebalo par minuta da se saberem i razmislim malo o tome sto ti se desilo.Procitala sam i tvoje ranije postove, i sada jednostavno ne mogu da poverujem sa kakvim monstrumom si ti imala posla. Nista nije onako kako izgleda, na zalost. Iz tvojih postova se prvo primecivalo da je on donekle normalan, ali sada.....Mislim da to govno od coveka,ako se moze nazvati covekom,treba zatvoriti zauvek da nikada svetlost vise ne vidi!!
Ali drzi se, iz prethodnih postova zakljucila sam da si jaka osoba i da mozes sve sto sebi zacrtas, imas volju - to je najbitnije, i mlada si, drzi se svoje staze i ne odustaj, ja ti drzim palceve i zelim ti sve najbolje a najvise ti zelim da uspes u svemu sto si naumila!
Pozdrav!
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

Cao Angel....

Monstrum je mala rec.To je jedno govno...koje me je kao voleo i ucinio sve da odlepim za njim.Volela sam ga i takvog, kao monstruma.Imala sam neki respekt a i zbog te moje slepe ljubavi nisam nikada htela da poverujem u to da je los.Tukao je on mene i pre ali nikada ovako.
Pre mi se cinilo da su te batine neki njegov nacin pokazivanja ljubavi ali ne shvatam kako sam mogla tako da mislim.
Ostavio je oziljke svuda po meni kako na telu tako i na srcu...
Bas sam tuzna.Bilo je stvarno i jako,jako lepih trenutaka,jako je bio veran,kucevan,nije nikada izasao bez mene.Uvek mi je stavljao do znanja svuda i u svako vreme da je samo moj.Ali je to naplacivao zestoko.Mogu iskreno reci da mi se zbog njega i sve ovo desava jer da ga nisam upoznala znam da bi bilo sve drugacije...
Ali bilo je i gorih stvari...necu se dati...izdrzacu pa ne znam sta da je!
Kako je zivot nekome divan a nekome pravi pakao...Plivala sam i do sad nekako u svim mojim sranjima a sada cu se truditi napokom da isplivam :roll:

Veeliki Kiss
User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

Post by DarkAngel »

Jao bre!
Ako budem malo gruba - izvini, ali sta si koj djavo trazila sa covekom koji je bije??!! BATINE NISU DOKAZ LJUBAVI NEGO GLUPOSTI!!!
Trebala si da ga ostavis onda kada te je prvi put udario, jer posle prvog udarca ide i drugi... Po mom misljenju ispala si glupai to ti je glup potez, ali sta je tu je.. Ne vredi plakati nad iskipelim mlekom, tako da furamo dalje! Furaj i ti!
Znam da si tuzna i razumem tvoju tugu, ali sve ce to proci a ovo sto ti se sve desilo, i sto ti se desavalao neka ti bude nauk za sledeci put ako ti padne na pamet da se drogiras!
Drago mi je sto ipak drzis glavu gore, to je najbitnije.
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

Ma znam da sam ispala uzasno glupa.I jasno mi je da kada jednom uderi, nikada to nece ostati na tom jednom putu.Ali eto, nekako sam se glupo zaljubila i lagala sebe i sve oko sebe.
Iskreno, on je uvek bio kao "najveca faca" u gradu i svi su ga postovali i bukvalno mu se klanjali i meni je tada kao kliknki inponovalo da sam ja sam takvim "frajerom"-ustrvari najvecom klosarcinom koji je eto slucajno jak pa ga se boji ceo grad.Ali i od jaceg uvek postoji jaci a i naci ce se neki klinac kojeg ce prebiti i koji ce ga posle iz osvete upucati.Znam da ce tako biti jer takvom monstrumu samo je to sudbina.
Ma nije vredan pomena...

Nego ipak mi je sad najvaznije da slucajno ne posegnem za semom, mada sam skoro 100% ubedjena da necu.Zvala sam jednu drugaricu da mi dodje a ona je totalni protivnih droga i slicno..ono, pali se na zdrav nacin zivota-sto je super.I znam da pored nje sigurno necu moci, i da hocu.
A i pijem taj prokleti metadon i bice sve ok.

Kiss
User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

Post by DarkAngel »

Dobro je to sto imas str8 drugaricu i drzi se nje,znam da ti mozda razgovori i vreme sa njom bude malo dosadno ali procice i to, to se svima nama desavalo - neprilagodjenost! Drzi se te drugarice, pokusaj da upoznas i jos neke str8 ljude, ali nikako ne zavrsavaj nikakve seme. moj ti je savet sledeci - Umesto da od novca koji imas zavrsis semu ti izadji i kupi SEBI nesto lepo,neku odecu ili neki nakit,bilo sta samo ne drogu.Veruj mi osecaces se odlicno posle toga.Ja ti drzim palceve!
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

Drzacu se nje.Rokala se i ona u svoje vreme svime i svacime ali samo jednom dopom.A opet znam da je strasan karaketer i da je odavno preokrenula svoj zivot.I zna jako dobro u kakvom sam problemu i stvarno mi pomaze.Znas, nije takva da se brinem oko toga da ce nam mozda pasti na pamet da se zajedno necim roknemo.Ona je neumoljiva po tom pitanju sto je super.A opet donekle je prosla kroz te stvari pa mogu da pricam sa njom, sva shvata.Ma znam puno streyt ljudi samo bas to sto kazes tesko mi je da se prilagodim, te njihove price mi i nisu bas nesto zanimljive...ali ok, kontam da je to privremeno
A i moji roditelji su dosta gresili.Tacnije za svako moje sranje su me "nagradjivali" tj oni su mislili alo me budu kljukali parama i svim extra stvarima, da cu se ja otrgnuti a ono bas surotno.I kao narkomanka, imala sam sve.Iskreno ja ne znam sta znaci cimanje za pare da se sredi sema.Zivim sama u kuci punoj svega, od 200 kvardrata u "srpskoj Budvi" tj Zlatiboru.Imam svoja kola,salju mi mesecno pare i sve mi je uvek bilo tako.A to je exra greska.Jer sada ne znam nicemu da se radujem, sve mi je isto kao i pre samo sto nema droge.Jednostavno ne znam sta bi sebi jos mogla da pruzim.Mama hoce da me zaposli kod sebe cim se oporavim sto mislim da je super.A ona je direktor pokrajinskog zavoda za zdravstveno usiguranje
Post Reply